اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پرسش در مورد ساب برای ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پرسش در مورد ساب برای ماشین

نوشته اصلی توسط b e h n a m
    با نصب این تاقچه جایی که میمونه کمتر از 20 هست که همونم برای هر نوع سابی (اکثر ساب ها) کفایت میکنه.

ساب هم درسته که دو نوعه ولی اینطور نیست که اگه هر کدومو جای اونیکی ببندی کار نکنه.

مثلش همین 3010 حاج مازیار :biggrin:

به فری ایر معروفه ولی اکثرا میچپوننش تو باکس.

کار باکس اینه که فرکانس های پشت ساب رو از فرکانس های جلوی باند جدا کنه. چرا؟

چون وقتی فرکانس های پشت ساب و فرکانس های جلوی ساب به هم میرسن مجموع برایندشون صفر میشه که باعث افت شدید شدت صدا میشیم.

باکس هم 5 تاشو علل حساب من میشناسم بقیش بمونه!!!

معمولترینش باکس سیلد هست که طرفدارای خودش رو داره (یکیش خود من)

نوع دوم هم باکسای پورتد هست که تو بازار زیاده. پورتی که دارن میتونه باعث افزایش شدت یک فرکانس خاص بشه که به این فرکانس فرکانس تیون میگن.

درسته که با افزایش حجم بیس نرمتر میشه ولی اینکه برداری برای یه ساب 200 ار ام اسی مثل 3010 از یه باکس 70-80 لیتری استفاده کنی هم دیگه خیلی عاقلانه به نظر نمیرسه چون دیگه عملا مثل این میمونه که ساب رو ببندی رو تاقچه. البته یکم بهتر. من خودم برای 3010 از باکس 20 لیتری استفاده میکنم.

هر کدوم مزایای و معایب خاص خودش رو داره که اگه خواستی میگم.

قبل از ساب هم باید فکر پخش و باند و اینا باشی.

اگه اینارو داری:

بگو چجور صدایی دوس داری تا بهت بگم چی به چیه

تاقچه هم میتونی مثل من نبندی و باند رو همون زیر بزاری که اصلا معلوم هم نشه رو ماشین سیستم داری.

من 2 ساله سیستم دارم رو ماشین پریروز داشتم تنظیم میکردم همسایمون میگه مبارکه چند خریدی
    نوشته اصلی توسط Mostafa65
    سلام
    برا چراغ استپ که نمیشه وصلش کنی مگر اینکه یه ابتکاری به خرج بدی و ببدیش پشت شیشه رو سقف که ایران خودرو روی یه مدلی یادم نیست اینکارو کرده بود
    ساب هم میشه با این ارتفاع نصب کرد اندازه گرفتم و از بچه ها هم پرسیدم گفتن میشه هیچ مشکلی هم نداره
    منظور از ترکیب ماشین چیه یعنی نمیخوای کسی بفهمه سیستم داری؟
    برا قیمت هم که الان قیمتا نجومی شدن امپی که 210 خریدن خودمون بود الان باید 300 بخریم
    بگو دقیقا میخوای چی نصب کنی و چی داری از سیستم(مثلا پخش داری یا باند)تا برات کاملا توضیح بدم
    این ساب 3010 هم که اقا عرفان معرفی کرد به نظر من تو سابها بهترین ساب هست نرمترین بیس رو داره کوچکترین فرکانسها رو نشون میده الان هم قیمتش 140 هست (تا این لحظه :biggrin
    خیلی ممنونم
    دیشب فکر میکردم کلا زیر طاقچه عقب یه طاقچه با MDF درست کنم ساب و دوتا باند رو بذارم داخلش
    یعنی همون زیر طاقچه باشه

خب بذارین من بگم چی میخوام
    اول از همه یه پخش خوب چون پخشم به دلم نمیشینه
    دوم یه جفت باند خوب واسه عقب
    سوم ساب
    چهارم تویتر
    طبیعتا پنجم یه آمپ

نمیخوام سیستم خیلی غولی باشه ولی خیلی هم ساده نباشه
    خودتونو عذاب ندین اول یه مقدار تقریبی بدین
    چون با این اوضاع که میگین...
    یه زمانی ساب گرونش 100 تومن بود :cry:
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud_m_bf
      خیلی ممنونم
      دیشب فکر میکردم کلا زیر طاقچه عقب یه طاقچه با MDF درست کنم ساب و دوتا باند رو بذارم داخلش
      یعنی همون زیر طاقچه باشه

خب بذارین من بگم چی میخوام
      اول از همه یه پخش خوب چون پخشم به دلم نمیشینه
      دوم یه جفت باند خوب واسه عقب
      سوم ساب
      چهارم تویتر
      طبیعتا پنجم یه آمپ

نمیخوام سیستم خیلی غولی باشه ولی خیلی هم ساده نباشه
      خودتونو عذاب ندین اول یه مقدار تقریبی بدین
      چون با این اوضاع که میگین...
      یه زمانی ساب گرونش 100 تومن بود :cry:
      سلام
      اول از همه چرا خودتو عذاب میدی که یه تاقچه درست کنی برو پیشه سیستمیا یه تخته سمند اماده بخر قیمتش هم 20 تومنه بخوای خودت درست کنی تقریبا هم قیمته امادش در میاد ممکنه 3 4 تومن ارزونتر بشه و با دردسری که میکشی براش به نظر من نمیارزه
      بگو مارک و مدل پخشت چیه تا ببینیم بدرد میخوره یا نه چون الان ارزونترین مارک پایونیر که باش ساب رو نمیشه ساپورت کرد شده 260 تومن که قبلا 110 تومن بود
      این چیزایی که میخوای ببندی هم تقریبا میشه یه سیستم غول :biggrin:
      قیمت این چیزایی که میگی اگه جنس خوب بخوای ببندی بالای 1300 میشه
      ساب 1200 پایونیر که به زمانه خودش گرون (80 تومن) بود الان 170 تومنه
      حالا با این اوضاع میخوای سیستم ببندی :mrgreen:

دیدگاه

سلام
        اول از همه چرا خودتو عذاب میدی که یه تاقچه درست کنی برو پیشه سیستمیا یه تخته سمند اماده بخر قیمتش هم 20 تومنه بخوای خودت درست کنی تقریبا هم قیمته امادش در میاد ممکنه 3 4 تومن ارزونتر بشه و با دردسری که میکشی براش به نظر من نمیارزه
        بگو مارک و مدل پخشت چیه تا ببینیم بدرد میخوره یا نه چون الان ارزونترین مارک پایونیر که باش ساب رو نمیشه ساپورت کرد شده 260 تومن که قبلا 110 تومن بود
        این چیزایی که میخوای ببندی هم تقریبا میشه یه سیستم غول :biggrin:
        حالا با این اوضاع میخوای سیستم ببندی :mrgreen:
        خیلی ممنون

تخته آماده دقیقا چجوریه؟

عرض شود یه JVC هست
        مدلش یادم نیست ولی فقط علاوه بر 4تا خروجی بلندگو دوتا خروجی دیگه هم داره(یکی ساب/عقب یکی هم جلو- البته نمیدونم چپ و راستش چجوریه چون فقط دوتا فیش میخوره)

1300؟ oo:
        نمیدونم چی بگم والا
        بعد اگه بشه از منطقه آزاد یا دبی آورد فرق میکنه قیمتش؟
        آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

دیدگاه

کی گفته 300؟ بیا من با 500 تومن یک سیستمی ببندم برات که مثل چی صدا بده

من موندم ما ایرانیا به چیه پایونییر گیر دادیم که هرکی هرچی میگه فورا یه مثال از پایونییر میاریم وسط.

بنده خودم عشق پایونییر هستم و مطمینا هیچ وقت هم این برند رو با برندای دیگه عوض نمیکنم ولی اگه بخوایم واقع بین باشیم باید بگم خدا بیامرزه اون پایونییر های قدیم رو.

تو پایونیر الان فقط پخش ارزش خریدن داره. اونم فقط سری قدیم. سری جدید تریبلش رو مخه.
          الان یکی میاد میگه پس باند 6975 چی؟ منم میگم برو صدای DLS R1073 رو بشنو بعد بیا دوباره نظر بده. تازه اونم با 2/3 قمیت 6075!!!

نظر شخصی بنده رو میخوای؟

به هیچی دست نزن.
          برو یدونه از اینا بخر راحت. اگه بد بود پای من :agree:
          (ساب اکتیو)
          http://www.amazon.com/dp/B001RJMZRE/?tag=hyprod-20&hvadid=15723210939&hvpos=1o2&hvexid =&hvnetw=g&hvrand=299985120905035203&h vpone=&hvptwo=&hvqmt=&ref=asc_df_B001R JMZRE

من الانشم حدود 1 تومن بستم رو ماشی ولی صدای بیس نمیتونم بگیرم ازش.
          پیش هرکیم میرم میگه بخاطر ماشینته که سمنده!!!

کلا بیس تو سمند معنی نداره....
          زکات علم نشر آن است
          بیشتر با من اشنا بشین :
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
          ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

کی گفته 300؟ بیا من با 500 تومن یک سیستمی ببندم برات که مثل چی صدا بده

من موندم ما ایرانیا به چیه پایونییر گیر دادیم که هرکی هرچی میگه فورا یه مثال از پایونییر میاریم وسط.

بنده خودم عشق پایونییر هستم و مطمینا هیچ وقت هم این برند رو با برندای دیگه عوض نمیکنم ولی اگه بخوایم واقع بین باشیم باید بگم خدا بیامرزه اون پایونییر های قدیم رو.

تو پایونیر الان فقط پخش ارزش خریدن داره. اونم فقط سری قدیم. سری جدید تریبلش رو مخه.
            الان یکی میاد میگه پس باند 6975 چی؟ منم میگم برو صدای DLS R1073 رو بشنو بعد بیا دوباره نظر بده. تازه اونم با 2/3 قمیت 6075!!!

نظر شخصی بنده رو میخوای؟

به هیچی دست نزن.
            برو یدونه از اینا بخر راحت. اگه بد بود پای من :agree:
            (ساب اکتیو)
            http://www.amazon.com/dp/B001RJMZRE/?tag=hyprod-20&hvadid=15723210939&hvpos=1o2&hvexid =&hvnetw=g&hvrand=299985120905035203&h vpone=&hvptwo=&hvqmt=&ref=asc_df_B001R JMZRE

من الانشم حدود 1 تومن بستم رو ماشی ولی صدای بیس نمیتونم بگیرم ازش.
            پیش هرکیم میرم میگه بخاطر ماشینته که سمنده!!!

کلا بیس تو سمند معنی نداره....
            اون سیستمی که با 500 تومن بسته بشه سیستم نیست
            من به پایونیر گیر ندادم اقا بهنام اتفاقا من اصلا امپلی های پایونیر رو قبول ندارم اصلا صدای خوبی ندارن و فقط تریبله
            سابهای پایونیر هم الان بدرد نمیخورن سوختگی توشون زیاده ولی برا سابای قدیمی اصلا همچین حرفی نبود
            اینکه میگید پایونیر قدیم بله واقعا قدیمیا یه چیز دیگه بودن قدیم هر کی پایونیر میخرید بش میگفتیم برو خیالت راحت نوه ات هم ازش استفاده میکنه اخ نمیگه ولی الان اصلا نمتونیم همچین حرفی در مورد پایونیر بزنیم
            ولی هیچ پخشی براسیستم نمتونه مثله پایونیر جواب بده هیچ باندی هم مثله 6975 کیفت صدا نداره حتی کلاریون و mtx و .....
            برا قیمت هم تا پارسال میشد با 550 تومن یه سیستم خیلی عالی با پایونیر و کنوود بست ولی الان همون رو با 1300 بالاتر باید ببندی
            برا امپ هم من امپای کنوود رو قبول دارم از لحاظ کیفیت صدا هم بیس و هم تریبل نظیر ندارن ولی الان قیمتا حداقل 100 تومن رفته رو هر امپلی
            اره رو سمند سیستم خوب جواب نمیده ولی قلق داره من با 4 تا 718 چنان بیسی رو سمند گرفتم که هر کی نمیدونست فکر میکرد 2 تا ساب تو ماشین بستیم

دیدگاه

حقیقتش منم این مدت که میگشتم به این نتیجه رسیدم که پخش پایونیر و آمپ کنوود!

تخته آماده دقیقا چجوریه؟

بعد اگه بشه از منطقه آزاد یا دبی آورد فرق میکنه قیمتش؟
              ها؟؟؟

دیدگاه

تخته اماده دقیقا مثل خوده فیبر پشت هست با این تفاوت که برجستگی های اون رو نداره و با mdf ساخته میشه برو دمه سیستمیا بگو میخوام تختشو ببینم تا اندازه و همه چیش دستت بیاد بعد بیا اگه میتونی خودت بساز
                والا از منطقه ازاد یا بنادری که وارد میکنن میشه اورد من قیمت دارم ولی تفاوت قیمت با تهران نهایتا 20 تومن هست نمیارزه حالا بازم اگه کسی رو داری قیمتی برات بگیره ببین چقدر تفاوت قیمت داره
                از دوبی نمیدونم من چند وقت پیش شنیدم که دبی از ایران گرونتر پات در میاد مگر اینکه بخوای عمده بیاری

دیدگاه

اون سیستمی که با 500 تومن بسته بشه سیستم نیست
                  1-من به پایونیر گیر ندادم اقا بهنام اتفاقا
                  2-من اصلا امپلی های پایونیر رو قبول ندارم اصلا صدای خوبی ندارن و فقط تریبله
                  3-سابهای پایونیر هم الان بدرد نمیخورن سوختگی توشون زیاده
                  4-ولی هیچ پخشی براسیستم نمتونه مثله پایونیر جواب بده هیچ باندی هم مثله 6975 کیفت صدا نداره حتی کلاریون و mtx و .....

5-برا امپ هم من امپای کنوود رو قبول دارم از لحاظ کیفیت صدا هم بیس و هم تریبل نظیر ندارن ولی الان قیمتا حداقل 100 تومن رفته رو هر امپلی
                  6اره رو سمند سیستم خوب جواب نمیده ولی قلق داره من با 4 تا 718 چنان بیسی رو سمند گرفتم که هر کی نمیدونست فکر میکرد 2 تا ساب تو ماشین بستیم
                  1 و 4 رو دوباره خودت بخون
                  2 فقط تریبل نیست بلکه تو بیس ها ضعیف تر عمل میکنه. (امپای مخصوص سابش که عالیه ولی خیلی گرونه)
                  صدای بیس نداره و تو فرکانس های بالا کیفیت بیشتری میده!!!(مثلا فکر کن میخوای کامپوننت ببندی. اونوقت بیس به چه کار میاد؟)
                  3 نه تنها زود میسوزن کیفیت ساخت و صدا هم ندارن

4 رو با 1 گفتم دوباره بخون
                  5 امپ کموود برای کسایی بهتره که بخوان فقط کواکسیال ببندن.

6 بگو ماهم انجام میدیم اگه ممکن بود

باز میگم. برند فقط پایونییر نیست ( با اینکه عشقمه و بجز 1 امپ و ساب بقیش پایونیره) باند هم فقط 6975 نیست.

من خودم 6994 بستم که بجای اون 2 تا میدرنج و تیوتر 6975 یدونه میدرنج + یدونه تیوتر و 2 تا سوپر تیوتر داره که باعث میشه صدای اهنگ سوت نکشه زیاد.
                  بیسش هم به پای 75 نمیرسه ولی قابل قبوله. (که 75 هم در مقابل 718 کم میاره تو بیس)
                  زکات علم نشر آن است
                  بیشتر با من اشنا بشین :

دیدگاه

1 و 4 رو دوباره خودت بخون
                    2 فقط تریبل نیست بلکه تو بیس ها ضعیف تر عمل میکنه. (امپای مخصوص سابش که عالیه ولی خیلی گرونه)
                    صدای بیس نداره و تو فرکانس های بالا کیفیت بیشتری میده!!!(مثلا فکر کن میخوای کامپوننت ببندی. اونوقت بیس به چه کار میاد؟)
                    3 نه تنها زود میسوزن کیفیت ساخت و صدا هم ندارن

4 رو با 1 گفتم دوباره بخون
                    5 امپ کموود برای کسایی بهتره که بخوان فقط کواکسیال ببندن.

6 بگو ماهم انجام میدیم اگه ممکن بود

باز میگم. برند فقط پایونییر نیست ( با اینکه عشقمه و بجز 1 امپ و ساب بقیش پایونیره) باند هم فقط 6975 نیست.

من خودم 6994 بستم که بجای اون 2 تا میدرنج و تیوتر 6975 یدونه میدرنج + یدونه تیوتر و 2 تا سوپر تیوتر داره که باعث میشه صدای اهنگ سوت نکشه زیاد.
                    بیسش هم به پای 75 نمیرسه ولی قابل قبوله. (که 75 هم در مقابل 718 کم میاره تو بیس)
                    من تو پستای قبلی اصلا حرفی از برندی نزدم فقط بحث سر ماشین بود و اینکه با اون فاصله کپسول میشه ساب گذاشت یا نه بعد حرف سر قیمت شد فقط گفتم همه چی گرون شده و یه مثال از قیمت پخش پایونیر زدم چون من باهاش کار میکنم قیمتش دستمه الان باید با 1300 سیستم ببندی حتی جنسهای چینی هم قیمتشون 2 3 برابر شده اقا بهنام شما مثل اینکه از بازار خبر نداری
                    بعد شما سریع دویدی اومدی گفتی (من موندم ما ایرانیا به چیه پایونییر گیر دادیم که هرکی هرچی میگه فورا یه مثال از پایونییر میاریم وسط.) و (بنده خودم عشق پایونییر هستم و مطمینا هیچ وقت هم این برند رو با برندای دیگه عوض نمیکنم) حالا این حرف شما خنده نداره
                    اگه قراره ادم یه امپلی بخره و فقط روش کمپننت ببنده که بدرد نمیخوره همین کمپننت ها هم اگه دو جفتشو باهم ببندی میبینی چه بیسی میدن شما صدای امپلی های پایونیر رو با امپلی های دیگه نشنیدید اگه میشنیدید این حرف رو نمیزدید بعد رو خوده امپها هم فیلتر داره من فیلتر lpf رو هم تا اخر زیاد کردم بازم کیفیت بیس امپ پایونیر خوب نشد اگه صدای هر مدل از امپای کنوود رو میشنیدید اونوقت حرفی نمیزدید
                    بله باند 6994 هم از لحاظ کیفیت صدا فوقالعاده هست حتی بهتر از 6975 ولی بیس 6975 خیلی بیشتر از 6994 هست و بیس 718 که یه چیز دیگس با 4 تا 718 همه جا رو میشه به لرزه دراورد
                    برند هم درسته فقط پایونیر نیست مثلا برند الپاین که من خودم به شخصه قبولش دارم و برندی مثله mtx ولی قیمت این برندا خیلی بالاتر از پایونیر هست و مدم هم با این برندا اشنایی ندارن وبیشتر دنبال پایونیر هستن بجز سیستم بازای حرفه ای
                    شما هم میگی پایونیر عشقته پس چرا اینطور حرف میزنی

دیدگاه

به نظر من که هیچ کدومشون به درد نمیخورند. آمپلی فقط آمپلیهای اشک!!! فقط یه ایراد خیلی خیلی کوچیک داره که مهم نیست. اونم اینه که باید توی صندوق عقب یه موتور برق ببندی. چون سوئیچینگ نداره. :eek:
                      خواستم جو عوض شه. :mrgreen:
                      خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

آقا ببخشید نبودم
                        بچه ها بیاین با هم دوست باشیم
                        ها؟

نمدونم چی بگم والا من که کلا گیج شدم
                        میشه یکی دوتا مدل بگین من از دبی قیمت بگیرم ببینم اوضاع چند چنده؟

دیدگاه

شما هم میگی پایونیر عشقته پس چرا اینطور حرف میزنی
                          عشق یه چیزه و حقیقت یه چیزه دیگه!
                          اگه اصل پایونیر باشه که حرف نداره ولی این چینیا اومدن کیفیتش رو از بین بردن. اگه اینجوری پیش بره پایونییر با خاطره بد از بازار ایران میره بیرون. من که خودم شخصا ترجیخ میدم الان بره و با خاطره خوش تا اینکه 5 سال بعد بره و با خاطره بد .

الان جنسای متفرقه از پایونییر خیلی بالاترن.

من چاکرتم هستم.
                          حرفای جفتمونم یکی هستن :biggrin: پس چرا کلکل میکنیم؟

نوشته اصلی توسط ashk
                          به نظر من که هیچ کدومشون به درد نمیخورند. آمپلی فقط آمپلیهای اشک!!! فقط یه ایراد خیلی خیلی کوچیک داره که مهم نیست. اونم اینه که باید توی صندوق عقب یه موتور برق ببندی. چون سوئیچینگ نداره. :eek:
                          خواستم جو عوض شه. :mrgreen:
                          موتور برق؟!
                          خوب زنراتور رو میبندیم به موتور زیر کاپوت دیگه... oo: :agree: :mrgreen:

آقا ببخشید نبودم
                          بچه ها بیاین با هم دوست باشیم
                          ها؟

نمدونم چی بگم والا من که کلا گیج شدم
                          میشه یکی دوتا مدل بگین من از دبی قیمت بگیرم ببینم اوضاع چند چنده؟
                          همه با هم دوستیم دیگه.

تو اول بگو چه جور صدایی میخوای تا ببینیم چی به کارت میاد.
                          تو هر برندی هر سری از محصولات تو به نوع صدا تخصص داره میشه گفت.

شما بگو چجوری دوست داری تا بگیم چی به چیه.
                          حجم صندوق عقب برات مهمه؟ چقدرش رو میتونی به سیستم اختصاص بدی؟

منظورم از نوع صدا اینه که دوست داری صدای با کیفیت بشنوی یا فقط بلندی صدا برات مهمه؟ (میشه گفت این 2 تا تقریبا در تضاد هستن)
                          زکات علم نشر آن است
                          بیشتر با من اشنا بشین :

دیدگاه

عشق یه چیزه و حقیقت یه چیزه دیگه!
                            اگه اصل پایونیر باشه که حرف نداره ولی این چینیا اومدن کیفیتش رو از بین بردن. اگه اینجوری پیش بره پایونییر با خاطره بد از بازار ایران میره بیرون. من که خودم شخصا ترجیخ میدم الان بره و با خاطره خوش تا اینکه 5 سال بعد بره و با خاطره بد .

الان جنسای متفرقه از پایونییر خیلی بالاترن.

من چاکرتم هستم.
                            حرفای جفتمونم یکی هستن :biggrin: پس چرا کلکل میکنیم؟
                            من با شما مشکلی ندارم من هم مخلص شما هستم
                            ولی شما یه دفعه با لحن تند اومدی انطور گفتی و ادامه دادی منم عصبانی شدم
                            من با حرفای شما کاملا موافق هستم در مورد پایونیر

دیدگاه

(:| (:| (:|
                              نمیدونم چرا این موقع صبح بیدار میشم من!

اول از همه پولش خیلی برام مهمه :sad:
                              من بلندی صدا خیلی برام مهم نیست؛ در حد معمولی کافیه
                              ولی کیفیتش خیلی برام مهمه
                              بعد صدای خیلی زیر و خیلی بم رو دوست دارم
                              حجم صندوق رو هم میخوام(فکر باکس رو نکنید چون نصف صندوق با کپسول از بین رفته)
                              یه چیز دیگه هم اینه که میخوام یه طوری باشه که اگه یه روزی خواستم بازش کنم رو یه ماشین دیگه ببندم مشکلی پیش نیاد
                              دیگه بگم پخشش خروجی تصویر هم بده
                              بعد یه چیز دیگه اگه بشه یه کاری کرد که بلندگوهای جلو هم تقویت شه خیلی خوب میشه(هر چند که تو اون فسقل جا هیچی جا نمیگیره!)
                              همین دیگه فعلا به مغزم میرسه

مرسی بچه ها خیلی ممنون

دیدگاه

چون میگی پولش برات مهمه من میگم کم کم جم کن سیستم رو.

اولش هم از پخش شروع کن.

تو ماشین پخشی که تصویر بده معدوده البته جنس خوب. چینیا همشون تصویری هستن.
                                قیمت این پخش ها اگه جنس خوب بتونی پیدا کنی حداقل 450 دست دومشه!!!

نه اگه میخوای یکم از کیفیت بگزری میتونی با 300-400 تومن یه پخش چینی بخری که اتفاقا همهی فرمت های تصویری هم ساپورت میکنن.

توصیه اول: اگه نمیخوای پولش به 2-3 تومن برسه تصویر رو بیخیال.

در مورد صندوق عقب.

اگه رو تاقچه یه ساب 1000 وات واقعی هم ببندی نمیتونه صدایی که یه ساب 100 وات تو باکس میده رو ایجاد کنه. البته تو فرکانس های پایین که میشه همون صدای خیلی بمب که گفتی. 50-50 هعم صدا رو میده تو ماشین و بیرون ماشین که با این اوصاف که اقا پلیسه بیداره تو کمتر از 1 ماه سیستمت رو از دست میدی (بگیرن مصادره میکنن)

توصیه دوم: یه ساب 3010 بگیر که کیفیتش هم خوبه و بیس نرمی داره و با یک باکس مهندسی شده (نه از ایننایی که تو بازار موجوده) بزار تو یه گوشه صندوق.

برای استیج جلو (همون باندای جلو) میتونی از کواکسیال های 10 سانتی استفاده کنی.

اگه موافقید اول پخش رو اوکی کن بعد برو سراغ بقیه. چون اگه پخش خوب نداشته باشی سورس خوب نداری.
                                سورس خوب نداشته باشی نمیتونی باند و سابی که دوست داری رو انتخاب کنی.

هزینه ای که میتونی برای پخش بکنی رو بگو تا ببینیم چی مناسب کارت هست.

دست دوم باشه عیب نداره؟
                                زکات علم نشر آن است
                                بیشتر با من اشنا بشین :

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X