اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راهنمایی در مورد avr

ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان :nice:
    شما همون پروگرمر 25تومنی که تو فروشگاه هست رو بخر...اگه میخوای با USB کار کنی اینو بخر...
    یکی داره شبیه همینه!! ولی 30000 تومان هست !!!! فرق اش چی هست! مولتی هست!
    http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1%D 9%87%D8%A7/489-multi-avr-programmer.html
    1-کتاب جابر الوندی رو بخون....نیاز نیست همشو بخونی...پروتکل ارتباطی رو بذار واسه اخر کار
    شما خودتان این کتاب را خواندید!!؟؟؟ مثال های خیلی ساده داره؟؟؟ خوب توضیح داده!؟
    3-سعی کن با چیزایی که یاد گرفتی یه مدار LED چشمک زن بسازی که تو پروتئوس کار کنه!
    کدش توی کتاب هست یا من باید بنویسم!!!
    6-یه دماسنج بساز
    اتفاقا دنبال دماسنج بودم!! کد اش توی کتاب هست یا از توی نت باید بگیرم!! راستی من کد مدار رقص نور هم دنبالش می گردم!! ایا به زبان سی وجود داره؟
    7-اگه تو پروتئوس جواب گرفتی سعی کن عملی هم بسازیش
    با پرتئوس برای ساخت pcb ور رفتم ولی نمیدانم چرا اینقدر ارور میده!! کلا نرم افزار جالبی نیست!!
    سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
      ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان :nice:یکی داره شبیه همینه!! ولی 30000 تومان هست !!!! فرق اش چی هست! مولتی هست!
      http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1%D 9%87%D8%A7/489-multi-avr-programmer.htmlشما خودتان این کتاب را خواندید!!؟؟؟ مثال های خیلی ساده داره؟؟؟ خوب توضیح داده!؟کدش توی کتاب هست یا من باید بنویسم!!!اتفاقا دنبال دماسنج بودم!! کد اش توی کتاب هست یا از توی نت باید بگیرم!! راستی من کد مدار رقص نور هم دنبالش می گردم!! ایا به زبان سی وجود داره؟با پرتئوس برای ساخت pcb ور رفتم ولی نمیدانم چرا اینقدر ارور میده!! کلا نرم افزار جالبی نیست!!
      سپاس
      دوست عزیز زیادی داری حساسیت به خرج می دی.پروگرامر چیز زیاد مهمی نیست که شما به خاطرش بخوای وقتی که واسه یادگیری متونی صرف کنی اینجوری تلف شه یکیشو بگیر دیگه همه خوبن.
      شما الان داری همش دنبال کداش می گردی.مگه قرار نیست خودت یادبگیری بنویسی؟؟؟؟؟؟نشه شبیه اون دسته از دانشجوها بشی که میرنhexومدار یه چیزی رو پیدا میکنن فقط اونو میبندن دیگه هیچ اطلاعی ندارند که کارش چیه چطور کارمیکنه و....
      شما بسم الله بگو.یه سرچ بزنی کلی pdfواسه آموزش گیر میاد همشونم خوبه اینطوری حداقل یه ذره با موضوع آشنا می شی بعدش خودت میتونی تشخیص بدی این کتاب خوب یاد داده یا بد.حالام شرع کن انقدر حساسیت به خرج نده سعی کن خودت کد بنویسی ارزشش خیلی بالاس

دیدگاه

نشه شبیه اون دسته از دانشجوها بشی که میرنhexومدار یه چیزی رو پیدا میکنن فقط اونو میبندن دیگه هیچ اطلاعی ندارند که کارش چیه چطور کارمیکنه و....
        سلام:اتفاقا شاید همین طوری بشم :mrgreen:کد نویسی مگه الکی هست که ادم با خواندن چند تا کتاب بتونه یاد بگیره!!!(نیاز به زمان- پشتکار-هوش بسیار بالا-داره) :اون هم سی!! oo:
        تازه با مباحث الکترونیک هم مخلوط شده حسابی ابکی شده!! من اگه زبان سی ام خوب بود میرفتم توی کار های امنیت(متناسب با رشته ام :cry2عاشق هک و دیفیس و... هستم! میکرو کنترلر را هم میخوام تا حدی یاد بگیرم تا نیاز هام را برطرف کنم! :read:
        سپاس

دیدگاه

ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان :nice:یکی داره شبیه همینه!! ولی 30000 تومان هست !!!! فرق اش چی هست! مولتی هست!
          http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1%D 9%87%D8%A7/489-multi-avr-programmer.htmlشما خودتان این کتاب را خواندید!!؟؟؟ مثال های خیلی ساده داره؟؟؟ خوب توضیح داده!؟کدش توی کتاب هست یا من باید بنویسم!!!اتفاقا دنبال دماسنج بودم!! کد اش توی کتاب هست یا از توی نت باید بگیرم!! راستی من کد مدار رقص نور هم دنبالش می گردم!! ایا به زبان سی وجود داره؟با پرتئوس برای ساخت pcb ور رفتم ولی نمیدانم چرا اینقدر ارور میده!! کلا نرم افزار جالبی نیست!!
          سپاس
          1-اون 30تومنی قابلیت تست ال سی دی هم داره که میدونم عمرا به کارت نمیاد...ولی اگه دوس داری اونو بخر...
          2-خودم جابر الوندی رو خوندم خیلی خوی توضیح داده...به نظرم اگه میخوای واقعا بفهمی یه مبحث از کتاب مثلا تایمر رو بخون بعدش فیلم های آموزشی استاد کی نژاد رو ببین....نمیدونی چقدر حال میده لامصصصب!
          3- مگه نمیخوای کد یزنی؟؟؟؟؟؟؟؟ oo: oo: oo: oo: oo:
          4-دماسنج کدش هم تو اون کتاب هست هم تو نت....ولی یه چیزی...مث اینکه میخوای کد آماده مصرف کنی...خی این چه کاریه؟؟؟باید یاد بگیری خودت کار کنی...خودت طراحی کنی...خودت بسازی....اگه بخوای آماده مصرف کنی که هیچ چی یاد نمیگیری... oo:
          5-پروتئوس واسه شبیه سازی میکرو عالیه ولی PCB رو هنو کار نکردم!
          موفق باشی
          تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

سلام:اتفاقا شاید همین طوری بشم :mrgreen:کد نویسی مگه الکی هست که ادم با خواندن چند تا کتاب بتونه یاد بگیره!!!(نیاز به زمان- پشتکار-هوش بسیار بالا-داره) :اون هم سی!! oo:
            تازه با مباحث الکترونیک هم مخلوط شده حسابی ابکی شده!! من اگه زبان سی ام خوب بود میرفتم توی کار های امنیت(متناسب با رشته ام :cry2عاشق هک و دیفیس و... هستم! میکرو کنترلر را هم میخوام تا حدی یاد بگیرم تا نیاز هام را برطرف کنم! :read:
            سپاس
            نمیگم که بیا کدهای خفن بنویس فوری .ولی کم کم شروع کنی به اونجام می رسی.منم گفتم از کد روشن شدن ال ای دی شرع کن وبسطش بده به چیزای بهترم می رسی.همونطور که دوستمون گفت پروتئوس برای شبیه سازی میکرو خوبه برای pcbزدن آلتیوم بهتره.
            ازمن میشوی دنبال سرهم کردن الکی مدار نباش سعی کن همه چیش کار خودت باشه

دیدگاه

1-اون 30تومنی قابلیت تست ال سی دی هم داره که میدونم عمرا به کارت نمیاد...ولی اگه دوس داری اونو بخر...
              ممنون:همان 25 تومانی را می گیرم!
              2-خودم جابر الوندی رو خوندم خیلی خوی توضیح داده...به نظرم اگه میخوای واقعا بفهمی یه مبحث از کتاب مثلا تایمر رو بخون بعدش فیلم های آموزشی استاد کی نژاد رو ببین....نمیدونی چقدر حال میده لامصصصب!
              :smile: چی حال میده؟؟؟ avr ؟ اره: مخصوصا مدار رقص نور و دماسنج و ساعت و... :agree:
              مگه نمیخوای کد یزنی؟؟؟؟؟؟؟؟
              کد!!!! من زیاد کد نویسی هم خوب نیست!!! و زیاد هم با مسائل نرم افزار حال نمی کنم!! البته تا جایی که مغز ارور نده جلو میرم!! :mrgreen:
              4-دماسنج کدش هم تو اون کتاب هست هم تو نت....ولی یه چیزی...مث اینکه میخوای کد آماده مصرف کنی...خی این چه کاریه؟؟؟باید یاد بگیری خودت کار کنی...خودت طراحی کنی...خودت بسازی....اگه بخوای آماده مصرف کنی که هیچ چی یاد نمیگیری... oo:
              توی کتاب قطعاتی که معرفی کرده توی بازار گیر میاد!!؟؟توی سی دی اش فایل hex را داره!؟ تا 2 ساعت خودمان از نو ننویسیم!؟؟
              5-پروتئوس واسه شبیه سازی میکرو عالیه ولی PCB رو هنو کار نکردم!
              پرتئوس اصلا منبع فارسی درست وحسابی ای نداره!! و از نظر pcb خیلی ضعیف هست فوت پرینت اش!!! ولی محیط سبکی داره و کار با هاش به سختی آلتیوم نیست!

نمیگم که بیا کدهای خفن بنویس فوری .ولی کم کم شروع کنی به اونجام می رسی.منم گفتم از کد روشن شدن ال ای دی شرع کن وبسطش بده به چیزای بهترم می رسی.همونطور که دوستمون گفت پروتئوس برای شبیه سازی میکرو خوبه برای pcbزدن آلتیوم بهتره.
              ازمن میشوی دنبال سرهم کردن الکی مدار نباش سعی کن همه چیش کار خودت باشه
              بله:درسته حرفاتون: ولی مدار الکی سرهم کردن برای کسی که رشته اش الکترونیک نیست و هیچی از این دنیا ی خفن نمی دانه!! یک هنر هست :mrgreen:
              سپاس دوستان

دیدگاه

سلام: یک سئوال» ای سی مورد نیاز برای پراگرامر :ایا همینه؟؟
                http://eshop.eca.ir/avr/338-ATMEGA16A.html

دیدگاه

سلام: یک سئوال» ای سی مورد نیاز برای پراگرامر :ایا همینه؟؟
                  http://eshop.eca.ir/avr/338-ATMEGA16A.html
                  آره خودشهatmega16

دیدگاه

آره خودشهatmega16
                    ممنون دوست عزیز: با توجه به اینکه این ای سی گران هستند!! کدام یک atmega8 و atmega16وatmega32 مناسب هست برای مدار ساده تا متوسط:مثل رقص نور :ساعت دیجیتال: دماسنج و....
                    سپاس

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: با توجه به اینکه این ای سی گران هستند!! کدام یک atmega8 و atmega16وatmega32 مناسب هست برای مدار ساده تا متوسط:مثل رقص نور :ساعت دیجیتال: دماسنج و....
                      سپاس
                      :eek:
                      گرونه!
                      این:

ATMEGA32A DIP

دیدگاه

سلام:دوستان:کتابی سراغ دارید که توش پر از پروژه های avr به زبان سی باشه از مبتدی تا پیشرفته(بیشتر مبتدی)؟؟؟ به غیر جابر الوندی میخوام ها!!؟؟فقط پروژه باشه!!
                        سپاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X