اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط رامین
    نمونه سه رنگ هفت رنگ و تک رنگ از یک فاصله
    http://upload7.ir/viewer.php?file=10443182165115593801.png
    می شه بگین ازچه فاصله ای است؟
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MJ1991
      سلام
      دوستان واسه اتصال کابل فلت به سوکتش چه چاری نیاز هست و از کجا باید تهیه کرد؟ منظورم کابل زیر هستش
      سلام اسمش "اچار IDCزن هستش"
      اگه تهرانی که امجد هست
      اینم نمونش
      http://eshop.eca.ir/%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9/2195--%D8%A2%DA%86%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-idc-%D9%85%D8%AF%D9%84-tni-tu214.html
      قیمت هم 30-40ت بود اگه اشتباه نکنم!

راستی من خودم امتحان نکردم اما بچه ها میگن که میشه دون اچارم زد.اما من تست نکردم ونمیدونم چطوره.
      [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
        چون خودم یه روزی تولید کننده تابلو بودم من باشم با کله سه رنگ میزنم :mrgreen:
        باسلام دوست عزیز
        خب راستشوبگم من میان 3 رنگ p16وتکp10aشک دارم چون پیکسل p16نسبت بهp10کمتراست ولی ازاون طرف 3رنگ همونطورکه اساتیدفرمودیدجلوه 3رنگ بهتره وبه گفته Fullcolor-LED (اگراشتباه نکنم)بااینکه پیکسلش کمتره ولی بازم برد کردید حالا نظرشماچیست؟
        می شودبا2r1bبنفش درست کرد؟
        چرادراین تابلوها2قرمز1ابی استفاده شده؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رامین
          دوست عزیز اگه فاصله دید شما کم هست بهنره از پیچ 10 استفاده کنین چون کیفیتش بهتر در میاد
          اگه هم از سه رنگ استفاده کنین و یه برد ساده بخوایین از hd میتونین استفاده کنین(هم برای تک رنگ هم برای سه رنگ هم برای 7رنگ میتونید استفاده کنید)
          دوست عزیز
          می توانیدیک نمونه معرفی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS
            می شه بگین ازچه فاصله ای است؟
            والا دقیقا یادم نیست فکر کنم از فاصله 1.5تا 2 متری باشه
            r.pسابق

دیدگاه

دوست عزیز
              می توانیدیک نمونه معرفی کنید
              عکسی که گذاشتم بالایی سه رنگ 16 وسطی 7رنگ دات پیچ 20 میلیمتر و پایینی تک رنگ 10 هستش
              تو یکی از پستا گفته بودین سفارشتون ارتفاع35.5طول 163.5 است
              ارتفاع برای تک رنگ استانداردش 32 سانتیمتر میشه و برای سه رنگ 38.4 سانتی متر میشه
              یعنی تک رنگ ارتفاعش 32 پیکسل میشه و سه رنگ 24 پیکسل(این اولین تفاوت)حالا ارتفاع سه رنگ از ماله شما هم بیشتر هست
              اگه نرم افزار hd رو دانلود کنید و رو این پیکسل ها تنظیمش کنید منظورمو میفهمید
              لینک دانلود نرم افزار http://irled24.ir/dl/HD2014_V1.01.235.rar
              و برد کنترلهای سه تابلو هم از نوع hd میباشند
              vv
              r.pسابق

دیدگاه

باسلام دوست عزیز
                خب راستشوبگم من میان 3 رنگ p16وتکp10aشک دارم چون پیکسل p16نسبت بهp10کمتراست ولی ازاون طرف 3رنگ همونطورکه اساتیدفرمودیدجلوه 3رنگ بهتره وبه گفته Fullcolor-LED (اگراشتباه نکنم)بااینکه پیکسلش کمتره ولی بازم برد کردید حالا نظرشماچیست؟
                می شودبا2r1bبنفش درست کرد؟
                چرادراین تابلوها2قرمز1ابی استفاده شده؟
                در مورد اول تست نکرد ضمنا باید بگم علاوه بر این ماژول 2r1gهم وجود داره در مورد اینکه چرا دوتا قرمز فک کنم البته بازم میگم فک کنم واسه اینه که مثل 2r1g1b علاوه بر پیکسل حقیقی تعداد پیکسل های مجازی را هم افزایش بده
                دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
                بانك اطلاعاتي سنسورها
                ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
                تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
                [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

در مورد اول تست نکرد ضمنا باید بگم علاوه بر این ماژول 2r1gهم وجود داره در مورد اینکه چرا دوتا قرمز فک کنم البته بازم میگم فک کنم واسه اینه که مثل 2r1g1b علاوه بر پیکسل حقیقی تعداد پیکسل های مجازی را هم افزایش بده
                  اینکه دو تا قرمز داره ربطی به مجازی بودن نداره. زمانی میشه تصویر مجازی ایجاد کرد که پیکسل ها بصورت مربعی چیده بشن. ضمنا در اکثر موارد هم هر 2RGB مجازی نیست.
                  اکثر ماژول های 2RGB موجود در بازار Real هستند. به این صورت که دو تا قرمز با هم روشن میشوند. این در حالیه که در ماژول های تصویر مجازی هر قرمز به اصطلاح قرمز های A و B جدا از هم و با درایور های جداگانه درایو میشوند و میتوانند با آبی و سبز کناری خود هم یه پیکسل جدا تشکیل بده. فکر کنم اگه درست خاطرم بیاد ، یا در سایت پرتونور و یا در فرومش دقیقا با تصویر توضیح داده. دیگه زحمت پیدا کردنش با خودتون.

اما 2 تا قرمز بودن ماژول های سه رنگ ممکنه علت های مختلفی داشته باشه:
                  1- کارخانه به خودش زحمت طراحی اساسی دوباره نداده و از همان PCB ماژول RGB با یه دات پیچ مثلا 16 استفاده کرده و به جای سه رنگ از دو رنگ استفاده کرده و فقط آی سی درایو ها رو کم کرده. چون طراحی PCB جدید ، مستلزم طراحی جدید برنامه ی دستگاه های مونتاژ ، طراحی جدید قالب پلاستیک ، طراحی جدید دستگاه سیلیکون و.... خواهد بود که ترجیحا کارخونه به این شکل تولید میکنه.

2- به علت اینکه این ماژول ها قابلیت ارائه ی حداقل 256 طیف نور هستند و در ترکیب با دو رنگ میتونند حداقل 65000 رنگ تولید بکنند ، لذا 2 تا قرمز باعث میشه که گرمی رنگ افزایش یافته و کفیت رنگ تولید شده با وجود فاصله ی زیاد پیکسل ها به همچنان حفظ شود.

3- احتمالا کاهش نور در اثر فاصله ی زیاد و کمبود پیکسل و ال ای دی نسبت به نوع استاتیک و یا ماژول های با رزولیشن بالا ، با افزایش یک ال ای دی تا حدودی جبران بشه.

و...

دیدگاه

فرق مجازی با واقعی
                    http://upload7.ir/viewer.php?file=28316845850337369242.gif
                    اینم تلویزیون ph12با پیکسل مجازی
                    http://upload7.ir/viewer.php?file=99340250750760385589.jpg
                    r.pسابق

دیدگاه

1- کارخانه به خودش زحمت طراحی اساسی دوباره نداده و از همان PCB ماژول RGB با یه دات پیچ مثلا 16 استفاده کرده و به جای سه رنگ از دو رنگ استفاده کرده و فقط آی سی درایو ها رو کم کرده. چون طراحی PCB جدید ، مستلزم طراحی جدید برنامه ی دستگاه های مونتاژ ، طراحی جدید قالب پلاستیک ، طراحی جدید دستگاه سیلیکون و.... خواهد بود که ترجیحا کارخونه به این شکل تولید میکنه.
                      دوست عزیز در این مورد که دیگه کل pcb عوض شده که هم سایز هم درایور اگه اینطوری باشه طراح اماتور که باشه میاد برد را دوباره طراحی میکنه .تازه اینا این همه طراحی میکنن واسه این یه دونه طراحی نکنن
                      اما با نظر دوم وسوم موافقم
                      دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
                      بانك اطلاعاتي سنسورها
                      ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
                      تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
                      [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رامین
                        عکسی که گذاشتم بالایی سه رنگ 16 وسطی 7رنگ دات پیچ 20 میلیمتر و پایینی تک رنگ 10 هستش
                        تو یکی از پستا گفته بودین سفارشتون ارتفاع35.5طول 163.5 است
                        ارتفاع برای تک رنگ استانداردش 32 سانتیمتر میشه و برای سه رنگ 38.4 سانتی متر میشه
                        یعنی تک رنگ ارتفاعش 32 پیکسل میشه و سه رنگ 24 پیکسل(این اولین تفاوت)حالا ارتفاع سه رنگ از ماله شما هم بیشتر هست
                        اگه نرم افزار hd رو دانلود کنید و رو این پیکسل ها تنظیمش کنید منظورمو میفهمید
                        لینک دانلود نرم افزار http://irled24.ir/dl/HD2014_V1.01.235.rar
                        و برد کنترلهای سه تابلو هم از نوع hd میباشند
                        vv
                        دوست عزیزسلام
                        متشکرم ازپاسخهایتان
                        این مشخصاتی که گفتین اشتباه نیست
                        دراین ادرس یک چیزدیگریست!http://ledmoduleshop.com/index.php?r...;product_id=58
                        درمورداین عکسهااولاتشکرمی کنم بعدبرای کارمن بااین میدان دیدبه نظرتون تک بهترنیست. :eek:

دیدگاه

دوست عزیز در این مورد که دیگه کل pcb عوض شده که هم سایز هم درایور اگه اینطوری باشه طراح اماتور که باشه میاد برد را دوباره طراحی میکنه .تازه اینا این همه طراحی میکنن واسه این یه دونه طراحی نکنن
                          شما خیالت راحت باشه که PCB بصورت کاملا ناشیانه فقط تغییر شکل داده شده.
                          این تنها کار کارهانه های ماژول سازی نیست.
                          این قضیه به اصطلاح پلت فروم هست. یعنی بتوان فقط با چند تا تغییرات خیلی جزئی، انواع قطعات مختلف را در یک قالب جا کرد.
                          ماژول ها بسیار زیادی هستند که از یک PCB و یک ابرو و قاب استفاده شده اند. حالا اینی که شما میبینید ماژول کامله. ماژول P16قرمز دیدن؟
                          اومدن دقیقا همین رو زدن فقط ال ای دی رنگ دوم رو جا نذاشتن. شده P16 2R. جای سبز یا آبی هم همچنان خالیه...
                          یا P20 2R یا.....

دیدگاه

در ضمن تخس تر از این حرفا هستند.
                            یه روز دیلمی میگفت در یک جلسه ی تقریبا 4 روزه با کارخونه در مورد اینکه ماژول های تک رنگ رو 32*32 تولید بکنن و عوضش طی یه قرارداد به ازای هردو تا سه ماه 3 کانتینر 40 فوت بزرگ فول فول اینا ازشون خرید بکنن ، میگه آخرین جوابشون این بود که یا هزینه های طراحی و قالب سازی و .... رو باید شما بدین ، یا اینکه هر ماژولی حدود 1 دلار از قیمت نرمال با سایز قبلیش اضافه میشه.
                            اونوجور که اهل فن ها میگن ، اینا اصلا سواد مواد درست و حسابی هم ندارند. تکنولوژی و طراحی های الکترونیکی اکثرا مال خودشون نیست. یا کپی برداری هست و یا از اینور اونور میخرن.
                            دوست دوستم یک سال پیش یه تکنولوژی نرم افزار رو با قیمت خیلی زیادی به یکی از شرکت ها فروحته بود...
                            در نهایت زیاد هم رو این چینی ها حساب نکیند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رامین
                              فرق مجازی با واقعی
                              http://upload7.ir/viewer.php?file=28316845850337369242.gif
                              اینم تلویزیون ph12با پیکسل مجازی
                              http://upload7.ir/viewer.php?file=99340250750760385589.jpg
                              دوست عزیزسلام
                              درسته اگراشتباه نکنم نورهادرفاصله باهم مخلوط می شن ویک رنگ دیگری رابه وجودمی اورند ولی من فاصله دیدم برای تابلودرپیاده روکه حداکثر1تا1.5حداکثر2مترمی شودحالا3رنگ برای این فاصله خوبه؟

دیدگاه

دوست عزیزسلام
                                درسته اگراشتباه نکنم نورهادرفاصله باهم مخلوط می شن ویک رنگ دیگری رابه وجودمی اورند ولی من فاصله دیدم برای تابلودرپیاده روکه حداکثر1تا1.5حداکثر2مترمی شودحالا3رنگ برای این فاصله خوبه؟
                                سلام
                                رنگ ها تشخیص داده میشند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X