اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
    خوندم که SAMI گفته بود باید یک به یک باشه .ولی نمدونم که هست یا نه
    منظور از یک به یک بودن توی ارتباط سریال بود نه توی usb !!!!!
    کابل های usb خودشون یک یه یک هستن حالا چرا میخوای با کابل بفرستی دلیل خاصی داره؟؟؟
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
      منظور از یک به یک بودن توی ارتباط سریال بود نه توی usb !!!!!
      کابل های usb خودشون یک یه یک هستن حالا چرا میخوای با کابل بفرستی دلیل خاصی داره؟؟؟
      اره دلیلش اینکه میخام برد رو بذارم داخل قاب بعد کابل USB بهش وصل کنم و بکشم بیرون .نمیخام برد رو بذارم تو دسترس .ولی اگه کابل جواب بده از تو قاب میکشم بیرون .نمیدونم که چرا جواب نمیده
      یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

سلام
        اون جنسش از پروفیل بود که من از یکی از سایت های ترکیه ای گرفتم که بنظرم بهترین نوع قاب همون گالوانیزه هست .پس فقط روی گالوانیزه کار کنید .
        دوستان کسی نمیدونه این پروفیل ها رو از کجا گیر اورد؟اخه تو شهرمون تابلو درست میکنن از همین استفاده میشه
        **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
          دوستان کسی نمیدونه این پروفیل ها رو از کجا گیر اورد؟اخه تو شهرمون تابلو درست میکنن از همین استفاده میشه
          دوست عزیز بنظر من اصلا دنبال این پروفیل نرو
          با گالوانیزه اگر طرف استا باشه خیلی شیک برات میسازه و خیلی هم ارزون هم در میاد

دیدگاه

سلام
            از نمای روبرو 2تا عکس از قاب بهمراه ماژول ها گرفتم .من برای اینکه قاب نمای بیشتری داشته باشه از رنگ سفید استفاده کردم (ببخشید یه خورده حجم عکس ها بالاس دور اپلود میشه ) :rolleyes:

http://s2.picofile.com/file/7649657418/DSC00723.jpg

http://s2.picofile.com/file/7649658709/DSC00724.jpg

دیدگاه

سلام
              از نمای روبرو 2تا عکس از قاب بهمراه ماژول ها گرفتم .من برای اینکه قاب نمای بیشتری داشته باشه از رنگ سفید استفاده کردم (ببخشید یه خورده حجم عکس ها بالاس دور اپلود میشه ) :rolleyes:

http://s2.picofile.com/file/7649657418/DSC00723.jpg

http://s2.picofile.com/file/7649658709/DSC00724.jpg
              یه نما لز پشت کار میذاری؟
              از کنار همون قسمت که واسه کارت کنترل هم گذاشتی سه عکس بذار
              **** k i n j ****

دیدگاه

سلام
                اینم از پشت قاب .
                برای اینکه با وضوح ببینید که پاور و برد رو کجا گذاشتم از نمای نزدیک براتون عکس گرفتم

http://s2.picofile.com/file/7649869244/10.jpg

http://s2.picofile.com/file/7649870535/20.jpg

دیدگاه

سلام
                  دوستان من از برد 3استفاده میکنم .بنا به دلایلی باید از کابل USB استفاده کنم .تو همین تاپیک خوندم که اقا مجتبی1368 از کابل USB استفاده کرده بودند ولی برای یکمرتبه بیشتر جواب نگرفتند .البته من حدشم میزنه چون طول کابل زیاد بوده جواب نگرفتند(5متر)

خاستم ببینم دوستان از کابل USB برای انتقال اطلاعات استفاده کرده اند؟؟

دیدگاه

مهندس حالا که اینقدر گیر دادی به این کابل یک کاری بکن راحته و بنظرم 99% جواب مبگیری
                    با چهار تکه سیم مفتولی که طولش کمتر از یک متر باشه یه سر سیمارو زیر کارت کنترلت لحیم کن بعدش سر دیگه سیمارو بزن به یه کله usb به همین راحتی! از کابلی که هر دوتا سرش usb باشه استفاده نکن!!! سیمی هم که میزنی مفتولی باشه مشل سیم تلفن دوزوجیش هست استفاده کن و توی وصل کردن پایه های usb خیلی خیلی دقت کن بنظم جواب میگیری تست کن بگو چی شد

دیدگاه

سلام
                      دوستان من از برد 3استفاده میکنم .بنا به دلایلی باید از کابل USB استفاده کنم .تو همین تاپیک خوندم که اقا مجتبی1368 از کابل USB استفاده کرده بودند ولی برای یکمرتبه بیشتر جواب نگرفتند .البته من حدشم میزنه چون طول کابل زیاد بوده جواب نگرفتند(5متر)

سلام
                      دوستان من از کابل usb استفاده کردم و بدون هیچ مشکلی جواب گرفتم البته کابل 1.5 متری بود

دیدگاه

سلام دوستان من تازه اینجا رو پیدا کردم.
                        میخوام بدونم کسی هست در مشهد من بتونم برم در زمینه ساخت تلویزیون شهری اموزش ببینم.. :read: هزینشم مهم نیس

دیدگاه

دکتر جون ! برار ازت خیلی خیلی ممنونم !

دیدگاه

خوب دوستان حالا که جمعمون جمعه یه سوال بپرسم که بستگی به تجربه داره!!!
                            میخوام 24 تا ماژول قرمز رو درایور کنم چه نوع پاوری با چه توانی استفاده کنم خوبه!؟!؟!؟
                            هر ماژول درحالتی که همه ال ای دی هاش روشن باشند (512 ال ای دی) چیزی حدود 2 آمپر (محصول پرتو نور) میکشه حالا میخوام نظر دوستان رو بدونم شاید روش مناسب تر و ارزونتری از کاری که اکثرا انجام میدم بمدنظرشون باشه؟؟؟؟

دیدگاه

سلام دوستان
                              کسی تا بحال با تقویم شمسی تو این تابلوها کار کرده ؟ چطور میشه فونت نمایش تقویم رو تغییر داد یا سایزش رو کوچک تر کرد؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                                خوب دوستان حالا که جمعمون جمعه یه سوال بپرسم که بستگی به تجربه داره!!!
                                میخوام 24 تا ماژول قرمز رو درایور کنم چه نوع پاوری با چه توانی استفاده کنم خوبه!؟!؟!؟
                                هر ماژول درحالتی که همه ال ای دی هاش روشن باشند (512 ال ای دی) چیزی حدود 2 آمپر (محصول پرتو نور) میکشه حالا میخوام نظر دوستان رو بدونم شاید روش مناسب تر و ارزونتری از کاری که اکثرا انجام میدم بمدنظرشون باشه؟؟؟؟
                                سلام
                                شما باید برای 24 عدد ماژول 2تا پاور بذارید به ازای هر 12 عدد یه دونه پاور
                                بهترین و ارزونترین روش استفاده از همین پاور های هست که برای تابلو استفاده میکنند 5ولت 40 امپر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X