اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

سلام
    می خواستم بابت جنس های با کیفیتتون ازتون تشکر کنم
    این فیبر های فایبر گلاستون نسبت به فیبرهای روبوایکیو خیلی با کیفیت تر هستش
    خیلی ممنون که به فکر کیفیت هستین و بر خلاف دیگران فقط به فکر درامد نیستین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
      یکی از معدود چیزهایی که تو کشور داره تولید میشه این هست !
      حلا اینم بیایم وارد کنیم که چی ؟
      بذارید چیزی وارد کنید م که کمکمون میکنه ایرانیش نیست یا تولیدش تو داخل نمیصرفه ....
      اجازه بدید چرخ تولید این کشور هرچند خیلی ضعیف ولی بچرخه
      من نمیدونستم ایرانیش هست.فک میکردم همش وارداتیه!برای همین گفتم وارد بشه.ببخشید :redface:
      .................................................. ........

اگه ایرانیش هست اسم یکی دوتا از خوباش که تعداد پایین هم میفروشن اگه بگید خیلی خوبه من قول میدم طرف چینیش نرم :smile:
      یا اصلا نمیشه همین جنسای ایرانی رو توی سایت بزارید برای فروش
      [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سون سگمنت
        سلام
        می خواستم بابت جنس های با کیفیتتون ازتون تشکر کنم
        این فیبر های فایبر گلاستون نسبت به فیبرهای روبوایکیو خیلی با کیفیت تر هستش
        خیلی ممنون که به فکر کیفیت هستین و بر خلاف دیگران فقط به فکر درامد نیستین
        بله. سختی فیبر های ECA تقریبا 2 الی 3 برابر فیبر های roboeq هستش.

دقیق یادمه با چه زحمتی فیبر رو بریدم. (از گرم کردن با فندک بگیر تا یه تیغه کامل کاتر واسه خط انداختن فیبر کند کردن )
        [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
        درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

این شعبه تو مشهد چی شد؟
          مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
          [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

سلام،
            من توی خرید اخیرم (2هفته پیش) چندتا LPC1768 داشتم که همشون واحد RTCشون مشکل داشت و بعضی قسمت های دیگه هم بعضی وقتا خراب میشد الکی!
            از جای دیگه گرفتم تمام مشکلات حل شد.:-\

میخواستم درخواست کنم چک کنید میکروهارو که اگه مشکل دارن بقیه دوستان به دردسرهای من نیفتن

«پشتکار» «پشتکار» «پشتکار»

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کنجکاو!
              سلام،
              من توی خرید اخیرم (2هفته پیش) چندتا LPC1768 داشتم که همشون واحد RTCشون مشکل داشت و بعضی قسمت های دیگه هم بعضی وقتا خراب میشد الکی!
              از جای دیگه گرفتم تمام مشکلات حل شد.:-\

میخواستم درخواست کنم چک کنید میکروهارو که اگه مشکل دارن بقیه دوستان به دردسرهای من نیفتن
              سلام
              مطمئنم که هرچی تو این فروشگاه خراب باشه دیگه 1768 کاملا اوریجینال هست !
              ما یک مشتری تعداد برای میکروهای 1768 داریم که تعداد خیره کننده ای براشون وارد میکنیم ... حدود 7000 در ماه !!! برای همین مستقیما از شرکت اصلی NXP در تایوان خرید میشند و قیمتش هم خیلی مناسب پامون میفته. از طرفی چون فروش بردهای آموزشی و هدر های 1768 ما بالا هست رو تعداد رو بردهای خودمون هم استفاده میکنیم و خدارو شکر حتی یک مورد هم مشکل ندارند....
              فقط تو قسمت RTC دقت کنید که مقاومت لود رو برخی بخش ها روی کریستال ساعتتون تاثیر میذاره و بعضا مجبورید از خازن های کمتر مانند 10 پیکو استفاده کنید وگرنه به مشکل میخورید.

ما حتی 1768 هارو رو تعداد به مشتری با گارانتی میفروشیم (کاری که تقریبا رو هیچ میکروی دیگه ای به صورت مستمر انجام نمیدیم)

اضافه شده در تاریخ :
              نوشته اصلی توسط محمد جواد شفیعی
              این شعبه تو مشهد چی شد؟
              فعلا شعبه ای در هیچ شهر دیگه نخواهیم زد.
              شعبه زدن واقعا سرمایه و نیروی زیادی میخواد که فعلا همین تهران رو داریم ساپورت میکنیم.

نوشته اصلی توسط امیر حسین بیگدلی
              بله. سختی فیبر های ECA تقریبا 2 الی 3 برابر فیبر های roboeq هستش.
              متاسفانه فیبرهارو با سود 300-400 تومن (حداکثر) میفروشیم تا قیمتمون از اونجا بالاتر نباشه ولی باز هم میگن 100 تومن گرونتر میدین و فروشمون تو این مورد کم هست !
              نمیخوام غیبت روبوایکیو رو بکنم ولی .......

دیدگاه

با درود . . .
                باید جای بنده باشید تا بفهمید میکرو تقلبی یعنی چی :biggrin:
                از یه رول کامل که از یک فروشنده مثلا مطمئن و معتبر تو عباسیان که همه میشناسندش تعداد 11 عدد کلا با پروگرمر هم شناسایی نمیشد!(MK2-STK500-STK200/300 )
                مسئول خرید بنده خدا هم رفته بود بهش گفته بود و جالب اینکه طرف از اونجایی که خودش رو خداوندگار علوم الکترونیک میدونه زیر بار نرفته بود و مقصر رو ما اعلام کرده بود oo:
                این قضیه راجع به مگا 32 بسیار فاجعه بار تر بود! 3 رول کاملا چینی! و عملکردش هم طوری بود که نگم بهتره!
                پس از این قضیه هم با کلی ضرر دوباره مجبور شدیم قطعات رو از آرا تهیه کنیم

گذشته از این مسائل چند شب پیش یه برنامه داشتم که واحد ACI به تایمر فرمان میداد و یه زمان اندازه گرفته میشد، ساده و مجلسی! :biggrin:
                بعر از پروگرم کردن تنها روی 2تا از میکروها جواب داد (سمت چپ):

اولین میکرو از سمت چپ محصول فیلیپین هست و اختصاصی از لیون خریداری شده و دومینش هم خیلی وقت پیش از فروشگاه ECA خریداری شده :biggrin:

(به ظاهر میکرو فیلیپینی توجه کنید)
                برنامه به هیچ وجه روی میکروهای سمت راست جواب نداد و فاجعه در اینجا بود که وقتی رفتم از بیرون خریدم و دوباره تست کردم متاسفانه باز هم جواب نداد! جالب اینجاست که به راحتی برنامه چشمک زن رو اجرا میکنن! فکر کنم بالا گرفتن بازار ساخت تابلو ال ای دی در ایران بی علت به این موضوع نباشه و تاجرین محترم هم جز سود که به چیزی فکر نمیکنن

هدف کلی از ارائه مطالب بالا صحت عملکرد فروشگاه و ارائه تجربیات بود. هرچند که جدیدا خریدی از فروشگاه نداشتم و نمیشه قضاوت درستی کرد، اما بنده به جناب بلورچیان اعتماد دارم و مطمئن هستم جزو افرادی نیست که سود بر سایر موارد ترجیح بده
                درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
                بدرود . . .

دیدگاه

همین فروشگاه معتبر تو عباسیان یه سری 200 تا 2575hv رو به ما داد دونه ای چار پنج تومن!! رفتیم تو ولتاژ زیر 40 ولت میسوختن!!!! ابرومون پیش مشتری رفت!!.
                  تازگیا هم اف تی 232 تقلبی ریخته تو بازار. نمونه نتایجش تو همین فروم هست. تو یه ماه گذشته چند نفر تاپیک زدن که اف تی ما خودبخود از کار افتاده؟؟

میری باهاش حرف بزنی 4 تا کلمه قلمبه سلمبه میچسبونه به هم و به همه جمع اثبات میکنه که هیچی بارت نیست و زدی همه قطعات رو سوزوندی!!
                  حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
                  به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

من یک تجربه شخصی دارم ....
                    چیزی که فروشش زیاد هست رو حتما باید اصل آورد وگرنه آبروی آدم میره !
                    من امکان نداره مگا8 تقلبی بیارم چون چندتا تولید کننده میخرن ازم و اگر خراب باشند میدونید چه ضرری میشه ؟؟؟ وقتی به تولید کننده جنس خاصی رو مدت ها وارد میکنی اونقدر قیمتش کم میشه که برا تک فروشی هم بهترین جنس رو میفروشی و این به نفع هر دو هست هم من و هم مشتری.

بعضا میشه که مواردی ناخواسته خراب از آب درمیان .... وقتی رابطه با چین خوب باشه راحت میشه مرجوعشون کرد پس چرا باید اصرار به فروششون تو فروشگاه کنم ؟ وقتی پول آنچنانی از جیب من نمیره بذار تا میتونی همه راضی باشند ....

خود ما یک سری قدیما LM35 هامون خراب بودن ... یک سری یادم میاد S64 هامون از دم USB شون کار نمیکرد ....همرو از دم مرجوع کردیم به راحتی البته تا زمانی که حذف بشه از فروشگاه 3-4 نفری خریده بودند که خوب هرکس اطلاع داد جایگزین فرستادیم براشون کسیم که خبر نداده واقعا شرمندشونم. (داستان مال 1 سال پیش هست)

ایاشالا فروش ماهم به قدری بالا بره که بتونیم همه قطعات پرمصرف رو روی تعداد موجود داشته باشیم که دوستای گلی مثل شما نرند سمت جوان و آرا و .... میدونم که جور داشتن و تعداد داشتن اجناس خودش خیلی مهم هست و هرکسی نمیتونه منتظر باشه که 10 روزه از چین وارد کنیم. ولی به هر حال سعی خودمون رو میکنیم همیشه

دیدگاه

دوستان ماژول رایتر 125 کیلو با کیفیت و امنیت فوق العاده مناسب تو فروشگاه قرار داده شد.
                      تولید داخل هست و واقعا از این بابت خوشحالم.
                      درسته ماژول های RFID تولید مستقیم خودمون نیستند ولی از طراحی تا بسته بندی نهاییش رو تا حد توان کمک کردیم تا هم دوستان بتونند محصول خوبی ارائه بدند و هم از لحاظ مالی به نفعشون تموم بشه.
                      واقعا از کیفیت و امنیت فوق العاده مناسبی برخوردار هستند.

موفق باشید

دیدگاه

من فکر میکنم این مشکل مربوط به این میشه که شرکت های سازنده die پردازنده یا میکروی رو خودشون میسازن یا بقیه. مثلا اگه درست بخاطر بیارم(99% درسته) شرکت ST خودش یه Dieهای میکروهاشو می سازه برخلاف خیلی از شرکت ها. فکر کنم تگزاس و فری اسکیل هم همین طورن. الان من مدتی هست که از STM32F103RET و ZET همین ECA استفاده میکنم ولی تا حالا آخ نگفته. اون ZET کره ای هستش و اون RET چینی ولی هر دوشون انصافا جیگرن(ظاهرا توی این کشورها فقط توی پکیج قرار میگیرن). واقعا کم هم باهاشون کار نکردم. تقریبا با 80% قسمت هاش کار کردم. از USB و CAN بگیر تا نوشتن روی فلشش. همش کار کرده. واقعا گاهی وقتا احساس میکنم دارم با یه PC کار میکنم. قبلا با AVR کار میکردم. فقط پروگرم کردن AVRها یه دردسر بزرگ بود چه رسد به بقیه. الان بچه ها با بوت لودر STM32 پروگرم میکنن و خیلی عالی کار میکنه(ارزونترین روش پروگرم کردنشون).

Only STM32!

دیدگاه

http://eshop.eca.ir/%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9/3521-%D8%AA%D9%85%DB%8C%D8%B2%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D 9%87-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%A6%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9.html

آقا نخندید :biggrin:
                          والا هی مشتری ها میگفتن بردهای صنعتیمون بعد چند ماه تو محیط اونقدر خاک روش جمع میشه دیگه از چشم میفته ... ما برای 1-2 نفر نمونه آوردیم و خوب جدا مفید بوده براشون.
                          لطفا تو قسمت نظرات ننویسید که چه ربطی به الکترونیک داره چون به هرحال به درد بعضی ها میخوره

موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
                            http://eshop.eca.ir/%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9/3521-%D8%AA%D9%85%DB%8C%D8%B2%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D 9%87-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%A6%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9.html

آقا نخندید :biggrin:
                            والا هی مشتری ها میگفتن بردهای صنعتیمون بعد چند ماه تو محیط اونقدر خاک روش جمع میشه دیگه از چشم میفته ... ما برای 1-2 نفر نمونه آوردیم و خوب جدا مفید بوده براشون.
                            لطفا تو قسمت نظرات ننویسید که چه ربطی به الکترونیک داره چون به هرحال به درد بعضی ها میخوره

موفق باشید
                            خوب خنده نداره که، اتفاقا خیلی چیز باحالیه، به قول یارو معجزه قرنه!
                            من یکیشو دارم، از جمع کردن گرد و خاک لای قطعات بگیر تا پیدا کردن پیچ و مهره از روی فرش باهاش انجام میدم :nice: :nice: :nice:
                            خیلی چیز بدرد بخوریه. اگه جزو اون دسته از افرادی باشین که به ظاهر کار اهمیت میدن واقعا باهاش کیف میکنین...
                            مرسی آقای بلورچیان
                            تشكر نكن، صلوات بفرست:

[img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]

دیدگاه

یک سوال این تمیز کننده یک بار مصرف هست یا میشه با آب شست و شو داد و چندین بار استفاده کرد؟

دیدگاه

خیر چندین بار مصرف هست ولی قابل شستشو هم نیست .
                                کثیفی رو جذب میکنه ولی حالتش عوض نمیشه ! فقط به مرور شفافیت رنگش از دست میره و تیره میشه .... جنس خیلی عجیبی داره گردوخاک توش گم میشه انگار !
                                خلاصه که ما کلی وسایل باهاش تمیز کردیم و بازم کار میکنه هنوز.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X