اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

USBخور کردن ظبط CD خور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : USBخور کردن ظبط CD خور

سلام دوستان .من یه کیت آماده خریدم که میخاستم اسپیکر معمولیه کامپیوترمو فلش خور کنم .نصبش در ظاهر آسونه اما به یه مشکل بر خوردم .اینه که 2تا فیش داره یکیش برا ورودی تغذیشه که 12 ولته فیش دیگش باید به فرودی aux وصل میشه .وقتی نصبش کردم صدای خر خر اومد و بعد چند ثانیه خازنش ترکید .ولی خوشبختانه ایسی نسوزوند وبا تعویض خازن دو باره درست شد .دوباره که به مدار وصل میکنم بازم صدا خرخر میده و ترانزیستور کیت داغ میکنه .ایا احتمال داره از ورودی برق ac یا dc fhai?

دیدگاه

نوشته اصلی توسط part21_f
      سلام دوستان .من یه کیت آماده خریدم که میخاستم اسپیکر معمولیه کامپیوترمو فلش خور کنم .نصبش در ظاهر آسونه اما به یه مشکل بر خوردم .اینه که 2تا فیش داره یکیش برا ورودی تغذیشه که 12 ولته فیش دیگش باید به فرودی aux وصل میشه .وقتی نصبش کردم صدای خر خر اومد و بعد چند ثانیه خازنش ترکید .ولی خوشبختانه ایسی نسوزوند وبا تعویض خازن دو باره درست شد .دوباره که به مدار وصل میکنم بازم صدا خرخر میده و ترانزیستور کیت داغ میکنه .ایا احتمال داره از ورودی برق ac یا dc fhai?
      سلام
      نکنه تغذیه برد رو مستقیم به ترانس میزنین ؟!

دیدگاه

یه ریگولاتور 7805 داره اون داغ میکنه وقتی که داغ میکنه جریان به اندهزه کافی نمیده و مدار خرخر میکنه می تونی با یه نمنه TO220 تعویضش کنی یا ولتاژ ورودیت رو پایین بیاری مثلا 7 ولت

دیدگاه

سلام
          خسته نباشید
          من ضبط ماشینم کاست خور هست فابریکی پراید 88
          تبدیلش کردم به فلش و کار هم میکرد. دیشب رفتم اسمبلش کنم و پنلشو ببندم و تمام . وقتی اومدم روی ماشین ببندم دیدم چراغ دکمه های پنل ضب +ای سیدی و صدای باند ها قطع شده. البته ای سیدی معلوم بود کارمیکنه فقط نور نداشت.
          مشکل از کجاست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kh-hamid
            سلام
            خسته نباشید
            من ضبط ماشینم کاست خور هست فابریکی پراید 88
            تبدیلش کردم به فلش و کار هم میکرد. دیشب رفتم اسمبلش کنم و پنلشو ببندم و تمام . وقتی اومدم روی ماشین ببندم دیدم چراغ دکمه های پنل ضب +ای سیدی و صدای باند ها قطع شده. البته ای سیدی معلوم بود کارمیکنه فقط نور نداشت.
            مشکل از کجاست
            چجوری یو اس بی بهش زدی؟؟؟؟؟میشه توضیح بدی؟
            شما پسورد رو به پخش میدی؟؟؟مطمئنی جایی از پخش رو قطع نکردی؟؟؟بیشتر توضیح بده شاید تونستیم کمکت کنیم
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ببینید ازین مدارا که در تصویر پایین هست گرفتم . اینا یک برق دوازده میخواد که مثبتش رو از جایی گرفتم که وقتی کلید پاور رو میزنیم برق دار میشه و منفیش رو هم از قسمت سوکت های قسمت مکانیکی کاست خوان.
              حالا ضبط ظاهرا روشن میشه ولی اون برق دوزاده قطع شده که به سبب اون برق لامپ های پنل و ال سی دی و صدای باند ها هم همینطور.
              میدونید که هر ال سی دی داخلش چند تا لامپ داره که شما میتونید براحتی تصاویر اون رو ببینید و اگر اون لامپ ها بسوزه یا قطع بشه شما به سختی نوشته ها رو خواهید دید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
                منظور ایشون رو دقیق نمی دونم ولی رادیو ی پخش در سمت راست قرار داره یه چیز کوچیک جعبه ماننده..توش یه برده اون رادیو هستش.
                اگه نمی تونی منظورم رو بفهمی یه عکس از داخل پخشت بزار تا مشخص کنیم
                از این همه پایه کدوم خروجی صدا رادیو هست ؟؟
                این ضبط فابریک sx 131 پراید هست.
                لطفا کمک کن مهندس
                راستی الان ضبط دستم نیست دیروز فقط بازش کردم تا این عکسو بگیرم بزارم کمکم کنی دوباره بستم بهش تحویل دادم .
                با تشکر
                بازم خدا رو شکر ...

دیدگاه

سلام دوستان من یک ظبط 206 داریم خوب فرانسویا که aux نداره و cd رادیو و چنجر میخوره خوب از این بردای فلش خور براش خریدیم فقط یه مشکل هست دوستان خواهشا فوری
                  http://www.aussiefrogs.com/forum/attachments/peugeot-forum/25008d1326737374-206-anyone-done-aux-input-mod-stock-stereo-206_clarion_01.jpg
                  این ظبطه خوب حالا نمیشه کاری کرد که با زدن کلید چنجر اون برد فلش خور روشن بشه و کار کنه ؟؟؟؟ اگر میشه هر جوری که میشه بگید :-(
                  مشکل اصلی من اینه که وقتی ظبط رو روشن میکنم صدا رو صدا میشه چون خروجی بلندگو تو حالت رادیو با کیت فلش خور مشترک میشه نویز رادیو میفته روش یا رو cd که صدا رو صدا میشه هر کی هر روشی بلده خواهشا بگه هیچ کی تو شهر ما راهی بلد نبود

هر کی هم عکس یا سوالی داره برا راهنمایی بگه من در خدمتم

دیدگاه

با درود

اگر خروجیهای صدای رادیو و یا cd بروی برد مشخص میباشد میتوانی به راحتی مسیر صدا را بر روی برد را قطع کرده و با استفاده از رله بدین صورت که مشترک را به آمپیلی و سر no را به خروجی صدای cd و رادیو و nc رله را به خروجی صدای برد فلش خور متصل بکنی و استفاده بکنی !!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann
                      با درود

اگر خروجیهای صدای رادیو و یا cd بروی برد مشخص میباشد میتوانی به راحتی مسیر صدا را بر روی برد را قطع کرده و با استفاده از رله بدین صورت که مشترک را به آمپیلی و سر no را به خروجی صدای cd و رادیو و nc رله را به خروجی صدای برد فلش خور متصل بکنی و استفاده بکنی !!!!!
                      اقا یکم واضح تر توضیح میدید من لحیم کاری هم بلدم مشکلی نداره ولی با رله کار نکردم>؟چجوریه رله بوق وصل کردم
                      بعد خروجی ها ی ظبط و رادیو رو چجوری تشخیص بدم راهی نیست به قسمت چنجر وصل کنم که با زدنش این بیاد تو مدار؟؟ ؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin8speed
                        اقا یکم واضح تر توضیح میدید من لحیم کاری هم بلدم مشکلی نداره ولی با رله کار نکردم>؟چجوریه رله بوق وصل کردم
                        بعد خروجی ها ی ظبط و رادیو رو چجوری تشخیص بدم راهی نیست به قسمت چنجر وصل کنم که با زدنش این بیاد تو مدار؟؟ ؟؟
                        باس پخش رو باز کنی وسیم پشت بردش رو قطع کنی...سیم ورودی المپلی فایر رو میگم...بعدش رله قرار بدی
                        Proudly @real_ahmadi
                        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa sh
                          از این همه پایه کدوم خروجی صدا رادیو هست ؟؟
                          این ضبط فابریک sx 131 پراید هست.
                          لطفا کمک کن مهندس
                          راستی الان ضبط دستم نیست دیروز فقط بازش کردم تا این عکسو بگیرم بزارم کمکم کنی دوباره بستم بهش تحویل دادم .
                          با تشکر
                          مهندس احمدی یه کمک به منم بکن. :bye
                          بازم خدا رو شکر ...

دیدگاه

مهندس احمدی یه کمک به منم بکن. :bye
                            سلام توی عکستون هرچی نگاه کردم نور توی اون قسمت هست...یه عکس بگیر که نوشته های روی بورد پیدا باشه...من درخدمتم
                            Proudly @real_ahmadi
                            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali-Ahmadi
                              سلام توی عکستون هرچی نگاه کردم نور توی اون قسمت هست...یه عکس بگیر که نوشته های روی بورد پیدا باشه...من درخدمتم
                              مهندس دمت گرم
                              توو اون قسمت چیزی به نام out نوشته نشده فقط شماره مقاومت ها و خازن ها هست .
                              آیا شما از روی شماره مقاومت میفهمی که ماله خروجی رادیو هست ؟؟؟؟
                              :job:
                              بازم خدا رو شکر ...

دیدگاه

مهندس دمت گرم
                                توو اون قسمت چیزی به نام out نوشته نشده فقط شماره مقاومت ها و خازن ها هست .
                                آیا شما از روی شماره مقاومت میفهمی که ماله خروجی رادیو هست ؟؟؟؟
                                :job:
                                خواهش عزیز
                                ن از روی شماره نیست...
                                بقل پایه ها نوشته fl -fr-یا.....از روی اینا میشه فهمید.
                                یه کار دیگم می تونی بکنی....کاست رو خذف کنی خروجی هد میشه خروجی صدای بودر یو اس بی برقشم از یه جا هرجا شد بگیر.....موفق باشی کمک هم خواستی درخدمتم
                                Proudly @real_ahmadi
                                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X