اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[پروژه] آمپلی فایر 100 وات با 2SC5200

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آمپلی فایر 100 وات با 2SC5200

slam
    Esta es una versión del amplificador conocido como “la zener”. Tiene muy bajo ruido, es muy estable y no tiene “pop” al encender.

دیدگاه

پاسخ : [پروژه] آمپلی فایر 100 وات با 2SC5200

دوستان سال 94 من یک برد آمپلی فایر 250 وات استریو با ترانزیستور 1943گرفتم تا همین چهار ماه پیش کار میکرد که یک مرتبه باند سمت چپ صدای هوم هم اضافه شد و مقاومت 100اهم آتیش گرفت و ترانزیستورهای tip 41 و 42 ذوب شدن، رفتم مقاومت و tip41 42 عوض کردم بازم سوخت ...امروزم دو تا 1943 و tip 41 42 عوض کردم با ترس روشن کردم دیدم کار میکنه 5 دقیقه نشد بازم همون صدای هوم 6 ماه پیش اومد دیدم مقاومت داره دود میکنه که متاسفانه بازم قطعات از دم سوخت ... ممنونتون میشم کمک کنین

دیدگاه

سلام
        یه تاپیک زدم و توش مدارایه با کیفیتی گذاشتم امید وارم خوشتون بیاد

دیدگاه

مداراکوm50195p موجوده

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

دوست عزیز مسیر فیدبدک دچار اشکال شده اونجا رابرسی کنید

کیفیت های فیدلیتی با افزایش ولتاژ وآمراژ بدست میاد ترانزیستور های خروجی را طوری انتخاب کنید که آسیب نبینن

ازدوترانزیستورc5200بصورت موازی استفاده کن همینطور مکمل آن اگر دوباره داغ کرد فیک هستن

صدای هوم مربوط به مسیرفیدبک

دیدگاه

سلام دوستان
            چطور میشه قدرت این برد 100 واتی مونو رو بالا برد و دو برابر کرد؟ آیا باید دوتا ساخت ازش؟ اگر بله به چه شکلی اینها وصل میشن به هم؟
            من یک ساب 200 آر.ام.اسی 800 واتی دارم تو خونه بدون آمپ... راستش مشکلی هم با آمپ ماشینی ندارم جز اینکه طراحی اونا به شکلی هست که از باتری استفاده می کنن و فکر نمیکنم راه اندازی با پاور 12 ولت کار درستی باشه
            در هرحال به این آمپ رسیدم فعلا اما قدرتش ظاهرا کم هست... اگر کسی اطلاعی داره از نحوه بریدج کردن دو آمپ لطفا راهنمایی کنه ممنون..

دیدگاه

بنظرم بد نیست eca یک گروه تلگرامی بزنه. این انجمن ها در زمان خودشان عالی بودن اما الان کارایی سابق رو ندارن. تبدیل شدن به سنگ نوشته به نوعی!

دیدگاه

سلام فایل رو با چه برنامه ای باز کنم ممنون

دیدگاه

فایل pdf و ... کامل پاک شده .میشه فایل pdf رو دوباره بزارین

دیدگاه

سلام دوستان من یه ای سی tda 8588aj امپلی از شرکت سونی دارم نت رو گشتم ولی مداری براش پیدا نکردم کسی میتونه کمک کنه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X