اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

همه چیز درباره المان های سردکننده TECو سیستم Water Cooling ( بسیار جالب )

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : همه چیز درباره المان های سردکننده TECو سیستم Water Cooling ( بسیار جالب )

نوشته اصلی توسط Pourya-84 نمایش پست ها
    من هم به جمع برفک سازان پیوستم اونم بدون واتر کولینگ و فریزر و این چیزا تا منفی 14 دماشو گرفتم فقط با یدونه هیت سینک دو تا فن 8x8 چهار تا فن 4x4 و یه المان 12710 البته کل تجهیزات لحظه اول 4.5 آمپر و بعدش 4 آمپر میکشه حالا من نمیدونم چرا المانه روش نوشته 12710
    حالا نمیدونم باهاش چیکار کنم آخه دو ساله بهش ور میرم برفک نمیده الان که میده موندم باهاش چیکار کنم
    شما با المان هاتون چیکار میکنین؟
    آفرین به تو
    باهاش یخچال درست کن برای ماشینت

دیدگاه

پاسخ : همه چیز درباره المان های سردکننده TECو سیستم Water Cooling ( بسیار جالب )

نوشته اصلی توسط sorena01 نمایش پست ها
      آفرین به تو
      باهاش یخچال درست کن برای ماشینت
      با سلام نمیشه دوست عزیز یعنی میشه ولی بازده خوبی نداره و به دردسر کلی فن و استفاده از 3 -4 تا المان نمیرسه.فعلا هیچی جای کمپرسور نمیگیره.من خودم با 4 تا المان (اونم اوایل که اصل بودن) با 400 وات مصرف یک لیتر آب 1 ساعت طول میکشید خنک کنه تازه با اون همه فن و سر و صدا.راحت یک کمپرسور آبسردکن گرفتم و با مصرف 95 وات در چند دقیقه آب خنک میشه.تازه بخوای یخ هم میزنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mindhunter نمایش پست ها
        با سلام نمیشه دوست عزیز یعنی میشه ولی بازده خوبی نداره و به دردسر کلی فن و استفاده از 3 -4 تا المان نمیرسه.فعلا هیچی جای کمپرسور نمیگیره.من خودم با 4 تا المان (اونم اوایل که اصل بودن) با 400 وات مصرف یک لیتر آب 1 ساعت طول میکشید خنک کنه تازه با اون همه فن و سر و صدا.راحت یک کمپرسور آبسردکن گرفتم و با مصرف 95 وات در چند دقیقه آب خنک میشه.تازه بخوای یخ هم میزنه
        کمپروسور رو از کجا باید خرید؟ به عنوان کولر با برق 12 ولت ماشین می شه ازش استفاده کرد؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pashangparsi نمایش پست ها
          کمپروسور رو از کجا باید خرید؟ به عنوان کولر با برق 12 ولت ماشین می شه ازش استفاده کرد؟
          یه سرچ کنید پیدا میشه ولی 12 ولتش گرون .به نظرم با اینورتر ارزونتر در میاد.خیر کولر نمیشه چون کمپرسورهای کولر با یخچال و آبسردکن فرق دارن

دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید
            یک سوالی داشتم من میخوام یه محفظه که عایق هست به ابعاد نیم متر در نیم متر به دمای -20 درجه برسونم
            بنظرتون با المان این کار شدنیه؟
            چند المان 10 امپر برای این فضا نیازه
            برای خنک کردن قسمت گرمش هم میام بلوک میزارم و یک رادیاتور و یک سیستم ابگرد براش میسازم روی اون بلوک ها هم ورق استیل میزارم که خنک تر کنه
            نظرتون چی هستش
            دیدگاه

پاسخ : تبادل اطلاعات درباره المان های خنک کننده TEC ( بسیار جالب )

سلام دوستان.
              تفاوت این دو چیه TEC و TEG

دیدگاه

آقا سلام
                اگه بخام اینو به صورت سیار،به چیزی مثل یخچال تبدیلش کنم،این توانو از کجا بیارم اخه،راهکاری پیشنهاد میدین:>

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AmirAga نمایش پست ها
                  آقا سلام
                  اگه بخام اینو به صورت سیار،به چیزی مثل یخچال تبدیلش کنم،این توانو از کجا بیارم اخه،راهکاری پیشنهاد میدین:>
                  تنها راه استفاده همزمان از چندین آلمان هست دوست عزیز.
                  مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
                  https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

خیلیم ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X