اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

نوشته اصلی توسط مجتبی بهادر

سلام. gps اصلا ربطی به اینترنت نداره. شما مستقیما توسط یک ماژول که داخل موبایل شما نصبه وصل میشید به ماهواره. به سرور نوکیا هم ربطی نداره. شما به ماهواره های موقعیت یاب آمریکا وصل میشید. دیر کانت شدن هم به این خاطره که هیچ وقت اطلاعات ماهواره ها رو ثبت نمی کنید به همین خاطر همیشه دوباره باید سرچ کنین. همون طور که برای دوست قبلی توضیح دادم اول باید یک بار برای همیشه ماهواره ها رو پیدا کنی. با این کار شما به محض باز کردن اسمارت کام کانت میشی. شاید همون 30 ثانیه طول بکشه شایدم نه. موفق باشید

:question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :eek:
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

سلام. جناب رحیمی عزیز. شما متوجه منظور من نشدی. من خودم هم در حال حاضر از GPS و نرم افزارهای وابسته به اون دارم استفاده میکنم و تمام این عکسهایی که گذاشتید رو در موبایل دیدم. اما من چیزه دیگه ای گفتم. اگه قرار باشه شما به این عکسها اکتفا کنی به نظر من کمه چرا که گزینه map هم با اتصال به سرور و اینترنت نقشه رو مثل گوگل ارث میاره و شما موقعیتت رو پیدا میکنی. منظور من از این حرف اینه که نیازی به اینترنت و سرور نیست چون شما در پست قبلی گفته بودید که تنظیمات گوشی دوستتون رو نگاه کرده بودید که ببینید به سرور وصله یا نه. به این خاطر من اینو گفتم که اصلا به اینترنت ربطی نداره و بدون اینترنت شما میتونی از GPS استفاده کنی.
      اگر بازم توضیحی خواستی در خدمتم
      چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)

دیدگاه

دوستان من یه گوشی نوکیا 6131 دارم که روی نمایشگر اصلیش خطهای سیاه رنگ افقی افتاده و روز بروز داره بیشتر میشه .ولی وقتی مدت زیادی نمایشگرش روشن بمونه خطها کم کم محو میشن .کسی میتونه بگه مشکل از کجاشه ؟
        وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
        نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

گوشی سامسونگi8000

سلام من یک i8000 دارم که lcd آن شکست بعد از شکستن تا حدودی تصویر داشت ولی شارژر را به آن وصل کردم دیگر تصویر رفت !
          ولی کار میکرد ( یعنی روشن میکنم سیستم بالا مآید و زنگ میزنند ویبره میکند و میتوان صحبت کنم
          lcd شکسته را تعویض کردم باز تصویر ندارم و صفحه کاملا خاموش است ( عیب از lcd نیست چون روی گوشی دیگری این lcd کار میکند)

عیب کجا بوجود آمده ؟
          نقشه این گوشی را بطور کامل دارید ( گشتم در اینترنت ولی نقشه کامل بدست نیاوردم)
          کمکم کنید متشکرم gm_mpc@yahoo.com :angry:
          کمتر سخن گویم
          بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

سلام
            چطوری میشه پیام رو از n73انتقال داد-نه گزینه کپی داره نه انتقال

یه چیزه دیگه اینکه رم و سیم ودر آوردم اما وقتی دوباره زدم دیدم همه پیاما پریده

حالا من باید چیکار کنم؟؟؟
            هركجا هستم باشم / آسمان مال من است....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط szm67
              سلام
              چطوری میشه پیام رو از n73انتقال داد-نه گزینه کپی داره نه انتقال

یه چیزه دیگه اینکه رم و سیم ودر آوردم اما وقتی دوباره زدم دیدم همه پیاما پریده

حالا من باید چیکار کنم؟؟؟
              برای انتقال یا کپی پیام:
              پیام رو باز کن
              پشن رو بزن
              فوروارد کن
              مکان نما رو ببر آخر پیام
              کلید پن (مداد) رو نگه دار و با ماوس متن رو سلکت کن
              در همین موقع یکی از کلیدها به کپی تغییر نام میده. قبل از اینکه کلید پن رو ولش کنی، باید کلید کپی رو بزنی

برای پیست کردن هم میری توی نوت پد
              یه نوت جدید باز میکنی
              کلید پن رو نگه میداری
              یکی از کلیدها به پیست تغییر نام میده.
              قبل از رها کردن کلید پن باید پیست رو بزنی

موفق باشی

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان یه n73 دارم چهارتا دکمش نمیزنه مشکلش از کجا میتونه باشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط madish
                  با سلام خدمت دوستان یه n73 دارم چهارتا دکمش نمیزنه مشکلش از کجا میتونه باشه؟
                  کدوم چهار تا؟

احتمالات:
                  1- آی سی راه انداز کیپد (حل مشکل: 1- سیم کشی آی سی -------------- 2- تعویض آی سی)
                  2- UIF (حل مشکل: 1- سیم کشی کیپد -------------- 2- تعویض کیپد)

دیدگاه

پاسخ : مشکل های گوشی تان را اینجا مطرح کنید.

سلام علیکم

گوشیم مدل 6680 نوکیا هست که مدتی بود صدای تماس ان خیلی ضعیف شده بود بازش کردم و کمی با اسپری و ادکلن بعضی جاهاش رو تمیز کردم و البته خوشکوندم روی ال سی دی هم با دستمال و همینها تمیز کردم ولی حالا که بستمش و روشن شد دیدم یک پیکسل روی نمایشگرش روشن نشده تا الان(12 ساعت بعد) اون یکی به نصف یک خط افقی از پیکسل های روشن نشده روی ال سی دی تبدیل شده ظاهرا داره همینطور پیش میره.
                    چطور میتونم مشکلش رو حل کنم یا حداقل از پیشروی اون پیکسل ها جلوگیری کنم

دیدگاه

ال سی دی به تینر و ادکلن و الکل و... خیلی حساسه. یه صفحه پشت ال سی دی هست که اگه یه ذره ( فقط یه ذره) از این مواد به اون صفحه برسه تصویر شما سایه دار میشه.به مرور خراب میشه. این کاری که شما کردی احتمالا در جمع کردن گوشی به ال سی دی فشار وارد کردی و باعث شده اتصال فلت از داخل آسیب ببینه.

کاری نمیتونی بکنی. فقط باید منتظر باشی که اگر به کل ال سی دی سرایت کرد، ال سی دی رو عوض کنی.
                      موفق باشی

دیدگاه

سلام به همه
                        من چند ماهی هست که یه گوشی e72 نوکیا خریدم.از اون جایی که همیشه فایل هام رو از طریق بلوتوث با کامپیوتر جا بجا میکنم احتمال میدم مهمون :twisted:زیادی براش اومده{ویروس های محترم که صاحب خونه میشن } به نظرتون چطوری کاملا پاک سازی ش کنم؟

دیدگاه

sسلام آقا این که گوشی خوب آنتن بده به نوع گوشی بستگی داره ؟؟؟
                          2.چرا اس ام اس های ایرانسل به همرا اول نمی رسه یا بد می رسه؟؟؟
                          کسی تو این دو شرکت کار نمی کنه که بدونه ماجرا از چه قراره؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط robo87gh
                            سلام به همه
                            من چند ماهی هست که یه گوشی e72 نوکیا خریدم.از اون جایی که همیشه فایل هام رو از طریق بلوتوث با کامپیوتر جا بجا میکنم احتمال میدم مهمون :twisted:زیادی براش اومده{ویروس های محترم که صاحب خونه میشن } به نظرتون چطوری کاملا پاک سازی ش کنم؟
                            سلام.
                            کد #7370#*
                            بعد کلید سبز یا call
                            البته باید در نظر داشته باشی که تمام اطلاعات و تنظیمات گوشی ، به حالت پیش فرض بر میگرده و همه چی پاک میشه.

ضمنا یادت باشه که مموری رو قبل از فرمت در بیاری و قبل از گذاشتن داخل گوشی حتما با pc اسکنش کنی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط تیبا
                              sسلام آقا این که گوشی خوب آنتن بده به نوع گوشی بستگی داره ؟؟؟
                              2.چرا اس ام اس های ایرانسل به همرا اول نمی رسه یا بد می رسه؟؟؟
                              کسی تو این دو شرکت کار نمی کنه که بدونه ماجرا از چه قراره؟؟؟
                              به نوع بستگی داره اما به مدل بستگی نداره. مثلا ارزان ترین مدل نوکیا با گرانترینش در آنتن دهی هیچ تفاوتی با هم ندارن. ولی نوکیا با سامسونگ و LG و... فرق داره. و به نظر بنده نوکیا و سونی اریکسون در مقام اول قرار دارن. (در رابطه با اپل و ... اطلاعاتی ندارم)

دیدگاه

یادمه توی یه جاده کوهستانی بودیم که گوشی هیچکی آنتن نمیداد الا گوش ی یکی از دوستان که "موتورولا" بود!
                                با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X