اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه ( نسخه فعلی 3.19 )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا شده 3.12)

با سلام

لطفاً آخرین ورژن کرک شده و سالم نرم افزار Code vision کدویژن رو قرار بدهید.

ممنون
    *\ وقتی ارزش ها عوض بشن، عوضی ها باارزش می شن /*

دیدگاه

پاسخ : کرک برای نرم افزار کدویژن آخرین نسخه ( نسخه فعلی 3.19 )

من از 3.12 استفاده میکنم و خیلی خوب هم جواب میده. (با سپاس فراوان از مهندس رهام برای کرک کردنش)
      توی اکثر سایت ها همین ورژن 3.12 رو برای دانلود گذاشتن ولی ظاهرا آخرین ورژن کرک شده 3.14 هست.
      به نظرتون کدوم یکی بهتر هست؟
      منظورم اینه که آیا ورژن 3.14 کرکش به اندازه 3.12 تر و تمیز و قابل اطمینان هست؟

ضمنا اگه کسی بخواهد نسخه های جدید رو کرک بکنه لطفا این نکته رو هم در نظر داشته باشه :
      از ورژن 3.32 قابلیت استفاده از پروگرمر محبوب و رایگان USBasp به این نرم افزار اضافه شده. پس لطفا اگه کسی میخواد روی کرکش کار بکنه لطفا روی نسخه ای بالاتر از 3.32 کار بکنه. با سپاس
      جدیدترین ویرایش توسط Squall; ۰۸:۲۱ ۱۳۹۸/۰۹/۲۴.

دیدگاه

کدویژن یه نرم افزارکرکیه که نه محیطش خیلی جذابه نه خروجی بهینه شده ای نداره. چرا بجاش ازنرم افزارای متن باز استفاده نمیکنی؟ آموزشهای فارسیشم تو اینترنت هست:
        در این مقاله، می‌آموزید که چگونه VSCODE را برای برنامه نویسی روی میکروکنترلر AVR و بسیاری از برد های دیگر آماده و شروع به برنامه نویسی کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Altilove نمایش پست ها
          کدویژن یه نرم افزارکرکیه که نه محیطش خیلی جذابه نه خروجی بهینه شده ای نداره. چرا بجاش ازنرم افزارای متن باز استفاده نمیکنی؟ آموزشهای فارسیشم تو اینترنت هست:
          https://sisoog.com/2019/12/vscode-%d...%a7%db%8c-avr/
          مهمترین ویژگی کدویژن وجود ویزارد هست که کار کدنویسی رو خیلی راحت کرده
          اگه رایگان بودن کامپایلر مد نظر باشه بدون شک خود کامپایلر رسمی اتمل بهترین انتخاب هست : Atmel Studio و AVR Studio

دیدگاه

پاسخ : کرک برای نرم افزار کد ویژن ورژن 3.08 (حالا شده 3.12)

نوشته اصلی توسط Nimake نمایش پست ها
            سلام . خسته نباشید . لطفا لطفا اگه امکانش هست نسخه 3.37 کرک کنید . خیلی نسخه جالبی هست . ممنون
            حیف سایت کرک باز نسخه ۳.۳۱ گذاشته بود دانلود نکردم گفتم چه کارش دارم الان کلی پشیمونم چون پاکش کرد گفتبه دلایلی حذف کردیم

دیدگاه

من کدویژن نسخه 3.14 کرک شده دارم. با میکرو atmega128 برنامه نویسی کردم و مشکلی ندارم. اما به محض اینکه حجم برنامه از 25% حافظه یعنی 32 کلیوبایت (حجم فایل هگز بیش از 90کیلوبایت) میشه ، میکرو ریست میشه. کسی میدونه مشکل از کرک هست یا نه؟

دیدگاه

سلام کرکی برای نسخه جدیدش یافت نشد
                ممنون

دیدگاه

سلام
                  نسخه کدویژیون بالاتر از 3.30 کرک شده هم هست ؟
                  برای کدویژن نسخه کامرسیال 349 پسوورد لازم دارم کسی می تونه کمکی کنه؟

دیدگاه

سلام
                    خیر، چند سالی هست که دیگه نسخه های جدید کدویژن کرک نشده است.
                    قبلا یکی از اعضای سایت، کدویژن رو کرک میکرد که دیگه ظاهراً تمایلی به انجام این کار ندارد.

دیدگاه

کرک نسخه آخر در حال اتمام هست. اصل کرک انجام شده. جهت اجرا و بایپس نهایی نیاز به یک لایسنس واقعی هست. اگر کسی داره یا کسی رو میشناسه که داشته باشه و تمایل داره پیام بده.
                      دقت کنید به activation ID نیازی نیست و اطلاعات شما رو لازم نداریم. لایسنس شما به قوت خودش باقی میمونه. فقط فایل license.dat نیاز هست

دیدگاه

سلام نسخه جدید هست 3.49

دیدگاه

نوشته اصلی توسط flightsazan نمایش پست ها
                          سلام نسخه جدید هست 3.49
                          بله روی همون دارم کار میکنم. البته این مدل کرکی که من در حال تهیه هستم احتمالا برای نسخه های آینده هم بدون مشکل کار کنه. در حال حاضر دنبال یک لایسنس واقعی هستیم. یا حتی اگر شخصی بتونه تهیه کنه بنده هزینش رو میدم. ظاهرا سازنده نرم افزار به دلیل کرک نسخه های قبلی به شدت روی ایرانی بودن خریدار حساس هست.

دیدگاه

اگر شخصی بتونه تهیه کنه بنده هزینش رو میدم
                            هزینه خریدش بیش از 8 میلیون میشه (200 یورو).
                            اگر بتونید کرک این نرم افزار رو به صورت کامل انجام بدید خیلی عالیه.
                            چون کرک قبلی که مربوط به چند سال قبله کامل نبود و بعضی از قسمتها درست کار نمیکرد

دیدگاه

نسخه CodeVisionAVR V3.50 هم منتشر شد

V3.50 Commercial Release
                               Compiler
                               Added support for the AVR64DD14, AVR64DD20, AVR64DD28 and AVR64DD32
                              chips.
                               Added an additional check in #pragma fuses to prevent accidental UPDI disabling by
                              incorrect programming of the SYSCFG0.RSTPINCFG fuse bits for AVR8X Tiny chips.
                               Improved the code size for the DS1307, DS1621, DS3231, PCF8563, PCF8583 libraries
                              with TWI connection. Also for the DS1321 with bit-banged I2C.
                               Modified the FT5X06 touch screen controller library to be compatible with the AVR8X
                              chips.
                               Fixed in the Project|Configure|After Build menu: The Reset Pin configuration setting was
                              not saved for the AVR DA/DB chips.
                               CodeWizardAVR
                               For ATtiny87/167 chips: Added the possibility to disable the digital input buffers for ADC
                              inputs 8..11.
                               Updated the minimal/maximal ADC frequencies for AVR8X chips.
                               Fixed for AVR8X, DA, DB chips: Initializing the CPUINT.LVL0PRI and
                              CPUINT.LVL1VEC registers was not correct for non-default interrupt priority.
                               Fixed for AVR8X chips: the SET_SPIn_SS_LOW and SET_SPIn_SS_HIGH macros
                              defined in the generated spi_init.h header file were incorrect.
                               Fixed for AVR8X chips: In SPI initialization, writing to the SPI.CTRLB register reset the
                              SPI_ENABLE bit in the SPI.CTRLA register.
                               Fixed for AVR DA/DB chips: The USART RS485 operating mode has only two settings:
                              on or off. Also updated the AVR DA/DB header files to reflect that.
                               Fixed for Xmega and AVR8X chips: missing #include <ft5x06.h> in the generated
                              ports_init.c file when the capacitive touch screen controller was used.
                               IDE
                               Improved the detection speed of an USB COM port used for connecting to an Arduino
                              board.
                               Improved compatibility with Windows 11 installed on a computer without serial COM
                              ports.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط forghan نمایش پست ها
                                هزینه خریدش بیش از 8 میلیون میشه (200 یورو).
                                اگر بتونید کرک این نرم افزار رو به صورت کامل انجام بدید خیلی عالیه.
                                چون کرک قبلی که مربوط به چند سال قبله کامل نبود و بعضی از قسمتها درست کار نمیکرد
                                بله با نرخ یورو الان البته بیشتر هم میشه. بنده میپردازم. شما اگر کسی رو سراغ دارید که خرید کنه معرفی کنید. مشکل هزینه نیست. مشکل اینه که فروشنده به شدت با ایرانی ها لج هست و حتی اگر احساس کنه طرف ایرانی هست و حتی خارج کشور هم هست لایسنس رو تحویل نمیده و مبلغ رو پس میده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X