اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب مجدد keil و استفاده از پکیج هایه دانلود شده؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب مجدد keil و استفاده از پکیج هایه دانلود شده؟

سلام
    من میخوام ویندوزم رو عوض کنم کیل رو نصب دارم و تمام پکیج هایه مورد نیازم رو هم دانلود کردم الان
    سوالم اینه که اگر وبندوز رو عوض کنم میتونم از فایل هابه دانلود شده بک پ بگیرم و بعد از نصب مجدد کیل
    دیگه همه پکیج ها رو دانلود نکنم ؟ اگر میشه چطور؟ و در آخر آیا کیل رویه ویندوز10 جواب میده؟
    ممنون از همه دوستان

پاسخ : نصب مجدد keil و استفاده از پکیج هایه دانلود شده؟

کسی تا به حال این کار رو نکرده؟؟

دیدگاه

پکیج هایی که از سایت keil دانلود میشه به صورت فایل زیپ هست...حالا اگه فایل زیپ فقط ی جا اکسترکت بشه میشه دوباره زیپش کرد و دستی به برنامه ایمپورتش کرد...
      شما فولدر کیل رو کپی کنید...بعد از نصب ویندوز همونجای قبلی دوباره بریزیدش
      بعدش کیل رو نصب کنید..اونایی رو که داره پیغام overwrite میده و اونایی هم ک نداره ازشون استفاده میکنه...
      تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

اگر هنوز راه مطمئنی پیدا نکردی بیخیال دانلودا شو و بعد از نصب ویندوز و keil دوباره دانلود کن اینجوری با اشکالای عجیب و غریب برخورد نمیکنی و کارت مطمئنتر در میاد
        اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
        شهيد دکتر مصطفي چمران
        اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
        ; C is not for children

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X