اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تابلو led ثابت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تابلو led ثابت

سلا دوستان.
    میشه لینک اون نوع led رو که برا تابلو ثابت استفاده می کنن بزارید ، از همین فروشگاه eca

دیدگاه

نوشته اصلی توسط live_1389
      سلا دوستان.
      میشه لینک اون نوع led رو که برا تابلو ثابت استفاده می کنن بزارید ، از همین فروشگاه eca
      سلام
      از تمام LED های این لینک در همین فروشگاه برای تابلوهای روان و ثابت استفاده می کنند
      http://eshop.eca.ir/index.php?cPath=43_140
      موفق باشید
      هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهران چمنی
        سلام
        از تمام LED های این لینک در همین فروشگاه برای تابلوهای روان و ثابت استفاده می کنند
        http://eshop.eca.ir/index.php?cPath=43_140
        موفق باشید
        متشکر
        تفاوت نوع کلاهی با اوال در چیه؟ کدومش استفاده کنم بهتره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط live_1389
          متشکر
          تفاوت نوع کلاهی با اوال در چیه؟ کدومش استفاده کنم بهتره؟
          سلام
          من کلاهی استفاده میکنم
          کلاهی این نوع ال ای دی هایی هست که شیشه ای هست

اوال هم اینه

البته به نظر من اوال استفاده کنید
          اوال های سایت
          eca با مارک اورلایت خیلی خوبن
          من هم دارم از همین سایت میخرمشون
          و ان شالله از شنبه صبح کارهامو با اوال میزنم
          توی اوال فکر میکنم ترکیب رنگ هم بتونی درست کنی یعنی آبی و قررمز و کنار هم بزاری و بنفش بسازی
          نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
          barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

پس بنظر شما برای تابلوهای ثابت از اوال استفاده کنیم مشکلی نداره ؟؟ از همه نظر قیمت - زیبایی کار - دوام ال ای دی و.... و همچنین جذابیبتی که کلاهی داره آیا اوال هم داره
            Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

من خودم تاحالا برای تابلو های ثابت فقط اوال استفاده کردم و توصیه میکنم از هر کجا میخرید تعداد کم برای نمونه تهیه کنید اگه راضی بودین بعد بتعداد بگیرید [glow=red,2,300]اوال نمونه و کیفیت های مختلفی داره[/glow] که زمین تا آسمون باهم فرق دارن دقت کنید از چندین جا چند نمونه بخرید بعد تعداد بالا بخرین [shadow=red,left]من این بلا سرم اومده ها[/shadow] کیفیتاشون خیلی فرق دارن که وقتی ال ای دی رو روشن کنید از بالا و از بغل نگاشون کنید میفهمین که تفاوت از کجا تا به کجاست خود دانید!!!
              در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
              گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                من خودم تاحالا برای تابلو های ثابت فقط اوال استفاده کردم و توصیه میکنم از هر کجا میخرید تعداد کم برای نمونه تهیه کنید اگه راضی بودین بعد بتعداد بگیرید [glow=red,2,300]اوال نمونه و کیفیت های مختلفی داره[/glow] که زمین تا آسمون باهم فرق دارن دقت کنید از چندین جا چند نمونه بخرید بعد تعداد بالا بخرین [shadow=red,left]من این بلا سرم اومده ها[/shadow] کیفیتاشون خیلی فرق دارن که وقتی ال ای دی رو روشن کنید از بالا و از بغل نگاشون کنید میفهمین که تفاوت از کجا تا به کجاست خود دانید!!!
                شما چی استفاده میکنی؟
                قیمتش؟
                barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
                  شما چی استفاده میکنی؟
                  قیمتش؟
                  گفتم که اوال!!!
                  قیمتش نوسان زیاد داشت الان سه چهار ماه دیگه نمیسازم!
                  ولی همونطور که گفتم خیلی خیلی دقت کنید میبینید با یه نوع اوال تابلو ساختین شده ماه با یکی ساختید شده آشغال!!!! فاکتور های زیادی هست که بشه کیفیت اوال رو معلوم کرد که میشه به نوع بدنه زاویه دید کوتاه یا بلند بودن پایش و... اشاره کرد الان دم دست ندارم ولی از هر کدوم عکس درحالت روشنو خاموش عکس میذاشتم میفهمیدین چی میگم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                    گفتم که اوال!!!
                    قیمتش نوسان زیاد داشت الان سه چهار ماه دیگه نمیسازم!
                    ولی همونطور که گفتم خیلی خیلی دقت کنید میبینید با یه نوع اوال تابلو ساختین شده ماه با یکی ساختید شده آشغال!!!! فاکتور های زیادی هست که بشه کیفیت اوال رو معلوم کرد که میشه به نوع بدنه زاویه دید کوتاه یا بلند بودن پایش و... اشاره کرد الان دم دست ندارم ولی از هر کدوم عکس درحالت روشنو خاموش عکس میذاشتم میفهمیدین چی میگم
                    خب از چه مارک اوالی استفاده میکردی؟
                    اچ جی
                    ای سی دی سی
                    اورلایت
                    لدمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

سلام به دوستان.
                      من از دیشب تا حالا تا پست 750 این موضوع رو امدم، واقعاً مفید بود. بعد از اینکه تمام شد میام سراغتون.
                      با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
                        خب از چه مارک اوالی استفاده میکردی؟
                        بنازم تنوع رو!!! :nerd:
                        http://eshop.eca.ir/product_info.php?cPath=31_121_43_140&products_ id=1524
                        http://eshop.eca.ir/product_info.php?cPath=31_121_43_140&products_ id=1239

http://iran-micro.com/product_info.php/cPath/33_162/products_id/4571
                        http://iran-micro.com/product_info.php/cPath/33_162/products_id/1850

از همه اینها و دوتا فروشگاه دیگه هم خرید کردم که نوع ارزونش .....
                        led های موجود در فروشگاه روبوایکیو رو باهم قایسه کنید قیمت ها همه چیرو مگن

دیدگاه

کسی میدونه برای کم نور و پرنور شدن باید چه برنامه ای داد؟
                          کسی برنامه ای داره؟
                          مدت هاست نیستم

دیدگاه

من یک ورق پلکسی 2 میلیمتر ایرانی خریدم 65000
                            بنظرتون جنسش خوبه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasalifix
                              کسی میدونه برای کم نور و پرنور شدن باید چه برنامه ای داد؟
                              کسی برنامه ای داره؟
                              باید با pwm کار کنی. ولی نمیدونم برنامه ش چجوریه ؟!!!

دیدگاه

سلام دوستان من تاحالا ازال ای دی اوال LT استفاده کردم خیلی عالی بوده آیا HG بهتره یاLT?

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X