اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

از ایده تا محصول!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : از ایده تا محصول!

سلام
    داداش اون نرم افزاره.....
    ولی یه چیز الکترونیکی....
    تی ایران این کارا فایده نداره..حروم میشن همه ایده ها....
    من چیز هایی دیدم که اصلا هیچ امیدی به ایران ندارم....امیدوارم وضعش بهتر بشه شاید دوباره دلمون به یه چیزیش خوش بشه....ایران...خیلی دلم ازت پره.... :angry: :angry: :angry: :angry: :cry2: :cry2:
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Technology
      سلام
      من چیز هایی دیدم که اصلا هیچ امیدی به ایران ندارم....امیدوارم وضعش بهتر بشه شاید دوباره دلمون به یه چیزیش خوش بشه....ایران...خیلی دلم ازت پره.... :angry: :angry: :angry: :angry: :cry2: :cry2:
      ببین من هم کم و بیش از وضعیت موجود ناراضی ام اما خوب نیست آدم همش بد رو ببینه و حرکتی نکنه سخت هست اما شدنیه چرا که خیلی ها توی هر زمینه ای که بگی حرکت های بزرگی داشتن توی همین ایران.
      درسته چند بار آدم زمین میخوره اما بازم باید بلند شد، وگرنه که این همه سال وقت رو اگه می رفتیم کارگری میکردیم بیشتر در می آوردیم (روزی 40 تومن)
      ما ها عادت کردیم فوری میگیم ایران.... درسته منم قبول دارم تمام حرف ها رو اما واقعا فکر میکنین کشور های دیگه چجوری هستن؟؟؟ این همه تظاهرات علیه بی کاری توی کشورای دیگه واسه چیه.
      آره-الکترونیک سخته اما هممون دیدیم کسانی رو که با وجود اینکه این انجمن ها و اینترنت انقدر گسترده نبوده به درجه های بالایی رسیدن
      Every one can do everything so why you do this awful thing.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Technology
        سلام
        با سلام و درود
        می گویند: هرچه در پی آنی، آنی........ هم حرف شخصی که ایده پردازی را با شکست مساوی می داند درست است و هم شخصی که ایده پردازی و تلاش روی آن ها را یک کار موفق می داند درست است زیرا هر یک از این ها نسبت به طرز فکر خود عمل می کنند و گروه اول که به شکست اعتقاد دارند، اراده و امید کار کردن و ایده پردازی را ندارند در نتیجه موفق نمی شوند و گروه دوم که موفقیت را نزدیک می بینند کار و تلاش می کنند و موفق می شوند.
        من چیزهایی دیدم که حرف شما را کاملا رد می کند.
        چند نمونه ساده آن را برای شما بیان می کنم:
        1- دو نفر جوان بودند که 6 ماه روی طراحی دستگاه آبیاری خودکار هوشمند کار کردند و میلیون ها تومان فروش دارند. البته دستگاه آن ها صرفا کارش باز و بسته کردن شیر آب نبود بلکه قابلیت های خاص و منحصر به فردی دارد و الان شرکت خود را تاسیس کرده اند و چند سال هست که دارند روی همان دستگاهی که با تلاش 6 ماهه ساختند کسب روزی می کنند.
        2- چند مدت پیش با افرادی که در زمینه ی طراحی و تولید بسته های آموزشی رباتیک و الکترونیک فعالیت دارند صحبت می کردم و از کسب و کارشان خیلی راضی بودند و خوشحال بودند که وارد این زمینه شده اند.
        3- مدتی پیش از نمایشگاهی بازدید می کردم و دیدم که چند نفر سر یک میز نشسته اند و یک فردی در حال توضیح دادن طرح خود است بعد از چند دقیقه متوجه شدم اون افرادی که نشسته اند سرمایه گذار هستند و بعد از طرح چندین سوال و پاسخ گرفتن از سوی فرد توضیح دهند بین افراد سرمایه گذار گفتگویی ایجاد شد و چند دقیقه بعد دیدم که اشخاصی که طرح خود را توضیح داده بودند خیلی خوشحال هستند و یکدیگر را در آغوش می گیرند و مسئله را بیشتر جویا شدم و فهمیدم که منابع مالی لازم را جذب کرده اند. اغلب افراد این گروه هم در سنین حدود 20 تا 25 سال بودند ولی نکته قابل توجه انگیزه آن ها بود و اطمینانی که به راه خود داشتند. طرح آن ها شامل یک بخش هوش مصنوعی و یک ربات بود که ربات به وسیله آن هوش مصنوعی دارای قابلیت های خاصی می شد.
        و موارد بسیار زیاد دیگری هم وجود دارد.
        همچنین خود بنده هم تجربیاتی دارم که به هیچ وجه نمی توانم حرف شما را بپذیرم.

نکته قابل توجه این است که در کنار داشتن مهارت های فنی، مهارت های دیگری مثل خوب حرف زدن، خوب شنیدن، خوب دیدن، خوش اخلاقی، سخاوتمندی در نشر علم، صرف وقت روزانه برای تقویت شخصیت با استفاده از منابع اصیل، مطالعه ی روزانه و.... لازم است تا بتواند شما به موفقیت برساند و اگر شخصی صرفا به توانایی فنی اتکا داشته باشد نمی توان امید زیادی به موفقیتش داشت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر
          با سلام و درود
          می گویند: هرچه در پی آنی، آنی........ هم حرف شخصی که ایده پردازی را با شکست مساوی می داند درست است و هم شخصی که ایده پردازی و تلاش روی آن ها را یک کار موفق می داند درست است زیرا هر یک از این ها نسبت به طرز فکر خود عمل می کنند و گروه اول که به شکست اعتقاد دارند، اراده و امید کار کردن و ایده پردازی را ندارند در نتیجه موفق نمی شوند و گروه دوم که موفقیت را نزدیک می بینند کار و تلاش می کنند و موفق می شوند.
          من چیزهایی دیدم که حرف شما را کاملا رد می کند.
          چند نمونه ساده آن را برای شما بیان می کنم:
          1- دو نفر جوان بودند که 6 ماه روی طراحی دستگاه آبیاری خودکار هوشمند کار کردند و میلیون ها تومان فروش دارند. البته دستگاه آن ها صرفا کارش باز و بسته کردن شیر آب نبود بلکه قابلیت های خاص و منحصر به فردی دارد و الان شرکت خود را تاسیس کرده اند و چند سال هست که دارند روی همان دستگاهی که با تلاش 6 ماهه ساختند کسب روزی می کنند.
          2- چند مدت پیش با افرادی که در زمینه ی طراحی و تولید بسته های آموزشی رباتیک و الکترونیک فعالیت دارند صحبت می کردم و از کسب و کارشان خیلی راضی بودند و خوشحال بودند که وارد این زمینه شده اند.
          3- مدتی پیش از نمایشگاهی بازدید می کردم و دیدم که چند نفر سر یک میز نشسته اند و یک فردی در حال توضیح دادن طرح خود است بعد از چند دقیقه متوجه شدم اون افرادی که نشسته اند سرمایه گذار هستند و بعد از طرح چندین سوال و پاسخ گرفتن از سوی فرد توضیح دهند بین افراد سرمایه گذار گفتگویی ایجاد شد و چند دقیقه بعد دیدم که اشخاصی که طرح خود را توضیح داده بودند خیلی خوشحال هستند و یکدیگر را در آغوش می گیرند و مسئله را بیشتر جویا شدم و فهمیدم که منابع مالی لازم را جذب کرده اند. اغلب افراد این گروه هم در سنین حدود 20 تا 25 سال بودند ولی نکته قابل توجه انگیزه آن ها بود و اطمینانی که به راه خود داشتند. طرح آن ها شامل یک بخش هوش مصنوعی و یک ربات بود که ربات به وسیله آن هوش مصنوعی دارای قابلیت های خاصی می شد.
          و موارد بسیار زیاد دیگری هم وجود دارد.
          همچنین خود بنده هم تجربیاتی دارم که به هیچ وجه نمی توانم حرف شما را بپذیرم.

نکته قابل توجه این است که در کنار داشتن مهارت های فنی، مهارت های دیگری مثل خوب حرف زدن، خوب شنیدن، خوب دیدن، خوش اخلاقی، سخاوتمندی در نشر علم، صرف وقت روزانه برای تقویت شخصیت با استفاده از منابع اصیل، مطالعه ی روزانه و.... لازم است تا بتواند شما به موفقیت برساند و اگر شخصی صرفا به توانایی فنی اتکا داشته باشد نمی توان امید زیادی به موفقیتش داشت.
          سلام جناب فکر...
          حرفتون درست...ولی چیز هایی دیدم که خیلی اعصابمو خورد کرده....واقعا نامردی و حروم خوری درسته ربطی به بحث نداره ولی همین چیز های کوچیک نمی زارن ادم کارشو بکنه...درسته ادم بایید زرنگ باشه....نمی گم تنبل بازی در میارم...ولی ای کاش اینجوری نبود....نمی خوام اینارو بهونه کنم هاااانه میخواستم کلی گفته باشم
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

واقعا نامردی و حروم خوری درسته ربطی به بحث نداره ولی همین چیز های کوچیک نمی زارن ادم کارشو بکنه
            این چیزهایی که شما نام بردین همه جا هست چه دولتی چه خصوصی چه ایران چه غیر ایران از طرفی هم خودتون دارید میگید کار ، کار اگه این داستان ها توش نباشه که دیگه اسمش کار نمیشه میشه یه پروژه داشنگاهی سخت و سطح بالا. وقتی آدم بخواد پا توی جامعه بخواد بزاره با انواع فکر ها و فرهنگ ها روبرو میشه حالا چه کار باشه چه غیر کار نمونش تصور کنید میخواین برای رسیدن به مقصد توی یک روز بارونی دربست بگیرین خب حتما براتون پیش اومده که با چه رقم های نجومی کرایه ای روبرو میشن توی همون موقعیت هم خیلی ها اصلا به سوء استفاده از شرایط بد هوا فکر نمیکنن و به حق رفتار میکنند ،خب اینجا دیگه کار نیست اما حروم خوری هست.
            کار هم یه نمونه ی دیگه ای از پا تو جامعه گذاشتنه که نیاز به سماجت و پشتکار داره.
            الان وضع کار بگونه ای خراب شده که خیلی جاها با پارتی بازی و رابطه باید وارد کار بشی اما حالا فکر کنید ما خودمون میخوایم بریم وارد یک شرکت خوب و یک شغل آینده دار و پر درآمد بشیم . بنظرتون نمیریم ؟ خب مصلما اکثر کسانی که از این وضع می نالند خودشون به جای اینکه درست رفتار کنند اگه به همچین جایی برسند همچین موقعیتی رو از دست نمیدهند.
            Every one can do everything so why you do this awful thing.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X