اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط Fullcolor-LED
    خواهش میکنم. احتمالا فقط یه سوء تفاهم بود.

چند روزی زنگ میزدم اما جواب نمیدادند. امروز پدرشون جواب داد و گفت چینه. تا اونجایی که بدونم ایشون دو سه ما چین میمونن و دو سه ما هم ایران.
    می دونیدکی برمی گردند
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS
      می دونیدکی برمی گردند
      دقیقا نمیدونم.
      اما مطمئنم که اینور سال نمیان.

دیدگاه

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

باسلام وتبریک سال نوبه همه کاربران عزیر
        1-من ازیکی ازفروشندگان می خواستم ماژول تک رنگ (بنفش )بخرم قیمتش 75000 هست حالامن10تامازول می خواهم یعنی750000تومان.
        یک مادربردمی خواهمbx5 :55000 تومان.
        یک پاور40آمپر:55000تومان.
        مجموع:860000تومان می شود.(لازم به ذکراست که اینجااصلاصحبت ماقیمت نیست)
        حالایکی به من گفت خب باین قیمت چرایه 3رنگ نمی بندی؟
        توهمون سایت جستجوکردم دیدم قیمت خیلی فرق می کنه!
        ماژول 3 رنگ 46000تومان.(ماژول تابلو روان 2R1B)
        که 10 تاش درمی اید460000تومان که حداقل ماژولها رنگی وتک رنگ اختلافش 290000تومان می شود.
        نطرشماچیست؟تکی یارنگی :angry:

2-کدام رنگ تاثیرگذاری بیشتروکاربردبیشتری دارد؟

دیدگاه

باسلام وتبریک سال نوبه همه کاربران عزیر
          1-من ازیکی ازفروشندگان می خواستم ماژول تک رنگ (بنفش )بخرم قیمتش 75000 هست حالامن10تامازول می خواهم یعنی750000تومان.
          یک مادربردمی خواهمbx5 :55000 تومان.
          یک پاور40آمپر:55000تومان.
          مجموع:860000تومان می شود.(لازم به ذکراست که اینجااصلاصحبت ماقیمت نیست)
          حالایکی به من گفت خب باین قیمت چرایه 3رنگ نمی بندی؟
          توهمون سایت جستجوکردم دیدم قیمت خیلی فرق می کنه!
          ماژول 3 رنگ 46000تومان.(ماژول تابلو روان 2R1B)
          که 10 تاش درمی اید460000تومان که حداقل ماژولها رنگی وتک رنگ اختلافش 290000تومان می شود.
          نطرشماچیست؟تکی یارنگی :angry:

2-کدام رنگ تاثیرگذاری بیشتروکاربردبیشتری دارد؟
          سلام دوست عزیز
          تعداد پیکسل در ماژول بنفش زیا د تر از سه رنگ اما اگه من باشم سه رنگ استفاده میکنم :read:
          دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
          بانك اطلاعاتي سنسورها
          ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
          تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
          [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
            سلام دوست عزیز
            تعداد پیکسل در ماژول بنفش زیا د تر از سه رنگ اما اگه من باشم سه رنگ استفاده میکنم :read:
            بسیارممنونم ازپاسخ واضع وجامع شما.
            یک سول داشتم این قیمت ماژول مال 2r1bبودولی کمی بیشترکه گشتم تمام رنگیش رادیدم(ماژول p 15 mm فول کالر)53000تومان است (تقریبا)
            حالا می خواستم ببینم نظرشماچیست (خب این اولین تابلوکه می خوام ببندم که یکم .....ببخشید)

دیدگاه

بله
              چون به جرات و با اطمینان میتونم بگم که دیلمی بنیانگذار واردات ماژول و آموزش ساخت تابلو با این ماژوله. و زمانی که همه در این کار گیج و مبهوت بودند ، ایشون به جای سوء استفاده از این قضیه ، شروع به آموزش کردند و خیلی ها رو در این کار راه انداختن. لذا در یک محیط آموزشی به همین راحتی به ایشون توهین کردن اصلا پسندیده نیست.
              کسایی که تو این کار خیلی قدیمی هستند منظور منو بهتر میفهمن...!!!
              اینم بگم که اگه میخواین ماژول بگیرین و بدونین که کی راست میگه کی الکی حرف میزنه ، بهتره برگردی و یه تحقیقی از بابت گذاشته ی فروشندگان بکنی...
              اکثر فروشنده یا به عبارتی وارد کننده ها روی قیمت دارن رقابت میکنن. خوب همه میدونن که کم کردن قیمت مستلزم کم کردن کیفیته...!!!
              اما این اواخر که تعداد وارد کننده ها زیاد شد و قیمت ها به شدت افت و خیز میکرد ، قیمت های دیلمی کاملا ثابت بود.
              وقتی ماژول شد 33 ، بازم دیلمی تعداد بالا رو 34 میداد ، وقتی شد 32 بازم قیمت دیلمی 34 بود ، وقتی شد 27 ، بازم قیمتش 34 بود.
              با این حساب باید همه فکر کنند که دیلمی نتونه جنسشو بفروشه!!! ولی میبینید که همچنان با این که بارش تموم شده ، بازم مشتری هاش منتظرن تا بارش برسه و با همون قیمت بخرن!!! علتش اینه که از پشتیبانیش و کیفیتش مطمئنه.

متشکرم
              داداش کوتاه بیا
              یعنی چی بنیانگذار؟؟؟؟
              تا جایی که من یادم میاد ایشون نرم افزار تابلوروان شرکت سپاهان رو با نرم افزار ظاهرش رو تغییر داده بود و به نام خودش میفروخت که میتونین این قضیه رو از سپاهان هم بپرسین
              و کلی کار دیگه و ادعاهای دیگه که نمی خوام اینجا راجع بهش صحبت بشه
              فکر کنم آقایان اطهری و نوین و ... جز اولین وارد کنندگان باشند
              r.pسابق

دیدگاه

یک سول داشتم این قیمت ماژول مال 2r1bبودولی کمی بیشترکه گشتم تمام رنگیش رادیدم(ماژول p 15 mm فول کالر)53000تومان است (تقریبا)
                حالا می خواستم ببینم نظرشماچیست (خب این اولین تابلوکه می خوام ببندم که یکم .....ببخشید)
                سلام دوست عزیز فک کنم p20 این قیمت باشه خوب بازم با اینکه تعداد پیکسل کمتر از p16 سه رنگ .. از فول کالر استفاده میکنم
                دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
                بانك اطلاعاتي سنسورها
                ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
                تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
                [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رامین
                  داداش کوتاه بیا
                  یعنی چی بنیانگذار؟؟؟؟
                  تا جایی که من یادم میاد ایشون نرم افزار تابلوروان شرکت سپاهان رو با نرم افزار ظاهرش رو تغییر داده بود و به نام خودش میفروخت که میتونین این قضیه رو از سپاهان هم بپرسین
                  و کلی کار دیگه و ادعاهای دیگه که نمی خوام اینجا راجع بهش صحبت بشه
                  فکر کنم آقایان اطهری و نوین و ... جز اولین وارد کنندگان باشند
                  سلام
                  دوست گلم
                  منظورم ماژول بود.نه نرم افزار.
                  وگرنه قبل از دیلمی و سپاهان و ... کلی شرکت بودند . مثل خود ما ، لایت صنعت ، آرمان نگار ، و...
                  دیلمی دوست صمیمیه منه. دقیقا جریان سپاهانشو میدونم. اینکه ایشون نرم افزار سپاهان رو عوض کردند، قاعدتا لایسنسش هم عوض شد. چون کل PCB هاش رو از ماتریس گرفته تا کنترلر از نوع طراحی کرده بود و فقط از هگز اون استفاده میکرد. همین کار رو خیلی های دیگه مثل آقای مردانی هم انجام میدادند. دیگه سپاهان این وسط کاره ای نیست.
                  ضمنا نوشتن سورس تابلو روان و یا ساخت هگزش همچین کار سختی هم نیست.اونی که زیاده هگز تابلو روان در اینترنته.به نظر من اصلا کسایی مثل دیلمی اشتباه خیلی بزرگی کردن که هگز سپاهان رو استفاده کردند که الانم پشت سرشون اینجوری گفته بشه... میتونستن یا برنامه بنویسن و یا از سایت های خارجی گیر بیارن.
                  خوب میدونین که برنامه نوشتن تابلو روان اونم شبیه سپاهان خیلی سادست ، اونقدر که الان اکثر دانشجو های من واسه پروژشون تابلو روان میسازن.
                  به خدا یکی رو میشناسم که تعمیرات ردایو تلویزیون و تلفن و اینجور چیزا میکرد ، اما تابلو روان هم میساخت که اونموقع ساعت و تاریخ هم نشون میداد.
                  اون موقع که سپاهان نبود ، چه برسه به نرم افزارش ، ما تابلو روان با کیبورد می ساختیم. شرکت ساب ، شرکت ایلیا ، لایت صنعت ، آینور ، تلاش آذر ، تدبیر تراشه آذر و....

لذا منظور من فقط ماژول بود. البته حق با شماست. اینکه دقیقا بگی کی اول این کار رو کرده خیلی کار سخت و شاید غیر ممکنه. چون احتمال خیلی زیاد شرکت هایی مثل تتا هم قبل از همه ی اینا این کار رو میکرد.
                  اما یه چیزی رو میتونین از خیلی ها تحقیق بکنین و از خیلی ها بپرسینو به راحتی به نتیجه برسین. اینکه کی این ماژول ها رو همه گیر کرد و کی به صورت رایگان و بدون فروش کتابچه و سی دی به هر کی که علاقه مند بود یاد داد؟؟؟؟؟ اونموقعی که حتی خود وارد کننده ها هم نمیدونستند اینی که وارد کردن چطوری کار میکنه؟ الان به علت اینکه ابزار هایی مثل سایت و فروم به راحتی در دسترس هست دیگه سوالات از این طریق مطرح میشه. ولی دقیقا یادمه که دیلمی 4 سال پیش تلفنی یاد میداد. حالا حساب کن اگه روزی این همه صحبت رو با 10 نفر انجام میداد ، این بنده خدا چه فشاری که نمیکشید...

حالا احتمالا شما یه سوء تفاهمی با ایشون دارید یا یه چیزایی دورادور شنیدید که پشتشون اینطوری بدگویی میکنید. وگرنه در همین فروم و فروم های دیگه و همچنین بین همکاران خیلیا هستند که از ایشون راضی هستند.

ببینید اکثر وارد کننده ها هنوز 2 ماه مونده بارشون برسه شروع میکنن به پیش فروش و... این پیش فروش چند تا معنی داره:
                  1- اون وارد کننده وضع مالیش همچین بهتر از من و شما نیست و الکی اسمش تاجره. اگه تجارت و واردات به همین آسونی بود که بقال سر کوچه هم این کار رو میکرد. طرف هنوز نمیدونه جنسش چند واسه خودش تموم میشه ، میاد به مردم میفروشه... نتیجش هم این میشه که همون آقای X که خودتون بالا معرفی کردین ، تا دیروز 28 تومن ماژول میفروخت ، الان میاد تو سایتش یهویی میزنه 36.
                  2- کسی که پول نداره تجارت کنه ، قطعا میاد پولشو از مشتریاش تهیه میکنه ، اینجا احتمال اینکه طرف سود خودش رو مقدم بر کیفیت بکنه زیاده. چون در غیر اینصورت فقط حمالی واسش میمونه.
                  3-ممکنه تازه میخواد پول جمع کنه تا خرید کنه و این بدین معنی هست که ممکنه جنست سر موقع دستت نباشه.
                  و...
                  بزرگترین مسئله ای هم که پیش میاد و پیش اومده اینه که تاوان این کار ها رو هم امثال منو شما میدیم. هنوز هم هممون داریم تاوانشو میدیم . قیمت های دو همکار در یک شهر و در یک خیابان کلی با هم اختلاف دارند... و ما فقط مشتریانمون رو از دست میدیم....

اما دیلمی و یکی از شرکت های دیگه که من میشناسمش اما ازش خرید نمیکنم ، از روزی که شروع به کار کردند تا به همین الان نه پیش فروش داشتند و نه یهویی قیمت هاشون 10 هزار تومن بالا پایین شده. نهایتش 1000 بالا پایین میکنن.

منم حقیقتش چون اکثرا کاربرای اینجا میخوان فروشنده ها رو بشناسن ، به خاطر همین بعضی مطالب رو شیواتر و مفصل میگم. حالا ممکنه به خاطر حسن نیت و علاقه ای که به یه شخص خاص دارم ، کمی هم اغراق بکنم. اما اصل مطلب همونی هست که مینویسم.
                  به هر حال شما ها ممکنه خیلی جوون باشین و در مورد بعضی موارد صرفا احساسی برخورد بکنین. ولی ما خیلی وقته تو این کاریم. از آمپلی فایر و باند و High voltage گرفته تا الان که داریم تابلو میسازیم....

دیدگاه

دوست عزیز
                    رنگ های بنفش و صورتی از لحاط رزولیشن و سایز بیشتر و بزرگتر از 3 رنگ ها هستند و رنگ بسیار تک و نایاب هست و لذا قاعدتا قیمتش بالا خواهد بود.
                    از طرفی با همون ماژول 2RB که گفتیتد ، میتونید به راحتی رنگ های قرمز ، آبی و بنفش رو ایجاد بکنید.
                    این ماژول P15 رنگی که میگید ، زیاد منطقی به نظر نمیرسه. ممکنه با این کارت های معمول استاندارد کار نکنه. ممکنه جهت کار کردن، نیاز به ابزار دیگه ای هم داشته باشه که در اینصورت هزینه اش بالا خواهد رفت.
                    از طرفی به علت اینکه ماژول دات 16 سایز 128 در 256 استاتیک الان حدود 85 هزار و قیمت همان ماژول در اندازه ی 256 * 256 استاتیک به قیمت 148000 به فروش میرسه ، لذا وارد کننده ها احتمال دیوانه نیستند که اینا رو بیارن. خوب میتونن همون P15 رو که تازه رزولیشنش هم زیاد تر هست رو بیارن. همچینین به سایز و رزولیشن ماژولی که پیدا کردید هم توجه بکنید. از نظر من به هر حال زیاد منطقی به نظر نمیرسه.
                    اگر کسی از دوستان استفاده کرده و یا اطلاعات دقیق تری در موردش داره ، لطفا کمک کنه.

دیدگاه

دوست عزیز
                      رنگ های بنفش و صورتی از لحاط رزولیشن و سایز بیشتر و بزرگتر از 3 رنگ ها هستند و رنگ بسیار تک و نایاب هست و لذا قاعدتا قیمتش بالا خواهد بود.
                      از طرفی با همون ماژول 2RB که گفتیتد ، میتونید به راحتی رنگ های قرمز ، آبی و بنفش رو ایجاد بکنید.
                      این ماژول P15 رنگی که میگید ، زیاد منطقی به نظر نمیرسه. ممکنه با این کارت های معمول استاندارد کار نکنه. ممکنه جهت کار کردن، نیاز به ابزار دیگه ای هم داشته باشه که در اینصورت هزینه اش بالا خواهد رفت.
                      از طرفی به علت اینکه ماژول دات 16 سایز 128 در 256 استاتیک الان حدود 85 هزار و قیمت همان ماژول در اندازه ی 256 * 256 استاتیک به قیمت 148000 به فروش میرسه ، لذا وارد کننده ها احتمال دیوانه نیستند که اینا رو بیارن. خوب میتونن همون P15 رو که تازه رزولیشنش هم زیاد تر هست رو بیارن. همچینین به سایز و رزولیشن ماژولی که پیدا کردید هم توجه بکنید. از نظر من به هر حال زیاد منطقی به نظر نمیرسه.
                      اگر کسی از دوستان استفاده کرده و یا اطلاعات دقیق تری در موردش داره ، لطفا کمک کنه.
                      باسلام دوست عزیز
                      من اولش تصمیم داشتم تابلوبنفش (برای اینکه تکه)راببندم10تاهم لازم دارم قیمتش راهم که می دانیدماژولها فقط می شود750000تومان
                      ولی دوستانی پیشنهادکردندرنگی ببندم توسایت آقای دیلمی که رفتم دیدم ماژول رنگی ازتک هم ارزانتر.
                      نظرشماچه ماژولی است؟

دیدگاه

باسلام دوست عزیز
                        من اولش تصمیم داشتم تابلوبنفش (برای اینکه تکه)راببندم10تاهم لازم دارم قیمتش راهم که می دانیدماژولها فقط می شود750000تومان
                        ولی دوستانی پیشنهادکردندرنگی ببندم توسایت آقای دیلمی که رفتم دیدم ماژول رنگی ازتک هم ارزانتر.
                        نظرشماچه ماژولی است؟
                        سلام
                        لطفا به سایز و رزولیشن ماژول توجه بکنید.
                        ماژول سه رنگ همچین ارزان هم نیست.
                        مثلا ماژول بنفش یا هر ماژول تک رنگ مشابه دیگر 19 تا در هر متر مربع استفاده میشند.
                        اما اون ماژول 2RB که مثلا در سایت دیلمی 46000 هست ، اندازش 128*256 میلیمتره. یعنی 32 تا در هر متر مربع.
                        32 تا 46000 تومان میشه 1472000 و 19 تا بنفش یا صورتی میشه 1425000 .
                        از طرفی شما اگه تک رنگ مثلا بنفش رو بگیرید در هر متر مربع 10.000 پیکسل با 1425000 تومان هزینه خواهید داشت.
                        و اگر سه رنگ بگیرید ، 3906 پیکسل با قیمت 1472000 خواهید داشت.

از لحاظ سایز هم ، 10 تا ماژول تک رنگ شما میشه تقریبا نیم متر مربع. و 10 تا ماژول سه رنگ شما میشه حدود 0.3 متر مربع.
                        اصلا اگه اون سه رنگ در شرایط مشابه با تک رنگ بود که دیگه هیچکی تک رنگ نمیخرید که!!!!

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : بستن تابلو روان چینی

سلام
                          لطفا به سایز و رزولیشن ماژول توجه بکنید.
                          ماژول سه رنگ همچین ارزان هم نیست.
                          مثلا ماژول بنفش یا هر ماژول تک رنگ مشابه دیگر 19 تا در هر متر مربع استفاده میشند.
                          اما اون ماژول 2RB که مثلا در سایت دیلمی 46000 هست ، اندازش 128*256 میلیمتره. یعنی 32 تا در هر متر مربع.
                          32 تا 46000 تومان میشه 1472000 و 19 تا بنفش یا صورتی میشه 1425000 .
                          از طرفی شما اگه تک رنگ مثلا بنفش رو بگیرید در هر متر مربع 10.000 پیکسل با 1425000 تومان هزینه خواهید داشت.
                          و اگر سه رنگ بگیرید ، 3906 پیکسل با قیمت 1472000 خواهید داشت.

از لحاظ سایز هم ، 10 تا ماژول تک رنگ شما میشه تقریبا نیم متر مربع. و 10 تا ماژول سه رنگ شما میشه حدود 0.3 متر مربع.
                          اصلا اگه اون سه رنگ در شرایط مشابه با تک رنگ بود که دیگه هیچکی تک رنگ نمیخرید که!!!!
                          خب ممنونم ازاین پاسختان
                          من مشخصاتی(ارتفاع35.5طول 163.5) که به آقای دیلمی دادم (البته برای تک)گفتند10تاماژول بایدبگیری؟که من ی خواستم یک رنگ ویژه مثل بنفش بگیرم .
                          حالااینجوری که فهمیدم اگرمی خواهم رنگی 3رنگ ببندم بایدتعدادماژولهای بیشتری بگیرم که شایدهزینش ازماژول بنفش هم بالاتربزند .درسته؟
                          بازهم ببخشیدکه اینقدرخنگ بازی درمیارم
                          نظرشماچیست؟

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : بستن تابلو روان چینی

خب ممنونم ازاین پاسختان
                            من مشخصاتی که به آقای دیلمی دادم (البته برای تک)گفتند10تاماژول بایدبگیری؟که من ی خواستم یک رنگ ویژه مثل بنفش بگیرم .
                            حالااینجوری که فهمیدم اگرمی خواهم رنگی 3رنگ ببندم بایدتعدادماژولهای بیشتری بگیرم که شایدهزینش ازماژول بنفش هم بالاتربزند .درسته؟
                            بله. قطعا هزینه ی پیشتری خواهید پرداخت.
                            شما نیم متر مربع تابلو میخواین.
                            اگه سه رنگ انتخاب بکنید 16 عدد ماژول 3 رنگ لازم دارید. یعنی 736000 هزینه ی ماژول هاتون میشه.
                            همچنین رزولیشنتون تقریبا یک سوم بنفش خواهد بود. (کمی بیشتر)
                            رنگ بنفش یه مزیت دیگه ای هم داره. . وقتی از دور میبینیش ، وسط ال ای دی ها بنفش نشون میده و دورشون آبی. یه جلوه ی خاصی داره. البته شاید این قضیه فقط واسه من جذاب باشه و شما نظر دیگه ای داشته باشید.
                            ماژول سه رنگ P16 2RB هم چند تا مزیت داره. به علت فاصله ی زیاد پیکسل ها ،دید متن یا تصویر از دور درشت تره. همچنین دسترسی به تعداد رنگ بیشتری خواهید داشت. تعداد رنگ بیشتر به شما کمک میکنه که حداکثر بهره برداری از تابلو رو بردارین. قابلیت تغییر رنگ پشت زمینه ، یا تغییر رنگ متن میتونه تاثیر به سزایی در جلب توجه بیننده ایجاد کنه.
                            به همین خاطر اگر هم سه رنگ رو انتخاب بکنید ، باز هم شما بردید...

در ضمن دیلمی الان خارجه. چطوری سفارش دادین؟ احتمالا با خودش حرف نزدین.شما که این همه وسواس داری بهتره قبل خرید با خودشم هم مشورت بکنین.
                            اینم شمارشه: 18565616501 0086

دیدگاه

سلام
                              دوست گلم
                              منظورم ماژول بود.نه نرم افزار.
                              وگرنه قبل از دیلمی و سپاهان و ... کلی شرکت بودند . مثل خود ما ، لایت صنعت ، آرمان نگار ، و...
                              دیلمی دوست صمیمیه منه. دقیقا جریان سپاهانشو میدونم. اینکه ایشون نرم افزار سپاهان رو عوض کردند، قاعدتا لایسنسش هم عوض شد. چون کل PCB هاش رو از ماتریس گرفته تا کنترلر از نوع طراحی کرده بود و فقط از هگز اون استفاده میکرد. همین کار رو خیلی های دیگه مثل آقای مردانی هم انجام میدادند. دیگه سپاهان این وسط کاره ای نیست.
                              ضمنا نوشتن سورس تابلو روان و یا ساخت هگزش همچین کار سختی هم نیست.اونی که زیاده هگز تابلو روان در اینترنته.به نظر من اصلا کسایی مثل دیلمی اشتباه خیلی بزرگی کردن که هگز سپاهان رو استفاده کردند که الانم پشت سرشون اینجوری گفته بشه... میتونستن یا برنامه بنویسن و یا از سایت های خارجی گیر بیارن.
                              خوب میدونین که برنامه نوشتن تابلو روان اونم شبیه سپاهان خیلی سادست ، اونقدر که الان اکثر دانشجو های من واسه پروژشون تابلو روان میسازن.
                              به خدا یکی رو میشناسم که تعمیرات ردایو تلویزیون و تلفن و اینجور چیزا میکرد ، اما تابلو روان هم میساخت که اونموقع ساعت و تاریخ هم نشون میداد.
                              اون موقع که سپاهان نبود ، چه برسه به نرم افزارش ، ما تابلو روان با کیبورد می ساختیم. شرکت ساب ، شرکت ایلیا ، لایت صنعت ، آینور ، تلاش آذر ، تدبیر تراشه آذر و....

لذا منظور من فقط ماژول بود. البته حق با شماست. اینکه دقیقا بگی کی اول این کار رو کرده خیلی کار سخت و شاید غیر ممکنه. چون احتمال خیلی زیاد شرکت هایی مثل تتا هم قبل از همه ی اینا این کار رو میکرد.
                              اما یه چیزی رو میتونین از خیلی ها تحقیق بکنین و از خیلی ها بپرسینو به راحتی به نتیجه برسین. اینکه کی این ماژول ها رو همه گیر کرد و کی به صورت رایگان و بدون فروش کتابچه و سی دی به هر کی که علاقه مند بود یاد داد؟؟؟؟؟ اونموقعی که حتی خود وارد کننده ها هم نمیدونستند اینی که وارد کردن چطوری کار میکنه؟ الان به علت اینکه ابزار هایی مثل سایت و فروم به راحتی در دسترس هست دیگه سوالات از این طریق مطرح میشه. ولی دقیقا یادمه که دیلمی 4 سال پیش تلفنی یاد میداد. حالا حساب کن اگه روزی این همه صحبت رو با 10 نفر انجام میداد ، این بنده خدا چه فشاری که نمیکشید...

حالا احتمالا شما یه سوء تفاهمی با ایشون دارید یا یه چیزایی دورادور شنیدید که پشتشون اینطوری بدگویی میکنید. وگرنه در همین فروم و فروم های دیگه و همچنین بین همکاران خیلیا هستند که از ایشون راضی هستند.

اما دیلمی و یکی از شرکت های دیگه که من میشناسمش اما ازش خرید نمیکنم ، از روزی که شروع به کار کردند تا به همین الان نه پیش فروش داشتند و نه یهویی قیمت هاشون 10 هزار تومن بالا پایین شده. نهایتش 1000 بالا پایین میکنن.

منم حقیقتش چون اکثرا کاربرای اینجا میخوان فروشنده ها رو بشناسن ، به خاطر همین بعضی مطالب رو شیواتر و مفصل میگم. حالا ممکنه به خاطر حسن نیت و علاقه ای که به یه شخص خاص دارم ، کمی هم اغراق بکنم. اما اصل مطلب همونی هست که مینویسم.
                              به هر حال شما ها ممکنه خیلی جوون باشین و در مورد بعضی موارد صرفا احساسی برخورد بکنین. ولی ما خیلی وقته تو این کاریم. از آمپلی فایر و باند و High voltage گرفته تا الان که داریم تابلو میسازیم....
                              والا من این کاراشو از کسی نشنیدم سرم خودم آورده!!
                              منظور منم دقیقا همون ماژول بود.
                              بگفته شما شرکت تتا شاید جز اولین شرکت هایی باشه که به صورت ماژولار کار کرده نمونشم تو هر شهر و دیاری هست همون تابلوهای کنترل ترافیک که تقریبا میشه گفت انحصاری هست تو ایران
                              یادمه که حداقل اولین تلویزیون شهری رو تو استان ا.غ یه شرکت دیگه انجام داده حالا چی شد که ایشون بنیانگذار شدن بماند(البته فروش با مونتاژ یا ساخت و پشتیبانی خیلی فرق میکنه)
                              حالا کاری به گذشته ها و الان ندارم که چه کارا شده!!!
                              r.pسابق

دیدگاه

خب ممنونم ازاین پاسختان
                                من مشخصاتی(ارتفاع35.5طول 163.5) که به آقای دیلمی دادم (البته برای تک)گفتند10تاماژول بایدبگیری؟که من ی خواستم یک رنگ ویژه مثل بنفش بگیرم .
                                نظرشماچیست؟
                                اگه ابعاد ماژولی که میخوایید بگیرید رو بدونین میتونین تعداد رو خودتون حساب کنید
                                مثلا برای همون ماژول سه رنگ دو ابعاد وجود داره یکی 128*256میلیمتر هست و یکی 256*256میلیمتر
                                به فاصله مرکز تا مرکز ال ای دی ها هم اصطلاحا دات پیچ میگن
                                تو ایران اکثرا دات پیچ ها به این صورت موجوده و استفاده بیشتری داره
                                ph10=فاصله مرکز تا مرکز ال ای دی ها 10 میلیمتر هست(همون ماژول بنفش)16*32 پیکسله
                                ph16=مثلا اگه ماژولی که میگیرید 256*256 باشه یعنی ماژول شما 16*16 پیکسل داره البته به نظر من این ابعاد نسبت به 128*256میلیمتر باصرفه است هم از بابت مونتاژ راحتین هم قیمتش معمولا کمتر از 128*256 هست انگار دو تا ماژولو یکی کردن
                                ph20
                                ph25
                                و...
                                r.pسابق

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X