اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : به فروشگاه ECA پیشنهاد دهید

تو تبریز در مقابل قیمت های کذایی چهل ستون شما یک نعمت اید.

دیدگاه

سلام
      برای مدار تبخیر آب سرد با پیزو به ترانزیستور TT2148 که در پاور کامپیوتر هم استفاده می شود نیاز مندیم.
      همچنین اگر از این مدل پیزو های قاب دار هم در فروشگاه باشد بسیار عالی می شود.

sigpic

دیدگاه

سلام، آقای بلورچیان میشه بپرسم شما چرا بلوک و ماژول تابلوروان رو نمیارید دلیل خاصی داره؟
        در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
        گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
          سلام، آقای بلورچیان میشه بپرسم شما چرا بلوک و ماژول تابلوروان رو نمیارید دلیل خاصی داره؟
          چون قیمت هاش تو بازار خیلی متنوع هست و من الان بلوک P10 رو باید حدود 40-41 تومن بذارم برا فروش ولی خیلی جاها 35-36 تومنیش هم جنس آشغالش وجود داره.
          یکم دردسر فروشش زیاد هست مخصوصا با پست.
          من بیشتر وارد میکنم و به همکارای تهران میفرستم.
          اگر با 40-41 تومن جنس خوب فکر میکنید فروش میتونه داشته باشه بگید همین الان به سایت اضافه کنم قبل اینکه آخرین سریش رو به اصفهان بفرستم

دیدگاه

رنج مقاومت هایتان را وسیع تر کنید.
            همینطور برای قطعات smd.
            :smile:
            [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
            درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

با سلام،

ضمن تشکر و تبریک پیشاپیش سال نو به همه دوستان ....

از نظر اینجانب اضافه شدن انواع ماژول ها، خصوصا ماژول های مرتبط با روباتیک ( مثل قطب نما و ژیروسکوپ و ... ) بسیار مفید و مطلوب بوده، در همین راستا درخواست میکنم که این دسته از قطعات رو در حد امکان، از نظر موجودی و تنوع به روز نگهدارید و اگر امکانش بود در خصوص کاهش قیمت ها و یا اختصاص تخفیف هم مد نظر داشته باشید.

و اما پیشنهادی هم برای هدر بوردهای انواع میکروها دارم. اگر امکانش بود، نسخه دیگری از این دسته از محصولات رو هم تهیه و عرضه کنید که الزامی به نصب بر روی برد بورد نداشته باشند. به این شکل که بورد حتی المقدور مربع شکل طراحی بشه و چهار تا سوراخ برای نصب اسپیسر داشته باشه و خروجی ها هم بصورت هدرباکس های 10 تا 16 پینی که شامل خطوط پین های میکرو و تغذیه هستند در اختیار استفاده کننده قرار بگیره. در این صورت امکان بهره برداری بیشتر ( حتی در موارد عملیاتی و غیر تستی ) از این هدر بوردها وجود داره و کاربر میتونه هر ماژول و یا بوردی که خودش بعنوان ماژول طراحی کرده ( چه تست و چه نهایی ) رو به راحتی به اونها متصل کنه. در این راستا امکان استاندارد سازی بیشتر هدر باکس ها از نظر ورودی و خروجی ها و یا آرایش پین ها وجود داره ....

با سپاس
              مادامی که از شخصی یاد میشود، او و افکارش زنده اند ....

Sh_Nourbakhsh@Yahoo.com

http://s2.picofile.com/file/7170362468/_Wall_e_.jp

دیدگاه

لطفا رنج مقاوت هاتون رو بیشتر کنید :job: ترانزیسور tt2148 هم که یاتون نره! :biggrin:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر۸۹۴
                  لطفا رنج مقاوت هاتون رو بیشتر کنید :job: ترانزیسور tt2148 هم که یاتون نره! :biggrin:
                  آخ آخ
                  اقای امیرعلی بلورچیان
                  در پست های قبلی اسم ترانزیستور رو اشتباه نوشته بودم که اصلاح شد.
                  صحیحش TT2148 است همون طور که امیر 894 اشاره کرد.
                  کاربردش هم در مداراتی مثل مدار پیزو است که نیاز به یک ترانزیستور قوی است و هم در پاور های خوب مورد استفاده قرار می گیرد.

sigpic

دیدگاه

باعرض سلام وخسته نباشید وتبریک سال نو ب خدمت همه دوستان وعزیزان .اقای بلورچیان قیمت در فروشگاه شما اگر کمتر از جاهای دیگه نباشه مسلم بیشتر هم نیست اما کیفیت چطوره خودتان بفرمایید .ایا امکان تهیه قطعات از برندهای مشهور مثل توشیبا وغیره نیست .بااجازتون چند پیشنهاد در صورت امکان .رنج کامل مقاومت 1درصد 5/و1/4واتی .مقاومتهای وات بالا .رنج کامل خازن mktوافزایش تنوع ترانزیستورها .البته خواسته های ما تمامی ندارد فقط پیشنهاده وشما تصمیم گیرنده اید .با تشکروقدردانی از شما.

دیدگاه

فروشگاهتون عالیه :applause:
                      میشه پروگرمر برای xmegaوارد یا تولید کنید؟
                      عیدتونم مبارک :biggrin:
                      1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                      من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                      !Electronic On! Programming On
                      هوشمندانه سوال بپرسیم!
                      http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

اول از همه عید رو به همه اهالی ECA تبریک می گم
                        من برای پروژه کنترل دور موتور AC یه درایور IGBT به شماره IR2130 می خواستم تو سایت نبود البته خیلی وقت پیش ، الان نمیدونم آوردین یا نه ولی الان گشتم نبود :rolleyes:
                        خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
                        [hr]

دیدگاه

سری دوستداشتنی LPC11XX :nerd:
                          سری LPC15XX هم امکانات جالبی داره.

دیدگاه

در مورد قیمت و کیفیت مناسب است(منصفانه).....................................
                            خدمات و مشتری مداری عالی میباشد .......................
                            فروشگاه به سمت افزایش قطعات میرود (با روز اول فروشگاه مقایسه کنید)................................
                            تا جایی که امکان داره گزینه رنج کامل قطعات (مثل مقاومت ،خازن و...) را در فروشگاه قرار بدبد تا بایک کلیک کار تموم بشه.......................
                            ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

سلام
                              جای میکروهای آرم ارزون قیمت واقعا خالی هست. :angry:
                              بنده خودم شخصا کلی سفارش داریم که باید از کویر بخریم. :cry2:
                              واقعیتش ما که حتی تو تهران هستیم میکروهای آرم ارزون قیمت پیدا نمی شود.
                              این میکروهای آرم 32 بیتی دارای پایه های زیاد فرکانس بالا و همینطور مدل های stm دارای دیجتال به آنالوگ 12 بیتی آن هم برای 2 عدد!!!!تازه قیمت زیر شش هزار تومان!!!!
                              البته این را از بابت این می گم که من چند سال هست در eca هستم و دوست دارم همه ی چیزهاش تکمیل باشه تا اینور و انور را نگردم. oo:
                              مثلا یک نمونه از آی سی ها که احتمالا شرکت ما بهش نیاز داره و کویر داردش
                              STM32F100C8T6
                              و
                              STM32F030F4P6
                              این میکرو ها به راحتی می توانند جای خیلی از این میکروهای 8 بیتی را پر کنند. :agree:
                              و البته قیمت بسیار پایینی دارند.
                              و یا
                              میکروهای stm8 این میکروها هم احتمالا بازار کار دارد.
                              من روی این مدل از آی سی ها هم کار کردم
                              قیمت بعضی ها زیر 2 هزار تومان
                              فرکانس داخلی آنها به 16 مگاهرتز می رسد.
                              تقریبا تمام امکانت مگا 8 را دارد.
                              شرکت st هم کامپایلر رایگان داده است!!! :surprised:
                              ولی حیف که شما در قسمت قطعات نسبتا ضعیف عمل می کنید :cry2:
                              انشالله سال جدید با قطعات جدیدتون من و بقیه ی کاربران را خوشحال کنید (البته قیمت پایین :applause

دکتر چمران در 1311 در تهران متولد شد
                              وي در زمان اقامت در آمريکا انجمن اسلامي آمريکا را تأسيس کرد که منجر به قطع بورسيه وي توسط شاه شد.
                              او با اينکه يکي از دانشمندان مطرح آمريکا به حساب مي آمد بدون توجه به مدرک به مصر رفت و آموزش نظامي ديد.

دیدگاه

دوستان تعداد قطعات زیادی در ایام عید به سایت اضافه خواهند شد. از این بابت مطمئن باشید.
                                ولی لطفا همچنان به پیشنهاداتتون ادامه بدید.

جناب 011 خداییش وجود 10-20 قلم تراشه خاص در فروشگاه کویر دلیل نمیشه بگید در زمینه قطعات ضعیف هستیم. اون فروشگاه کل اقلامش به 50 تا نمیرسه و قطعات خاص رو در تعداد کم برای تکفروشی میاره و کلا این 2 فروشگاه قابل مقایسه هم نیستند.
                                ولی من هم قول میدم میکرو های STM32 سری ارزونتر رو به زودی وارد کنم ولی STM8 رو بعید هست به این زودی کار کنم چون مصرف صنعتی در ایران اصلا نداره و صرفا به دلیل ارزون بودن یک سری از دانشجوها و افرادی که پروژه ارزون کار میکنند رو به خودش جذب میکنه.

در ضمن پروگرامر STLINK و PICKIT3 به فروشگاه اضافه شد حتما قیمت PICKIT3 رو دقت کنید . این رو جوان مدت هاست داره 250 تومن میفروشه .... احتمالا الان که ما آوردیم اونم قیمتش رو بیاره پایین !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X