اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : صدای ضعیف گوشی موبایل

@سلام @
    در گوشیهای سامسونگ مشکل صدا و تصویر و..... از فلت می باشد باتعویض اون کار شما راه میافتد اگر کارتون راه نیوفتاد خبرشو
    بدین متشکرم :nerd:

دیدگاه

پاسخ : مشکل کی پد samsung a800

@سلام@
      شما باید IC صفحه کلیدشو تعویض کنید حالا که گوشی رو دست کاری کردی باید یک هیت با گر مای زیاد بگیری اگر راه نیوفتاد خبرشو بده متشکرم :bye

دیدگاه

خرابیه گوشی

@سلام@
        من چند گوشی w810 دارم که باسیم کارت بالا نمی یاد مشکل اون چیه متشکرم :angry: منتظرم

دیدگاه

سلام
          من با هزار زحمت بالاخره اون مشکل را حل کردم و گوشی ام راه افتاد
          اومدم واسه یکی دیگه توضیح بدم وقتی بازش کردم به دستم ضربه خورد و
          اتصال ریبونی بالای گوشی که صفحه نمایش تاشو را به بقیه گوشی وصل می کنه نیمه بریده شد
          فکر کردم الان فقط باید نمایشگرش کار نکنه ... وقتی گوشی را بستم دیگه هر کاری کردم روشن نشد
          حالا به نظرتون همین مشکل باعث شده ؟
          اگه پیشنهادی واسه درست شدنش دارید بفرماید
          ممنونم

دیدگاه

الان خودم توضیح می دم که اگه کس دیگری هم مشکل پیدا کرد بدونه
            اولا لحیم کاری اتصال کوتاه نداده بود ... تمامش را چک کردم به نظرم مشکل اصلی این بود که چون به هر حال یه لایه اضافه شده بود حالت ارتجاعی صفحه ای که روی کلیدها قرار می گیره از بین می رفت و نمی تونست درست عکس العمل نشون بده
            این مشکل با قلع کش برطرف نشد ( شاید من قلع کش مناسب این کار را نداشتم ) برای همین خیلی با دقت تمام قلع ها را تراشیدم و مشکل حل شد
            این طور که من فهمیدم .. این قسمتی که گفتم دچار قطعی شده .. بهش می گن : فلت
            من به طور کامل بازش کردم قسمتهای مربوط به اسپیکر نمایشگر و اگه دوربین دار باشه اونجا تعبیه شده ... برای همین فقط نمایشگر قطع نشده بود و صدا هم نمی داد
            حالا این فلت به طور یک تکه است که توی بازار موجوده ... الان من فقط باید فت سامسونگ a800 را گیر بیارم و بخرم تا گوشی ام درست بشه ( اضافه می کنم فلت و LCD این مدل گوشی بهم چسبیده است و باید یکجا تعویض بشه )

دیدگاه

مشکل ارسال فایل اصلی نرم افزارها از طریق موبایل سونی اریکسون k800

سلام
              اگر ما فایل خام یک نرم افزار (منظور فایلی که هنوز نصب نشده و فرمتش jar هست ) رو گوشی k800 ( شاید بقیه گوشیهای اریکسون هم اینجوری باشند) از طریق بلوتوث دریافت کنیم ،یا توی بازیها و یا توی برنامه های کاربردی ذخیره میکنه که در هر دو حالت پس از نصب برنامه ، فایل اصلی پاک میشه و فایل برنامه جای اونو میگیره و ما دیگه نمیتونیم فایل اصلی رو ( برای بلوتوث به یک نفر دیگر یا هر کار دیگر ) روی گوشیمون داشته باشیم
              مگر اینکه فایل اصلی به طریقی در پوشه others قرار بگیره و ما از همونجا برنامه رو نصب بکنیم در این صورت فایل اصلی در پوشه others باقی میمونه و فایل نصب شده در پوشه برنامه های کاربردی یا بازیها ذخیره میشه
              حالا مشکل اینجاست که فقط از طریق کامپیوتر میشه توی این پوشه (others) فایل ریخت
              نرم افزار mobyexplorer هم مشکل من رو حل نکرد
              شما راه حلی ندارید؟ :sad:
              فيلمهاي آموزشي فارسي ميکروکنترلر از z80 تا ARM ( همراه با فايلهاي PDF )

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=60892.0

دیدگاه

پاسخ : مشکل ارسال فایل اصلی نرم افزارها از طریق موبایل سونی اریکسون k800

من یه زمانی این مشکل برام پیش اومد. مموری خودم رو به دوستم دادم تا از روش اون فایل رو به حافظه گوشیش منتقل کنه. بعد ار حافظه گوشیش به مموری خودش منتقل کرد.
                دلا یاران سه قسمند ار بدانی
                زبانی اند و نانی اند و جانی
                به نانی نان بده از در برانش
                محبت کن به یاران زبانی
                و لیکن یار جانی را به دست آر
                به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

با استفاده از بعضی از نرم افزارها پسوند فایلو عوض کن . مثلا اگه پسوندش jar هست بکنش ja . بعد اونو که بلوتوث کنی دیگه به عنوان یه فایل ناشناخته وارد گوشی بعدی میشه . بعد می تونی تو گوشی دوم با همون نرم افزار پسوندشو دوباره برگردونی به حالت اول .
                  دنبال FExplorer بگرد . البتهمن اینو امتحان کردم اما با گوشی های نوکیا . سونی اریسکونو نمی دونم.

دیدگاه

سلام
                    این کاری که حامد جان گفته رو می تونید با mobyexplorer هم انجام بدید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید عبدالله حسنی
                      سلام
                      این کاری که حامد جان گفته رو می تونید با mobyexplorer هم انجام بدید.
                      میشه بگید با mobyexplorer چطور میشه این کار رو کرد ؟
                      در ضمن ، mobyexplorer پوشه برنامه های کاربردی رو به من نشون نمیده (hidden هم نیست!)
                      فيلمهاي آموزشي فارسي ميکروکنترلر از z80 تا ARM ( همراه با فايلهاي PDF )

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=60892.0

دیدگاه

روی فایل مورد نظر که می خواید پسوندشو عوض کنید برید.
                        بعد گزینه ی Menu .....منو که باز شد وارد گزینه ی دوم Actions بشید .....بعد Rename رو بزنید و پسوند رو تغییر بدید.مثلا بزارید ja

خوب تو پوشه برنامه های کاربردی چیزی رو نمیشه عوض کرد!اونجا فایل های نصب شده هستند که نمیشه تغییرشون داد فقط میشه پاکشون کرد.

دیدگاه

مشکل با ارسال اس ام اس

سلام
                          گوشی من یه ایرادی پیدا کرده اس ام اس ارسال نمی کنه. :cry2: (شماره ی سرورشو عوض کردم فایده نداشت :cry
                          لطفا کمکم کنید
                          ماه خون ماه اشك ماه ماتم شد .
                          فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میكنم.

دیدگاه

پاسخ : مشکل با ارسال اس ام اس

سلام
                            خط شما دولتی است؟
                            اگه دولتی است مشکل از شبکه است چون من خودم هم باید یک پیام رو چند بار بفرستم تا send کنه.
                            کد زیر رو امتحان کن:
                            09891100500
                            09891100501

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی حیاتی
                              سلام
                              خط شما دولتی است؟
                              اگه دولتی است مشکل از شبکه است چون من خودم هم باید یک پیام رو چند بار بفرستم تا send کنه.
                              کد زیر رو امتحان کن:
                              09891100500
                              09891100501
                              ایرانســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــله
                              ماه خون ماه اشك ماه ماتم شد .
                              فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میكنم.

دیدگاه

ایرانسل دو تا مرکز پیام اصلی داره .
                                اونی که پیش فرضشه آخرش 1400 داره .
                                همونو 1420 کن درست میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X