اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

USBخور کردن ظبط CD خور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : USBخور کردن ظبط CD خور

سلام من یه ظبط کاست خور دارم که AUX نداره ایا میشه خروجی برد USB رو به جای خروجی هد کاست وصل کنم؟

دیدگاه

من خودم یکی ساختم دردسرش کمتر....
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

یه توزیع میدی
        عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

سلام
          بله میشه چرا نشه؟
          جعبش رو که رفتم یه بخش خراب خریدم داخلش رو خالی کردم جلوش هم یک پلاستیک هست که برش دادم وکلید وماژول پخش کننده و...اینا رو جادادم..
          امپلی فایرش هم ارز ای سی 7377و7375استفاده کردم بهتره از دوتا7377استفاده کنید....حواستون باشه یه رگولاتور واسه پخش کننده بزارید چون حساسه منپورم فقط ماژوله ......
          هرجا سوال داشتی بگو من در خدمتم
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
            من خودم یکی ساختم دردسرش کمتر....
            سلام دوست عزیز: شما این سیستمی را که درست کرید با این ماژول: ایا باس بلندگو ماشین از بین نرفته است؟ فیلتر پایین گذر هم وصل کردید به مدار امپلی فایر ؟
            سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
              سلام دوست عزیز: شما این سیستمی را که درست کرید با این ماژول: ایا باس بلندگو ماشین از بین نرفته است؟ فیلتر پایین گذر هم وصل کردید به مدار امپلی فایر ؟
              سپاس
              فک نکنم وصل کرده باشه.خالی داده به باند های فابریک پراید
              Just God

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
                سپاس
                درود
                این ماژول مستقیم به امپلی فایر وصل شده وکیفیتش عالیه مخصوصا بیس زیادش :twisted:.......فیلتر نمی خواد
                موفق باشی
                نوشته اصلی توسط ghaderi00
                فک نکنم وصل کرده باشه.خالی داده به باند های فابریک پراید
                مگه تو درست کردی؟؟؟ها نه مگه تو درست کردی که بی خودی میای و نظر میدی؟
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

درود
                  این ماژول مستقیم به امپلی فایر وصل شده وکیفیتش عالیه مخصوصا بیس زیادش :twisted:.......فیلتر نمی خواد
                  موفق باشیمگه تو درست کردی؟؟؟ها نه مگه تو درست کردی که بی خودی میای و نظر میدی؟
                  پ ن پ درس نکردم با یدونه ظبط کاست خور درس کرده بودم از همین ماژول خریده بود 15 تومن البته 20 تومنش بود صدا هم ظبط میکرد.بعدش که سی دی پایونر خریدم دیگه انداختنش اونور حالا با یدونه ای سی امپلی و ام پی تری پلیر کوچک از اون صداش بهتره تجربه شخصی.
                  Just God

دیدگاه

درود
                    موفق باشیمگه تو درست کردی؟؟؟ها نه مگه تو درست کردی که بی خودی میای و نظر میدی؟
                    اقای علی واقعا درس میگن بیسش خیلی خوبه عالی هس.درضمن بدونه فیلتر هم بیس داره خفن.حالا مونده به باندهات اگه واتش بالا باشه بیسش عالی میشه.اقا علی با باند فابریک پراید جواب گرفتن.
                    Just God

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghaderi00
                      پ ن پ درس نکردم با یدونه ظبط کاست خور درس کرده بودم از همین ماژول خریده بود 15 تومن البته 20 تومنش بود صدا هم ظبط میکرد.بعدش که سی دی پایونر خریدم دیگه انداختنش اونور حالا با یدونه ای سی امپلی و ام پی تری پلیر کوچک از اون صداش بهتره تجربه شخصی.
                      من که اینو درست کردم خروجیش4تا30وات روی12ولته ماشین روشن بشه ولتاژ زیاد میشه قدرتش هم بیشتر در حد خودش خوبه.....
                      Proudly @real_ahmadi
                      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

فلش خور کردن و aux

دوستان من یه پخش 8650 پایونر سری قدیم دارم که الان قسمت اپتیکش کاملا از کار افتاده و زورم میاد این ضبط رو بزارم کنار.چند تا سوال داشتم که میخواستم راهنماییم کنید.
                        1-ایا ارزش داره که قسمت مکانیکی مربوط به اپتیک رو تعمیر کنم؟چقدر هزینه میبره برای تعمیرش؟
                        2-چطوری میشه این پخش رو فلش خور کرد تا از روی دمو بشه انتخاب اهنگ کرد
                        3-قسمت AUX رو فعال میکنم و به گوشی وصل میکنم چیزی پخش نمیکنه؟
                        قابل توجه که پشت ضبط خروجی چنجرو و AUX وداره. :read: :read: :read:[img][/img]

دیدگاه

سلام خدمت اساتید محترم
                          من تازگی ها دیدم که ضبظ ماشین رو usb خور میکنن حتی یه جایی توو رشت هست که این کار رو انجام میده (واسه ضبط هایی که فلش نمیخوره ) جالب اینجاست که با کلید پاور ضبط روشن میشه حتی صدا هم با ضبط کم و زیاد میشه
                          اینو به ضبط وصل میکنن :
                          http://iran-micro.com/images/products/fm_mp3_player_pane.gif
                          البته من خودم با اینا کار کردم حتی مثل مهندس احمدی یه ضبط درست کردم باهاش واسه ماشین فامیلم.
                          حالا یه ضبط دارم سالم میخوام این رو یه جوری بهش اتصال بدم که صدا با ضبط کمو زیاد بشه و بقیه قسمت های ضبط کار خودشون رو انجام بدن ( یعنی cd خور کارشو بکنه رادیو هم کارشو بکنه فقط تا دستگاه usb روشن شد بخشه usb بیاد توو کار )
                          با تشکر :job:
                          بازم خدا رو شکر ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa sh

حالا یه ضبط دارم سالم میخوام این رو یه جوری بهش اتصال بدم که صدا با ضبط کمو زیاد بشه و بقیه قسمت های ضبط کار خودشون رو انجام بدن ( یعنی cd خور کارشو بکنه رادیو هم کارشو بکنه فقط تا دستگاه usb روشن شد بخشه usb بیاد توو کار )
                            سلام
                            مسیر صوت رادیو رو پیدا کنین و قطعش کنین خروجی صوت رادیو رو به ورودی برد بدین و خروجی برد رو به ادامه مسیر صوت یه ولتاژ هم پیدا کنین برای تغذیه مدار
                            با این کار موقعی که برد در حالت usb باشه usp رو play میکنه و موقعی که تو حالت line باشه سیگنال رادیو رو عبور میده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa sh
                              سلام خدمت اساتید محترم
                              من تازگی ها دیدم که ضبظ ماشین رو usb خور میکنن حتی یه جایی توو رشت هست که این کار رو انجام میده (واسه ضبط هایی که فلش نمیخوره ) جالب اینجاست که با کلید پاور ضبط روشن میشه حتی صدا هم با ضبط کم و زیاد میشه
                              اینو به ضبط وصل میکنن :
                              http://iran-micro.com/images/products/fm_mp3_player_pane.gif
                              البته من خودم با اینا کار کردم حتی مثل مهندس احمدی یه ضبط درست کردم باهاش واسه ماشین فامیلم.
                              من توی نت سرچ کردم این شد
                              کد:
                              http://elc1.ir/usb-%D8%AE%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B8%D8%A8%D8%B7-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86/
                              شمام یه سر بزن
                              فک نکنم صداش رو هم با پخش کم کنه خود همین ماژول می تونه صداش رو کم کنه
                              موفق باشی
                              نوشته اصلی توسط mohsen++
                              سلام
                              مسیر صوت رادیو رو پیدا کنین و قطعش کنین خروجی صوت رادیو رو به ورودی برد بدین و خروجی برد رو به ادامه مسیر صوت یه ولتاژ هم پیدا کنین برای تغذیه مدار
                              با این کار موقعی که برد در حالت usb باشه usp رو play میکنه و موقعی که تو حالت line باشه سیگنال رادیو رو عبور میده
                              چجوری مسیر رایدو رو میشه پیدا کرد؟ :read: :read: :read: :read:
                              Proudly @real_ahmadi
                              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

دوست عزیز این یو اس بی پلیر ها ۵ ولت هست
                                من یکیشو خریده بودم وصل ۱۲ ولت کردم
                                روحش شاد یادش گرامی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X