اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

propeller clock ( ساعت گردون )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : propeller clock ( ساعت گردون )

بهتر بود مدار رو دو طرفه یا بیشتر میساختی که سر و صدا و لرزشش کمتر بشه.

ال؟؟؟؟ ال دقیقا میشه کدوم قسمتش؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
      بهتر بود مدار رو دو طرفه یا بیشتر میساختی که سر و صدا و لرزشش کمتر بشه.
      نه الان از این نظر کاملا بی نقصه همونطوری که می بینید تو طراحی پی سی بیش تا جایی که تونستم تقارن داشتن قطعات رو رعایت کردم و این باعث شده مدار نه صدایی و نه لقی داشته باشه
      نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri
      ال؟؟؟؟ ال دقیقا میشه کدوم قسمتش؟؟؟
      :surprised: فکر کنم نوشته هام کامل فرستاده نشده :redface:
      من الان با حرکت دادن حروف نوشته شده روی این و نحوه استخراج کد ها مشکل دارم نمی دونم نرم افزاری برای استخراج کد ها وجود داره اگه بخوام دستی این کار رو انجام بدم خیلی کار زمان بری هست :sad: ضمنن نمی دونم چه جوری یه ساعت آنالوگ روی اون بسازم
      خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
      [hr]

دیدگاه

اقا واقعا عالی و خوب.
        فقط یه چیزی اون amin رو چطور نوشتی؟!
        مشتاق شدم ...
        Someone who can change the world
        ELECTRONIC ENGINEER

دیدگاه

هر حرف یا شکلی رو بخوایی رو این نشون بدی باید یک سری کد مخصوص به اون رو با فاصله زمانی معین بریزی تو خروجی میکرو اگه این کار درست انجام بشه همون حرف یا شکل رو میتونی داشته باشی
          خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
          [hr]

دیدگاه

کار جالبیه
            ادامه بده ما هم پیگیر هستیم ببینیم آخرش چی در میاد.
            انسان شکست نمی خورد بلکه ناامید می شود

دیدگاه

مهندس دمت گرم دادا یه خواهش میشه کل کله قطعاتش رو لیست کنی بخریم بیایم ادم تا چیزی دستش نگیره نمیتونه شروع کنه
              a happy person is one who wants happiness for other

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sky_man847
                مهندس دمت گرم دادا یه خواهش میشه کل کله قطعاتش رو لیست کنی بخریم بیایم ادم تا چیزی دستش نگیره نمیتونه شروع کنه
                دوست عزیزم بهتره یه کم صبر کنید چون من با این روش جاروبکی مشکل پیدا کردم و دارم کل قسمت تغذیه مدار رو تغییر میدم مطمئن باشین اگه مدار کامل شه و از مدار نتیجه مطلوبی بگیرم حتما کل اطلاعاتی که دارم رو می زارم
                [hr]

دیدگاه

خیلی زیباست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میشه بگی چجوری برد رو طراحی کردی که مرکز ثقلش دقیقا روی روتور بیفته؟؟
                  [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
                  درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط XBlueSky
                    خیلی زیباست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میشه بگی چجوری برد رو طراحی کردی که مرکز ثقلش دقیقا روی روتور بیفته؟؟
                    همینطور که می بینید این مدار طوری نیست که بتونیم تو سیمولاتوری مثل پروتئوس و غیره شبیه سازی کنیم و بیشتر باید به صورت عملی انجام بشه و تجربه ای که از آزمون خطا ها به دست می آد خیلی ارزشمند هستش برای پی سی بی زدنش هم بیشتر همین تجربه کمکم کرد هیچ کار خاصی انجام ندادم فقط با توجه به تجربیاتم مکان قطعات رو مشخص کردم
                    راستی نمونه کامل شده پروژه احتمالا تا پنجشنبه هفته بعد طول بکشه تا حاضر شه هر وقت آماده بشه حتما برای دوستان می زارم :rolleyes:
                    [hr]

دیدگاه

:cry: دوستان من برای برق رسانی به قسمت متحرک از روش القاء استفاده کردم ولی این روش وقتی موتور رو روشن می کنم و مدار شروع به چرخش می کنه باعث ریست شدن مدام میکرو میشه و نویز میندازه :angry: برای از بین بردن اثرش زیر برد رو کاملا با یه لایه فویل پوشوندم اما انگار نه انگار از دوستان کسی پیشنهادی برای از بین بردن این نویز داره :rolleyes:
                      اعصابم رو خورد کرده این پروژه از اول ترم منو مشغول خودش کرده هر روز هم یه ادا در می آره
                      [hr]

دیدگاه

سلام دوست عزیز . پروژه جالبیه ممنون از تلاش شما و اینکه اونو به اشتراک گذاشتین

اینطور که من متوجه شدم شما یه سیم پیچ ثابت روی بدنه گذاشتی که کار تولید میدان مغناطیسی رو به عهده داره و یه سیم پیچ هم روی قسمت متحرک و دوار قرار دادی. نمیدونم درست گفتم یا نه؟

اگه امکانش بود و ازش عکس میذاشتین خیلی بهتر بود اگه درست حدس زده باشم شما یه پل و رگولاتور به سیم پیچ دوار اضافه کردی
                        من حدس میزنم مشکل ریست کردن مدار شما نه بخاطر نویز بلکه بخاطر تغذیه میکرو هستش. شما به چه روشی از صحت ولتاژ روی قسمت متحرک مطمئن میشین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majid sh
                          سلام دوست عزیز . پروژه جالبیه ممنون از تلاش شما و اینکه اونو به اشتراک گذاشتین

اینطور که من متوجه شدم شما یه سیم پیچ ثابت روی بدنه گذاشتی که کار تولید میدان مغناطیسی رو به عهده داره و یه سیم پیچ هم روی قسمت متحرک و دوار قرار دادی. نمیدونم درست گفتم یا نه؟

اگه امکانش بود و ازش عکس میذاشتین خیلی بهتر بود اگه درست حدس زده باشم شما یه پل و رگولاتور به سیم پیچ دوار اضافه کردی
                          من حدس میزنم مشکل ریست کردن مدار شما نه بخاطر نویز بلکه بخاطر تغذیه میکرو هستش. شما به چه روشی از صحت ولتاژ روی قسمت متحرک مطمئن میشین؟
                          ممنون
                          میکرو و درایور ها رو روی یه برد زدم و رگولاتور و پل دیود و خازن های صافی هم روی یه برد و قبل از اینکه برد میکرو رو روی قسمت متحرک سوار کنم از صحت خروجی برد تغذیه ام توسط یه led مطمئن شدم بدین صورت که led رو سری با یه مقاومت 330 اهمی به خروجی تغذیه وصل کردم و موتور رو روشن کردم و این led تشکیل یه دایره کاملا صاف و بدون قطعی رو داشت در صورتی که با میکرو این اتفاق نمی افته و با ریست شدن میکرو این دایره در بعضی از نقاط قطع میشه :angry:
                          [hr]

دیدگاه

سلام
                            یه سر به سایت wle.irو تکنو بزنید کامل توضیح داده برنامه اشم هست
                            او

دیدگاه

نوشته اصلی توسط setareh shab
                              سلام
                              یه سر به سایت wle.irو تکنو بزنید کامل توضیح داده برنامه اشم هست
                              اونا نه به درد می خورن نه با AVR انجام شدن
                              [hr]

دیدگاه

پیشنهاد میکنم برا اینکه مطمعن بشین که ایراد از تغذیه نیست ولتاژ میکرو رو از یه باطری سکه ای (CR2032) تامین کنین (باطری رو مثلا با چسب حرارتی به فیبر محکم کنین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X