اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه ( نسخه فعلی 3.19 )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه ( نسخه فعلی 3.15 )

کرک نسخه 3.14

مراحل نصب:

ابتدا Setup برای CodeVisionAVR 3.14 Comercial را از سایت خود سازنده دریافت کنید.
    https://drive.google.com/file/d/0B22mRYlxWz-1TTJfUEFMX0xFbmc/edit?usp=sharing
    لینک خرابه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سایمون
      لینک خرابه
      http://www.hpinfotech.ro/cvavr_download_old.html

تو این بخش از سایت خودش میتونید نسخه های قبلی رو هر کدومش رو که میخواید دانلود کنید.
      حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
      به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

سلام
        اول خیلی خیلی تشکر می کنم بابت زحماتتون
        این ورژن آخری که گذاشتید تست شده؟ مشکل نداره؟ قبلیا که کرک شده از روی سایتی که پلود شده پاک شده و فقط این آخری هست

می خوام بدونم مشکل نداره؟

دیدگاه

سلام
          نسخه 3.16 هم رسید.
          در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
          2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
          3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

جواب منو بدین لطفاً یه جا دوست کرکرمون گفت همه بخش ها رو کار نکرده واسه کرک کردنش و امکان داره بخشی کار نکنه اون بخش ها کدومند؟ می خوام بدونم کد من شامل اون بخش میشه؟ توی مرحله طراحی هستم برام مهمه که کدویژن بدون دردسر تا آخر پروژه کار کنه.

ممنون

دیدگاه

فکر میکنم در حال حاظر فقط lcd vision کار نمیکنه که ربطی به کد نداره.
              همچنین متغیر double نمیتونید تعریف بکنید که البته ربطی به کرک نداره و کدویژن خودش این قابلیت رو نداره.
              حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
              به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

نوشته اصلی توسط meysam_b
                جواب منو بدین لطفاً یه جا دوست کرکرمون گفت همه بخش ها رو کار نکرده واسه کرک کردنش و امکان داره بخشی کار نکنه اون بخش ها کدومند؟ می خوام بدونم کد من شامل اون بخش میشه؟ توی مرحله طراحی هستم برام مهمه که کدویژن بدون دردسر تا آخر پروژه کار کنه.

ممنون
                شما اگه می خواهین مطمئن باشین باید نسخه اصلی را بخرین
                در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

با سلام
                  ضمن تشکر از زحمات دوستان
                  در مسیر نصب codevision پوشه ای با نام Extension وجود داره که اگه محتویات اون رو در مسیر نصب atmelstudio قرار بدین قسمت codewizard و چند قسمت دیگر به داخل منو های atmelstudio اضافه میشه که می تونین مستقیما با atmelstudio و امکانات codevision کد بنویسید.مشکلی که هست بعد از کپی کردن قسمت مورد نظر موقع اجرای codewizard داخل نرم افزار atmelstudio تقاضای کد فعال سازی می کند. و اجرا نمی شود.راهی برای دور زدن این قضییه هستش؟؟؟
                  دکتر شريعتي:

زنده بودن را به بيداري بگذرانيم که سالها به اجبار خواهيم خفت.

دیدگاه

لینک patch خرابه لطفا اصلاح کنید.
                    ممنون
                    The truth is not true!!!! the Truth is your own if U think Its TRUTH and The TRUTH is written in blood because its Ur own & Ur dream is the Truth if U see A thing if U feel A thing U build it like a building(!!!) and there is no thing.

دیدگاه

نسخه اصلی رو چطور میشه خرید و اگه بخریم update که میشه باز باید پول بدیم برای نسخه جدید یا نه

ممنون

دیدگاه

من نگاه کردم این قابلیت که ویزارد میاد داخل atmel studio خیلی جالبه میشه قدرت IDE اتمل رو با راحتی ویزارد کدویژن ترکیب کرد اما حیف که لایسنس می خواد کسی کاری کرده ؟ :cry2:

دیدگاه

رهام جان سلام،
                          از کرک ورژن جدید خبری هست؟

دیدگاه

آیا راهی برای تایپ کامنت فارسی توی این نسخه جدید(**.3) هست ؟ توی نسخه قبلی - 2.5 - مشکلی نبود ولی الان تایپ فارسی بصورت کاراکتر های نامشخص نمایش داده میشه ( ویندوز xp)

دیدگاه

دانلود نسخه جدید Codevision AVR - نسخه 3.12 کرک شده
                              برای دانلود با لینک مستقیم و سرعت بالا روی لینک زیر کلیک کنید و از صفحه به صورت مستقم دانلود کنید

دیدگاه

سلام دوستان
                                کدویژن ورژن 3.12 باگ نداره؟
                                خیلی برام جالبه دستور for را اجرا نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :surprised:
                                خداوند جهاد را برای سرافرازی اسلام واجب کرد.
                                حضرت فاطمه (س)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X