اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
    نمیدونی من چیکار کردم طرف میگه 200 هزار تمن خیلی گرون نیست؟؟؟
    براای یه تابلو 128 در 64
    البته بالاخره به این نتیجه رسیدیم که به جای این قابها از این مدل استفاده کنیم
    ببینید
    http://s3.picofile.com/file/76272885...ktrop.rar.html
    مهندس حتما به طرف اینطور فهموندی که واسه یه طرح میلیاردیه گفته تا جاداره ازتون پول بگیره!!!!
    همون 70 تومن که دوستمون ساخته واقعا طرفش خوش حساب بوده باید همین قدر خرج داشته باشه نه بیشتر
    وقت ندارم مگرنه منم میساختم عکسشو میذاشتم اگه میشد برای شمام میساختم!!! :angry:
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

سلام
      اقا مجتبی قرار شد قابی رو که ساخته با عکس بذاره نذاشت که :cry2:
      یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
        سلام
        اقا مجتبی قرار شد قابی رو که ساخته با عکس بذاره نذاشت که :cry2:
        سلام این تابلوی اولیه که ساخته به خاطر اینکه یه نیم سانتیمتر کمتر داشت از کناره ها به همین خاطر به دردمون نخورد
        بعد یه تابلو روان تو مسجدمون داشتیم البته خراب بود زنگ زدم گفتن بیارن براشون درست کنم و آوردن من پشتشو که باز کردم به صورت بالا که عکسشو گذاشته بودم بسته بودن من هم به قابساز زنگ زدم و آمد دید و برای من هم چند تا از این ورق ها رو ساخت که نزدیک هشت تا ده سوراخ داره و راحت پیچ میشه ان شالله تو فرصت بعدی از قاب جدید عکس میگیرم :nice: :nice: :nice:
        http://s1.picofile.com/file/76278956...ravan.zip.html
        نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
        barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

دوستان عزیز دو تا اقا مجتبی
          تابلو هاتون روشن نشد ببینیم کدوم کیفیتش بهتره تا ما هم از او نجا خرید کنیم
          تابلو طیف یه کم قیمتش خیلی پایین تر از پرتو هستش
          **** k i n j ****

دیدگاه

دوستان منم مازول و تجهیزاتشو خریدم :wow: :wow:
            از تابلو طیف
            قاب 32*96 رو میگفت 55 تومن نگرفتم.خوب میگفت؟
            **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
              بنظرم برای این اندازه قیمت 40 - 45 تومن خیلی مناسب بود با فرض اینکه اونها یکی دوتا نمیسازند تولید خودشون یا وارداتی باید توی تعداد زیاد ارزونتر بیفته ولی اگه بخوای تکی خودت با همون 55 تومن شاید نتونی بسازی!!!! oo:
              در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
              گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                دوستان منم مازول و تجهیزاتشو خریدم :wow: :wow:
                از تابلو طیف
                پرتو نور میگه قابهای ما با سی ان سی بریده شده ماژولی دوازده تمن
                نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
                barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

سی ان سی چه خوبی داره؟مگه داخل کار نیست؟دید نداره که.شاید واسه پیچ میگه که دقیق در بیاد
                  ولی این تقریبا 9200 میوفته
                  متر مربعی 180000 تومن
                  **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی1368
                    قیمت قاب ساخته شده همراه با رنگ در ابعاد 128*48 نزدیک 70 هزار تومان شد
                    واقعا خوب شده
                    تابلو طیف با اون قیمتی که داد حدود 110 تومن در میومد
                    سوراخ هاشو دقیق تونست در بیاره؟
                    **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                      واقعا خوب شده
                      تابلو طیف با اون قیمتی که داد حدود 110 تومن در میومد
                      سوراخ هاشو دقیق تونست در بیاره؟
                      دوستان قاب رنگ آمیزی شد و اوردمش ماژولها رو روش نصب کردم اما سوراخهاش دقیق نیستن چون طرف با دست سوراخکاری کرده اما قاب آماده تابلو طیف با دستگاه سی ان سی حالا مشکلی نیست میشه سوراخها رو گشاد تر کرد و از واشر بزرگتری استفاده کرد
                      Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

یه مین برد U3 از تابلو طیف گرفتم که یکی 2 بار پروگرم کردم و دیگه پروگرم نشد براشون پس فرستادم و گفتن یکی دیگه برات میفرستیم (فعلا هزینه پست ؛ ارسال مین برد برای تابلو طیف رو داشته باشی4000) حالا یه مین برد برام فرستادن ( هزینه ارسال اینجا رو هم داشته باشید 14000) بسته رو باز میکنم میبینم یه مین برد A3 برام فرستادن و..... :angry: :angry: بهشون زنگ زدم گفتن کلا دیگه مین برد U3 نداریم مجبور شدم از پرتو نور تهیه کنم
                        Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

یه مین برد U3 از تابلو طیف گرفتم که یکی 2 بار پروگرم کردم و دیگه پروگرم نشد براشون پس فرستادم و گفتن یکی دیگه برات میفرستیم (فعلا هزینه پست ؛ ارسال مین برد برای تابلو طیف رو داشته باشی4000) حالا یه مین برد برام فرستادن ( هزینه ارسال اینجا رو هم داشته باشید 14000) بسته رو باز میکنم میبینم یه مین برد A3 برام فرستادن و..... :angry: :angry: بهشون زنگ زدم گفتن کلا دیگه مین برد U3 نداریم مجبور شدم از پرتو نور تهیه کنم
                          جدی؟؟
                          مگه اونا با چی پست کردند که اینفدر شد؟؟

فکر کنم کل جنساشون رو با اتوبوس می فرستند و اصلا با پست کار نمیکنن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
                            سلام این تابلوی اولیه که ساخته به خاطر اینکه یه نیم سانتیمتر کمتر داشت از کناره ها به همین خاطر به دردمون نخورد
                            بعد یه تابلو روان تو مسجدمون داشتیم البته خراب بود زنگ زدم گفتن بیارن براشون درست کنم و آوردن من پشتشو که باز کردم به صورت بالا که عکسشو گذاشته بودم بسته بودن من هم به قابساز زنگ زدم و آمد دید و برای من هم چند تا از این ورق ها رو ساخت که نزدیک هشت تا ده سوراخ داره و راحت پیچ میشه ان شالله تو فرصت بعدی از قاب جدید عکس میگیرم :nice: :nice: :nice:
                            http://s1.picofile.com/file/76278956...ravan.zip.html
                            از قسمت قفسهای ماژول ها عکس گرفتی ممنونیم ولی از قسمت خود قابش عکس خاصی نگرفتی .اگر برات امکان داره از قابش پشتش هم از زوایای مختلفش برامون بذار

دیدگاه

من امروز خریدم ازشون
                              حالا که از پرتو تهیه کردن باز هم u3 نیست که؟؟؟
                              ماژول ها سالم بودن؟نورش خوبه؟
                              راستی با چی پست کردن :surprised:؟؟؟پول پست رو پیش از شما گرفتن یا پس کرایه؟

دوستان قاب رنگ آمیزی شد و اوردمش ماژولها رو روش نصب کردم اما سوراخهاش دقیق نیستن چون طرف با دست سوراخکاری کرده اما قاب آماده تابلو طیف با دستگاه سی ان سی حالا مشکلی نیست میشه سوراخها رو گشاد تر کرد و از واشر بزرگتری استفاده کرد
                              کلا این قاب واست چقدر تموم شد؟؟؟

**** k i n j ****

دیدگاه

این تیپاکس خیلی کاسبی خودشو با همین روش سکه کرده .............میره رایگان در محل جنسو تحویل می گیره برای همین هم اکثر شرکتها خودشون را راحت کردند و به جای رفتن به پست با این شرکت کار می کنند
                                کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                                ولتر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X