اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه سوئیچینگ برای آمپلی ماشین باهسته حلقوی(توروئید)-600وات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : منبع تغذیه سوئیچینگ برای آمپلی ماشین باهسته حلقوی(تیروئید)-600وات

نوشته اصلی توسط armin_gera
    مگه رله هم تو مدار داریم؟! :surprised: :biggrin: برا چیه این رله؟!
    بله یکی هست :biggrin:واسه ریموت هستش.
    سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emparator
      بله یکی هست :biggrin:واسه ریموت هستش.
      ای بگم چی نشی بابا یه ترانزیستور بزار خلاص دیگه رله واسه چی ؟! 2500 تومن خرج اضافه
      عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
      مخترع برتر شمال غرب سال 96
      مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

اگه پی سی بی رونزدی فایل وادیت کنم.
        اقا هنوز pcb را نزدم :mrgreen: :wow: :wow:
        تشکر فراوان بخاطر ادیت کردن pcb
        DD Audio & SP Audio

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir h.
          اقا هنوز pcb را نزدم :mrgreen: :wow: :wow:
          تشکر فراوان بخاطر ادیت کردن pcb
          اینم بارله ای که گفتی فقط ببین اون رله اندازه است.
          http://s5.picofile.com/file/8167534100/smps.PDF.html
          http://s5.picofile.com/file/8167534400/smps_1.PDF.html

دیدگاه

اینم بارله ای که گفتی فقط ببین اون رله اندازه است.
            http://s5.picofile.com/file/8167534100/smps.PDF.html
            http://s5.picofile.com/file/8167534400/smps_1.PDF.html
            حله داداش. :mrgreen:
            مشکلی ندارد.
            DD Audio & SP Audio

دیدگاه

سلام
              امروز رفتم pcb مدارو چاپ کردم دیدم جا برای دو تا هسته هم دارد.
              حالا میشه از دو تا هسته استفاده کنم تا توان بیشتری بگیرم. هسته ها همون قبلی ها هستند.
              DD Audio & SP Audio

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir h.
                سلام
                امروز رفتم pcb مدارو چاپ کردم دیدم جا برای دو تا هسته هم دارد.
                حالا میشه از دو تا هسته استفاده کنم تا توان بیشتری بگیرم. هسته ها همون قبلی ها هستند.
                مگه چقدرتوان لازم داری؟

دیدگاه

مگه چقدرتوان لازم داری؟
                  میخوام یه امپ درست و حسابی مونو واسه ساب بسازم که 300 تا 500 بده به ساب ووفر. :twisted:
                  مدارو هم میخوام دوبل 70 بسازم. :mrgreen:
                  DD Audio & SP Audio

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir h.
                    میخوام یه امپ درست و حسابی مونو واسه ساب بسازم که 300 تا 500 بده به ساب ووفر. :twisted:
                    مدارو هم میخوام دوبل 70 بسازم. :mrgreen:
                    شماحدود600وات توان لازم داری که بایه هسته هم شدنیه مچ کردن دوتاهسته یکم سخته نه اینکه نمیشه هابایستی یکم حوصله به خرج بدی شما هستت اندازش چقدره؟
                    یه عکس ازهستت بزار.

دیدگاه

شماحدود600وات توان لازم داری که بایه هسته هم شدنیه مچ کردن دوتاهسته یکم سخته نه اینکه نمیشه هابایستی یکم حوصله به خرج بدی شما هستت اندازش چقدره؟
                      یه عکس ازهستت بزار.
                      هسته ها رو دیروز سفارش دادم احتمالا هفته اینده برسه دستم.
                      یه توضیحی در مورد اینکه چرا مچ کردن دو تا هسته سخته میدین مگه تنها فرقش این نیست که هر سرثانویه باید روی یه هسته پیچیده بشه
                      DD Audio & SP Audio

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir h.
                        هسته ها رو دیروز سفارش دادم احتمالا هفته اینده برسه دستم.
                        یه توضیحی در مورد اینکه چرا مچ کردن دو تا هسته سخته میدین مگه تنها فرقش این نیست که هر سرثانویه باید روی یه هسته پیچیده بشه
                        نه عزیز توهردوهسته هم اولیه داریم وهم ثانویه شمااگه اندازه هستتون دقیق یکی باشن اون موقع بایستی هم اولیه وهم ثاونیه هردوتاهسته روعین هم بپیچین که خوداینکارخودش مکافاته توصیه می کنم ازیه هسته استفاده کنی تازه این بایه دونه هستم خیلی کارداریافکرنکن همون دفعه اول که پیچیدی انداختی رومدارراحت کارکنه.
                        این هسته که عکسشوگذاشتم بالای 500وات ازش توان گرفتم اگه یکم ازاین هسته بزرگترشوبخری راحت 600وات توان وگرفتی.
                        http://s5.picofile.com/file/8168218242/IMG_20140720_220125.jpg

دیدگاه

نه عزیز توهردوهسته هم اولیه داریم وهم ثانویه شمااگه اندازه هستتون دقیق یکی باشن اون موقع بایستی هم اولیه وهم ثاونیه هردوتاهسته روعین هم بپیچین که خوداینکارخودش مکافاته توصیه می کنم ازیه هسته استفاده کنی تازه این بایه دونه هستم خیلی کارداریافکرنکن همون دفعه اول که پیچیدی انداختی رومدارراحت کارکنه.
                          این هسته که عکسشوگذاشتم بالای 500وات ازش توان گرفتم اگه یکم ازاین هسته بزرگترشوبخری راحت 600وات توان وگرفتی.
                          http://s5.picofile.com/file/8168218242/IMG_20140720_220125.jpg
                          منظور من این بود که روی هر هسته باید دو تا 4 دور برای اولیه پیچید.
                          و بجای این که ثانویه رو مثلا دو تا 19 دور روی یک هسته بپیچیم یک 19 دور را روی یک هسته.و 19 دور دیگر را روی هسته دیگر.
                          هسته هایی را که سفارش دادم فکر کنم از این کوچکتر باشند.فکر کنم تقریبا اندازه سر بطری اب معدنی هستند
                          DD Audio & SP Audio

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir h.
                            منظور من این بود که روی هر هسته باید دو تا 4 دور برای اولیه پیچید.
                            و بجای این که ثانویه رو مثلا دو تا 19 دور روی یک هسته بپیچیم یک 19 دور را روی یک هسته.و 19 دور دیگر را روی هسته دیگر.
                            هسته هایی را که سفارش دادم فکر کنم از این کوچکتر باشند.فکر کنم تقریبا اندازه سر بطری اب معدنی هستند
                            اول ازهمه بگم بااین اندازه هایی که ازهسته هاگفتی نهایت هرهسته 100یا150وات توان میدن.وامادرموردسیم پیچی تااون جایی که من فهمیدم شمامیگین واسه هرهسته یه 19دوربپیچی ویک سراز19دوریک هسته روبایه سراون یکی 19دورروبه جای سروسط استفاده کنی که من ندیدم اینجوری بپیچن اگه داخل آمپای ماشینونگاه بکنی میبینی که هردوتاهسته سروسط دارن شمام به جای دوتاهسته ازیه هسته بزرگتراستفاده کن.

دیدگاه

اول ازهمه بگم بااین اندازه هایی که ازهسته هاگفتی نهایت هرهسته 100یا150وات توان میدن.وامادرموردسیم پیچی تااون جایی که من فهمیدم شمامیگین واسه هرهسته یه 19دوربپیچی ویک سراز19دوریک هسته روبایه سراون یکی 19دورروبه جای سروسط استفاده کنی که من ندیدم اینجوری بپیچن اگه داخل آمپای ماشینونگاه بکنی میبینی که هردوتاهسته سروسط دارن شمام به جای دوتاهسته ازیه هسته بزرگتراستفاده کن.
                              بله منظور من همینه.
                              چون توی سوئیچینگی که اقای بهنام قرار دادن.و دو تا هسته دارد سیم پیچی هسته ها همینطوری هستش.
                              هسته ها هنوز دستم نرسیده شایدم از این بزگتر باشند من حدودی گفتم
                              DD Audio & SP Audio

دیدگاه

منظورت سوئیچینگی که باهسته پاورکامپیوتره اره نسخه بازبینیش اونجوری بودولی بااین همه نتیجه خوبی نگرفتن ازش.
                                به هرحال شمابادوتاهسته بپیج حداقل نتیجم نگرفتی به تجربت که اضافه میشه ولی انشاالله که نتیجه بگیری.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X