اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

همه چیز درباره المان های سردکننده TECو سیستم Water Cooling ( بسیار جالب )

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تبادل اطلاعات درباره المان های خنک کننده TEC ( بسیار جالب )

سلام من تازه المان خریدم لطفا به من کمک کنید.
    ازکجا بفهمم چند واته؟یا کدوم طرف سرد کدوم طرف سرده؟
    اگه میشه به من ایمیل بدین.hassanzadeh8174@gmail.com

دیدگاه

پاسخ : همه چیز درباره المان های سردکننده TECو سیستم Water Cooling ( بسیار جالب )

سلام

نمیدونم کسی این ویدئو رو دیده یا نه؟
      تقدیم همه ی علاقمندان

http://www.aparat.com/v/32xoI

دیدگاه

پاسخ : همه چیز درباره المان های سردکننده TECو سیستم Water Cooling ( بسیار جالب )

سلام منم یه یخچال با این المان ساختم منتها با یه تز جالب قدرت سرد شوندش چند برابر شد...!
        دوتا المان 6 و 8 امپر + ترانس 16 ولت 6 امپر و پل دیود 35 امپر و 2تا خازن 3000 دارم.!
        + مخلفاتش. قصد فروش اینارو دارم
        کسی اگه اینارو خواست ایمیل بزنه.

دیدگاه

سلام
          یه سایت چینی ، از تولید کنندگان پلتیر لازم دارم ( یه تولید کننده تو چین )
          یه سری از پلتیرهای خاص با توان 70وات 12 ولت نیاز دارم ( hi performance peltiert )

دیدگاه

سلام دوستان من واسه پروژه دانشگاهیم میخوام با استفاده از این المان TEP1-1264-1.5 موبایل رو شارژ کنم .متاسفانه این المان اصلا پیدا نمیشه :angry:
            پروژه ای رو که میخوام بسازم تو این سایت هست http://saakhtani.ir/archive/1394/09/24645 میتونید نگاه کنین . میخواستم بدونم آیا من میتونم به جای TEG از TEC استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟ :question:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aminjs1
              سلام دوستان من واسه پروژه دانشگاهیم میخوام با استفاده از این المان TEP1-1264-1.5 موبایل رو شارژ کنم .متاسفانه این المان اصلا پیدا نمیشه :angry:
              پروژه ای رو که میخوام بسازم تو این سایت هست http://saakhtani.ir/archive/1394/09/24645 میتونید نگاه کنین . میخواستم بدونم آیا من میتونم به جای TEG از TEC استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟ :question:
              اره دوست عزیز تفاوتی نداره میتونی استفاده کنی
              اتفاقا یک ویدیو هم در این رابطه داشتم که با tec این دستگاه رو ساخته بود یه سرچ بزن پیداش میکنی

دیدگاه

پاسخ : همه چیز درباره المان های سردکننده TECو س&#17

نوشته اصلی توسط aminjs1
                مدار اون سایت رو کلا بیخیال شو مدار سنگینیه و برای پروژه ای به این سادگی یکم زیادیه و فکر میکنم شما اگه از یه رگولاتور 5 ولت استفاده کنی کارت راه میفته و همینطور اون فن هم خودش کلی از جریان خروجیتو میگیره فقط اگه فن رو حذف کردی مراقب باش که tec زیاد داغ نشه چون لحیم های داخلش قطع میشه و دیگه خداحافظ زندگی
                ویدیو رو برات اپلود کردم امیدوارم بدردت بخوره
                http://s6.picofile.com/file/8245001376/tec_for_charging_mobile.mp4.html

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : همه چیز درباره المان های سردکننده TECو س

نوشته اصلی توسط hamidrezam2
                  مدار اون سایت رو کلا بیخیال شو مدار سنگینیه و برای پروژه ای به این سادگی یکم زیادیه و فکر میکنم شما اگه از یه رگولاتور 5 ولت استفاده کنی کارت راه میفته و همینطور اون فن هم خودش کلی از جریان خروجیتو میگیره فقط اگه فن رو حذف کردی مراقب باش که tec زیاد داغ نشه چون لحیم های داخلش قطع میشه و دیگه خداحافظ زندگی
                  ویدیو رو برات اپلود کردم امیدوارم بدردت بخوره
                  http://s6.picofile.com/file/8245001376/tec_for_charging_mobile.mp4.html

ممنون دوسته عزیز

دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان
                    بنده هم یکی از این المان هارو مورد تست قرار دادم گفتم بد نیست نتیجه اش به اشتراک بزارم
                    نوع ماژول 06هستش و موقع استارت نزدیک5 امپر جریان میکشه ولی با گذشت یکی دو دقیقه جریانکشی به3 امپر کاهش پیدا میکنه
                    خدمتتون عرض کنم که من با یک هیت سینک cpu و یک فن معمولی تونستم برفک رو مشاهده کنم که باتوجه به کامنت های بعضی از دوستان که از قدرت کم این مدل شکایت داشتن اما بنده قدرتش رو خیلی زیاد و راضی کننده دیدم و هیت سینکی که در طرف سرد میبینین در عرض 2 دقیقه برفک زده
                    بازم سوالی بود درخدمتم
                    راستی من خیلی ارزونتر از اینایی که تو سایتا و این ور اونور قیمت زدن خریدم :mrgreen: :biggrin:

دیدگاه

دوستان
                      راندمان این المان چقدر هست؟می صرفه باش یه کولر کوچیک درست کرد یا نه؟
                      الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

به نظر من واسه کولر یکم با صرفه نیست اما بشه باهاش یه یخچال کوچیک مسافرتی یا اب سردکن درست کرد واقعا میصرفه خودمم به فکرم زد یدونه یخچال کوچیک تا موقع تابستون طراحی کنم رفتم مسافرت ازش استفاده کنم
                        تو این کلیپ هم طرف کولر درست میکنه
                        http://www.aparat.com/v/32xoI

دیدگاه

اون کولری که با 6 تا المان ساختند بظاهر در عمل نتونه جواب بده
                          اون طرح بنظرم یه اشکال داره اون هم سمت گرم المانه
                          با دوتا هیت سینگ اونجوری نمیشه 6 تا المان رو خنک نگه داشت
                          بطور کلی مشکل تو قسمت خنک کردن المانه(دقیقا مثل مشکلی که تو سی پی یو های با هسته بالا وجود داره.)
                          ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

سلام دوستان از المان tec چخبر
                            نشستم کل این 99 صفحه رو مطالعه کردم خیلی لذت بردم. مخصوصا اقا سینا که پایه اصلی این تاپیک بودن
                            منم واسه یه وسیله ای نیاز به اب خنک با دمای زیر 10 درجه دارم و حجم اب هم کمتر از نیم لیتر هست
                            دارم سیستم واتر کولینگ رو طراحی میکنم. گزارش کارمو همینجا اعلام میکنم
                            فعلا tec 06 روسی خریدم تا ببینم چی میشه

دیدگاه

ازمایش هایی با آلمان سرد کننده

با سلام ببخشید میشه یک نوع رادیاتور ابی معرفی کنید که با ان آلمان 06 برفک بزند.

دیدگاه

پاسخ : ازمایش هایی با آلمان سرد کننده

سلام
                                بعیییییییییییید میدونم برای این کار رادیات مخصوص باشه
                                یا باید بسایزین یا از رادیات یه چیز دیگه استفاده کنید
                                ................Fx7SAM................

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X