اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

سلام
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

سلام
      دوستان اگر اطلاعات کاملی در مورد قاب های تابلو روان دارنند ممنون میشیم ارائه کنند .اگر با عکس باشه عالیه .چون ما الان لنگه قاب تابلو هستیم.

میخام بدونم بغیر از قاب های اماده .قاب های دست ساز هم هست .اگر دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارندلطف کنند با پیوست عکس توضیح بدند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
        اره من هم این حرفتو قبول دارم و کسی میدونه برای انجام یه همچین کاری باید چیکار کرد؟
        و چقدر خرج داره
        ؟
        مهمترین قسمت یک تابلو روان برد فرمانشه و نرم افزارش .
        حالا اینکه چقدر خرج بر میداره بستگی به طرحی که پیاده میکنی داره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidmicro
          مهمترین قسمت یک تابلو روان برد فرمانشه و نرم افزارش .
          حالا اینکه چقدر خرج بر میداره بستگی به طرحی که پیاده میکنی داره.
          ممنون ولی توضیحتو کاملتر میکنی
          در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
          گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

در این رابطه بحث زیاد شده اگه یه سرچی کنی همه چی دستت میاد
            به طور خلاصه اگه می خوای تابلوروان درست کنی باید ببینی چه سایزی می خواهی طراحی کنی یعنی چه تعداد ال یی دی می خوای ببندی در قسمت نرم افزاش هم اگر بخواهی افکت بدی و ساعت و ... کارت زیاد میشه :redface:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidmicro
              در این رابطه بحث زیاد شده اگه یه سرچی کنی همه چی دستت میاد
              به طور خلاصه اگه می خوای تابلوروان درست کنی باید ببینی چه سایزی می خواهی طراحی کنی یعنی چه تعداد ال یی دی می خوای ببندی در قسمت نرم افزاش هم اگر بخواهی افکت بدی و ساعت و ... کارت زیاد میشه :redface:
              دوست عزیز فکر کنم شما سوالو درست نخوندین سوال اینه!!!! :NO: :angry:
              *** فک کنم اگه کسی تو ایران وقت و هزینه بزاره و این کاری که چینی های می کنن (ساخت ماژول و ... ) تو ایران انجام بده میتونه درآمدی خوبی داشته باشه و هم اینکه با قیمت کمتری ارائه بده ****

دیدگاه

سلام دوستان.
                فکر نمیکنم بصرفه باشه.
                الان برد کنترلشو تابلو طیف میده 30 هزار تومان.
                خود تابلو طیف حتما خریده 20 هزار تومان.
                یک واسطه هم میده به تابلو طیف 20 .شاید خود واسطه خریده باشه 15 هزار.
                باز چین حتما اینها رو میفروشه 10 هزار.
                اینجا اگه بخوای تولید کنی با این وضع دلار در میاد 70 هزار.
                ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

درسته لرای کارت کنترل نمیصرفه با اون آی سی هم که وسط برد زده شمارم نداره یعنی شرکت اچ دی اینو کرده انحصاری این از این! ولی شاید بشه روی قالب تابلو وران یا ماژول ال ای دی یه کارایی کرد هرچند برآورد هزینه دستگاه هایی که برای تولید ماژول ال ای دی لازمه بنظرم از سود 10 سالشم بیشتره!!!!!

دیدگاه

بزارین یه چیزی بگم خوشحالتون کنم پسوردهایی که نرم افزار اچ دی میخاد
                    168 هست
                    سلام جریان این پسوردها چیه ؟؟

دیدگاه

امروز زنگ زدم تابلو طیف بهم گفت داره ماژولهای فول کالر رو 45 هزارتومن زیر قیمت بازار میده مهندس پول لازمه داده حراج هرچند توی همین حراج هم کلی سود هست - بگذریم خلاصه ما هم 12 تا فول کالر گرفتم و در مورد قاب آماده هم ازشون پرسیدم گفتن موجود دارن یه قاب هم گرفتم برای بار اول تا بعد ازش الگوبرداری کنیم و خودمون بسازیم جزییات کامل قاب رو در آینده توضیح میدم
                      Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
                        سلام جریان این پسوردها چیه ؟؟
                        مختصر و مفید توی امکانات نرم افزار اچ دی خیلی جاها مثلا برای ایجاد برنامه جدید و مثلا اپدیت کارت و یه سری کارها یه پسورد مسخره 168 رو میخواد همین!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی1368
                          امروز زنگ زدم تابلو طیف بهم گفت داره ماژولهای فول کالر رو 45 هزارتومن زیر قیمت بازار میده مهندس پول لازمه داده حراج هرچند توی همین حراج هم کلی سود هست
                          سلام
                          مسئله حراج و پول لازم نیست .شاید این نمونه ای که داره این قیمت میده با نمونه های قبلیبش از لحاظ جنس و مرغوبیت فرق میکنه .ماکه نمونه های قبلیش رو ندیدم.اگر تمام جنس هاشو اعم از برد و ماژول های تک رنگم زیر قیمت بازار بده میشه گفت داره زیر قیمت بازار میده

دیدگاه

سلام جنسای تابلو روان من رسید :nice: :nice: :nice:
                            ولی بعضی چیزا شکسته بود مثل جا ی باطری روی برد اچ دی کیو و باطری از جاش در میاد :cry: یا سه تا از کلاههای بالای سر ال ای دی ها شکسته بود :cry: :cry: بسته بندی خوب نیود :cry:
                            و سیمی که قراره ماژولها رو به هم وصل کنه هم تو بسته بندی نبود :cry:
                            راستی کسایی که از جاهای دیگه خریدن آیا سیم هایی که ماژولها رو به هم وصل میکنه هم همراه بارشون میفرستادن؟
                            خلاصه آموزش کامل بسته بندیشو به همراه تمام مراحل براتون میزارم
                            البته اگه همه مشتاق باشن
                            الان یه کمه دپرسم برای این دوتا شکستگی
                            راسی هنوز تست نکردم آیا سالم هستش یا نه
                            که وقتی سیم های فلت بخرم تستشون میکنم
                            با تشکر از کسایی که دکمه تشکر رو برام بزنن :cry:
                            نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
                            barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

سلام آقای باغبانزاده جنس هایی که من از تابلوطیف گرفتم دارای کابل فلت + واشرآب بندی + سیم تغذیه بود که خدارو شکر سالم بدستم رسید حالا فقط موندم شیوه ی راه اندازی و انتخاب مد اسکن تابلوهای رنگی که دارم تلاش میکنم راه اندازیش کنم اگر کسی به راه اندازی مداسکن تابلوهای رنگی با مین برد u3 وارده لطفا آموزشش رو بزاره
                              Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

سلام جنسای تابلو روان من رسید :nice: :nice: :nice:
                                ولی بعضی چیزا شکسته بود مثل جا ی باطری روی برد اچ دی کیو و باطری از جاش در میاد :cry: یا سه تا از کلاههای بالای سر ال ای دی ها شکسته بود :cry: :cry: بسته بندی خوب نیود :cry:
                                و سیمی که قراره ماژولها رو به هم وصل کنه هم تو بسته بندی نبود :cry:
                                راستی کسایی که از جاهای دیگه خریدن آیا سیم هایی که ماژولها رو به هم وصل میکنه هم همراه بارشون میفرستادن؟
                                خلاصه آموزش کامل بسته بندیشو به همراه تمام مراحل براتون میزارم
                                البته اگه همه مشتاق باشن
                                الان یه کمه دپرسم برای این دوتا شکستگی
                                راسی هنوز تست نکردم آیا سالم هستش یا نه
                                که وقتی سیم های فلت بخرم تستشون میکنم
                                با تشکر از کسایی که دکمه تشکر رو برام بزنن :cry:
                                باهاشون تماس گرفتید که چرا به این شکل فرستادن؟
                                از همون پرتو خرید کردید؟
                                دوستان هر دو اقا مجتبی لطفا راه اندازی کنید و تجربتون رو به ما هم انتقال بدید
                                لطف کنید هر دو فیلم تهیه کنید از کیفت ماژول ها تا مقایسه بشن
                                **** k i n j ****

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X