اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[پروژه] آمپلی فایر 100 وات با 2SC5200

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آمپلی فایر 100 وات با 2SC5200

من 4900 گرفتم.
    واسه من روش نوشته ژاپن اما بجای 2sc5200 نوشته ttc5200.
    حالا نمیدونم این ttc5200 اصله یا نه ؟
    اینا واقعا اصل ژاپنه یا یک سر چینم رفته ؟
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

پایا 3300 تومن .

http://www.payaelectronicscomplex.com/Products.aspx?KeyP=&keyG=&keyD=15A&key P1=33000&keyP2=33000
      بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنار او باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
        سلام
        دوستان ترانزیستور c5200 رو چند خریدید؟؟
        درود بر تو داداش
        محمد جان بین 5000 تا 5200 هست.
        من از اسپیار گرفتم 5000 هزار .ایران مایکرو هم 5130

محمد شماره سریال اصل ژاپن این ها را میدونی؟
        خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javadnadimi026
          پایا 3300 تومن .

http://www.payaelectronicscomplex.com/Products.aspx?KeyP=&keyG=&keyD=15A&key P1=33000&keyP2=33000
          درود

جواد جان پایا همه قیمت ها را بروز نمیکنه. بنابراین نمیشه اعتماد کرد :-??

دیدگاه

نوشته اصلی توسط -LEON-
            من 4900 گرفتم.
            واسه من روش نوشته ژاپن اما بجای 2sc5200 نوشته ttc5200.
            حالا نمیدونم این ttc5200 اصله یا نه ؟
            اینا واقعا اصل ژاپنه یا یک سر چینم رفته ؟
            درود

داداش مال هم چند تا همینجوری داره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سام-سیروس
              درود بر تو داداش
              محمد جان بین 5000 تا 5200 هست.
              من از اسپیار گرفتم 5000 هزار .ایران مایکرو هم 5130

محمد شماره سریال اصل ژاپن این ها را میدونی؟
              آقا سام عزیز من هم دو مدل دارم TTC5200 با کد 206 و 2SC5200 با کد 213 هستش .
              هر دو رو هم پارسال از پایا خریدم . حتماً TTC رفته تو پاچم نه ؟ چون 80 درصد از همون TTC هستش ،(تا حالا توجه نکرده بودم ، ممنون) A1943 چطور کد اصل اون چیه ؟
              بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنار او باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : آمپلی فایر 100 وات با 2SC5200

آقا سام عزیز من دو مدل دارم TTC5200 با کد 206 و 2SC5200 با کد 213 هستش .
                هر دو رو هم پارسال از پایا خریدم . حتماً TTC رفته تو پاچم نه ؟ چون 80 درصد از همون TTC هستش ،(تا حالا توجه نکرده بودم ، ممنون) A1943 چطور کد اصل اون چیه ؟
                جواد جان راستش مطمئن نیستم شاید هر دو اصل باشه . فردا حتما هر دو را نگاه میکنم ببینم چه کدی زیر پارت نامبر زده و خبر میدم.
                ولی قدیمی های توشیبا 2SC5200 هست .
                حالا منتظر پاسخ محمد عزیز هم هستم . شاید بدونه جریان چیه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سام-سیروس
                  جواد جان راستش مطمئن نیستم شاید هر دو اصل باشه . فردا حتما هر دو را نگاه میکنم ببینم چه کدی زیر پارت نامبر زده و خبر میدم.
                  ولی قدیمی های توشیبا 2SC5200 هست .
                  حالا منتظر پاسخ محمد عزیز هم هستم . شاید بدونه جریان چیه.
                  سلام سامی جان
                  راستش من تا بحال با این ترانزیستور کار نکردم ولی همانطور که خودت گفتی باید یه طرحی شبیه این داشته باشد که هم مارک توشیبا و هم مارک ژاپن روشون حک شده باشه.

دیدگاه

سامی جان من به نظرم مارک ttc متفرقه باشه.

دیدگاه

سلام به دوستان همگی خسته نباشید
                      راستش من میخوام اگه خدا یاری کنه و بعد شما :smile: این مدار رو بسازم. اگه سولات زیر رو جواب بدین ممنون میشم
                      1.میخواستم ببینم آمپدانس خروجی 4 بهتره یا 8 ؟
                      2.اگه من بخوام مدار استریو رو بسازم + ساب ، ترانس دوبل 35 ولت چند آمپر میخواد برای تغذیه همشون ؟ (برای مدار مونو نوشته 33+33ولت 3 آمپر ترجیحا 4 آمپر-استریو هم که نوشته 5 آمپر)
                      3.چرا ورودی تغذیه (GND) مدار مونو خازن 2.2uf الکترولیتی گذاشته ولی برای استریو 0.47uf عدسی ؟
                      4.مدار استریو رو بسازم یا سه تا مدار مونو ؟
                      5. این مدار بهتره یا این لینکی که گذاشتم http://www.eca.ir/forum2/index.php?t...1749#msg461749 ؟
                      و چرا توی مداری که لینکش رو گذاشتم ترانزیستورها به صورت npn و pnp با هم استفاده شدن ؟
                      شرمنده سرتون رو درد آوردم. :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
                        سامی جان من به نظرم مارک ttc متفرقه باشه.

من موقعی که مدارو بستم واسه تست با لامپ 100 وات روشنش کردم.یکدفعه دیدم داره واسه خودش میخونه :eek: یک ولوم رو زیاد کردم دیدم داره موج رادیو اف ام رو میگیره :eek: :eek: .یک لحظه فکر کردم به جای امپلی رادیو ساختم. مشکل رو با چند تا خازن عدسی برطرف کردم.
                        حالا نمیدونم من مدار رو بد منتاژ کردم،یا این TTC5200 متفرقه هست.
                        ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

فکر نکنم TTCیا TTA متفرقه باشن تفاوت 5200 ها با هم اینه :

محصول سال ظرفیت خازنی خروجی کلکتور hFE جریان دهی در 50 ولت جریان کلکتور - ولتاژ کلکتور امیتر - جریان بیس
                          2SC سال 2001 200 پیکو فاراد 80 3 آمپر 15 آمپر 1.5 ولت 800 میلی آمپر
                          TTC سال 2009 149 پیکو فاراد 100 2 آمپر 15 آمپر 9 ولت 400 میلی آمپر

به جز توان پایین ، TTC خیلی بهتر هستش .

این هم دیتاشیت :
                          2SC5200 http://pdf.datasheetcatalog.com/datasheet/toshiba/3228.pdf
                          TTC5200 http://www.datasheet5.com/pdf-local-1012672

دیدگاه

فکر نکنم TTCیا TTA متفرقه باشن تفاوت 5200 ها با هم اینه :

محصول سال ظرفیت خازنی خروجی کلکتور hFE جریان دهی در 50 ولت جریان کلکتور - ولتاژ کلکتور امیتر - جریان بیس
                            2SC سال 2001 200 پیکو فاراد 80 3 آمپر 15 آمپر 1.5 ولت 800 میلی آمپر
                            TTC سال 2009 149 پیکو فاراد 100 2 آمپر 15 آمپر 9 ولت 400 میلی آمپر

به جز توان پایین ، TTC خیلی بهتر هستش .

این هم دیتاشیت :
                            2SC5200 http://pdf.datasheetcatalog.com/datasheet/toshiba/3228.pdf
                            TTC5200 http://www.datasheet5.com/pdf-local-1012672
                            در این صورت مقادیر المانهای مدار که نیاز به تغییر ندارن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Orion2010
                              در این صورت مقادیر المانهای مدار که نیاز به تغییر ندارن؟
                              فکر نکنم ، باز دوستان از بنده خبره تر هستند اونها نظر بدند .

دیدگاه

درود بر همه رفقا

محمد و جواد عزیز پیوند زیر مال خود توشیبا هست :
                                http://www.semicon.toshiba.co.jp/inf...00&lang=en

ولی دمه همتون گرم قشنگ همه اطلاعات را درآوردید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X