اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انجام پروژه های labview . پیشنهاد از شما انجام از ما (مجانی)

در مورد سوال اولت فکر میکنم که در زیر پالت string اگه بگردی بتونی تابع تبدیل رشته به عدد رو پیدا کنی. خودت هم میتونی با تابع string to byte array اول رشته رو تبدیل به آرایه عددی بکنی و بعد تو یه زیر رول آرایه رو تبدیل کنی به عدد و نتیجه رو ببینی.
    در مورد سوال دومت باید به راه حل های سخت افزاری متوسل بشی. (چون همون زمان میلی ثانیه هم دقت نداره). من یه بار احتیاج داشتم زمان 5 میلی ثانیه دقیق داشته باشم یکی از وقفه های سی پی یو رو اختصاص دادم به اون و از بیرون یه پالس دقیق 5 میلی ثانیه دادم به ورودی وقفه روی باس ISA

دیدگاه

سلام
      به کنترلر pid با auto tuning پروژه خیلی کاربردی می شه :nerd:

دیدگاه

سلام به همه دوستای عزیز و ادمین محترم ... من پروژم روبات خط یاب با پردازش تصویره با متلب ... ولی کل اینترنت و کتاب و پی دی اف هر چی نگاه می کنم نمی تونم یه برنامه برای این روباتم بنویسم ... کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه ... که بتونم یه برنامه پردازش تصویر با متلب و به کمک یه وبکم بنویسم از طریق پورت سریال به میکرو بدم و اونم از طریق کدویژن موتورها رو راه اندازی کنه ... ممنون می شم اگه کسی بهم بگه چیکار کنم ... یه برنامه خطیاب برای ربات توی برنامه متلب میخوام ... یا کسی رو که با اینکار اشنا هست به من پیغام بده راجه به هزینه باهاش صحبت کنم تا این کارو برای بنده انجام بده ..

دیدگاه

سلام بر همه
          سلام آقای afshin poorvali

جناب آقای افشین من دیدم شما نوشتین انجام پروژه های لب ویو ... فهمیدم خیلی واردین اگه میشه مشکل منو در ارتباط با ارتباط لب ویو با avr حل کنید
          این موضوع رو تو قسمت مشکل با پورت rs232 قرار دادم لطفا به اونجا هم یه سری بزنین

مرسیچ
          اینم لینکش

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=53432.0

دیدگاه

سلام به همه
            منم میخوام این برنامرو کامل یاد بگیرم اما اصلا ازش اطلاعاتی ندارما (یعنی تازه شروع کردم به خوندنش :sad

دیدگاه

اگه برای ایجاد برنامه هاتون میخواین این نرم افزار رو یاد بگیرین پیشنهاد من اینه که با C# شروع کنین. چون عمومی تر هست هر چند لب ویو هم قدرت و جذابیت های خودشو داره (من خودم تمام برنامه هامو تو این محیط ایجاد میکنم)

دیدگاه

آقا این انجمن یا گروه Lab view کی شروع به کار می کنه ؟ من می خوام در قسمت تحقیقات وپروژه های اون فعالیت کنم.
                با تشکر 1390/08/09

دیدگاه

سلام. ورودتون رو به انجمن تبریک میگم. رسم بر اینه که اینجا هر چی بلده رو سعی میکنه ارائه کنه و منتظر کسی یا چیزی نمیمونه. اگه کسی سوالی داشت میتونید جواب بدین یا اگه مطلب خاصی دارین میتونید خودتون رو سایت بذارین

دیدگاه

سلام من یک پروژه ساده صنعتی میخوام
                    مثلا کنترل سطح یک تانک ؛البته در مثالهای لب ویوو هست که دشوار هست یک نمونه ساده تر میشه واسم بفرستید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
                      اگه برای ایجاد برنامه هاتون میخواین این نرم افزار رو یاد بگیرین پیشنهاد من اینه که با C# شروع کنین. چون عمومی تر هست هر چند لب ویو هم قدرت و جذابیت های خودشو داره (من خودم تمام برنامه هامو تو این محیط ایجاد میکنم)
                      لب ویو و C# دو چیز متفاوتند ...C# قدرت برنامه نویسی متنوع تر و محیط گرافیکی بهتری به شما میده اما تا بیاید باگهای نرم افزارتون رو بگیرید پیر میشید مهصوصا اگه بی تجربه باشید
                      اما ماژولهای لب ویو کاملا صنعتی و استاندارده واسه همسن تقریبا خالی از اشکال برنامه نویسی شده . ما خودمون یه پروژه داشتیم که اول همکارام برنامش رو با vb6 نوشتند اما هنگ میکرد و کارای عجیبی انجام میداد بعدش با .net نوشتند اما بازم کم و بیش مشکل داشت بعد از ماهها تلاش بالاخره تصمیم گرفتیم با لب ویو بنویسیم که از اون موقع تا حالا هنگ نکرده .
                      Don't hesitate to ask any question ..

دیدگاه

سلام بر دوستان عزیز
                        آقا مشکل من با لب ویو هنوز حل نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :cry2: :cry2:
                        من می خوام بین میکرو با لب ویو رو ارتباط برقرار کنم فعلا یک طرفه از لب ویو به میکرو
                        این هم برنامه ی میکرو$regfile = "m8def.dat"
                        $crystal = 1000000
                        $baud = 9600
                        Config Portc = Output
                        Dim A As Byte
                        Do
                        Inputbin A
                        If A = 1 Then
                        Portc = 255
                        Else
                        Portc = 0
                        End If
                        Loop
                        End
                        این هم برنامه ی لب ویو
                        http://www.4shared.com/file/nWD7kwtu/SERIAL.html
                        دوستان عزیز خواهشا کمک کنید
                        اگه می خواهید کمک کنید بیزحمت لب ویو 7.0 باشه چون من بالاتروش رو ندارم
                        مرسی

دیدگاه

سلام بر دوست عزیز
                          آقا مشکل من با لب ویو هنوز حل نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          من می خوام بین میکرو با لب ویو رو ارتباط برقرار کنم فعلا یک طرفه از لب ویو به میکرو
                          این هم برنامه ی میکرو$regfile = "m8def.dat"
                          $crystal = 1000000
                          $baud = 9600
                          Config Portc = Output
                          Dim A As Byte
                          Do
                          Inputbin A
                          If A = 1 Then
                          Portc = 255
                          Else
                          Portc = 0
                          End If
                          Loop
                          End
                          این هم برنامه ی لب ویو
                          دوست عزیز خواهشا کمک کنید
                          اگه می خواهید کمک کنید بیزحمت لب ویو 7.0 باشه چون من بالاتروش رو ندارم
                          مرسی

دیدگاه

این چه برنامه ای هست دیگه oo:
                            http://ifile.it/21lk8cj/serial.rar ، احتمال زیاد کارت و راه میندازه

دیدگاه

با سلام و تشکر از محبت تان
                              مثال زیر شاید خیلی خیلی به ما در درک بهتر کمک بکند
                              در این مثال بوسیله labview با اتصال به plc s7 بتوانیم یک هیتر را طبق set point داده شده کنترل ( روشن و خاموش) کنیم و دمای این محیط را نمایش داد . در اینجا plc کار خواندن دما و کنترل هیتر طبق set point ارسال شده از labview را انجام میدهد.
                              خواهش می کنم اگه امکان دارد انجام دهید

دیدگاه

مثال کجاست ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X