اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بزررگترین ضعف ای سی آ

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بزررگترین ضعف ای سی آ

من فکر میکنم چون قالب خیلی مزخرفه از نظر رنگ بندی ... (چشم خسته میکنه ) آمار گیری کنید ببینید چقدر بچه ها از قالب راضی هستند و چقدر نیستند
    و در مورد امکانات سایت ....
    اگه بیشتر بچه ها مشکلی ندارند که بزارید همین قالب و امکانات بمونه
    اگه هم مشکل داره قالب عوض کنید . امکانات سایت هم عوض بشه
    توی آمار گیری دیگه کسی ناراحت نمیشه
    یک سری از امکانات هم از مدیران گرفته بشه که نتونند یه پست پاک کنند (فقط بتونند غیر فعال کنند)و فقط آقار بلورچیان بتونند این کارو بکنند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط روح الامین نمایش پست ها
      سلام
      دوستان موافقید که درخواست بدیم تا اینچنین تاپیک هایی پاک بشه؟
      من خودم موافقم. بچه ها هی ممکنه از هم ناراحت بشن و تازه هیچ نتیجه ای هم نداره.
      پس من تا فردا یا پس فردا اگه دیدم موافقید یا چیزی نگفتید درخواست میدم این کارو بکنن.
      به نظر من وجود چنین تاپیک هایی نه تنها لازمه بلکه برای یه سیستم اینچنینی واجبه!
      اگر قرار باشه فقط به به و چه چه بشنویم توی تاپیک ها به حد کافی شاهدش هستیم و نمیشه از به به و چه چه مشکلات رو فهمید.
      چنین تاپیک هایی با مضمون انتقادی بسیار مفیده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Old_Man نمایش پست ها
        به نظر من وجود چنین تاپیک هایی نه تنها لازمه بلکه برای یه سیستم اینچنینی واجبه!
        اگر قرار باشه فقط به به و چه چه بشنویم توی تاپیک ها به حد کافی شاهدش هستیم و نمیشه از به به و چه چه مشکلات رو فهمید.
        چنین تاپیک هایی با مضمون انتقادی بسیار مفیده
        کاملا موافقم. حتی من خودم بعنوان مثال یکی از علل عقب ماندگی کشور خودمون رو عدم انتقاد پذیری می دونم. واقعا سخت میشه مسئولی رو پیدا کرد و ازش انتقاد کرد و اون هم در صورت درست بودن انتقاد تغییرات رو انجام بده.
        حالا در هر صورت چیزی که ما می بینیم فعلا اینه که مسئولای سایت برای تغییرات هیچ برنامه ای ندارن. کم انتقاد یا پیشنهاد داده نشده. بنظرم بهتره فعلا این تاپیک ها رو ببندیم و حتی حذف کنیم تا وقتش(اگه خودشون خواستن تاپیک میزنن و ازمون می خوان تا نظرمون رو بگیم). کاری نکنیم تا از اینکه مدیرا بخاطر اصرار بر چیزی که ما داریم به زور بهشون قالب میکنیم ناراحت بشن. بحث اخراج یا بن کردن نیست. ما جدای از این مسائل باید اخلاقی به این قضیه نگاه کنیم. بنظرم درست نیست که بخواییم ناراحتی بوجود بیاریم.
        شما به یه نفر تو کوچه یا خیابون میگی " فلانی من از رنگ مثلا چشمات خوشم نمیاد"
        اگه اون ازت نظر نخواسته باشه مطمئنا بر میگرده و میگه "به تو چه اصلا"
        من به نظرم مدیرا خیلی مودبانه تا حالا برخورد کردن. اگه اینجور نبود الان این جوابی که می شنفتیم همین بالایی بود که نوشتم.
        من به نظرم تغییرات در آینده خواهد آمد. منتظر باشید. حالا اگه موافقید این تاپیکها رو پاک کنیم؟

دیدگاه

به نظرم قالب زیاد جالب نیست و آدمو خسته میکنه بسکه باید اسکرول کرد چون پرت و جاهای اضافی زیادی داره مثلا همین صفحه رو میشه طو نصف این جا داد و اون عکس پروفایل که اینهمه جا گرفته یا اون اطلاعاتی که بالا سر هر عضو میزنه که بهتره طو یه بخشی ،آپشنی ،چیزی جاش داد. بقیه تغییرات عالی بوده

دیدگاه

من از اول تا آخر این تاپیکو دنبال کردم و میکنم!
            میخاستم فقط خواننده باشم و چیزی ننویسم اما چون این سایت و بچه هاش برام اهمیت دارن نتونستم!
            قول دوستمون جناب emitor بازگشت به عقب منطقی نیست...
            در کل خیلی چیزا که جدید میاد از طرف جامعه با مقاومت روبرو میشه ، فک کنم قالب جدید سایت هم اینطور باشه...
            این قالب خوبی ها و بدی هایی داره و کسی منکر اون نیست اما باید خوبیا و بدیا رو نسبت به هم سنجید و دید کدومشون سنگینی میکنه!
            __________________________________________________ _________________
            پ.ن: اینا نظرات شخصی بود
            به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
            الکترونیک قدرت
            الکترونیک آنالوگ
            طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
            ---------------------BMCELEC@-------------------
            ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
            ---------------www.bmc-elec.com--------------
            ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

سلام دوباره به همه دوستان عزیز
              از بحث های متفرقه دور بشیم و برسیم به مشکلات سایت
              من بعد از یک سال و اندی مدت کوتاهیه که برگشتم و با قالب جدید مواجه شدم

1- بعضی وقتا (نه همیشه ) تشکر رو که میزنم این پیغام میاد و چند بار که میزنم انجام میشه.
              2- این یکی امونم رو بریده ؛ هر وقت صفحه جدیدی باز میکنم یا حتی رفرش صفحه انجام میشه این پیغام میاد.
              3- قبل از تکمیل پاسخ پیش نمایش برای مشاهده صحت نوشتار وجود نداره در حالیکه توی پاسخ به پیامهای خصوصی این قابلیت هست.
              4- بعضی اوقات که یه متن کامل توی پاسخ نوشتم با زدن کلید ارسال صفحه هنگ میکنه و تمام نوشته رو از دست میدم.
              5- تشکر کردن در برخی اوقات باعث رفرش صفحه میشه در حالیکه در اغلب موارد این اتفاق نمیفته ولی طول میکشه.
              6- چند روز پیش میخواستم عکس پروفایلم رو تغییر بدم انجام نمیشد و با وجود بارگذاری صحیح عکس جدید و ذخیره اون باز هم عکس قدیمی لود میشد.
              7- توی قالب قبلی امکان فارسی کردن نام کاربری وجود داشت در حالیکه توی این قالب جدید نداریم.
              8- لینکهای قالب قبلی که این همه به عنوان رفرنس توی بسیاری از پستهای قدیمی هست خراب شدن و آدم سر در گم میشه.
              9- قالب قبلی یه آپلود سنتر داشت که توی این جدید فاتحه همه لینکهاش خونده شده.
              10- قالب جدید سنگین تر و کند تر از قالب قبلیه.
              میدونم که بازم هست ، فعلا اینا یادم اومد ؛ دوستان دیگه تکمیل کنن ؛

سپاسگذارم از توجهتون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi-mashreghi نمایش پست ها
                - لینکهای قالب قبلی که این همه به عنوان رفرنس توی بسیاری از پستهای قدیمی هست خراب شدن و آدم سر در گم میشه.
                9- قالب قبلی یه آپلود سنتر داشت که توی این جدید فاتحه همه لینکهاش خونده شده.
                بله منم با نظر ایشون موافقم...
                ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

دوستان الان یک سال هست که انجمن تغییر کرده
                  دقیقا 14 ماه !
                  دیگه این صحبت ها که قبلا خوب بود مقدار زیادی برام عجیب هست الان خیلی ها ویندوز XP راحتتر هستند ولی خوب سرورهای جدید دیگه انجمن قبلی رو ساپورت نمیکردند و نمیتونستیم با اون روال ادامه بدیم
                  من دیگه مناسب نمیدم بازهم این بحث هارو بعد اینهمه مدت بکنیم. برای بهبودش تلاش میکنیم برای بهتر شدن سایتمون نظر بدید ولی اینکه 1 سال پیش چطور بود و الان بیایم سوال کنیم چرا فلان دکمه نیست ارزش بحث نداره تقریبا.

با اجازه این دوستان من تاپیک رو قفل میکنم. به زودی خبرهای جدیدی تو سایت خواهید شنید ..... با ذهن مثبت و علاقه به موضوعات توجه کنید و از الکترونیک لذت ببرید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X