اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بزررگترین ضعف ای سی آ

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بزررگترین ضعف ای سی آ

نوشته اصلی توسط Old_Man نمایش پست ها
    جالبه!
    چند ساعت پیش یه پست انتقادی مفید اینجا بود که الان نیستش اما پست تعریف و تمجیدی که بار انتقادی نداره چند هفته سر جاشه

بله دوست عزیز ، اینجا یک کاربر هست که خودش تشخیص می دهد این انتقاد به نفعش است یا ضررش ، رأسا تصمیم می گیرد و خودسرانه هم هر کاری ... بخواهد می کند . هر چه دیگران سعی می کنند برای فروم جاذبه ایجاد کنند ، وی به انحاء مختلف همه ی رشته ها را پنبه کرده و اعضا را دارد بیزار کرده و فراری می دهد ... همین اتفاق توسط این دست افراد در اشل بزرگتر در سطح کشور اجرا شده و اینست که شده ایم بزرگترین کشور در فرار مغزها ، بلطف مسوولیت دادن به این دست افراد بی صلاحیت.

دیدگاه

دوست عزیز لطفا این موضوع رو تمام کنید
      موضوعات ارسالی در بخش گفت گوی آزاد طبق قانون پس از مدتی حذف میشند. شما 2 ماه هست هی چپ راست چرا تاپیک من حذف شده چرا جوابگو نیستید چرا .....
      لطفا وقت خود رو صرف مواردمفیدتری کنید تا همه دوستان بتونیم از فعالیت های شما استفاده کنیم.

متشکرم

دیدگاه

جالبه!
        چند ساعت پیش یه پست انتقادی مفید اینجا بود که الان نیستش اما پست تعریف و تمجیدی که بار انتقادی نداره چند هفته سر جاشه

سلام
        ببینید دوست عزیز من کاربر یک ساله نیستم. تقریبا فکر میکنم خیلی از قدیمی ها منو با یک خصلتم میشناسن اونم اینه که تعریف کسی رو الکی نمیدم. قرار نیست که ما بخاطر اینکه هر چیز باب طبعمون انجام نشد دیگه بگیم یکی بده یا ...
        کاربرای که ازشون تعریف یا تمجید میکنم رو نه تا حالا دیدم و نه پولی توی جیب من گذاشتن ولی یک نکته هستش که باید بگم. توی این چندسال خیلی از قهر و جدایی خسته شدم. بعضی از دوستان عزیز ما خیلی دل نازک هستن. تا یه چیز باب طبعشون انجام نمیشه دیگه قهر میکنن. قرار نیست که ما قهر کنیم یا از اینجا فاصله بگیریم. اینجا یک مکان مفیده. همه باید ازش سود ببریم.
        حالا به پیشنهاد یا انتقاد ما ترتیب اثر داده نشد که زیاد مهم نیست. چیزی که از ما کم نمیشه. البته امیدوارم که اینجا در آخر طوری بشه که هم شما و هم بقیه دوستان دوست دارن.
        ناراحت و دلسرد نشید.
        امیدوارم که همه سربلند و موفق باشید.
        کوچیک همه شما دوستان

نوشته اصلی توسط Skylake نمایش پست ها
        بله دوست عزیز ، اینجا یک کاربر هست که خودش تشخیص می دهد این انتقاد به نفعش است یا ضررش ، رأسا تصمیم می گیرد و خودسرانه هم هر کاری ... بخواهد می کند . هر چه دیگران سعی می کنند برای فروم جاذبه ایجاد کنند ، وی به انحاء مختلف همه ی رشته ها را پنبه کرده و اعضا را دارد بیزار کرده و فراری می دهد ... همین اتفاق توسط این دست افراد در اشل بزرگتر در سطح کشور اجرا شده و اینست که شده ایم بزرگترین کشور در فرار مغزها ، بلطف مسوولیت دادن به این دست افراد بی صلاحیت.
        سلام
        منظور شما من بود؟
        من الان حدود یک ساله که نیستم. من کسی رو ناراحت کردم؟ من چه رشته ای رو پنبه کردم؟ چه کسی رو فراری دادم؟
        من به نظرم شما یک شخصیت ارزشی هستید. من در شما کمی انصاف و عدالت سراغ داشتم. تا یاد دارم شما کاربر فعال و خوبی بودید و هستید.

دیدگاه

پوسته ای که روی انجمن هست خیلی نامنظمه...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط روح الامین نمایش پست ها
            سلام
            منظور شما من بود؟
            من الان حدود یک ساله که نیستم. من کسی رو ناراحت کردم؟ من چه رشته ای رو پنبه کردم؟ چه کسی رو فراری دادم؟
            من به نظرم شما یک شخصیت ارزشی هستید. من در شما کمی انصاف و عدالت سراغ داشتم. تا یاد دارم شما کاربر فعال و خوبی بودید و هستید.
            خیر عزیز ، منظور فردی بود که تند تند پستها و تاپیکها را پاک و اعضا را بدلخواه Ban می کند .

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
            دوست عزیز لطفا این موضوع رو تمام کنید
            موضوعات ارسالی در بخش گفت گوی آزاد طبق قانون پس از مدتی حذف میشند. شما 2 ماه هست هی چپ راست چرا تاپیک من حذف شده چرا جوابگو نیستید چرا .....
            لطفا وقت خود رو صرف مواردمفیدتری کنید تا همه دوستان بتونیم از فعالیت های شما استفاده کنیم.

متشکرم
            اولا توجه کنید که اعضای انجمن انسان هستند طبعا در مقابل پاک شدن تاپیکهایشان و اتفاقاتی اینچنینی، سوال می پرسند ولو بقول شما 2 ماه هم بگذرد و پاسخ معقولی نگیرد. گوسفند نیستند که هر طور بخواهید توی سرشان بزنید و هیچی نگویند.
            شما فکر کردید اعضا روزانه برای چه به این فروم می آیند؟ برای دریافت مستمری؟ برای تعظیم به حضرات؟ یا برای فعالیت علمی؟
            لازمست بدانید یک فروم تخصصی را در اصل اعضایش است که می گردانند نه موسسینش که به بیزینس خود مشغولند . پس نباید اشخاص خودسر و غیرپاسخگو با بهانه های واهی ، مخل فعالیت علمی و سالم اعضا شوند (درک همین نکته مساویست با حل همه ی مشکلات)

دوما آیا شما پیشتر پاسخ شفاف داده بودید؟! یا دائم می گفتید فلان کاربر در دسترس نمی باشد! در حالیکه هر روز در انجمن حضور داشت و برای خود می گردید ...
            اگر هم بخواهیم دلیل عجیبی که برای پاک شدن آن مجموعه ی مقالاتی که در یک تاپیک جمع شده بود را بپذیریم ، باید توجه داشته باشید که همین الان تاپیکهای کاملا بیهوده ای که در راستای انجمن هم نیستند در بخش گفتگوی آزاد وجود دارد که ماههاست پستی در آنها ارسال نشده است! چرا آنها بعد از مدتی (!) پاک نشده اند؟!

در حالیکه ما هر هفته تاپیک علمی-تخصصی مذکور را که در حوزه ی برق و الکترونیک بود را بروز می کردیم و مقالات جدیدتری می آوردیم . حتی می توانستید خیلی دوستانه و محترمانه به یکی از انجمنهای دیگر که مرتبط می دانستید منتقلش کنید تا اینهمه ناراحتی و اغتشاش درست نکنید (هنوز هم دیر نشده)

این شیوه ی رفتار ، مدیریت و توجیه عملکردها به غایت توهین به اعضا و زحماتشان و بزرگترین ضعف eca است که نمی خواهید بپذیرید . پس انتقاد ناپذیری را هم به موارد مذکور بیافزایید.
            جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۰۹:۴۵ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰.

دیدگاه

اولا توجه کنید که اعضای انجمن انسان هستند طبعا در مقابل پاک شدن تاپیکهایشان و اتفاقاتی اینچنینی، سوال می پرسند ولو بقول شما 2 ماه هم بگذرد و پاسخ معقولی نگیرد. گوسفند نیستند که هر طور بخواهید توی سرشان بزنید و هیچی نگویند.
              شما فکر کردید اعضا روزانه برای چه به این فروم می آیند؟ برای دریافت مستمری؟ برای تعظیم به حضرات؟ یا برای فعالیت علمی؟
              لازمست بدانید یک فروم تخصصی را در اصل اعضایش است که می گردانند نه موسسینش که به بیزینس خود مشغولند . پس نباید اشخاص خودسر و غیرپاسخگو با بهانه های واهی ، مخل فعالیت علمی و سالم اعضا شوند (درک همین نکته مساویست با حل همه ی مشکلات)

دوما آیا شما پیشتر پاسخ شفاف داده بودید؟! یا دائم می گفتید فلان کاربر در دسترس نمی باشد! در حالیکه هر روز در انجمن حضور داشت و برای خود می گردید ...
              اگر هم بخواهیم دلیل عجیبی که برای پاک شدن آن مجموعه ی مقالاتی که در یک تاپیک جمع شده بود را بپذیریم ، باید توجه داشته باشید که همین الان تاپیکهای کاملا بیهوده ای که در راستای انجمن هم نیستند در بخش گفتگوی آزاد وجود دارد که ماههاست پستی در آنها ارسال نشده است! چرا آنها بعد از مدتی (!) پاک نشده اند؟!

در حالیکه ما هر هفته تاپیک علمی-تخصصی مذکور را که در حوزه ی برق و الکترونیک بود را بروز می کردیم و مقالات جدیدتری می آوردیم . حتی می توانستید خیلی دوستانه و محترمانه به یکی از انجمنهای دیگر که مرتبط می دانستید منتقلش کنید تا اینهمه ناراحتی و اغتشاش درست نکنید (هنوز هم دیر نشده)

این شیوه ی رفتار ، مدیریت و توجیه عملکردها به غایت توهین به اعضا و زحماتشان و بزرگترین ضعف eca است که نمی خواهید بپذیرید . پس انتقاد ناپذیری را هم به موارد مذکور بیافزایید.
              گفته های شما صحیح هستش. من امروز با آقای بلورچیان صحبت میکنم. بهشون میگم که اگه امکانش هست پست های شما رو برگردونه. اگه البته به صورت موقت پاک شده اند.
              گاهی اوقات ممکنه از این مسائل پیش بیاد. البته من هنوز از چیزی خبر ندارم. باید ببینم چی شده. چون سیستم مدریت ظاهرا اینجوری شده که فقط اجازه نشر و ایجاد مطالب مرتبط با برق و الکترونیک رو میدن. گاهی وقتا که تاپیک ها به محتوای سیاسی یا غیره ممکنه کشیده بشه دیگه مدیرای فروم بنا به تشخیص خودشون عملیات لازمه رو انجام میدن. شما ناراحت نباش. من به شما قول میدم کسی نه با شما دشمنی داره و نه مشکلی.
              حالا یا این کار رو در صورت وجود انجام میدن یا نمیدن. ما با کار خودمون ادامه میدیم. این گل برای شما.

دیدگاه

سلام
                ببینید دوست عزیز من کاربر یک ساله نیستم. تقریبا فکر میکنم خیلی از قدیمی ها منو با یک خصلتم میشناسن اونم اینه که تعریف کسی رو الکی نمیدم. قرار نیست که ما بخاطر اینکه هر چیز باب طبعمون انجام نشد دیگه بگیم یکی بده یا ...
                کاربرای که ازشون تعریف یا تمجید میکنم رو نه تا حالا دیدم و نه پولی توی جیب من گذاشتن ولی یک نکته هستش که باید بگم. توی این چندسال خیلی از قهر و جدایی خسته شدم. بعضی از دوستان عزیز ما خیلی دل نازک هستن. تا یه چیز باب طبعشون انجام نمیشه دیگه قهر میکنن. قرار نیست که ما قهر کنیم یا از اینجا فاصله بگیریم. اینجا یک مکان مفیده. همه باید ازش سود ببریم.
                حالا به پیشنهاد یا انتقاد ما ترتیب اثر داده نشد که زیاد مهم نیست. چیزی که از ما کم نمیشه. البته امیدوارم که اینجا در آخر طوری بشه که هم شما و هم بقیه دوستان دوست دارن.
                ناراحت و دلسرد نشید.
                امیدوارم که همه سربلند و موفق باشید.
                کوچیک همه شما دوستان
                کلی گفتم و خواستم اشاره به بحث باشه، گذشته از این مورد این قضایا چه ربطی به مدت زمان فعالیت داره که شما چند ساله فعالیت دارید و من چند ماه؟ (خدارو چه دیدی شاید من سابقه بیشتری از شما تو این سایت دارم و خودتون خبر ندارید. منتها ملاک درستی برای اینکه بگیم رفتارمون درسته یا نه نیست بله بیشتر شبیه باز بچه هاست که تو سر هم میزنن که من از تو بزرگترم و ....)
                هنوز دلیل اخراج و قهر شما از سایت رو در قدیم یادم نرفته، پس لطف کنید بحث قهر و جدایی و دل نازک بودن اساتید و غیره رو مطرح نکنید. اگر کسی میاد فعالیت میکنه و چهار تا مشکل رو از سایرین حل میکنه منتی به سر کسی نداره. خودش اومده و خودش خواسته، اما در عوض سیستم باید به نظرم طرف رو حمایت کنه و براش ارزش قائل بشه نه اینکه با پاک کردن پست هاش و تحقیر و توهین باعث فرار کردنش بشه. (موردی رو که چند سال پیش شاهدش بودیم و باعث رفتن اساتید بسیاری شد و دلیلش هم از طرف مسئولین مشغله کاری و کوچ از الکترونیک و ... عنوان میشد)
                با اکثر کسانی که از این سایت رفتن در تماس بودم و هستن و اگر دوست داشتید براتون ایمیلهاشون رو منتشر کنم تا ببینید رفتنشون دلیلی جز توهین و تحقیر نداشته و این حرف که طرف مشغله داشته و ... بیشتر ماست مالی قضیه هستش
                این بحث هم که میفرمائید "حالا به پیشنهاد یا انتقاد ما ترتیب اثر داده نشد که زیاد مهم نیست" اتفاقا بسیار مهمه. وقتی کسی داره انتقاد یا پیشنهاد میده معلومه که این محیط براش مهمه و دوست نداره دچار بی نظمی و ... بشه. وگرنه خیلی راحت میتونه بگه به من ربطی نداره و در نهایت بشه شبیه سیستم فلایبک بودن فیدبک!!!!

در حال حاضر با حدود 10 تا از کاربران سایت در تماسم و اکثرا ناراضی هستن و مشکل دارن منتها جهت اینکه وجهه شون تخریب نشه حرفی نمیزنن و با سیستم دارن کنار میان و بی تفاوت از کنار مشکلات (عوض اینکه بهش اشاره کنن تا شاید رفع بشه) میگذرند. همین میشه که من میشم آدم بد ماجرا و همه فکر میکنن من تنها نفری هستم که با سیستم مشکل داره و حتما مشکل از منه وگرنه بقیه هم حرفی میزدن.

درکل بگذریم!
                نرود میخ آهنین در سنگ . . .

دیدگاه

من نمیدونم چه هیزم تری به شما فروختم که با چنین لحنی صجبت میکنید.....
                  توی PM من رو مجرم و حاشیه ساز خطلاب کردید و گفتید ساکت باش تا به جرمت رسیدگی بشه!!!!!
                  من در عجبم که با این که جناب بلورچیان باز هم دارید پست های میذارید که حاشیه درست میکنه!!!!!
                  دوستان قضاوت کنن که حاشیه ساز کیست..........
                  برای هزارمین بار دارم تکرار میکنم که تاپیک های گفتگوی آزاد 10روز بعد از آخرین ارسال پاک میشن. توی سیستم smf این کار خودکار انجام میشد. از زمان تغییر سیستم این کار رو دستی انجام میدادیم.
                  تاپیک شما هم جز همان ها بوده.
                  در این یکی دوهفته هم به خاطر مشکلاتی که برای اکانتم پیش اومده بود نتوستم به گفنگوی ازاد سر بزنم

من کوچکترین دوستی با هیچ کدام از اعضای انجمن حتی همکاران انجمن هم ندارم. با کسی هم دشمنی ندارم. هیچ موقع هم خودسرانه تصمیم نگرفتم.نه به نفع کسی کار کردم نه به ضرر کسی.
                  پارسال دوبار از شیراز پاشدم رفتم دفتر تبریز برای برنامه ریزی برای انجمن.
                  از چیزی که خبر ندارید همین جور حرف نزنید و تهمت به کسی نزنید!!!!!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

اصلا دلم نمیخواد این حرف رو بزنم. ولی به لطف همکاران فعلا خودم تنها هستم که دارم کارای نظارتی رو رسیدگی میکنم. همیشه باید به فکر این باشم که خدای نکرده کسی نخواد بیاد توی انجمن معرکه ای راه بیاندازه.
                  با این وضع شما میاید راحت تهمت میزنید و من رو مجرم خطلاب میکند!
                  جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۱۴:۰۱ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰.

دیدگاه

کلی گفتم و خواستم اشاره به بحث باشه، گذشته از این مورد این قضایا چه ربطی به مدت زمان فعالیت داره که شما چند ساله فعالیت دارید و من چند ماه؟ (خدارو چه دیدی شاید من سابقه بیشتری از شما تو این سایت دارم و خودتون خبر ندارید. منتها ملاک درستی برای اینکه بگیم رفتارمون درسته یا نه نیست بله بیشتر شبیه باز بچه هاست که تو سر هم میزنن که من از تو بزرگترم و ....)...
                    سن رو بخاطر این مطرح کردم که بگم من از قدیم با اینجا آشنایی دارم. هدفم قرار دادن شما و خودم درمقام قیاس نبود. عذرخواهی میکنم.
                    ...هنوز دلیل اخراج و قهر شما از سایت رو در قدیم یادم نرفته، پس لطف کنید بحث قهر و جدایی و دل نازک بودن اساتید و غیره رو مطرح نکنید...
                    بله. خود من بارها گله مند شدم. از کابرا و حتی مدیرا. بعضی کاربرا حالا چه خود مدیرا یا همکارای انجمن یا همکارای افتخاری با من مشکل دارند. من خودم سعی کردم خیلی چیزا رو عوض کنم تا بهتر بشه. مثل شما دوستان که الان سعی میکنید بعضی چیزا رو تغییر بدید. متاسفانه در آخر نشد خیلی از کارها رو انجام بدم.
                    ... اگر کسی میاد فعالیت میکنه و چهار تا مشکل رو از سایرین حل میکنه منتی به سر کسی نداره. خودش اومده و خودش خواسته، اما در عوض سیستم باید به نظرم طرف رو حمایت کنه و براش ارزش قائل بشه نه اینکه با پاک کردن پست هاش و تحقیر و توهین باعث فرار کردنش بشه. (موردی رو که چند سال پیش شاهدش بودیم و باعث رفتن اساتید بسیاری شد و دلیلش هم از طرف مسئولین مشغله کاری و کوچ از الکترونیک و ... عنوان میشد)
                    با اکثر کسانی که از این سایت رفتن در تماس بودم و هستن و اگر دوست داشتید براتون ایمیلهاشون رو منتشر کنم تا ببینید رفتنشون دلیلی جز توهین و تحقیر نداشته و این حرف که طرف مشغله داشته و ... بیشتر ماست مالی قضیه هستش
                    ...
                    بله. هستند دوستانی که ناراحتند. باز یکیشون خود من. من بیشتر ناراحت میشم وقتی می بینم دوستان با سوادمون بینمون نیستند. ای کاش اونها هم بر میگشتند تا با هم باشیم.
                    البته باور بفرمایید وضعیت اقتصادی فعلی کم تاثیر نیست. اگر بنده حقیر رو بعنوان یک کاربر ساده قبول داشته باشید، باید بگم که واقعا من یکی خیلی تحت تاثیر وضعیت فعلی کشور قرار گرفته ام.
                    امیدوارم وضعیت اقتصادی درستتر بشه و دوستانی که مشکل مالی ندارن برگردند.

...این بحث هم که میفرمائید "حالا به پیشنهاد یا انتقاد ما ترتیب اثر داده نشد که زیاد مهم نیست" اتفاقا بسیار مهمه. وقتی کسی داره انتقاد یا پیشنهاد میده معلومه که این محیط براش مهمه و دوست نداره دچار بی نظمی و ... بشه. وگرنه خیلی راحت میتونه بگه به من ربطی نداره و در نهایت بشه شبیه سیستم فلایبک بودن فیدبک!!!! . . .
                    من متاسفم که ناراحتی شما دوستان رو میبینم. این از لطف شما دوستان هستش که اینجا رو دوست دارید و براش تلاش میکنید. ولی کاری نمیشه کرد. اونها هم به عمد اینکارو که نمیکنند. همان طور که قبلا عرض کردم ممکنه الان براشون مقدور نباشه. حالا به هر دلیل. من خودم هنوز برای وارد شدن به فروم مشکل دارم. نمی دونم چرا هی دست کاریش میکنن این فرومو.
                    ...در حال حاضر با حدود 10 تا از کاربران سایت در تماسم و اکثرا ناراضی هستن و مشکل دارن منتها جهت اینکه وجهه شون تخریب نشه حرفی نمیزنن و با سیستم دارن کنار میان و بی تفاوت از کنار مشکلات (عوض اینکه بهش اشاره کنن تا شاید رفع بشه) میگذرند. همین میشه که من میشم آدم بد ماجرا و همه فکر میکنن من تنها نفری هستم که با سیستم مشکل داره و حتما مشکل از منه وگرنه بقیه هم حرفی میزدن.. . .
                    ولی من اینجوری فکر نمیکنم. به نظرم این نشون میده شما اینجا رو خیلی دوست دارید و فقط برای بهتر شدنش تلاش میکنید. به نظر من شما اتفاقا جزو کاربرای بسیار خوب این فرومید. مثل بقیه بچه ها. اگه بشه تاپیکای قدیمی رو پیدا کرد(موقعی که سیستم فروم رو عوض کردن و قالب جدید گذاشتن) پست های منو هم پیدا میکنید که حتی گفتم از این قالب هم خوشم نمیاد. ولی کسی گوش نکرد و من هم دیگه اصرار نکردم. حالا هر طور که خودشون می دونن. این به این معنی نیست که شما آدم بده داستان هستید.

امیدوارم موفق باشید و بیشتر اینجا با هم در ارتباط باشیم و از تبادل اطلاعات با هم لذت ببریم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
                      ...دوستان قضاوت کنن که حاشیه ساز کیست...
                      نه من و نه هیچ کسی در مقامی نیست که قضاوت کنه. قاضی میخواد که ماها نیستم و آشنایی با قضاوت نداریم. من فقط دو کاربر خوب رو میبینم که سر یه موضوع الکی که سوء تفاهم بوده درگیر شدن و این وضعیت رو دوست ندارم.
                      ...برای هزارمین بار دارم تکرار میکنم که تاپیک های گفتگوی آزاد 10روز بعد از آخرین ارسال پاک میشن. توی سیستم smf این کار خودکار انجام میشد. از زمان تغییر سیستم این کار رو دستی انجام میدادیم.
                      تاپیک شما هم جز همان ها بوده.
                      در این یکی دوهفته هم به خاطر مشکلاتی که برای اکانتم پیش اومده بود نتوستم به گفنگوی ازاد سر بزنم...
                      با توجه با آشنایی از اخلاق و شخصیت شما دارم، شک دارم که دروغ بگید. حتما همین طور بوده.
                      پس با این تفاسیری که فرمودید ایشون میتونن دوباره تاپیکشون رو ایجاد کنن. درسته؟ فقط ایندفعه جایی که پاک نشه. درسته؟
                      اگه مشکلی نداره پس به دوستمون آقای Skylake بگیم که تاپیکش رو دوباره ایجاد کنه و ادامه بده. نظرتون چیه؟ موافقید؟

...من کوچکترین دوستی با هیچ کدام از اعضای انجمن حتی همکاران انجمن هم ندارم. با کسی هم دشمنی ندارم. هیچ موقع هم خودسرانه تصمیم نگرفتم.نه به نفع کسی کار کردم نه به ضرر کسی.
                      پارسال دوبار از شیراز پاشدم رفتم دفتر تبریز برای برنامه ریزی برای انجمن...
                      دروغ نگو! ما که دوستت هستیم. نیستیم؟ خودت هم بالای تاپیکت ما رو دوستان خطاب کردی. به هر حال چه ما رو دوست داشته باشی چه نداشته باشی، ما دوستت داریم.
                      بخاطر زحمت دوستان عزیز و کوشایی مثل شما هستش که الان اینجا خوب و سالم داره می چرخه. از موقعی که اینجا عضو شدی تا حالا فعال بودید و وفادار. مثل شاهرخ مستقیمی.

...از چیزی که خبر ندارید همین جور حرف نزنید و تهمت به کسی نزنید!!!!!
                      اصلا دلم نمیخواد این حرف رو بزنم. ولی به لطف همکاران فعلا خودم تنها هستم که دارم کارای نظارتی رو رسیدگی میکنم. همیشه باید به فکر این باشم که خدای نکرده کسی نخواد بیاد توی انجمن معرکه ای راه بیاندازه.
                      با این وضع شما میاید راحت تهمت میزنید و من رو مجرم خطلاب میکند!
                      این دوستمون Skylake فقط ناراحت این قضیه هستش چون ناخواسته قسمتی از زحمت هاش به هدر رفته. شما هم مقصر نیستید. عیبی نداره. شما فقط کارتون رو انجام دادید.
                      ناراحت نباشید. همه این مسائل جزو امور روزمره بشری هستش.
                      سالم و موفق باشید.

پ.ن: هنوز آقای بلورچیان جواب من رو نداده. شاید آقا اشکان بتونه اینجا بدون ایشون کمک کنه.

دیدگاه

نه من و نه هیچ کسی در مقامی نیست که قضاوت کنه. قاضی میخواد که ماها نیستم و آشنایی با قضاوت نداریم. من فقط دو کاربر خوب رو میبینم که سر یه موضوع الکی که سوء تفاهم بوده درگیر شدن و این وضعیت رو دوست ندارم.
                        این رو حرف رو زدم به خاطر این که ایشون داشتن ذهنیت بدی از ماجرا درست میکردن....
                        با توجه با آشنایی از اخلاق و شخصیت شما دارم، شک دارم که دروغ بگید. حتما همین طور بوده.
                        پس با این تفاسیری که فرمودید ایشون میتونن دوباره تاپیکشون رو ایجاد کنن. درسته؟ فقط ایندفعه جایی که پاک نشه. درسته؟
                        اگه مشکلی نداره پس به دوستمون آقای Skylake بگیم که تاپیکش رو دوباره ایجاد کنه و ادامه بده. نظرتون چیه؟ موافقید؟
                        خودم مطالب اون تاپیک رو یکی دوبار خونده بودم تا جایی که یادمه مطالب از یه وبلاگ گرفته شده بود.
                        این که ایشون دوباره بخوان تایپک رو ایجاد کنن به خودشون مربوطه. من کسی نیستم که موافق یا مخالف باشم
                        دروغ نگو! ما که دوستت هستیم. نیستیم؟ خودت هم بالای تاپیکت ما رو دوستان خطاب کردی. به هر حال چه ما رو دوست داشته باشی چه نداشته باشی، ما دوستت داریم.
                        بخاطر زحمت دوستان عزیز و کوشایی مثل شما هستش که الان اینجا خوب و سالم داره می چرخه. از موقعی که اینجا عضو شدی تا حالا فعال بودید و وفادار. مثل شاهرخ مستقیمی.

این دوستمون Skylake فقط ناراحت این قضیه هستش چون ناخواسته قسمتی از زحمت هاش به هدر رفته. شما هم مقصر نیستید. عیبی نداره. شما فقط کارتون رو انجام دادید.
                        ناراحت نباشید. همه این مسائل جزو امور روزمره بشری هستش.
                        سالم و موفق باشید.

پ.ن: هنوز آقای بلورچیان جواب من رو نداده. شاید آقا اشکان بتونه اینجا بدون ایشون کمک کنه.
                        تاپیک اصلی قابل بازگردانی نیست......

دیدگاه

من تاپیک خوب آقای SkyLake رو خوندم. مطالب مفیدی بود که براش زحمت کشیده شده بود و متاسفم که پاک شده.
                          اما حالا که پاک شده بالاخره یه نفر اونو پاک کرده (جناب غفار زاده اشاره کردن که اینکار بطور دستی انجام میشه) و بنظرم اون یه نفر میتونست با یه عذر خواهی ساده و پذیرش مسئولیت، این غائله رو ختم کنه.
                          اما ظاهرا اینکار انجام نشده و قضیه طوری کش پیدا کرده که داره به دلخوری ختم میشه و این خوب نیست. بنظر من هنوز هم دیر نشده و جا داره با این روش ساده و انسانی، موضوع بخیر و خوشی به پایان برسه. ضمن اینکه جناب بلورچیان هم تلاششونو برای بازگرداندن تاپیک انجام بدن تا شاید برگرده.
                          اما نکته ی قابل توجه این چالش، تغییرات اساسی در برخورد دوست عزیزمون روح الامین با مسائل این چنینی هست که این حساسیت کمتر و پختگی بیشتر واقعا جای تبریک داره.
                          جدیدترین ویرایش توسط نو رسیده; ۱۱:۲۶ ۱۳۹۶/۰۳/۱۱.
                          کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

...تاپیک اصلی قابل بازگردانی نیست......
                            خب پس مشکل حله. دوستمون Skylake تاپیکش رو دوباره ایجاد میکنه.

@SkayLake
                            مهندس شما تاپیکت رو ایجاد کن. کاملا معلومه که یه اشتباه ساده بوده. موفق باشی!
                            از فعالیت توی ECA هم بیشترین بهره و لذت رو ببر

نوشته اصلی توسط نو رسیده نمایش پست ها
                            ...
                            اما نکته ی قابل توجه این چالش، تغییرات اساسی در برخورد دوست عزیزمون روح الامین با مسائل این چنینی هست که این حساسیت کمتر و پختگی بیشتر واقعا جای تبریک داره.
                            سلام
                            شما لطف دارید. قبلا این اتفاقات زیاد بود و هیچ کسی دخالت نمیکرد و این نوع زخم ها هی چرکین میشد و در آخر هم عفوت و مرگ! این قسمت مرگ یعنی اینکه کاربر قهر میکرد و می رفت. الان هم متاسفانه همین طوره. ولی این دفعه تصمیم گرفتم تا دخالت کنم و این دو دوست خوبمون رو آشتی بدم و کدورت رو از بین ببرم. البته باید بگم که این دوتا دوستمون واقعا آدمای متشخص و خوبی هستن خودشون. درست نیست من از کنار این مسائل بگذریم و هیچی نگیم.
                            نیازی نیست دنبال خاطی یا گناهکار بگردیم. فقط باید فراموش کرد و ازشون گذشت کرد. خصوصا وقتی از ته دل هر دو کاربر خبر داریم.
                            من رفتارم تغییر نکرده. فقط کاربرا رو خوب میشناسم. این برخورد من با این دو دوستمون همیشه و برای همه جواب نمیده. مثلا یه کاربری هست که هر جا حرفی بر علیه من زده میشه حضور پر رنگ پیدا میکنه و فقط بر علیه من تشکر میکنه. یعنی به جای آب ریختن رو آتیش، روش بنزین میریزه. متاسفانه از همکارای خودمون هستش. من واقعا متاسفم که همچین مسائلی رو میبینم. اگه خواستید بدونید کیه برگردید و پست آقای Old-man رو پیدا کنید و اون کاربری که تشکر آبی زده رو ببینید. بعد از خراب شدن اینجا توسط همچین کاربر هایی توی دوره حدود 2-3 ساله که نبودم برگشتم و تمام سعیم رو کردم که درست بشه. از التماس به آقای بلورچیان و بقیه دوستای برای برگرداندن اوژن کی نژاد که قهر کرده بود تا ...
                            الان ظاهرا یه مقدار بهتر شده.
                            بهرحال امیدوارم اینجا مثل قبل بشه و ازش لذت ببرید. من نیازی به اینجا ندارم. فقط بخاطر شما دوستان این کارا رو میکنم.
                            خوش باشید.

دیدگاه

سلام برهمه دوستان قدیمی و جدید
                              من هم از قالب جدید سایت رضایت ندارم و به نظرم قالب قبلی خیلی بهتر بود تازه بهینه شده بود! از این که بگذریم عرض شود در مورد حذف شدن تاپیکها ؛ بنده هم در یک تاپیکی یک مدار مفصل گذاشته بودم که تحلیل موشکافانه اون هم درش قرار دادم ولی به دلیل شاید تکراری به نظر رسیدن پاک شد ، خدا میدونه چند ساعت وقتم رو گذاشتم تا تاپیک آموزنده باشه و با یک کلیک نابود شد.

به دوستمون از یه جهت حق میدم چون درک موضوع رو داشتم و از جهت دیگه حق نمیدم چون در قوانین سایت موضوع گفته شده ؛ حالا اخلاقیش اینه که قبل از پاک شدن به استارتر اطلاع داده بشه یا نه کلا منتقل بشه(تاپیکهای پر محتوی منظورم هست)

قالب قبلی سایت رو یه نگاه بندازید ...

مطلب پاک شده دوستمون هم ظاهرا اینه ؛ البته مطمئن نیستم ...

پی نوشت : این آقا اشکان غفارزادهبچه گلیه ، مثل خودشما Skylakeعزیز که علاقه مند به این هستید که اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران بذارید.

ممنون از توجهتون ؛

دیدگاه

سلام
                                دوستان موافقید که درخواست بدیم تا اینچنین تاپیک هایی پاک بشه؟
                                من خودم موافقم. بچه ها هی ممکنه از هم ناراحت بشن و تازه هیچ نتیجه ای هم نداره.
                                پس من تا فردا یا پس فردا اگه دیدم موافقید یا چیزی نگفتید درخواست میدم این کارو بکنن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X