اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش نرم افزار MACH3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آموزش نرم افزار MACH3

نوشته اصلی توسط A.abolhassani
    سلام . دوستان من نرم افزار mach 3.0 رو به همراه کرکش دارم .

یه مدت هم باهاش کار کردم . خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.

akbar.abolhassani@gmail.com
    سلام
    لطف میکنید نرم افزار همراه کرکش بزارین تا همه استفاده کنیم :applause: :applause:

دیدگاه

سلام دوستان
      نرم افزار ماخ تری محصولی از شرکت ارت سافت هستش که به صورت پایه با فرکانس حداکثر 60 کیلوهرتز میتونه حرکت شش محور رو به صورت اینترپولیشن کنترل کنه و برای این کار یعنی پالس دهی به درایوراای کنترل کننده استپر موتورها یا سروو موتورها از پورت پارالل استفاده میکنه اما با قابلیتهایی که این برنامه داره مانند امکان افزودن پلاگین های نوشته شده توسط کاربر استفاده از دیگر اینترفیس های ارتباطی مثل لن و یو اس بی هم ممکن شده از محصولاتی که بر این اساس کار میکنند میتونیم از اترنت اسموت استپر محصول راپ ناین نام ببریم که از طریق اینترفیس شبکه کار میکنه و سه تا پورت پارالل با فرکانس بالا در اختیار ما میزاره که اونم بایستی به بریک اوت متناسب وصل بشه برای ایزولاسیون و بافرینگ پالسها .جهت رفع ایرادات ناشی از مالتی تسکینگ ویندوز و عدم پردازش بلادرنگ در ویندوز بهتره به جای پورت پارالل از پورت لن یا یو اس بی استفاده شه یا کلا از اینترفیسی استفاده شه که پالس اینجینش نرم افزاری نباشه

دیدگاه

سلام .خسته نباشید.
        من یه فایل رو با نوت پد باز میکنم تا جی کد رو ادیت کنم ولی بعد که تو mach3 میفرستم . جی کد رو نمیخونه..چطوری میشه یه جی کد رو که خودم با نوت پد نوشتم بدم به مچتری

دیدگاه

درود برخلاف نام این بخش هیچ آموزشی داده نشده است
          کمتر سخن گویم
          بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X