اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بزررگترین ضعف ای سی آ

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بزررگترین ضعف ای سی آ

نوشته اصلی توسط voyager2020 نمایش پست ها
    نمیخوام در مورد سایت نظر منفی بدهم بعد از این همه هزینه!
    قبلی خیلی سر راست بود این قالب سنگینه کنده رم و سی پی یوی بالایی مصرف میکنه و امکانات مفید و سرراست قبلی رو که نداره هیچ در عوض کلی موارد تکراری و بی فایده داره که پیچیده کرده فروم رو!
    انگار یک فردی رو که قبلا میشناختی کلا با یک عمل جراحی چهره اش رو عوض کنند و با وجود اینکه ادم قبلی هست انگار اصلا نمیشناسی!
    ابتدا که ارتقا صورت گرفت قالب اصلی ویبولتن بود که در همه ی فروم های حرفه ای دنیا دارد استفاده می شود
    اما چند روز بعد پوسته ی فلت لی که ابداع من درآوردی یک دولوپر ایرانیست (در وبسایتش ببینید چه مهملاتی بعنوان مزایای پوسته برشمرده) خریداری و نصب شد برای نمونه تبلت 8 هسته ای سامسونگ بنده باید حدود 10 ثانیه زور بزند تا کامل لودش کند تازه این اول ماجراست و عملکرد بد cp و ادیتور و ... بجای خود. پس بفرمایید اینها منحصر به اندروید و تبلت اینجانب نیست و دردی همگانی است
    همان لحظه ی اول عرض کردیم ارتقا به ویبولتن واجب بود اما نصب این قالب صرفا دور ریختن پول و وقت ادمین سایت بود اما شاید و تنها شاید زد و بندهایی پشت پرده در کار بوده تا این شاهکار ر.م بزور بخورد اعضای eca داده شود شاید هم دارد روی این فروم مثل موش آزمایشگاهی مراحل آزمون و خطای خود را می گذراند فقط امیدوارم امنیت فروم را بخطر نیاندازد چون "نصب هر پوسته یا افزونه ی متفرقه" ای امنیت فروم ها را بالقوه پایین و راه ورود غیرمجاز و هک را سهل و آسانتر می کند
    به فروم اصلی ویبولتن نگاهی بیاندازید تا با سرعت بسیار بالایی که دارد متوجه شوید چرا خالی از هر نوع افزونه و تم و پوسته ی من درآوردی است http://www.vbulletin.org/forum/index.php
    این فقط یک انتقاد ساده بود
    جدیدترین ویرایش توسط ir02x6; ۲۲:۰۲ ۱۳۹۵/۰۸/۲۱.

دیدگاه

والا من چیزی در مورد هک و امنیت ساخت سایت و .... نمیدونم
      ولی میدونم امنیت توی سایت های استاتیک هم میتونه باشه ربطی نداره که سایت دینامیک یا استاتیک یا خیلی پیشرفته باشه .

من به عنوان یک کاربر مهمترین چیز واسم اینه که بتونم راحت به بقیه پیام خصوصی بدم یعنی بتونم به همه پیام خصوصی بدم ولی بعد اگر اون نخواست پیام خصوصی منو دریافت کنه بتونه این کار و انجام بده
      برای من کاربر مهمه که راحت بتونم پستهایم رو بیابم
      برای من کاربر مهمه که بتونم راحت ارسال های جدید رو بیابم
      همین ها فقط برام مهمه و همچنین بتونم راحت عکس بگذارم و فایل بگذارم و رنگ متن را هم تغییر دهم
      برای من کاربر مهمه که بتونم راحت بعضی پست ها رو به علاقه مندی ها اضافه کنم
      برای من کاربر مهمه که راحت بتونم پست بگذارم
      که البته سایت ای سی آ این ها رو فراهم کرده
      با تشکر از ای سی آ
      ولی من هنوز نتونسته ام رنگ رو تغییر بدم این رنگ روشن اذیتم می کنه . اگه میشه اینو هم راهنمایی کنید
      مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط iranesabz نمایش پست ها
        ولی من هنوز نتونسته ام رنگ رو تغییر بدم این رنگ روشن اذیتم می کنه . اگه میشه اینو هم راهنمایی کنید
        کاملا موافقم.دراکانت خودم هرچی دنبال گزینه تغییر رنگ گشتم پیدا نکردم بعضی از اعضای انجمن فقط در قسمت مشخصات کاربریشون رنگهای متنوعی هست .این یعنی میشه حالا چطوری ؟اینو نمی دونیم.
        eshop-hodhod.ir

دیدگاه

دلیل اینکه به این پست سر زدم این بود که ببینم قضیه " ای سی آ " چیه؟ چند بار خوندم تا فهمیدم منظور دوستمون ECA هست !!

به فروم اصلی ویبولتن نگاهی بیاندازید تا با سرعت بسیار بالایی که دارد متوجه شوید چرا خالی از هر نوع افزونه و تم و پوسته ی من درآوردی است http://www.vbulletin.org/forum/index.php
          با وجود وارد بودن انتقادتون و اینکه واقعا سایت سنگین شده ولی لینک اصلی که دادید هم چندان مناسب نیست . نوشته ها زیادی به هم نزدیک هستن و یه کم پیچیده به نظر میرسه . در کل ظاهر سایت به نظر من بد نیست خوبه

با توجه به این قول که این قالب امکانات فوق العاده ای داره اوایل منتظر بودیم تا مشکلات حل بشه بلکه اروم آروم نظرات کاربران رو اجرا کنن ولی اوضاع خیلی ناامید کننده پیش رفت . بارها متهم شدیم به فاز منفی دادنو ایراد گرفتنو قدر نمیدونیدو ....

وقتی کسی اهمیتی به انتقادات نمیده بایدم منتظر کاهش تعداد کاربرا بود

دیدگاه

من یه مشکل دیگه ای هم دیده ام که برای من خیلی مهم بود
            قبلا یکی از مزیت های ای سی آ این بود که وقتی یه مطلبی با یه نوشته ی اندک می گذاشتیم فضای زیادی اشغال نمی کرد و الان همین هم شبیه به سایت های دیگه شده وقتی یه مطلب اندکی می گذاریم فضای زیادی اشغال میشه و این اصلا جالب نیست برای کسانی که قصد خواندن پست ها رو دارند به جرات میگم که وقتی بین پست های فضاهای خالی زیاد است کاربر را در امر خوندن خسته می کنه و حتی کمی اعصاب خرد کنی هم میشه .
            حقیقتش برای من همون ای سی آ ی قبلی بهتر و دوست داشتنی تر بود . البته نمی دونم شاید به این عادت نکرد ه ایم هنوز !
            مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

دوستان عزیز بدون تردید تغییر سیستم انجمن تحول مثبتی بوده که انجام شده و برگشت به عقب هم به هیج روی منطقی نیست .... سایتهای خیلی بزرگ و معتبری از وی بولتین استفاده میکنند و بدون شک به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت محتوی شناخته میگردد ... ولی حالا اگر بخواهیم انتقاد سازنده ای داشته باشیم باید در مورد راه حل هم بحث صورت بگیره .... در مرحله اول بی شک مدیریت از مشکات اطلاع کافی دارد و به همین دلیل هم حاظر به پرداخت هزینه بیشتر برای سرور سریعتر گردید ... در مرحله بعدی مشاهده میکنیم قالب پیش فرض وی بولتین در بسیاری از انجمنها بدون مشکل استفاده گردیده اندکی بعید به نظر میرسد قالب فعلی برتری قابل توجهی به قالب پیش فرض داشته باشد ... انشالله اگر دوستان راه حل خاصی برای مشکل به نظرشان میرسد در همین تاپیک مطرح کنند تا مورد بحث قرار گیرد
              پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

سلام
                اگه بشه این کار رو انجام داد خیلی خوب میشه مثلا وقتی من یک خط می نویسم پستم به اندازه ی همون یک خط مشاهده بشه و سمت راست که مشخصاتم هست کشویی بشه . و این همه صفحه ی خالی حذف بشه .

دیدگاه

سلام به همگی دوستان

من حدود یک سالی میشه که فعالیت در انجمن نداشتم ؛ البته یکی از دلایلش هم همین انقلاب قالب در سایت بود ؛ سوالم اینه که اصلا چه اتفاقی افتاد ؟ لطفا من رو با خبر کنید!

بسیاری از پست ها هم پاک شدند ؛ یکی از اونها که خیلی روشون وقت گذاشته بودم ، پاک شدنش خیلی ناراحتم کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi-mashreghi نمایش پست ها
                    سلام به همگی دوستان من حدود یک سالی میشه که فعالیت در انجمن نداشتم ؛ البته یکی از دلایلش هم همین انقلاب قالب در سایت بود ؛ سوالم اینه که اصلا چه اتفاقی افتاد ؟ لطفا من رو با خبر کنید!بسیاری از پست ها هم پاک شدند ؛ یکی از اونها که خیلی روشون وقت گذاشته بودم ، پاک شدنش خیلی ناراحتم کرد.
                    به به...سلااااام آقا مهدی عزیزاحوال شما برادر؟ خوب هستین؟ خوشحالم که تو انجمن دوباره میبینمتون (البته دست خطتون رو! )قالب انجمن عوض شد، همه ی تشکرها پریدن متاسفانه، دسترسی به لینک های قدیمی هم یه خورده سخت شده. باید اندکی زور بزنی و سرچ کنی. برای دیدن آخرین ارسال ها هم یکی از دوستان یه لینک گذاشتن که موضوعات مشترک شده هست:http://www.eca.ir/forums/subscription.phpاز طریق این لینک میتونین آخرین ارسال ها به موضوعاتی که توش مشترک شدین رو ببینین. البته...موضوعاتی که جدیدا ارسال داشتین و نه موضوعات قبلی!

دیدگاه

جدا از محاسن و معایب نرم افزار های مختلف، کار کردن با قالب قبلی و اطلاعاتی که در اختیار کاربر قرار میگرفت خیلی راحتتر و بهتر بود.
                      مثلا الان توی صفحه ی اصلی وارد یه تاپیک با عنوان جالب میشید، اما میبینید که اون تاپیک فقط یه پست داره که اونم سواله!!!
                      با بقیه ی محاسنش کاری ندارم. اما بنظرم این قالب اصلا یوزر فرندلی نیست.
                      کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

چند تا تایپیک دیگه در همین مورد زده شده و بچه ها ایرادات نوشتند ولی کسی جواب درست و حسابی نمیده و آخرش اون تایپیک قفل میشه . یک سری وعده هم میدند ولی آخرش خر خودشونو میرونند .
                        اون روزی که تالار عوض شد چقدر وعده دادند مثلا یکیش قرار بود تا 3 تا 4 ماه بعدش مجله نوئیز دوباره استارت کنند. زیاد کشش ندید

دیدگاه

سلام به دوستان
                          خسته نباشید. امیدوارم این روزها و اوقات به کامتون باشه.
                          حالا چه مسئولان و کاربرای اصلی سایت تشکر کنن یا نکنن، من از همه شما بخاطر دل سوزی و انتقادات و پیشنهاداتتون تشکر میکنم.
                          ببینید دوستان هر کسی اوضاع و شرایط و شیوه تفکر خاص خودش رو داره. هر کسی بر اساس خط مشی که برای خودش تعیین کرده کار میکنه. تمامی دوستانی که به اینجا همیشه سر میزنن و با هم وطن هاشون هستن، قابل احترام و ستایش هستن. لااقل شما چندنفر تو این مملکت اهل کمک به توسعه کشور و ارتقا سطح علمی کشورتون هستین. اینجا شما هم یاد میگیرید و هم یاد می دید. کاری بزرگ رو انجام میدید. در این بین بعضی افراد مثل آقای بلورچیان هم سرمایه گذار و حامی ماها هستند. من به یک نکته شک دارم، اونم اینه:
                          "به این شک دارم که آقای بلورچیان که من میشناسم بخواد بی اهمیتی یا بی میلی به شما دوستان نشون بده. خصوصا موضوعی مثل فروم ECA که برای همه ما مهمه"

دوستان من از شما می خوام که صبور باشید و به مسئولهای سایت اعتماد کنید. منصف باشید. می دونیم که همه شما دوستان دوست دارید که ECA رو بالاتر ببینید. در این مورد همه ما به این نکته اتفاق نظر داریم. شاید در حال حاضر بررسی و اعمال تغییرات مورد نظر شما برای مسئولان سایت و فروم مقدور نباشه. من و شماها نظراتمون رو گفتیم. اگه خواستن دوباره هم میگیم ولی نگید که کسی اهمیت نمیده یا جواب نگرفتیم یا ... همین الان که دارم پست می ذارم آقای بلورچیان داره تاپیک رو می خونه. براش اهمیت داره.
                          ما از شرایط بقیه اطلاع نداریم. امیدوارم که روزی ECA همون چیزی باشه که شما و من می خوایم. به نظر من فعلا شما به کارهاتون برسید. شما کافیه کاری بکنید و گزارش کارتون و نتیجه کارتون رو در قالب یه تاپیک بذارید برای بقیه. اگه من جای شما باشم و وقت داشته باشم شروع میکنم به انجام پروژه و قرار دادنشون توی فروم. هم خودم یه چیزی یاد میگیرم و می تونم با نظر بقیه کارشناسای سایت خودمو ارتقا بدم(با بیان عیب ها) و هم به بقیه یه چیزی یاد دادم. مسئولای فروم هم خوب می فهمن که چیکار کنن. کم لطفی نکنید دوستان. لااقل امیرعلی بلورچیان مرد شریفیه! + این آقا شاهرخ گل گلاب

آرزوی موفقیت دارم براتون

دیدگاه

یه چیز که امید داشتم که بعد از تغییر قالب درست بشه کارکردش تو موبایل و تبلت بود که اونم خیلی فرقی نکرد فقط لینک تاپیک های قدیمی خراب شد و محیطش هم گیج*کننده

دیدگاه

جالبه!
                              چند ساعت پیش یه پست انتقادی مفید اینجا بود که الان نیستش اما پست تعریف و تمجیدی که بار انتقادی نداره چند هفته سر جاشه

جدیدترین ویرایش توسط Old_Man; ۰۱:۱۱ ۱۳۹۶/۰۳/۰۹.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
                                چند تا تایپیک دیگه در همین مورد زده شده و بچه ها ایرادات نوشتند ولی کسی جواب درست و حسابی نمیده و آخرش اون تایپیک قفل میشه . یک سری وعده هم میدند ولی آخرش خر خودشونو میرونند .
                                اون روزی که تالار عوض شد چقدر وعده دادند مثلا یکیش قرار بود تا 3 تا 4 ماه بعدش مجله نوئیز دوباره استارت کنند. زیاد کشش ندید
                                سلام
                                دوست عزیز دلیل عدم نشر مجله نویز بررسی هایی بود که کردیم.
                                متوجه شدیم که مجله های امروز دیگه چیزی مثل مجلات 5 سال پیش نباید باشند
                                ما بررسی کردیم مشاوره کردیم با مجلات بزرگ دنیا مسیر علمی دنیا و سلیقه ها واقعا عوض شدن الان مجلات معتبری مثل الکتور هم دیگه مثل قبل فعالیت ندارند و جنس فعالیتشون کاملا عوض شده. دیگه توجیهی برای انتشار مجلات با روش قبل نبود
                                بجاش چه کارهایی کردیم ؟
                                سرمایه گذاری مادی و علمی روی چاپ 3 جلد کتاب
                                انتشار کلی مطالب علمی و آموزش در صفحه اول سایت که میتونستیم یکجا بدیم بیرون اسمشو بذاریم مجله !
                                طرح جدید DIY که حداکثر تا 10 روز دیگه افتتاح میشه

لطفا نگید که وعده میدیم و میریم. اینجا یک سایت علمی رایگان هست و هرفعالیتی که بکنیم باید جامعه علمی پشتوانه ما باشه نه اینکه با اینچنین حرف هایی مارو دلسرد کنید.
                                موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X