اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه ( نسخه فعلی 3.19 )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه ( نسخه فعلی 3.19 )

ورژن 3.22 رسید!
    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
    !Electronic On! Programming On
    هوشمندانه سوال بپرسیم!
    http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
      ورژن 3.22 رسید!
      آقای Pertican وقتش نیست وارد عمل بشید خودتان؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamedf_hamedf
        آقای Pertican وقتش نیست وارد عمل بشید خودتان؟
        سلام
        متاسفانه برای آنپک و کرک کدویژن باید هزاران خط کد از حالت Encrypt شده خارج بشه و این خیلی زمان بره و من خیلی زمان آزادی ندارم
        شاید جناب رهام برسن
        به هر حال منتظربمونید شاید جناب رهام یا من زمان پیدا کردیم روش کار کنیم

موفق باشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pertican
          سلام
          متاسفانه برای آنپک و کرک کدویژن باید هزاران خط کد از حالت Encrypt شده خارج بشه و این خیلی زمان بره و من خیلی زمان آزادی ندارم
          شاید جناب رهام برسن
          به هر حال منتظربمونید شاید جناب رهام یا من زمان پیدا کردیم روش کار کنیم

موفق باشد
          آقا رهام گویا به دلیل اینکه دیگه از میکروهای AVR استفاده نمیکنن، دیگه تمایلی ندارن روی این کرک کار کنن

دیدگاه

واقعا" تفاوت این ورژن ها با هم توی چیه؟ اصلا" اگر هم تفاوتی هست واقعا" چقدر توی کارهای معمول که انجام میدیم تاثیر داره؟ فکر کنم توی یکی از صفحات قبلی یکی از دوستان گفت که تفاوت یکی از نسخه ها با قبلی توی متغیر های long و این چیزا بود . برای من که تا الان پیش نیومده این موضوع اینقد مهم باشه که منتظر بمونم ببینم یکی از دوستان cracker ما وقتشو بذار دوباره نسخه جدیدو کرک کنه . شاید هر 2 ماه یک بار نسخه جدید بیاد، ما که نباید انتظار داشته باشیم یک نفر پیدا بشه قفل نسخه جدیدو هم برا ما بشکنه. اونم مفتی ! :smile:

دیدگاه

پاسخ : کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه ( &#160

نوشته اصلی توسط سایمون
              واقعا" تفاوت این ورژن ها با هم توی چیه؟ اصلا" اگر هم تفاوتی هست واقعا" چقدر توی کارهای معمول که انجام میدیم تاثیر داره؟ فکر کنم توی یکی از صفحات قبلی یکی از دوستان گفت که تفاوت یکی از نسخه ها با قبلی توی متغیر های long و این چیزا بود . برای من که تا الان پیش نیومده این موضوع اینقد مهم باشه که منتظر بمونم ببینم یکی از دوستان cracker ما وقتشو بذار دوباره نسخه جدیدو کرک کنه . شاید هر 2 ماه یک بار نسخه جدید بیاد، ما که نباید انتظار داشته باشیم یک نفر پیدا بشه قفل نسخه جدیدو هم برا ما بشکنه. اونم مفتی ! :smile:
              تفاوت ها با نسخه های قبلی اینجا کفته شده و خیلیاش مربوط به برطرف کردن باگ های نرم افزار هست کلا کدویژن نرم افزار پر ایرادی هست و خودم از برای کارهام از WINAVR استفاده میکنم که هم رایگانه و کم باگ و هم قدرتمند و در هر موردی کد و مثال و کتابخانه وجود داره وحتی در مواردی بوده که با کدویژن نتونستم کدی پیدا کنم ولی در WINAVR بوده ولی در کل برای پروژه های ساده و آموزشی زیاد تفاوتی نمی کنه و کار شما چه با نسخه 2.04.4 چه 3.14 راه میفته بیشتر برای کارهای تجاری و سنگین ممکنه یه کوچولو مشکل ایجاد بشه که البته اونم بیشتر به خاطر باگ خود نرم افزار هست نه کرک
              http://www.hpinfotech.ro/cvavr_revision3.html

من یکی دو روزه یه نگاهی به نسخه جدید 3.22 کردم متاسفانه کد های لایسنسش دوباره تغییر کرده و فکر نکنم حالا حالاها کرک بشه بستگی به یکسری ابزار داره البته تونستم مرحله اول رو بدون اون ابزار که بررسی قفل در ابتدا برنامه هست رو رد کنم و صفحه اصلی بالا اومد ولی قسمت کدویزارد و کامپایل مشکل داره و تا اون ابزار بروز رسانی نشه سخت میشه کاری کرد
              منظورم این ابزاره Oreans UnVirtualizer شاید بعضی دوستان بدونن چیه

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه (  

نوشته اصلی توسط pertican
                تفاوت ها با نسخه های قبلی اینجا کفته شده و خیلیاش مربوط به برطرف کردن باگ های نرم افزار هست کلا کدویژن نرم افزار پر ایرادی هست و خودم از برای کارهام از WINAVR استفاده میکنم که هم رایگانه و کم باگ و هم قدرتمند و در هر موردی کد و مثال و کتابخانه وجود داره وحتی در مواردی بوده که با کدویژن نتونستم کدی پیدا کنم ولی در WINAVR بوده ولی در کل برای پروژه های ساده و آموزشی زیاد تفاوتی نمی کنه و کار شما چه با نسخه 2.04.4 چه 3.14 راه میفته بیشتر برای کارهای تجاری و سنگین ممکنه یه کوچولو مشکل ایجاد بشه که البته اونم بیشتر به خاطر باگ خود نرم افزار هست نه کرک
                http://www.hpinfotech.ro/cvavr_revision3.html

من یکی دو روزه یه نگاهی به نسخه جدید 3.22 کردم متاسفانه کد های لایسنسش دوباره تغییر کرده و فکر نکنم حالا حالاها کرک بشه بستگی به یکسری ابزار داره البته تونستم مرحله اول رو بدون اون ابزار که بررسی قفل در ابتدا برنامه هست رو رد کنم و صفحه اصلی بالا اومد ولی قسمت کدویزارد و کامپایل مشکل داره و تا اون ابزار بروز رسانی نشه سخت میشه کاری کرد
                منظورم این ابزاره Oreans UnVirtualizer شاید بعضی دوستان بدونن چیه
                سلام
                بسیار عالی هست. کمکی نیاز بود بنده در خدمتم

دیدگاه

دوستان کسانی که حاضر به پرداخت هزینه برای کرک هستند یکی از دوستان همین سایت گفته انجام میده فقط باید هزینه اش رو بدیم برای کرک 3.22 و هر ورژنی که به روز بشه رو هم کرک ارسال میشه فقط کرک نباید پابلیک شه و فقط اونایی که هزینه دادند پسورد دریافت می کنند.
                  اونایی که حاضرند هزینه پرداخت کنند به من پیغام بدند
                  ممنون

دیدگاه

طبق قوانین سایت هر خرید و فروشی که توسط اعضا انجام شه ممنوعه.
                    درضمن ،آ‌من اگه بخام برای یه کرک پابلیک نشده پولی بدم میرم خودم تو کار کرک و کرک میکنم و پابلیک برای همگان میزارم. ههههه حالشو ببرید. :NO:
                    هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

من فقط از طرف اون دوستمون برای کرک نقل قول کردم
                      چیکار کنیم خوب. اگه می تونید شروع کنید دوستان هم اگه سوادشو داشتن کمک می کنند

دیدگاه

من نرم افزار را با لایسنس خریدم. واقعا ارزش داره.
                        پیشنهاد می کنم اگه کار تجاری انجام نمی دین از همون کرک های قبلی استفاده کنین. به نظرم نیازهاتون را برآورده می کنه ولی اگه کارتون تجاری هست حتما بخرینش. تا یکسال هم ساپورت و پدیت داره.
                        در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                        2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                        3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siyavash2k
                          من نرم افزار را با لایسنس خریدم. واقعا ارزش داره.
                          پیشنهاد می کنم اگه کار تجاری انجام نمی دین از همون کرک های قبلی استفاده کنین. به نظرم نیازهاتون را برآورده می کنه ولی اگه کارتون تجاری هست حتما بخرینش. تا یکسال هم ساپورت و پدیت داره.
                          سلام
                          امکان داره بفرمایید با مبلغ ترانسفر ارز براتون چقدر به ریال هزینه شد.
                          ممنون

دیدگاه

حدود 900 تومن با مالیات و ....
                            در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                            2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.

دیدگاه

اخه این avr مگه چی داره که انقد بخاطرش پول میدید
                              هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

اگه چیزی نداشت که هر روز مدل های جدیدتر تولید نمی شد. وقتی میشه گره را با دست باز کرد چرا با دندون. وقتی avr کارت را راه میندازه چرا بریم سراغ چیزای دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X