اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

سلام مجدد به دوستان
    ی مشکل دارم با ی مودم محترم!!! به مودم وصل میشم، اینترنت اکسس دارم اما!! اسال و دریافتم صفره!!! وقتی هم troubleshoote problems رو از کنترل پنل میزنم تهش این پیغام زیریو میده! تنها راهی که میشه به نت باهاش وصل شد اینه که از پروکسی استفاده کنم! اینجوری سایتارو باز میکنه! تو اینترنت پشن هم رفتم، تو سربرگ کانکشن، اونجا هم آی پی هاش مشکل نداش ))):
    آدم ها همه ميپندارند که زنده اند،براي آنها تنها نشانه حيات بخار گرم نفس هايشان است!!
    کسي از کسي نميپرسد، آهاي فلاني...
    از خانه ي دلت چ خبر؟؟ گرم است؟؟ نوري دارد هنوز؟؟ ...

دیدگاه

روی کانکشنتون کلیک راست کنید و properties رو انتخاب کنید . از بین گزینه های موجود گزینه internet Protocol version 4 (TCP/IPv4 رو انخاب و properties رو بزنید تنظمیات DNS رو روی Obtain DNS server address automatically بذارید و مودم رو ریست کنید باید مشکلتون حل بشه .اگر نشد به تنظیمات کانکشن مرورگرتون برید و اون رو روی No proxy بذارید.
      تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
      دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
      مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
      حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
        روی کانکشنتون کلیک راست کنید و properties رو انتخاب کنید . از بین گزینه های موجود گزینه internet Protocol version 4 (TCP/IPv4 رو انخاب و properties رو بزنید تنظمیات DNS رو روی Obtain DNS server address automatically بذارید و مودم رو ریست کنید باید مشکلتون حل بشه .اگر نشد به تنظیمات کانکشن مرورگرتون برید و اون رو روی No proxy بذارید.
        ممنون دوست عزیز از پاسخگوییت
        مورد اولو نیگا کردم همونی بود که گفتی
        ولی در مورد دومی چیزی پیدا نکردم!!! این no proxy رو باید کجا پیدا کنم؟؟!!
        آدم ها همه ميپندارند که زنده اند،براي آنها تنها نشانه حيات بخار گرم نفس هايشان است!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط darkknightrobo
          ممنون دوست عزیز از پاسخگوییت
          مورد اولو نیگا کردم همونی بود که گفتی
          ولی در مورد دومی چیزی پیدا نکردم!!! این no proxy رو باید کجا پیدا کنم؟؟!!
          اگه اشتباه نکنم شما از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید . در این صورت یک مرورگر دیگه مثل فایرفاکس نصب کنید اگر مشکل ادامه دار شد نتیجه می گیریم تنظیمات اصلی سیستم به هم ریخته یعنی همون تنظیمات اتصال به اینترنت که همونی هست که گفتم و شما چک کردید . اگر با کانکشن به اینترنت متصل می شید اون کاری که گفتم رو هم روی کانکشن و هم روی کانکشن Ethernet چک کنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
            اگه اشتباه نکنم شما از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید . در این صورت یک مرورگر دیگه مثل فایرفاکس نصب کنید اگر مشکل ادامه دار شد نتیجه می گیریم تنظیمات اصلی سیستم به هم ریخته یعنی همون تنظیمات اتصال به اینترنت که همونی هست که گفتم و شما چک کردید . اگر با کانکشن به اینترنت متصل می شید اون کاری که گفتم رو هم روی کانکشن و هم روی کانکشن Ethernet چک کنید .
            نه از کروم استفاهده میکنم، فایرفاکس هم همین مشکلو داره، دقیقا مشکل اصلیم اینه که بدون پروکسی ارسال و دریافت ندارم!!!! و مشکلم با یک مدوم اینجوریه! با مودمای دیگه این مشکلو ندارم و ی چیز دیگه هم که هست اینه که لب تابای دیگه این مشکلو با این مودم ندارن!! |:
            الان حتی دانلود منیجر هم اذیت میکنه و دانلود نمیکنه و این پیغامو میده

دیدگاه

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مط&#

والا دیگه نمی دونم چی بگم . چیزی که مشخصه اینه که آدرس DNS غیر معتبر به سیستم داده شده . (احتمالا توسط همون چیز**** این آدرس DNS باید یا در همون کانکشن اینترنت تاثیر بذاره یا تنظیمات مودم . ابتدا کانکشن اینترنتون رو پاک کنید و دوباره بسازید اگه مشکل رفع نشد مودم رو هم ریست کنید شاید درست شد .

دیدگاه

خب آخه کانکشن اینترنت تو سیستم نیس! ینی مودم دائما وصله به اینترنت |:

دیدگاه

خب آخه کانکشن اینترنت تو سیستم نیس! ینی مودم دائما وصله به اینترنت |:
                  یه زمانی منم همین مشکلو داشتم اخرش فهمیدم مشکل از سرویس دهنده بوده نه از سیستم من.

شاید حجمتون تموم شده. یا زمان قرارداد.
                  "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
                  ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
                  ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
                  پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

سلام
                    دوستان کسی میدونه رابطه تلفن بیسیم پاناسونیک و مودم وایرلس و قطع و وصل شدن دائم مودم چی میتونه باشه؟ oo:
                    مودمم هی مرتب ریست میشه(تقریبا هر 10 دقیقه)
                    کلی زنگ زدم ISP اینور اونور
                    میگن نویز خطتتون بالاست
                    خلاصه منو معرفی کردن به نمایندگی شهرمون
                    دیروز بهش زنگ زدم میگم قطع و وصل میشه
                    میگه حتما تلفن پاناسونیک بیسیم تو خونه دارید!!! :eek: :eek: :eek:
                    قراره امروز بیاد درستش کنه
                    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

ربطش اینه که هر دوتاشون 2.4GHz هستن. تلفن های بیسیم در زمان استفاده نویز زیادی ایجاد می کنند و می تونن روی دستگاه های دیگه اثر بزارن.
                      ولی اینکه آیا 100% مشکل شما همینه یا نه اونو دیگه نمی دونم

دیدگاه

سلام مجدد به دوستان
                        ی مشکل دارم با ی مودم محترم!!! به مودم وصل میشم، اینترنت اکسس دارم اما!! اسال و دریافتم صفره!!! وقتی هم troubleshoote problems رو از کنترل پنل میزنم تهش این پیغام زیریو میده! تنها راهی که میشه به نت باهاش وصل شد اینه که از پروکسی استفاده کنم! اینجوری سایتارو باز میکنه! تو اینترنت پشن هم رفتم، تو سربرگ کانکشن، اونجا هم آی پی هاش مشکل نداش ))):
                        از 8.8.8.8 یا 8.8.4.4 یا 4.2.2.4 برای DNS استفاده کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FUBA
                          ربطش اینه که هر دوتاشون 2.4GHz هستن. تلفن های بیسیم در زمان استفاده نویز زیادی ایجاد می کنند و می تونن روی دستگاه های دیگه اثر بزارن.
                          ولی اینکه آیا 100% مشکل شما همینه یا نه اونو دیگه نمی دونم
                          مرسی
                          مودم هر 10-20 دقیقه ای ریست میشه
                          چه از تلفن استفاده کنیم چه نکنیم
                          خب حالا به نظر شما اگه مشکل این باشه چاره چیه؟
                          آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud_m_bf
                            مرسی
                            مودم هر 10-20 دقیقه ای ریست میشه
                            چه از تلفن استفاده کنیم چه نکنیم
                            خب حالا به نظر شما اگه مشکل این باشه چاره چیه؟
                            از اسپلیتر استفاده کردید؟
                            بدون تلفن مشکل حل میشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
                              از اسپلیتر استفاده کردید؟
                              بدون تلفن مشکل حل میشه؟
                              بله دارم
                              البته مشکل دوتاست
                              اول اینکه مودم خود به خود چند دقیقه میره تو کما!!! و بعد کاملا ریست میشه
                              دوم اینکه فقط ADSL و وایرلس قطع میشه و بعد از مدتی وصل میشه(اینو وقتی فهمیدم که با یه مودم دیگه امتحان کردم)
                              مشکل اول بدون تلفن هم پابرجاست(که معلوم میشه مشکل از مودمه)
                              مشکل دوم بدون تلفن تقریبا حل میشه

دیدگاه

سلام
                                من اینترنت پرسرعت مخابرات را دارم . فکر می کنم دوستان مطلع باشن که کد وپیش شماره تلفن های مازندران عوض شده است.از طرف مخابرات در صفحه ای که خرید ترافیک را انجام می دهم پیغامی دریافت کردم :مشترک گرامی
                                به اطلاع می رساند با توجه به تغییر شماره ها، بعد از تمدید سرویس خود جهت اتصال، از کد 11 و شماره جدید به عنوان نام کاربری در تنظیمات مودم خود استفاده نمایید.
                                الان من می خواهم اینترنتم را تمدید کنم اما نمودنم الان باید چه کار کنم؟باید نام کاربری مودمم را عوض کنم اگر اره چگونه؟؟لطفا راهنمایی ام کنید(اینترنتم داره تموم میشه نمودونم تمدید کنم یا نه؟)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X