اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS
    دوست عزیزسلام
    متشکرم ازپاسخهایتان
    این مشخصاتی که گفتین اشتباه نیست
    دراین ادرس یک چیزدیگریست!http://ledmoduleshop.com/index.php?r...;product_id=58
    درمورداین عکسهااولاتشکرمی کنم بعدبرای کارمن بااین میدان دیدبه نظرتون تک بهترنیست. :eek:
    سلام
    کدوم مشخصات میگین؟این ادرسو که من ندادم!
    درسته که سه رنگ تعداد رنگها بیشتر هست ولی برای پیکسل 16 یا 24 در مقابل پیکسل 32 تک رنگ چیز جالبی بنظر نمیاد(البته نظر شخصی منه)
    تو عکسم کاملا دیده میشه که فاصله بین ال ای دی ها تو تک رنگ و سه رنگ چطوره از این فاصله
    r.pسابق

دیدگاه

دوست عزیزسلام
      درسته اگراشتباه نکنم نورهادرفاصله باهم مخلوط می شن ویک رنگ دیگری رابه وجودمی اورند ولی من فاصله دیدم برای تابلودرپیاده روکه حداکثر1تا1.5حداکثر2مترمی شودحالا3رنگ برای این فاصله خوبه؟
      سلام
      بله کاملا درسته-طبق گفته دوست عزیزمون رنگها تشخیص داده میشند.
      بهترین فاصله دید (البته به ابعاد هم بستگی داره-در مورد تصاویر)
      مثلا دات 10میلیمتر از فاصله 3-4 متری
      دات 16میلیمتر حدودا از فاصله 8-9 متری
      ولی بهترین کیفیت تصاویر همون دات پیچ هست (یعنی دات 10 از فاصله 10متری -دات 16 از فاصله 16متری)
      برای متن زیاد مهم نیست سه رنگ هر چقدر از دور نگاه کنی خوب دیده میشه
      صحبت من رو فونت متناست
      اگه رو نرم افزار امتحان کنی میبینی که رو پیکسل 32 بهتر میتونین بنویسین(حداقل پیکسل برای سه رنگو 32 انتخاب کنین)
      r.pسابق

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Fullcolor-LED
        اینکه دو تا قرمز داره ربطی به مجازی بودن نداره. زمانی میشه تصویر مجازی ایجاد کرد که پیکسل ها بصورت مربعی چیده بشن. ضمنا در اکثر موارد هم هر 2RGB مجازی نیست.
        اکثر ماژول های 2RGB موجود در بازار Real هستند. به این صورت که دو تا قرمز با هم روشن میشوند. این در حالیه که در ماژول های تصویر مجازی هر قرمز به اصطلاح قرمز های A و B جدا از هم و با درایور های جداگانه درایو میشوند و میتوانند با آبی و سبز کناری خود هم یه پیکسل جدا تشکیل بده. فکر کنم اگه درست خاطرم بیاد ، یا در سایت پرتونور و یا در فرومش دقیقا با تصویر توضیح داده. دیگه زحمت پیدا کردنش با خودتون.

اما 2 تا قرمز بودن ماژول های سه رنگ ممکنه علت های مختلفی داشته باشه:
        1- کارخانه به خودش زحمت طراحی اساسی دوباره نداده و از همان PCB ماژول RGB با یه دات پیچ مثلا 16 استفاده کرده و به جای سه رنگ از دو رنگ استفاده کرده و فقط آی سی درایو ها رو کم کرده. چون طراحی PCB جدید ، مستلزم طراحی جدید برنامه ی دستگاه های مونتاژ ، طراحی جدید قالب پلاستیک ، طراحی جدید دستگاه سیلیکون و.... خواهد بود که ترجیحا کارخونه به این شکل تولید میکنه.

2- به علت اینکه این ماژول ها قابلیت ارائه ی حداقل 256 طیف نور هستند و در ترکیب با دو رنگ میتونند حداقل 65000 رنگ تولید بکنند ، لذا 2 تا قرمز باعث میشه که گرمی رنگ افزایش یافته و کفیت رنگ تولید شده با وجود فاصله ی زیاد پیکسل ها به همچنان حفظ شود.

3- احتمالا کاهش نور در اثر فاصله ی زیاد و کمبود پیکسل و ال ای دی نسبت به نوع استاتیک و یا ماژول های با رزولیشن بالا ، با افزایش یک ال ای دی تا حدودی جبران بشه.

و...
        دوست عزیز من هم یه علت دیگه اضافه کنم البته در حد یک نظره
        4-چون ولتاژ ال ای دی قرمز پاین تر از سبز وآبی هست 2 تا قرمز رو سری می کنن تا ولتاژ بالا تر بره تا از داغ کردن و تلفات در آی سی درایور جلو گیری بشه در عوض تبدیل به نور بشه :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
          دوست عزیز به این نکته باید توجه کنی تو این ماژول سه رنگ فاصله پیکسل ها 16 میلی متر ولی هر پیکسل همانطور که میدونی از سه ال ایدی تشکیل شده وطوری چیده شدن که بخوبی از دور دیده میشن در ضمن نرم افزار و مادر بردش هم میتونه یکی باشه که بستگی به کار شما داره
          در مورد نرم
          سلام دوستان عزیز
          یک کمک می کنیدبین 2r1bوتک شک دارم اندازهای اولیم ارتفاع35.5طول 163.5بودند(که می خواستم تک بنفش کارکنم)ودرمشاورهای که بااقای دیلمی درباره تک و3 رنگ داشتم گفتنداگراندازهاتون بزرگ کنیدمی توانید3 رنگ استفاده کنیدکه قرارشد4مازول2r1bدرارتفاع و5یا6تاهم درطول اضافه کنم (این راهم ضافه کنم که میدام دیدم 1.5تا2متراست)
          نظرشماچیست؟
          می شودیک فیلم ازهردوبگذارید؟
          ماژول1g1b1rچگونه - قیمت؟
          موفق باشید
          باتشکر
          برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

سلام دوستان عزیز
            یک کمک می کنیدبین 2r1bوتک شک دارم اندازهای اولیم ارتفاع35.5طول 163.5بودند(که می خواستم تک بنفش کارکنم)ودرمشاورهای که بااقای دیلمی درباره تک و3 رنگ داشتم گفتنداگراندازهاتون بزرگ کنیدمی توانید3 رنگ استفاده کنیدکه قرارشد4مازول2r1bدرارتفاع و5یا6تاهم درطول اضافه کنم (این راهم ضافه کنم که میدام دیدم 1.5تا2متراست)
            نظرشماچیست؟
            می شودیک فیلم ازهردوبگذارید؟
            ماژول1g1b1rچگونه - قیمت؟
            موفق باشید
            باتشکر
            به نظر من ماژول 1R1G1B که واقعا محشر در میاد.
            میتونین از بک گراند های تمام رنگی استفاده بکنین که واقعا عالی میشه.
            ولی اونم باز قضیه ای مثل دات پیچ و فاصله ی دید و... خوهد داشت.
            خوب اگر میخاین کیفیت خوبی داشته باشید که باید از دات 10 و یا 12 تصویر مجازی استفاده بکنید که صد در صد قیمتش خیلی گرون در میاد.
            اگر کیفیت و قیمت متعادل میخواین که همون دات 16 کافیه. فقط بهتره که کاملا استاتیک باشه. قبل از خریدتون از استاتیک بودن یا نبودنش حتما مطمئن بشید چون اختلاف قیمت زیادی دارند.
            دیلمی دات 16 آر جی بی استاتیک رو 148 تومان تو سایتش گذاشته. البته قبلا تعداد بالا ازش گرفتم که بهم تخفیف هم داد. ولی اگه تعدادتون کم باشه فکر نمیکنم تخفیف بده.
            هر ماژول دات پیچ 16 استاتیک که دیلمی میفروشه اندازش 256 در 256 میلیمتر هست و روزولیشن 16 در 16
            ماژول دات پیچ 10 آر جی بی معمولا 1/4 و 1/2 اسکن هست که یه مدل سایزش سایزش 16 در 16 و یه مدل هم سایزش 16 در 32 هست.
            دات پیچ 10 رنگی 3in1 هم میتونید پیدا بکنید که اندازش 16 در 32 هست ولی واقعا توصیه نمیشه. (تعداد کسایی که ناراضی هستند خیلی بیشتر از کساییه که راضیند)
            ماژول دات پیچ 12 تصویر مجازی هم اندازش 192 در 192 میلیمتر و رزولیشنش هم 16 در 16 هست. (تصویر خیلی عالی داره)

دیگه ماژول های با دات پیچ بالاتر از 16 رو من شخصا پسند نمیکنم. کیفیت مطلوبی خصوصا از فاصله ی نزدیک ندارند.

دیدگاه

کمک برای راه اندازی 2RGB P20 HUB 08

سلام...
              من یه تابلو با 8تا ماژول 2RGB بستم از نوع P20 هاب 8
              با کنترلر Q3 هر کاری میکنم راه اندازی نمیشه درست و حسابی... برنامه یجورایی اجرا میشه اما ال ای دی ها همه با نور کم روشنن...اصلا یه مصیبتی...
              تنظیمات و باید چطوری داخل نرم افزار تنطیم کرد؟ کسی اطلاع داره کمک کنه
              www.majestic-electeronic.ir

دیدگاه

پاسخ : کمک برای راه اندازی 2RGB P20 HUB 08

نوشته اصلی توسط majestic17
                سلام...
                من یه تابلو با 8تا ماژول 2RGB بستم از نوع P20 هاب 8
                با کنترلر Q3 هر کاری میکنم راه اندازی نمیشه درست و حسابی... برنامه یجورایی اجرا میشه اما ال ای دی ها همه با نور کم روشنن...اصلا یه مصیبتی...
                تنظیمات و باید چطوری داخل نرم افزار تنطیم کرد؟ کسی اطلاع داره کمک کنه
                اگه برنامه درست اجرا میشه و فقط مشکل نور هست ، گزینه های Date polarity و OE polarity رو تغییر بدین.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Fullcolor-LED
                  به نظر من ماژول 1R1G1B که واقعا محشر در میاد.
                  میتونین از بک گراند های تمام رنگی استفاده بکنین که واقعا عالی میشه.
                  ولی اونم باز قضیه ای مثل دات پیچ و فاصله ی دید و... خوهد داشت.
                  خوب اگر میخاین کیفیت خوبی داشته باشید که باید از دات 10 و یا 12 تصویر مجازی استفاده بکنید که صد در صد قیمتش خیلی گرون در میاد.
                  اگر کیفیت و قیمت متعادل میخواین که همون دات 16 کافیه. فقط بهتره که کاملا استاتیک باشه. قبل از خریدتون از استاتیک بودن یا نبودنش حتما مطمئن بشید چون اختلاف قیمت زیادی دارند.
                  دیلمی دات 16 آر جی بی استاتیک رو 148 تومان تو سایتش گذاشته. البته قبلا تعداد بالا ازش گرفتم که بهم تخفیف هم داد. ولی اگه تعدادتون کم باشه فکر نمیکنم تخفیف بده.
                  هر ماژول دات پیچ 16 استاتیک که دیلمی میفروشه اندازش 256 در 256 میلیمتر هست و روزولیشن 16 در 16
                  ماژول دات پیچ 10 آر جی بی معمولا 1/4 و 1/2 اسکن هست که یه مدل سایزش سایزش 16 در 16 و یه مدل هم سایزش 16 در 32 هست.
                  دات پیچ 10 رنگی 3in1 هم میتونید پیدا بکنید که اندازش 16 در 32 هست ولی واقعا توصیه نمیشه. (تعداد کسایی که ناراضی هستند خیلی بیشتر از کساییه که راضیند)
                  ماژول دات پیچ 12 تصویر مجازی هم اندازش 192 در 192 میلیمتر و رزولیشنش هم 16 در 16 هست. (تصویر خیلی عالی داره)

دیگه ماژول های با دات پیچ بالاتر از 16 رو من شخصا پسند نمیکنم. کیفیت مطلوبی خصوصا از فاصله ی نزدیک ندارند.
                  ببینیدیک مشکلی دراندازه پیش آمد آقای دیلمی گفته بودندشما می توانی باحداقل 4ماژول درارتفاع و5درطول ازماژول2R1Bاستفاده کنی ولی حالا پس ازاندازه مجددفهمیدم من نمی توام از4ماژول درارتفاع استفاده کنم (کل ارتفاع من
                  46بدون احتساب قاب)
                  حالانظرشماچیست می توانم بااین میدان دیدکم (1یا1.5تا2) از2R1Bاستفاده کنم ؟ (البته میتوانم درطول 1 اضافه کنم یعنی بجای 5 6 تاببندم )پیشنهادشما می توانم چندماژول استفاده کنم؟
                  یا بهتراست ازماژول بنفش باP10استفاده کنم؟
                  باسپاس
                  برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

دوستان عزیز
                    واسه یه تابلو روان 3.5 متر در نیم متر قاب میخوام
                    چند جا تو تهران میتونید معرفی کنید که قیمتش مناسب باشه و کارش هم خوب باشه.
                    مرسی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mnopamin
                      دوستان عزیز
                      واسه یه تابلو روان 3.5 متر در نیم متر قاب میخوام
                      چند جا تو تهران میتونید معرفی کنید که قیمتش مناسب باشه و کارش هم خوب باشه.
                      مرسی
                      سلام به همه
                      به منم بگید.اگه جایی باشه که هم فلزی بزنه وهم الومینیومی بهتره
                      [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

با سلام
                        دوستان عزیز خواستم بهتون اعلام کنم که ماژول های جدید دیلمی اومده. به خاطر اینکه این ماژول ها طرح جدید با نام و شکل و شمایل جدید عرضه میشند و منم واسه اولین بار خرید کردم ، واسه همین خواستم براتون معرفیش کنم. (البته اگه مدیران راضی باشند)
                        این ماژول ها ظاهرا جدید هستند و یه شکل و شمایل خیلی خاصی دارند.
                        ال ای دی ها و پی سی بی و ماسکش یه جور خوشگل طراحی شده که تا به امروز من همچین شکلی از ال ای دی رو ندیده بودم.
                        زیر ال ای دی ها ظاهرا یه چیپ و یا پلاستیک دیگه ای به صورت یک لاین کوچک زده شده که زاویه دید رو خیلی بالا میبره.
                        جالبه که بدونید نور بسیار شدیدی هم نسبت به ماژول های قبلیش داره.
                        ماسکش هم به شکل ال ای دی ها ساخته شده و اون لاین (زائده) هم از ماسک بیرون اومده.
                        به جای یه کلاه روی ال ای دی ، دور تا دور ال ای دی ها سایبان گذاشتن.
                        پشت مدار پی سی بی در بالای قسمت چپش آدرس سایت شرکت پرتونور رو زده و در کنار اون نوشته DY-HD.
                        فکر کنم HD مخفف اسم و فامیل هادی دیلمی باشه. چون همچین کدی در بازار نداریم.
                        کابل برق بزرگی داره . 40 سانتیمتره. کابل فلتش هم 20 سانتیمتره.
                        نهایتا شدت نور بسیار بالایی نسبت به جنس قبلی دارن.
                        گذشته از همه ی این ها چیزی که بیشتر نظر رو جلب میکنه ، شکل و طرح جدید ال ای دی ها است که من تا دیروز همچین چیزی رو ندیده بودم.

دیدگاه

سلام
                          جناب Fullcolor منم قبلا ازشون شنیده بودم که قرار بود ماژول های جدیدی بیارند که تفاوتش با نمونه های قبلی زیاد هست حالا با توضیحات شما صحتش معلوم شد. میشه درمورد مقدار جریان کشی این ماژول و کیفیت ساخت و قیمتش یه توضیحی بدید ممنون
                          در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
                          گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

من 4 تا مازول خراب دارم از ایشون تعویض هم نکردن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                              سلام
                              جناب Fullcolor منم قبلا ازشون شنیده بودم که قرار بود ماژول های جدیدی بیارند که تفاوتش با نمونه های قبلی زیاد هست حالا با توضیحات شما صحتش معلوم شد. میشه درمورد مقدار جریان کشی این ماژول و کیفیت ساخت و قیمتش یه توضیحی بدید ممنون
                              سلام
                              مقدار جریان کشی رو تست نکردیم. اما با ماژول های قبلیش با هم روشن کردیم که نور زیادی از قبلایا داشت. یعنی وقتی با هم روشن میشدن ، کاملا مشهود بود که اختلاف زیادی با هم دارند. نور ماژول های جدید سرخه.
                              از لحاظ کیفیت هم من فکر نمیکنم الان بشه نظر داد. 6 ماه دیگه معملوم میشه که کیفیتش چجوریه....!!!! چون فعلا داره خوب کار میکنه. حالا بعدا چی میشه معلوم نیست.
                              به خاطر شکل ظاهریش فروش خوبی داره. مشتری راحت قانع میشه. پری روزخیلی راحت بدون چونه 1.850.000 متر مبعیش رو به یکی فاکتور کردیم.

من 12 تا کارتن خریدم که 37000 حساب کردند.
                              شاید در تعداد بالاتر یا پایین تر قیمتشون فرق کنه. اینو دیگه از خودشون بپرسین.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رسول21
                                من 4 تا مازول خراب دارم از ایشون تعویض هم نکردن
                                رو گارانتی هیچکی حساب نکنید. همش حرفه.
                                هر کی بگه گارانتی میده ، من بیشتر بهش شک میکنم.
                                البته اینم بگم تا حالا نشنیدم که دیلمی بگه گارانتی میدم.
                                چند بارم پرسیدم ، گفتن ما گارانتی نداریم.
                                گفتن فقط اگه خرابی داشت ، باید روز اول بفرستین تا تعویض کنیم. وگرنه دیگه عوض نمیکنیم.
                                شاید به شما یه چیز دیگه گفتن...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X