اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاپیک سوالات "می خوام با stm32 ها و iar شروع کنم چیکار کنم و چی به چیه"

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تاپیک سوالات "می خوام با stm32 ها و iar شروع کنم چیکار کنم و چی به چیه"

نوشته اصلی توسط gorban نمایش پست ها
    کسی میتونه راهنمایی کنه که stm رو درچه محیطی میشه برنامه نوشت وپروگرام کرد

STM32CubeMX میشه ... با Keil هم میشه...

! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amirlopez نمایش پست ها
      STM32CubeMX میشه ... با Keil هم میشه...
      stm32cubemx برای چیز دیگه اس.
      نوشته اصلی توسط gorban نمایش پست ها
      کسی میتونه راهنمایی کنه که stm رو درچه محیطی میشه برنامه نوشت وپروگرام کرد؟
      از keil و IAR تا کامپایلرها و IDEهای مجانی مثل GCC و Eclipse

دیدگاه

سلام دوستان کسی میتونه یه مرجع معرفی کنه واسه ساختار کد ها تو محیط iar به زبان سی من هرچی تو سایتش گشتم نتونستم پیدا کنم دوستانی که کدنویسی کار میکنن لطف میکنن مرجع کدنویسیشون را بفرسن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza.bazi نمایش پست ها
          سلام دوستان کسی میتونه یه مرجع معرفی کنه واسه ساختار کد ها تو محیط iar به زبان سی من هرچی تو سایتش گشتم نتونستم پیدا کنم دوستانی که کدنویسی کار میکنن لطف میکنن مرجع کدنویسیشون را بفرسن
          !!!!!!!!! به لینکی که در اولین پست گذاشتم برو یا روی نوشته زیر کلیک کن (یه لینکه)
          سلام به همه پست های مختلفی در مورد شروع کار با STM32 ها هست، اما به دلیل پست های عجیبی که بقیه داخلش میزاشتن معمولا موضوع منحرف میشد، لطفا کسی اینجا به غیر از آموزش پست نده و اگر سوالی داشتین واسش یه تاپیک جدا باز کنین تا إن شاء الله یه تاپیک منسجم برای کسایی که تازه میخوان شروع کنن وجود داشته باشه سعی میکنم تا حدی که بتونن
          اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
          شهيد دکتر مصطفي چمران
          اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
          ; C is not for children

دیدگاه

سلام
            من فایل های stm32cubrmx را از سایت گرفتم . اما در مورد نصب اونا گیج شدم . فایلی برای نصب وجود نداره. لطفا بک نگاهی به تصویر بیندازید و راهنمایی کنید ممنون

en.spl2ll-converter.zip
            en.stm32cubef0.zip
            STM32F030K6T6.zip
            داخل زیپها فایل اینستال وجود نداره
            جدیدترین ویرایش توسط kamy007; ۱۲:۳۰ ۱۳۹۶/۰۶/۰۶. دلیل: نصویر نیامده بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamy007 نمایش پست ها
              سلام
              من فایل های stm32cubrmx را از سایت گرفتم . اما در مورد نصب اونا گیج شدم . فایلی برای نصب وجود نداره. لطفا بک نگاهی به تصویر بیندازید و راهنمایی کنید ممنون

en.spl2ll-converter.zip
              en.stm32cubef0.zip
              STM32F030K6T6.zip
              داخل زیپها فایل اینستال وجود نداره
              سلام توضیحاتی که مهندس mahdi89 دادند خیلی کامل و عالی هستش با سرچ ساده تو انجمن میتونید مشکلتون رو حل کنید :
              سلام به همه پست های مختلفی در مورد شروع کار با STM32 ها هست، اما به دلیل پست های عجیبی که بقیه داخلش میزاشتن معمولا موضوع منحرف میشد، لطفا کسی اینجا به غیر از آموزش پست نده و اگر سوالی داشتین واسش یه تاپیک جدا باز کنین تا إن شاء الله یه تاپیک منسجم برای کسایی که تازه میخوان شروع کنن وجود داشته باشه سعی میکنم تا حدی که بتونن

سلام به همه یه تاپیک آموزش راه انداختیم جهت آموزش stm32 ها با IAR (البته میتونید برای IDE هایی به غیر از IAR هم ازش استفاده کنید) دوستان خواستن که یه تاپیک هم برای بیان سوالات ایجاد بشه، چون قرار بر این شده که اونجا سوالی مطرح نشه تا بحث جمع و جور باشه این آدرس تاپبک آموزشی: برای رفتن به تاپیک آموزش روی همین متن کلیک کنین

دیدگاه

ممنون از پاسخ شما جناب چمانی
                یک فایل دیگر هم دان کردم en.stsw-stm32095.zip
                نوضیحات نصب کامل نیست بعنی اصلا توضیحی نیست در مورد نصب ؛ جر یک جمله."بعد نصب نرم افرار"

edit: سلام مجدد
                من فقط سوالم اینه: ایا لیست فایلهایی که دانلود کردم درسته یا اشتباه دانلود کردم?
                پیشاپیش از شما تشکر میکنم
                جدیدترین ویرایش توسط kamy007; ۱۹:۰۸ ۱۳۹۶/۰۶/۰۶.

دیدگاه

سلام. ممنون از توضیحات خوبت. ادامه آموزش ها کجاست؟

دیدگاه

سلام
                    گفتید برای دستگاه های حساس آرم های شرکت ST , NXP رو پیشنهاد نمیدید!! چه شرکت هایی رو پیشنهاد میدید؟؟؟؟

دیدگاه

سلام من منتظر ادامه اموزش هات هستم والان یه هدر برد ازخود سایت با میکروی stm32f103zet6 خریداری کردم که اول ببینم اموزش کار بااین هدر برد هسش نیسش تا کجا پیش رفته.... نبود نهایتا یه تاپیک میزنم منتهی منتظر اموزش های تو هم هستم

دیدگاه

سلام
                        من تازه می خوام با ارم کار کنم و تقریبا هیچی نمیدونم...از اول با اموزشهای شما شروع کردم..ولی همون قدم اول گیر افتادم...وقتی ی پروژه تو کیوب ساختم تو مرحله code generate این پیغامو میده... the code is successfully generated under.... but ewarm project generation have a problem..و اصلا با پسوند eww هیچی برام نمی سازه و بنابراین ب iar هم منتقل نمیشم...لطفا اگ می دونین کمک کنید
                        جدیدترین ویرایش توسط ffzz; ۱۳:۴۵ ۱۳۹۷/۰۷/۲۵.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X