اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط مجتبی1368
    با تشکر از فعالیت دوستان در این انجمن یه سئوال در مورد تابلو روان وارداتی(چینی) داشتم
    یه مین برد بهمراه چند ماژول تهیه کردم و با نرم افزار HD2013 درون مین برد توسط فلش برنامه میریزم
    حالا می خوام افکت هایی که با سویش مکس درست کردم درون مین برد بریزم چه کار باید بکنم و سویش مکس رو به چه فرمتی باید تبدیل بکنم
    شما به اندازه ی تابلوت فایل سوئیش رو درست کن بعد فرمت gif خروجی بگیر
    بعد برو توی hd یدونه hypertext اضافه کن و add picture رو بزن فایلتو انتخاب کن همین
    بچه بودم غصه وبالم نبود هيچكي حريفه شوروحالم نبود
    بچه كه بودم آسمون آبي بود حتي شباي ابري مهتابي بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arf2010
      شما به اندازه ی تابلوت فایل سوئیش رو درست کن بعد فرمت gif خروجی بگیر
      بعد برو توی hd یدونه hypertext اضافه کن و add picture رو بزن فایلتو انتخاب کن همین
      با تشکر از راهنمایی شما
      اما وقتی از فایلم خروجی میگیرم و درون نرم افزار hd قرار می دم چیزی نشون نمی دم اگر نکته ای یا موردی باید در نرم افزار سویش مکس انجام بدم لطفا راهنمایی کنید
      Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

اطلاعاتی در مورد ماژول های تابلوروان تک رنگ قرمز لطفا راهنمایی کنید
        هر ماژول تک رنک قرمز p10 چه میزان جریان میکشه؟؟
        برای 6 ماژول یک منبع 5 ولت 10 آمپر مناسبه؟؟
        قبلا برای 6 ماژول یک منبع 5 ولت 5 آمپر قرار دادم بعد از مدتی سوخت که سوخت
        Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

سلام دوستان
          یه توضیح هم در مورد ماژول های 3 و 7 رنگ بدید و طریقه طراحی انیشنش
          طریقه کار با مین بردش و کلا با مازول تک رنگ چه فرقی داره؟
          **** k i n j ****

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی شما
            اما وقتی از فایلم خروجی میگیرم و درون نرم افزار hd قرار می دم چیزی نشون نمی دم اگر نکته ای یا موردی باید در نرم افزار سویش مکس انجام بدم لطفا راهنمایی کنید
            دوست عزیز برای این کار باید رنگ زمینت سیاه باشه و نوشتت سفید باشه برای منم همچین اتفاقی تو یه برنامه مشابه وقتی که میخواستم برای تابلوم جیف بسازم افتاد نمیدونم شمام دقت کردید یان نه؟
            در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
            گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

اطلاعاتی در مورد ماژول های تابلوروان تک رنگ قرمز لطفا راهنمایی کنید
              هر ماژول تک رنک قرمز p10 چه میزان جریان میکشه؟؟
              برای 6 ماژول یک منبع 5 ولت 10 آمپر مناسبه؟؟
              قبلا برای 6 ماژول یک منبع 5 ولت 5 آمپر قرار دادم بعد از مدتی سوخت که سوخت
              سلام دوست عزیز منم اتفاقا یه بار اندازه گرفتم هر ماژول چینی آماده 16 در 32 قرمز وقتی که کل ال ای دی هاش روشن بشن حدود 2 آمپر جریان میکشند (برای رنگ قرمز بر حسب تجربه عملی) شما پاورت رو بیشتر درنظر بگیر چون کمتر باشه داغ میکنه و نور ال ای دی هات کم میشند میتونی از پاور کامپیوتر دست دوم استفاده کنی خروجی 5 ولتش رئ ائل روی 5 ولت فیکس کن بعد استفاده کن من خودم دونه ای شو میگیرم 15 تومن خیلی هم خوب جواب میده میتونی از سایر خروجی هاتم برای کارای دیگه استفاده کنی
              در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
              گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

البته این پاورهای 15-20 تومنی اعدادی که روش مینویسه واقعی نیست به اصطلاح بازاری های کامپیوتر ریل نیست این پاورها که روش می نویسه 500-600-400-300وات و با این قیمتهای پایین فروخته میشه نهایت 200 وات توان دارند
                کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                ولتر

دیدگاه

با تشکر از پاسخ های شما اتفاقا امروز به این نتیجه رسیدم که از همین روش کی گفتید( پس زمینه سیاه و فونت نوشته سفید) استفاده کنم و جواب داد- برای منبع تغذیه تابلو روان بعید می دونم پاور کامپیوتر جواب بده چون منبع مخصوص تابلو روان 5 ولت 40 آمپر صنعتی هست و تا 8 تا ماژول رو ساپورت میکنه قیمتش هم 90 هزار تومن هستش
                  Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

پس باز هم به نظر میرسه پاور کامپیوتر دست دوم به صرفه تر باشه .الان گرین 330aدست دوم حدود40 -45تومنه که روی 5 ولت 25 آمپر ریل میده و فکر کنم برای 6تا ماژول شما کافی باشه این منبع های به اصطلاح صنعتی تو بازار هم من دوتا 12 ولت دارم یدونه 5 هیچ کدوم مقدار آمپر واقعیشون با عدد ذکر شده نمی خونه تقریبا 20-30درصد کمتره (البته با در نظر گرفتن افت ولتاژ)
                    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                    ولتر

دیدگاه

دوستان من قیمت ها رو نگاه کردم
                      به نظرتون قیمتها یه مف=قدار گرون نیست ؟؟؟؟؟
                      من یک تابلو 32*8 درست کردم کلا 12 هزارتومن خرجش شد با آی سی و بردو میکرو......
                      خودم هم همه ال ای دی ها رو لحیمیدم :biggrin:
                      خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز ، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
                      "دکتر علی شریعتی"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sajad great
                        من هم تا حالا 2 ،3 تا تابلو به روش لحیم کاری خودم کار کردم اما خودم خیلی بابت لحیم کاری اذیت شدم و برای برنامه نویسیش هم کلی باید وقت بذاری اما این تابلوها ی وارداتی خیلی راحت وصل میشن و راحت هم برنامه می خورن ولی من اصلا کار لحیم کاری خودمون رو بااینها مقایسه نمی کنم چون کار ما خیلی ارزش داره چون خودمون براش تلاش کردیم
                        Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

همانطوری که دوستان از پاور کامپیوتر برای منبع تغذیه تابلو روان گفتن من رفتم وآزمایش کردم جواب داد اما توان منبع برای نشون دادن نوشته های ضخیم و افکت ها کم بود و جواب نمی داد ابعا تابلو ی من هم 64*32 هست در کل امروز قیمت جدیدی از منبع تغذیه ی 5 ولت 40 آمپر صنعتی گرفتم 48 هزار تومن و تا 10 ، 11 تا ماژول رو هم ساپورت می کنه
                          Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sajad great
                            سلام
                            شما کی درست کردید؟چند وقت پیش؟
                            این ماژول چینی ها 512 تا ال ای دی داره البته واسه 16*32 ولی واسه شما 8*32 هستش.چه تعداد ال ای دی مصرف کردی 256 تا؟
                            الان قیمت ال ای دی رو حساب کنی 256 تاش حدود 18000 تومن میشه ولی شما کلا میگید 12 هزار تومن؟

کسی در مورد ماژول سه و هفت توضیح نمیده؟شرایطش مثل تک رنگه؟
                            **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                              سلام
                              شما کی درست کردید؟چند وقت پیش؟
                              این ماژول چینی ها 512 تا ال ای دی داره البته واسه 16*32 ولی واسه شما 8*32 هستش.چه تعداد ال ای دی مصرف کردی 256 تا؟
                              الان قیمت ال ای دی رو حساب کنی 256 تاش حدود 18000 تومن میشه ولی شما کلا میگید 12 هزار تومن؟

کسی در مورد ماژول سه و هفت توضیح نمیده؟شرایطش مثل تک رنگه؟
                              من اواسط تابستون امسال بود که درستش کردم ال ای دی ها رو هم از همین سایت ایکا خریدم بسته ده تاییش 200 تومن بود
                              25.6*200=5120 تومان
                              و حالا با قیمت الآنش:
                              25.6*500=12800 تومان
                              که 18000=؟ 12800

من یه میکرو گرفته بودم حدودا 4000 تومن+دوتا برد هزار سوراخ 2000 تومان+4 تا آیسی 74573 اگر اشتباه نکنم 600 تومن که کلا میشه 11720 تومان
                              یعنی 12 هزار تومن هم نشد!
                              البته اگر سیم لحیم هم میخریدم شاد به 12 تومن میرسید!
                              ولی قبلا ها یه چند بسته داشتم که قیمتش یادم نیست
                              وحالا قیمت تمام شده همین تابلو بعد از تحریم های دولت آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران

12800 تومان ال ای دی+دو عدد برد هزار سوراخ3800 توان+آی سی 74573 که میشود2800 تومان=19400 + همینجوری 5000 تومان=24400 تومان+520 توان=25000
                              در مقایسه با فقط ماژوا چینی اونم بدون درایوش و بیا توجه به لذت ساختش فکر کنم ارزشش رو داشته باشه که یک بار امتحان کنید :biggrin:
                              خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز ، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
                              "دکتر علی شریعتی"

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                                اینکه خودمون بسازیم ولذتشو ببیریم یه بحثه اینکه بخوای یه کار تجاری انجام بدی یه بحثه
                                اینی که شما میگید بدرد پروژه درس میکرو میخوره نه تجاری
                                نمیشه با این قیمتی که این ماژول های چینی هستن ما ماژول درست کنیم.شما دارید قیمت تون رو با با ماژولی مقایسه میکنید که شاید از نظر کیفیت ، کمی داشته باشه ولی کمیتش خوبه.
                                **** k i n j ****

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X