اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی ال سی دی گرافیکی رنگی ELT240320ATP

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راه اندازی ال سی دی گرافیکی رنگی ELT240320ATP

سلام
    نه هنوز ایکس مگا رو راه ننداختم ولی تا بچه های این سایت هستن باکی نیست.

تازه پخش صدا توسط یه میکروی دیگه انجام میشه.

آقا مهدی دست شما درد نکنه اگه بتونید یدونم برای Avi بنویسید که ای وی آیم به 16 بیت R5 G6 B5 تبدیل کنه دیگه هیچ مشکلی نداریم :wow:
    الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

امیر حسام توی نرم افزار یولید ویدیو استئدیو توی ذخیره ویدیو یکی از فرمتها فرمهای فیلم رو پشت سر هم به عکی تبدیل میکنه توی اون فرمتها bmp هم است خیلی باهاله نه؟
      موفق باشی
      :bye

[glow=black,2,300]بردی جالب با سیستم عاملی جالب !!![/glow]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasmh
        امیر حسام توی نرم افزار یولید ویدیو استئدیو توی ذخیره ویدیو یکی از فرمتها فرمهای فیلم رو پشت سر هم به عکی تبدیل میکنه توی اون فرمتها bmp هم است خیلی باهاله نه؟
        موفق باشی
        آقا acdsee هم تقریبا با تمام فرمت های ویدیو اینکار رو میکنه وخروجی bmp میده با رزولوشونی که انتخاب میکنی موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FAM
          سلام
          نه هنوز ایکس مگا رو راه ننداختم ولی تا بچه های این سایت هستن باکی نیست.

تازه پخش صدا توسط یه میکروی دیگه انجام میشه.

آقا مهدی دست شما درد نکنه اگه بتونید یدونم برای Avi بنویسید که ای وی آیم به 16 بیت R5 G6 B5 تبدیل کنه دیگه هیچ مشکلی نداریم :wow:
          1.این طور که بوش میاد کامپایلر bascom واسه xmega مالیده
          2.xmega گرونه
          3.سرعتش اونقدرا که فکر می کنی نیست

حالا بگزریم.نمی خوام نا امیدت کنم اگه گفتم خواستم الاف نشی دوسی :mrgreen:
          بیا در عوض این رو ببینین
          4 تا عکس تو ثانیه با کلاک 18 مگاهرتز با arm
          :agree: :NO: :wow: :wow:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=31975.0
          علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

سلام به همگی

فکر کنم فقط من و ارمین همچنان داریم دنبال این قضیه رو میگیرم .نه؟؟

به هر حال
            اقا ما تونستیم با Arm سرعت رو تا 10 فریم تو هر ثانیه با فرکانس 200 مگاهرتز برسونیم با 250 تا 13 تا یا 15 تا میرسه :mrgreen:

ما داریم 5 تا رنگ رو میریزیم روی lcd یعنی تو هر فریم یک رنگ ولی نمی دونم چرا تصویر رو به صورت لبه ای میبینم .ایا این خطای دیده؟یا اینکه نه به خاطر سرعته.یعنی هنوز هم سرعت رو باید بالاتر ببریم؟

دیدگاه

فکر کنم فقط من و ارمین همچنان داریم دنبال این قضیه رو میگیرم .نه؟
              نه اینطور نیست
              منم دارم با DSPIC با سرعت 30MIP راش میندازم
              دارم یه بورد واسش می سازم :biggrin:
              راستی با چه ARM کار میکنید؟

دیدگاه

منم پیگیر هستم :nerd:
                آقا آرمین آخرش تونستید فونت سایز بزرگتر رو بگذارید یا نه ؟ mmc واسه codevision چی شد ؟آ‌ من یه کم دارم به توصیه sallysat روی winavr کار می کنم و این مدت هم یه کم دستم بند کارای خودم بوده متاسفانه نتونستم خیلی روی avr کار کنم .
                اینم نرم افزاری که قولشو داده بودم . البته دیدم که یه نمونشو یکی از دوستان گذاشته . من نمونشو ندیده بودم ، فکر کردم نیست :redface:
                حالا شاید نرم افزار من کار باهاش ساده تر باشه . البته هنوز کامل نیست . تست کنیدو عیبهاشو بهم بگید تا درستش کنم . ممنون

http://rapidshare.com/files/286390227/my_BMP_to_HEX_for_font.rar.html

دیدگاه

ولی واسه من که خوب کار می کنه !!!! :eek:
                  به هر حال اینم تقدیم به شما :

http://persiandrive.com/300833

:nice:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasmh
                    فکر کنم فقط من و ارمین همچنان داریم دنبال این قضیه رو میگیرم .نه؟
                    نه اینطور نیست
                    منم دارم با DSPIC با سرعت 30MIP راش میندازم
                    دارم یه بورد واسش می سازم :biggrin:
                    راستی با چه ARM کار میکنید؟
                    1.حد اکثر سرعتی که دارین چند فریم در ثانیه هست؟
                    2.At91sam7s64 دارم کار می کنم و تو فرکانس80 مگاهرتز lcd رو متحرک میبینین :mrgreen: حدود 30 فریم در ثانیه

حالا فکر کن از 220 مگاهرتز استفاده کنم :mrgreen: دود از lcd بلند میشه نه از میکرو :icon_razz:

دیدگاه

با فرکانس 80 MHZ oo:
                      مگه At91sam7s64 ماکس سرعتش 55 MHZ نیست؟ :surprised:
                      من با کلاک 32 MHZ زیر یک ثانیه طول میکشه نزدیک 0.8 ثانیه البته این سرعت تقریبا دو سه برابر میشه وقتی خودم کتابخونه fat رو واسه DSPIC بنویسم :wow:

دیدگاه

سلام
                        خب امید جان شما میگی با 80 مگاهرتز 30 فریم حالا بنظرت با 32 مگاهرتز نمیشه 10 فریم نمایش داد ان شا ال.. که میشه
                        البته الان یه میکروی L دارم اونو اور کلاک کردم 24 مگاهرتز تقریبا 2 فریمو نشون میده اگه Xmega ردیف بشه که دیگه خیلی بهتره :agree:
                        راستی آقای عباس MH میشه لطف کنید یکم راجع به دیکد Avi شانزده بیتی و نحوه ی تقسیم بیت ها بین R G B توضیح بدید؟؟؟
                        یعنی اگه با یولید همون AVI رو 16 بیتی تبدیل کنیم چه جوری باید پخشش کنیم؟؟؟ :question: :question:
                        راستی میشه سر JPG هم تمرکز کرد فکر نکم دیکدش خیلی سخت باشه؟
                        الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasmh
                          با فرکانس 80 MHZ oo:
                          مگه At91sam7s64 ماکس سرعتش 55 MHZ نیست؟ :surprised:
                          من با کلاک 32 MHZ زیر یک ثانیه طول میکشه نزدیک 0.8 ثانیه البته این سرعت تقریبا دو سه برابر میشه وقتی خودم کتابخونه fat رو واسه DSPIC بنویسم :wow:

چرا.ولی فراموش نکن یه max کریستالی که میتونی بهش وصل کنی 55 هست و این نازنینه ما یه pll داره که فرکانس رو تا 220 ضرب می کنه و تحویل هسته پردازش میده :mrgreen:
                          البته ناگفته نماند من نتونستم بیش از 105 رو استفاده کنم.فکر کنم باید مقاومت و خازن pll رو عوض کنم اگه بخوام بالا تر برم

در ضمن برای یه تصویر باید بتونین 20 فریم در ثانیه داشته باشین تا بتونین تصویر رو محرک ببینید

دیدگاه

سلام.
                            این اورلاک کردن میکرو چطوریه؟ atmega128 اگه اورلاک بشه تا چه کریستالی می شود بهش وصل کرد؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط feshwari
                              سلام.
                              این اورلاک کردن میکرو چطوریه؟ atmega128 اگه اورلاک بشه تا چه کریستالی می شود بهش وصل کرد؟
                              یه کاره کاملا غیر انسانی و غیر اخلاقیه که اگه Atmel بفهمه سره خودش رو می کوبه به دیوار و از صادرات میکروهای بد بختش به ایران جلوگیری میکنه :mrgreen:
                              هیچ چی یعنی به datasheet محل نمیزارین و بهجای کریستال 16 mhz کریستال 20 مگاهرتز وصل می کنین به این بدیخته ننه مرده

دیدگاه

راستی آقای عباس MH میشه لطف کنید یکم راجع به دیکد Avi شانزده بیتی و نحوه ی تقسیم بیت ها بین R G B توضیح بدید؟؟؟
                                یعنی اگه با یولید همون AVI رو 16 بیتی تبدیل کنیم چه جوری باید پخشش کنیم؟؟؟ icon_question icon_question
                                راستی میشه سر JPG هم تمرکز کرد فکر نکم دیکدش خیلی سخت باشه؟
                                اگه میخواید با فیلم پخش کنید میشه دوتا کار کرد :یکی اینکه فیلمو با یولید عکس های پی در پی کرد و یکی یکی پخش کرد که زیاد جالب نیست :mrgreen:
                                دومی اینکه مستقیم از فایل AVI بخونی البته خود AVI هزار مدل داره که ممکنه فشرده شده یا نشده باشه البته ساده ترین نوعش بدون فشرده سازی شده است که در واقع فریمهارو بصورت عکس خام(bmp) داره به همراه اطلاعات صوتی که اگه خواستید یه کم بیشتر توضیح بدم
                                در مورد فرمت JPG من بعد از کلی گشتن و هزار بار اینترنتو زیر و رو کردن تقریبا میدونم چه جوری دیکود میشه ولی اولا خیلی حافظه می خواد دوما سرعت زیادی میخواد سوما هزار هزار مدل داره این فرمت و هر نرم افزاریم واسه خودش یه جوری ذخیره میکنه واسه همین کلا بی خیالش شدم پیشنهاد می کنم شما اول برنا مشو با VB یا یه زبون دیگه تو کامپیوتر بنویسید بعد اگه هوس کردی بیا رو میکرو پیادش کن
                                را.ولی فراموش نکن یه max کریستالی که میتونی بهش وصل کنی 55 هست و این نازنینه ما یه pll داره که فرکانس رو تا 220 ضرب می کنه و تحویل هسته پردازش میده
                                مطمئنی اشتباه نمیکنی :eek:
                                جون من یهبار دیگه دیتا شیتشو بخون میترسم میکروت بترکه :mrgreen:
                                توی صفحه های اولش نوشته
                                Fully Static Operation: Up to 55 MHz at 1.65V and 85°C Worst Case Conditions

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X