اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مسیریاب

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مسیریاب

کسی پیشنهادی نداره که من بورد هامو بدم کجا واسم پی سی بی بزنن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Beh.vorojak
      کسی پیشنهادی نداره که من بورد هامو بدم کجا واسم پی سی بی بزنن؟
      ما که تو تبریز در حسرت دادن PCB به بیرون هستیم. شما جای بهتری پیدا کردی به ما هم خبر بده تا استفاده کنیم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین وکیل زاده
        ما که تو تبریز در حسرت دادن PCB به بیرون هستیم. شما جای بهتری پیدا کردی به ما هم خبر بده تا استفاده کنیم.
        یکی از دوستام شرکت مهران مدار رو معرفی کرد و میگفت هم قیمتاش مناسبه هم کارش خوبه.
        من خودم یه چند بار با الفا مدار کار کردم،کارشون فوق العادست ولی قیمتاشون هم فوق العاده بالاست.

دیدگاه

ما که تو تبریز در حسرت دادن PCB به بیرون هستیم.
          مطمئن هستین؟؟

تو همین تبریز برد با خطهای 0.2 میلیمتر رو میزنن.قیمتش شاید به نسبت تهران بالا باشه، اما وجود داره.

دیدگاه

ای بابا حسین جان، شما که تبریز هستی چرا این حرف رو میزنی؟ تو تبریز اکثرا به صورت عمده میزنن و کیفیتشون هم خوبه. تو بازارچه الکترونیک بری به صورت نمونه با کیفیت خوب میزنن. من که تا الان ازشون راضی بودم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهزاد سلمانی
              ای بابا حسین جان، شما که تبریز هستی چرا این حرف رو میزنی؟ تو تبریز اکثرا به صورت عمده میزنن و کیفیتشون هم خوبه. تو بازارچه الکترونیک بری به صورت نمونه با کیفیت خوب میزنن. من که تا الان ازشون راضی بودم.

میشه 2 3 تا از اونایی که قبلا باهاشون کار کردین و کارشون درسته رو معرفی کنین ؟؟؟؟؟
              اسمم را پدرم انتخواب کرد !
              نام خوانوادگي ام را يکي از اجدادم !
              ديگه بسه راهم را خودم انتخواب خواهم کرد !
              اينم لينک من :
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg585767#msg585767

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rasadeyan

میشه 2 3 تا از اونایی که قبلا باهاشون کار کردین و کارشون درسته رو معرفی کنین ؟؟؟؟؟
                اگه تبلیغات به حساب نیاد،تو همون بازارچه الکترونیک،آقای سعید تقی زاده(نبش داخلی بازارچه) هستن که برد نمونه تولید میکنن.من الان حدود 3-4 سال میشه باهاشون کار میکنم.

دیدگاه

ایشالا که تبلیغات نمیشه. :biggrin: اما انصافا طور که شاهرخ گفت بردهای نمونه آقای تقی زاده کیفیت خوبی دارن. من که همیشه به اونا میدم واسه چاپ. :agree:

دیدگاه

خیلی عالی :smile: منم برد سنسورمو احساس میکنم که دوباره باید چاپ کنم !
                    قیمتاشونم که خوبه ایشالا ! :biggrin:
                    اينم لينک من :

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
                      اگه تبلیغات به حساب نیاد،تو همون بازارچه الکترونیک،آقای سعید تقی زاده(نبش داخلی بازارچه) هستن که برد نمونه تولید میکنن.من الان حدود 3-4 سال میشه باهاشون کار میکنم.

با تشکر از شما ؛ من کم تجربه ام در این زمینه ؛ ببخشید دیگه.

فقط یه چندتا سوال :

1 - چه فرمت هایی را قبول می کنند؟

2 - قیمت برد نمونه را چگونه محاسبه می کنند؟

3 - در چاپ نمونه ؛ چاپ سبز و مارکاژ می زنند؟

دیدگاه

با تشکر از شما ؛ من کم تجربه ام در این زمینه ؛ ببخشید دیگه.

فقط یه چندتا سوال :

1 - چه فرمت هایی را قبول می کنند؟

2 - قیمت برد نمونه را چگونه محاسبه می کنند؟

3 - در چاپ نمونه ؛ چاپ سبز و مارکاژ می زنند؟
                        خواهش میکنم.منم مثل شما... :nerd:

تمام ورژن های آلتیوم رو قبول میکنن.من معمولا فایل رو براشون ایمیل میزنم و تو ایمیل نوع فیبر(فایبر گلاس یا معمولی)-با چاپ سبز یا بدون چاپ سبز-با مارکاژ یا بدون مارکاژ رو مشخص میکنم، بعد اینکه فیبر آماده شد بهم زنگ میزنن،میرم تسویه حساب میکنم و برد رو تحویل میگیرم. :nice:
                        قیمتهای دقیق رو بهتره از خودشون بپرسین،قیمتی که بهم میدن شاید با قیمت بقیه یکی نباشه. :icon_razz: :redface: اما به هر حال ، چون وضع قیمتها تو بازار ثبات کافی رو نداره، از گفتن قیمت معذور هستم. :redface: چهل ستون که گذرتون افتاد، برین ازشون بپرسین.ساعت کاریشون فکر کنم از 10تا14 و 16:30 تا 19:30 باشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
                          خواهش میکنم.منم مثل شما... :nerd:

تمام ورژن های آلتیوم رو قبول میکنن.من معمولا فایل رو براشون ایمیل میزنم و تو ایمیل نوع فیبر(فایبر گلاس یا معمولی)-با چاپ سبز یا بدون چاپ سبز-با مارکاژ یا بدون مارکاژ رو مشخص میکنم، بعد اینکه فیبر آماده شد بهم زنگ میزنن،میرم تسویه حساب میکنم و برد رو تحویل میگیرم. :nice:
                          قیمتهای دقیق رو بهتره از خودشون بپرسین،قیمتی که بهم میدن شاید با قیمت بقیه یکی نباشه. :icon_razz: :redface: اما به هر حال ، چون وضع قیمتها تو بازار ثبات کافی رو نداره، از گفتن قیمت معذور هستم. :redface: چهل ستون که گذرتون افتاد، برین ازشون بپرسین.ساعت کاریشون فکر کنم از 10تا14 و 16:30 تا 19:30 باشه.

واقعا ممنون. خیلی کمک کردین.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roboreza
                            پس چرا وقتی 400mA ازش میکشی ولتاژش اینقدر افت میکنه؟!

نه مشکلی نداره این مقاومت های گیرنده کارشون فقط تقسیم ولتاژه

مقاومت های گیرنده رو که عوض کردی خبرشو بده
                            :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:

مقاومت ها رو عوض کردم 100mA جریان ! پیرنده ها هم واسه سیاه بالای 2.8 و واسه سفید زیر 0.5 ولتاژ خروجی میدن !
                            واقعا ممنونم !

راستی به نظرتون سنسور ها رو با فاصله 2 3 میلی متر با زمین قرار بدم یا بیشتر ؟؟؟؟؟
                            ما بین فرستنده و گیرنده 5 6 میلی فاصله گذاشتم! بین هر پک سنسور هم تقریبا 1 سانتی متر!
                            اينم لينک من :

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rasadeyan
                              :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:

مقاومت ها رو عوض کردم 100mA جریان ! پیرنده ها هم واسه سیاه بالای 2.8 و واسه سفید زیر 0.5 ولتاژ خروجی میدن !
                              واقعا ممنونم !

راستی به نظرتون سنسور ها رو با فاصله 2 3 میلی متر با زمین قرار بدم یا بیشتر ؟؟؟؟؟
                              ما بین فرستنده و گیرنده 5 6 میلی فاصله گذاشتم! بین هر پک سنسور هم تقریبا 1 سانتی متر!
                              خوبه
                              داری یه برد دیگه میزنی؟
                              AYRIC

دیدگاه

نه الان هر 2 بردم آمادست فقط مونده موتور و باتری که بخرم !
                                موتور اگه پیدا کنم hv155 میگیرم نظرتون چیه ؟
                                اينم لينک من :

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X