اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

سلام
    من یک موبایل n83
    دارم بین صفحه تاچ آب رفته (با عرق کردن ) را ه حلی برای درست کردنش هست
    سپاس

دیدگاه

با سلام دوستان
      من گوشی نوکیا 3110 کلاسیک را دارم که 3 ساله اون را خریده ام و اصل مجارستان هم هست, این اوخر دچار مشکلی و ان مشکل این است که ناخودگاه روشن و خاموش میشود و مینویسد سیم کارت رجیستر نشده و همچنین انتن صفر هست اما بعد از چندی بهتر میشه آن را پیش یک تعمیرکار بردم ولی بعد از مدتی همچنان همانطوریه و دیشب هم اینطوری شد ولی عجیب این است که الان هر بار وارد صندوق ورودی پیام ها میشوم خاموش و سپس روشن میشه و 1000 تا اس ام اس داشتم که الان فقط 300 مورد باقی مانده و 700 پیام همینطوری حذف شد, الان هم نمیتونم وارد صندوق ورودی شوم, ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

دیدگاه

من در زمینه نوکیا تخصصی ندارم، اما اگه به جواب نرسیدید اینو تست کنید:
        این کد رو بزنید:
        #7370#* (ستاره-مربع-7370-مربع)
        *** توجه: با اینکار گوشیتون کاملا ریست میشه و برمیگرده به روز اول(از لحاظ تنشیمات و برنامه های نصب شده و...)، پس توصیه میشه قبل امجام این کار حداقل از مخاطبینتون یک بکاپ بگیرید!!
        اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

سلام
          من 2700 کلاسیک دارم که اینترنتش مشکل داره یعنی با مرورگرش هیچ سایتی رو باز نمیکنه ولی سایت نوکیا nokia.mob رو باز می کنه من به اینترنت گوشیم نیاز دارم واقعا کلافه شدم :angry: :angry: :angry:
          در ضمن تنظیمات ایرانسل رو هم گرفتم اگه میشه کمکم کنید ممنون :sad: :sad: :sad:
          *****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
          http://electerodl.ir/forum

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsan2774
            سلام
            من 2700 کلاسیک دارم که اینترنتش مشکل داره یعنی با مرورگرش هیچ سایتی رو باز نمیکنه ولی سایت نوکیا nokia.mob رو باز می کنه من به اینترنت گوشیم نیاز دارم واقعا کلافه شدم :angry: :angry: :angry:
            در ضمن تنظیمات ایرانسل رو هم گرفتم اگه میشه کمکم کنید ممنون :sad: :sad: :sad:
            سلام
            با فرض اینکه تنظیمات GPRS شما درست هستش:
            اگه گوشیتون جاوا ساپورت میکنه(که احتمالا همینطوره)، این برنامه رو تست کنید:
            http://up1.iranblog.com/images/xcgd2peo8b9iftewbb5.zip

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
              سلام
              با فرض اینکه تنظیمات GPRS شما درست هستش:
              اگه گوشیتون جاوا ساپورت میکنه(که احتمالا همینطوره)، این برنامه رو تست کنید:
              http://up1.iranblog.com/images/xcgd2peo8b9iftewbb5.zip
              ممنون از توجه تون
              امتحان کردم ولی جواب نداد موقعی که نرم افزار رو نصب میکنه چند بار پیغام اتصال به اینترنت رو داد منم تایید کردم ولی در نهایت جواب نداد. :cry: :cry: :angry: :angry:
              مشکل از تنظیمات گوشی نمی تونه باشه؟ (گوشی من نوکیا 2700 که جاوا ساپورت میکنه ومنتنطیمات ایرانسل رو 3 بار نصب کردم ولی فایده ای نداشت) لطفا اگه راه دیگه ای هست بگین ممنون :cry2: :cry2:
              *****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsan2774
                ممنون از توجه تون
                امتحان کردم ولی جواب نداد موقعی که نرم افزار رو نصب میکنه چند بار پیغام اتصال به اینترنت رو داد منم تایید کردم ولی در نهایت جواب نداد. :cry: :cry: :angry: :angry:
                مشکل از تنظیمات گوشی نمی تونه باشه؟ (گوشی من نوکیا 2700 که جاوا ساپورت میکنه ومنتنطیمات ایرانسل رو 3 بار نصب کردم ولی فایده ای نداشت) لطفا اگه راه دیگه ای هست بگین ممنون :cry2: :cry2:
                گوشی شما ظاهرا Edge رو هم ساپورت میکنه
                ببینید وقتی داخل مرورگر گوشی آدرسی وارد میکنید علامت مربوط به اتصال اینترنت بالای گوشی ظاهر میشه؟ پوشش GPRS دارید؟
                اکسس پونتتون درسته؟(تمام اکسس پونتهای موجودتون رو حذف کنید و دوباره تنظیمات GPRS اپراتورتون رو دریافت کنید)
                اگه امکانش هست از یک سیمکارت دیگه هم استفاده کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
                  گوشی شما ظاهرا Edge رو هم ساپورت میکنه
                  ببینید وقتی داخل مرورگر گوشی آدرسی وارد میکنید علامت مربوط به اتصال اینترنت بالای گوشی ظاهر میشه؟ پوشش GPRS دارید؟
                  اکسس پونتتون درسته؟(تمام اکسس پونتهای موجودتون رو حذف کنید و دوباره تنظیمات GPRS اپراتورتون رو دریافت کنید)
                  اگه امکانش هست از یک سیمکارت دیگه هم استفاده کنید
                  آره وقتی با مرورگر وصل میشم علامتش (G) ظاهر میشه ولی ارور میده که محتوا توسط اپراتور مسدود شد. اینترنت وصل میشه دوباره تنظیماتش رو دریافت کردم ولی درست نشداگه میشه طریقه درست کردن تنظیمات اینترنت رو بگید در ضمن من به اپراتور ایرانسل زنگ زدم گفت که ما اپرا رو ساپورت نمی کنیم از یه مرورگر دیگه استفاده کنید. من استفاده کردم ولی درست نشد.

دیدگاه

یه سوال داشتم

Mci چه فرقی با Tci داره؟

دیدگاه

سلام به دوستان
                      منgalexyfit samsung دارم.اولش که برنامه kies رو نصب کردم،گوشیم توسط کامپیوترشناسایی می شد.
                      چند روز پیش رم رو در آوردم، بعد فرمت کردم،حالا دیگه گوشیم شناسایی نمیشه، :sad:
                      مشکل از کجاست؟
                      من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری میباید ، سفری تا ته تنهایی محض ، هرکجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.

پاسخ به سوالات درس مدارات منطقی
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96902.0

دیدگاه

سلام دوستان
                        کسی میدونه چرا نمی تونم اطلاعات گوشیم مثل اهنگ وعکس رو پاک کنم؟ حتی چندین بار گوشیم رو فرمت کردم ولی باز هم نمیشه و پیام file protected رو میده گوشیمsoni ericsson مدل aino هست

دیدگاه

سلام دوستان
                          من مشکلم نرم افزاری نیست سخت افزاره
                          گوشی c905 دارم فلت وسطش خرابه تا حالا 3 بار عوضش کردم هر کدو یه ماه دوام داشته .اصل نیستند .کسی میدونه چه کار کنم؟اصلش هست؟کجا؟
                          **** k i n j ****

دیدگاه

سلام.جواب اینکه کجا فلت درست و حسابی میفروشن رو نمیدونم؛فقط خواستم بپرسم فلت رو خودت عوض کردی؟ آخه منم گوشیم کشویی هست؛ تا الان 4 بار فلتش عوض شده؛بار اول تعمیرکار عوضش کرد؛3 دفعه ی بعد رو خودم! از اون تعمیرکاره هم بهتر عوض کردم! :rolleyes:

دیدگاه

نه تعمیر کار.فلت سی 905 یه مشکلی داره که جهتش خوب مشخص نیست اگه سر و ته جا بزنی ای سی مسیرش میسوزه ولایتش میره واسه همین خودم این کارو نکردم البته ابزار هم ندارم.مشکل سی 905 اینه که تولیدش متوقف شده!
                              **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shivaamordad
                                سلام دوستان
                                کسی میدونه چرا نمی تونم اطلاعات گوشیم مثل اهنگ وعکس رو پاک کنم؟ حتی چندین بار گوشیم رو فرمت کردم ولی باز هم نمیشه و پیام file protected رو میده گوشیمsoni ericsson مدل aino هست
                                فایل های که خودت ریختی پاک نمیشه؟یا واسه گوشیه؟
                                **** k i n j ****

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X