اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بیاتو و تا پایان ساخت دستگاه بخار سرد با پیزو الکتریک همراه ما باش(عکس و توضیح )

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بیاتو و تا پایان ساخت دستگاه بخار سرد با پیزو الکتریک همراه ما باش(عکس و توضیح )

سلام به همه :smile:
    آقا من این اسیلاتور آماده از جهان کیت خریدم.خیلی جالبه که پل دیودش برعکس مونتاژ شده بود :eek: :eek:
    خازنش ترکید
    جهتش رو درست کردم ولی کار نمیکنه پیزو
    در ضمن خازن صافی مدار بود که اونم عوض کردم بازم نشد
    یکی کمک :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

پاسخ : بیاتو و تا پایان ساخت دستگاه بخار سرد با پیزو الکتریک همراه ما باش(عکس و توضیح )

خوب عکسی ! چیزی بزار ببینیم چی خریدی!!!مگه مدار ناصر چش بود?

دیدگاه

آقا دمتون گرم میگید خازن 3300 میکرو 200 ولت بعد عکس خازن 330 میکرو رو نشون میدید

بالاخره دم خروس یا قسم روباه

سیستم من هنوز راه نیفتاد ه آقا یک توضیحی بده رو شن شیم ( بزنیم دنده 2 حولش بدیم ؟ ) :NO:

دیدگاه

آخه ترانزیستورش اصلا گیر نمیاوردم :sad: :sad: رفتم اینو خریدم 18 تومن از جایی گیر آوردم ترانزیستور 10 تومن :eek: به این امید که مدار جهان کیت جواب بده بقیه چیزاشو نگرفتم خیلی ذوق دارم درست کنم حیف.... :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
          عکس هم نمیدونم چجوری بزارم امیر جون :cry:

دیدگاه

اقا شرمنده اشتباه تایپی بوده وگرنه تو همه عکسها همون ۳۳۰ میکرو بوده! :angry: :redface: درضمن هرچی ظرفیتش بیشتر باشه ولتاژ صاف تری داری :nerd: ترانزیستورش رو من کلی گشتم فقط مغازه سعید طبقه اول امجد داشت البته تو تهران :agree:

دیدگاه

سلام به همگی
              چکار کنم مدارم جواب نمیده !!!!؟؟؟؟؟ :angry: :angry: :angry: :angry:
              یکی کمممممممممک :sad: :sad: :sad: :sad: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry:

دیدگاه

سلام!کدوم رو میگی جواب نمیده مدار ناصر یا اونی که خریدی?اگه اونی که خریدی رو میگی ،شرمنده من اطلاعی ندارم و اگه مدار ناصر رو میگی خوب بگو کجا مشکل داری کدوم رو عوض کردی یه عکس هم بزاری خوبه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir_faza
                  سلام به همه :smile:
                  آقا من این اسیلاتور آماده از جهان کیت خریدم.خیلی جالبه که پل دیودش برعکس مونتاژ شده بود :eek: :eek:
                  خازنش ترکید
                  جهتش رو درست کردم ولی کار نمیکنه پیزو
                  در ضمن خازن صافی مدار بود که اونم عوض کردم بازم نشد
                  یکی کمک :angry: :angry: :angry:
                  مدرای که جهان کین گذاشته یکی از دوستای من طراحی کرده و با خودش که صحبت می کردم می گفت خیلی به خازن ها و جنس قطعات حساسه و وقتی مدار منو دید خیلی تعجب کرد چون مدار من نه به قطعات حساسه و نه تعداد قطعاتش زیاده

سلف ال دو هیجده دور سیم نیم دور یک مداد است و ولتاژ ترانس بهتره 32 ولت باشه و ولتاژ خازن ورودی 63 ولت و ترانزیستور tt2148

sigpic

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امین غفاری
                    دوست عزیز edeeson_nm1 از این مدار فقط میشه برای یه دونه پیزو استفاده کرد؟ یا میشه چند تا پیزو بهش وصل کرد؟ :question:
                    سلام امین جان این مدار فقط برای یک پیزو جواب میده و برای هر پیزو باید یک مدار جداگانه قرار داد :sad:

sigpic

دیدگاه

سلام
                      اقا تو رو خدا یه pcb به ما بدید کشتم خودمو هر چی مدار درست میکنم اتصالی دارن....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javad9899
                        سلام
                        اقا تو رو خدا یه pcb به ما بدید کشتم خودمو هر چی مدار درست میکنم اتصالی دارن....
                        اقا این هم پی سی بی با پروتل 99
                        با اندازه 5 در 5 ))
                        http://uplod.ir/wuo3lhyctpb3/pizo.rar.htm

sigpic

دیدگاه

بسیاااااااااااااار ممنونم آقا ناصر گل!!!!!!!!!!!!! :nice:

دیدگاه

سلام داش ناصر
                            دمت گرم ولی به رفیقت بگو خیلی گیج کنندست مدارش
                            راستی اگه بجای tt4128 همون 2sd1047 استفاده کنم مشکل نداره ؟؟ چون مشخصاتش یکیه!!!
                            فقط فکر کنم جریان 4128 بیشتر باشه :agree: :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir_faza
                              سلام داش ناصر
                              دمت گرم ولی به رفیقت بگو خیلی گیج کنندست مدارش
                              راستی اگه بجای tt4128 همون 2sd1047 استفاده کنم مشکل نداره ؟؟ چون مشخصاتش یکیه!!!
                              فقط فکر کنم جریان 4128 بیشتر باشه :agree: :agree:
                              اتفاقا خود دوستم هم می گفت که مدارش زیاد جالب نیست و مدار منو خیلی بیشتر پسندید
                              نه مشکلی نداره از 1047 استفاده کنید

sigpic

دیدگاه

ناصر خان مدار من راه نفتاد که نیفتاد
                                تو صفحه 40 گفتید tt2148 الان تو نقشتون یک خازن 100 نانو اضافه شده و ترانزیستور شده tt4128 میشه لطفا توضیح بدید چرا؟
                                ضمنا دوست عزیز اون سیم پیچ ال 2 رو لطفا قطر مدادتونو هم بگید ؟
                                با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X