اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ربات فوتبالیست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ربات فوتبالیست

سلام

مهندسین محترم این سایت ها که connect نمی شن ما رو دست انداختین مخصوصا اون سایت قوانین روبات های متوسط ، بعد هم اینکه خوب شد من تاکید کرده بودم که قوانین لاتین رو خودم درآوردم من دنبال ترجمه شده این قوانینم.

با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط زهرااسدی
      سلام

مهندسین محترم این سایت ها که connect نمی شن ما رو دست انداختین مخصوصا اون سایت قوانین روبات های متوسط ، بعد هم اینکه خوب شد من تاکید کرده بودم که قوانین لاتین رو خودم درآوردم من دنبال ترجمه شده این قوانینم.

با تشکر
      یعنی چی کانکت نمی شن؟! من الانی چک کردم درست بود ...
      فارسی شم فک نکنم گیر بیاد ...
      به دلیل رعایت نکردن قوانین ، امضا ویرایش شد.

دیدگاه

سلام.
        آقا میگم اگه میشه شما یه وقتی بذارید قوانین دوره قبل رو به صورت کامل و دسته بندی اینجا بذارید. .
        موفق باشید.
        شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
        هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
        چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

اخه فارسی قوانین دوره قبل ام یر نمی آد ... تو این زمونه فارسی دیگه بدرد نمی خوره ... قبول داری دیگه؟

http://www.sharemation.com/naarkhoo/jj.JPG?uniq=-3qv4yx

اینم یه عکس ... نمی دونم قوانین اصلا بکارتون نمیاد ...
          اصلا صورت مساله چیه؟

دیدگاه

با سلام . :smile:

دوست عزیز ، به این لینک مراجعه کن امیدوارم مفید واقع بشه .
            ( متن مقاله رو کامل مطالعه بفرمایید .)

http://www.computernews.ir/article.aspx?n=2007-5-1000135 :arrow:

با سپاس .
            می خور که ز دل کثرت و قلت ببرد واندیشه ی هفتاد و دو ملت ببرد.
            پرهیز مکن ز کیمیایی که از او یک جرعه خوری هزار علت ببرد .
            (حکیم عمر خیام)

دیدگاه

آقای نحوی سلام

به من گفتند برای کارتون بهتره c++ bilder بخونین بعضی ها هم می گن با دلفی کار کنین حالا به نظر شما کدوم بهتره؟ یعنی کدومش کاراییش بیشتر و مشکلاتش کمتره؟

دیدگاه

سلام.
                حقیقتش من با این کامپایلر ها زیاد کار نکردم.
                شنیدم که دلفی ارتباطش با سخت افزار راحته
                اونم که سی هست دیگه.
                نمیدونم نحوه اتصال دوربین به برنامه چطوری میشه.
                مرتضی جان اگه فرصت داشته باشن میتونن راهنمایی کنن.

اگه بخواهید قسمت هایی رو با متلب انجام بدید من میتونم کمک کنم
                موفق باشید.
                شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
                هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
                چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

:smile:
                  اگه من پیشنهاد دادم با دلفی کار کنین،برای این بود که از شما پرسیدم کدوم زبانها رو بلدین!!آ‌ تنها زبان مرتبطی که گفتین همین بود! وقتی میگین ترم آخرین،برای فقط همین مسابقات فرصت دارین!!آ‌ همین رو هم فقط بلدین!!آ‌ خوب حالا تا بیاین بورلند سی رو یاد بگیرین!!آ‌کلی وقت می گیره! دلفی اونطوری چیزی کم نمیاره اما خوب،چون معمولا این مسابقات open source هستن و بورلند محصولاتش GCC آ‌رو هم یه جورایی پشتیبانی میکنه و ممکنه توو اینترنت موارد مرتبط با اون رو پیدا کنین (که اگه بشه ... Cخواهد بود ) شاید اولویت عوض شه ...
                  اما بازم پیشنهاد می دم با دلفی شروع کنین،اون هم 7 ...
                  بابا 2 هفتست دنباله ابزار می گردین!! ایطوری پیش برین حالا حالاها .... با همین دلفی شروع کنین!!آ‌من که پیغام دادم وقتی شروع کردین هر جا دیدم کمک نیازه دونستم میگم :smile:

در نهایت الان محصولاته بورلند هم دارن مثل زبانهای مایکروسافت به سمتی پیش می رن که دیگه فرق انچنانی نداشته باشه با کدوم کار میکنین!!آ‌ امروز C Builder 2007 آ‌رو هم از جایی دانلود کردم،اگه گزینه مثبی دیدم خبر میدم! اما مطمئن باش نداره و الکی منتظر این خبر من نباشین،همین الان با دلفی دیگه کارو شروع کنین ،دیر میشه ها! ... قوانینم همونطور که گفتم اگه کسی ترجمشو داشته باشه برای خودش رقیب تراشی نمیکنه به شما بده!!آ‌نصف مسابقات ما ایرانی ها اینه که یه چیزیو که از جایی گیر اوردیم از هم پنهان کنیم تا بقیه کم بیارن !!آ‌ پس خودتون شروع کنین ...

دیدگاه

با سلام .
                    زهرا خانم ، اگه لینک های که در این پست قرار می دم ( که البته در پست قبلیم هم یه قسمتش رو گذاشته بودم ) ، کامل مطالعه بفرمایید جواب همه سوالاتتون رو
                    از جمله " قوانین فارسی مسابقات و انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب و پردازش تصویر و تشخیص موقعیت اشیا در ربات و .. رو حتما می گیرید .

http://www.computernews.ir/article.aspx?n=2007-8-1000269 ( قسمت 1)
                    http://www.computernews.ir/article.aspx?n=2007-5-1000136 ( قسمت2 )
                    http://www.computernews.ir/article.aspx?n=2007-5-1000137 (قسمت 3)
                    http://www.computernews.ir/articles.aspx?s=hardware ( قسمت 5 و 6و 7 مقالات آموزشی رباتیک ) .

موفق باشی . :agree:
                    می خور که ز دل کثرت و قلت ببرد واندیشه ی هفتاد و دو ملت ببرد.
                    پرهیز مکن ز کیمیایی که از او یک جرعه خوری هزار علت ببرد .
                    (حکیم عمر خیام)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط زهرااسدی
                      آقای نحوی سلام
                      به من گفتند برای کارتون بهتره c++ bilder بخونین بعضی ها هم می گن با دلفی کار کنین حالا به نظر شما کدوم بهتره؟ یعنی کدومش کاراییش بیشتر و مشکلاتش کمتره؟
                      ُسلام
                      فرقی نمی کنه دارید با چه زبانی کار می کنید مسله مهم اینه که برنامه نویسی و اصول اولیه و مهم اون رو یاد بگیری همین
                      دلفی خیلی عالیه برای شروع هم دلفی 7 بهتره
                      موفق باشی

دیدگاه

آقای مجتهدی سلام
                        آقا ما که دعوا نداریم چرا اینقدر خشن صحبت می کنید تازه شما گفتی خودت رو بنداز تو چاه من که نباید بندازم باید اول پرس و جو کنم ببینم ته اون چاه چیز با ارزشی پیدا می شه که من برم یا نه
                        درست می گم؟

نکته ی دیگه اینکه : کسی می تونه برای من تفاوت عمده بین انواع محیط های رنگی رو توضیح بده؟ و اصلا آیا برای یه ربات لازمه که ما همه این محیط ها رو بلد باشیم؟

دیدگاه

یا خدا!!!آ‌ یا پیغمبر!!!
                          مجتهدی کیه آ‌دیگه ؟!!آ‌آ‌ اینجا کسی به اسم مجتهدی با شما دعوا کرد :eek: ؟ بگین خودم دعواش کنم :icon_razz: چرا من نمی بینم کسی به اسم مجتهدی اینجا تاپیک زده باشه :mrgreen:

بگزریم!!!!آ‌ این اسم رو فراموش کنین بابا!!!آ‌ فقط خپل سیبیلو

ببخشیدها !!آ‌ ببخشیدها!!آ‌ حالا پیشنهادات من شد توو چاه انداختن دیگه :sad: ؟ من به اکثر زبانها پردازش تصویر انجام دادم !!آ‌ یه چیز می دونم یه چیز میگم دیگه :cry:
                          خوندن دوربین و ...
                          دستتون درد نکنه دیگه :sad:

اما جمله آخرم که دیگه به درد می خورد!!آ‌گفتم که زودتر شروع کنین!!!آ‌ شروع کردین ؟آ‌می تونین دوربین رو بخونین ؟ می تونین روو عکس کاری کنین ؟آ‌

من حاضرم از بیخ برنامه رباطتتون رو بنویسم اما فقط بگین اسم منو از کجا پیدا کردین :cry2:

دیدگاه

اطلاعات فضای رنگی زیاد پیچیده نیست ... و بستگی دوربینت چی بهنت می ده و تو چه جوری حال می کنی برنامتو بنویسی ... در نهایت همشون قابل تبدیل به همن
                            تو ویکیپدیا color space و سرچ بده

دیدگاه

خپل سیبیلو سلام

شما اگه امکان داره اول برنامه ی روباتم رو بهم بدین البته توقع خیلی زیادیه می دونم ولی اگه نمی شه لااقل یه برنامه پردازش برای یه تصویر ساده رو بهم بدین آخه من اصلا نمی دونم حتی الگوریتم کارمون چیه.

روی گیر آوردن اسمتون هم زیاد تاکید نکن شاید بعدها گفتم البته کار خیلی سختی هم نبود. خودت که فکر کنی می فهمی.

اگه هم تا حالا بهتون توهینی شده واقعا عذر می خوام . من قصد بی ادبی نداشتم.

با تشکر فراوان

دیدگاه

اگه امشب برسم(به خدا سرم خیلی شلوغه!!آ‌ اگه نرسیدم نگین ... ) ،تاپیک پردازش تصویری که شروع کرده بودم و در اثر استقبال و پشتیبانیه بی نظیر!!!آ‌ بی خیال شدم :cry2: رو با ویژوال بیسیک ادامه می دم!آ‌ همکاری کن تا توو 1 هفته اصول رو یاد بدم...
                                بعد کدهای دلفی رو می دم!آ‌
                                فراومش نکنین برای این رباط امکانات بیسیم چند کاناله،مکانیک و .... هم می خواین!!!آ‌ اونها حله دیگه ؟

اون موضوع هم جدا هر چی فکر کردم نفهمیدم!! خدا وکیلی همکاری کنین زود تر یادتون بدم :icon_razz: تا بگین که ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X