اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ربات فوتبالیست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ربات فوتبالیست

سلام

ببین من تازه امروز فهمیدم برای این کار می تونیم از طریق ارتباط بی سیم ربات رو کنترل کنیم ولی نمی دونم این ارتباط بی سیم چیه یعنی می دونم چیه توی درس شبکه مون هم یه چیزایی خوندیم ولی نمی دونم اصلا اینجا به درد می خورند یا نه

نکته دیگه اینکه منظورتون از همکاری چیه؟ من باید چی کار کنم؟

ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط زهرااسدی
      سلام

ببین من تازه امروز فهمیدم برای این کار می تونیم از طریق ارتباط بی سیم ربات رو کنترل کنیم ولی نمی دونم این ارتباط بی سیم چیه یعنی می دونم چیه توی درس شبکه مون هم یه چیزایی خوندیم ولی نمی دونم اصلا اینجا به درد می خورند یا نه

نکته دیگه اینکه منظورتون از همکاری چیه؟ من باید چی کار کنم؟

ممنون
      بابا همکاری یعنی دست به امتیاز مثبت سریع باشه
      یه خط بخون زرتی امتیار بده
      هی امتیاز مثبت تا نویسنده حال بکنه :mrgreen:
      خوب راست می گه دیگه دلشو به چی خوش بکنه هان !!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاه

:angry: اخه من امتیاز می خوام چی کار ؟؟!!!!!آ‌ باهاش پول می دن یا آدم رو می برن بهشت آخه ؟!!!!!

والله دلم می خواد کمک کنم اما تا میام شروع کنم هی یه کاره تازه پیش می اد!!

منظور از همکاری اینه که لااقل به فکر یادگیری باشین و چیزی که می گم رو یاد بگیرین!نه اینکه دنباله ابن لاشین که چزی که استاد گفته رو یه انجامی برای نمره داده باشین! همین! بزارین شروع کنم به گفتن خودتون متوجه میشین ...

دیدگاه

سلام

ما که آماده ایم هر چی شما بگین هم قبول داریم و سعی می کنیم سریع یادش بگیریم. خوبه؟

حالا از کی شروع می کنید؟

از همین جا آموزشها رو برام می فرستین یا از طریق میلم؟

دیدگاه

راستش صحیح اینه که به احترام بقیه که الان توو انجمن هستن و این سوالها رو می خونن من همیجا جواب بدم!آ‌اما می بینین که دارم این رو تنبلی می کنم!!آ‌ اگه بتونین قول بدین جوابها و برنامه هایی که توو چت بهتون می دم رو بعد اینجا برای بقیه بزارین،ترجیح می دم برای افزایش سرعت کار شما که الانش هم دیره !!!آ‌ توو چت جواب بدم!آ‌راستش یه مدته حوصله نوشتن رو ندارم...
            اما قوله یادتون نره ...

دیدگاه

سلام

قوله رو که یادم هست

برا فرستادن مطلبا هم متاسفانه از طریق چت نمی تونم چون من سر برنامه هام حسابی نیست ممکنه نتونم درست و حسابی استفاده کنم اگه لطف کنید و مطلب ها رو به میلم بفرستین ممنون می شم

بازم حق انتخاب با شماست.

دیدگاه

KhepeleSibilo سلام

آقا ما رو سر کار گذاشتی؟ اگه نمی خوای کمک کنی یه کلام بگو نمی خوام ما هم حیرون نمی شیم که هر روز و هر ساعت بیاییم توی سایت.

اگه واقعا نمی خوای کمکاتو شروع کنی بگو تا خیال ما هم راحت شه بریم دنبال یه راه دیگه.

لطفا هر چه زودتر .

با تشکر

دیدگاه

من که به شما گفتم حوصله نوشتن هیچی رو ندارم!!! اگه بخوام ایمیل بنویسم خوب میام عین بچه آدم همینجا می نویسم!!
                  من گفتم ای دی یاهوم توو مشخصات اینجام هست،تا دیدین ONآ‌هستم (که اصولا 90%آ‌مواقع حتی اگه چراغم خاموش باشه ON هستم ) بهم PM آ‌بدین هر چی میخواین بپرسین و کامل توضیح بدم!!
                  حالا به نظرتون شما سر کارین یا من که هر روز منتظر سوالم ؟

دیدگاه

سلام

قرار نبود من سوال بپرسم شما جواب بدین.
                    قرار بود شما از همون اول هر چی که نیازه به من یاد بدین من هم با سرعت همه چیزایی که شما می گین یاد بگیرم بعد هم اگه سوالی بود اونوقت ازتون بپرسم تو رو خدا اگه می خواین شروع کنین هر چی زودتر بهتر.

منتظر جوابتون هستم

ممنون

دیدگاه

سلام

مثل اینکه قراره من همیشه دو سه تا پیغام بذارم تا شما جواب بدین . خب آقای محترم چی شد؟
                      کمک می کنین یا نه ؟
                      به میلم می فرستین یا بازم اصرار به چت کردن دارین یا توی همین انجمن اطلاعاتتون رو می ذارین؟

تو رو خدا هر کار می کنین زودتر منو در جریان بذارین ما هیچی هیچی وقت نداریم.

ممنون

دیدگاه

1 - yek ketab matlab begir ghesmat matrishayash ra bekhan
                        2 - yek ketab takhasosi toolbox pardazesh tasvir dar matlab chap shode dar enghelab mojode on ro motale kon

دیدگاه

اولا اگه هیچی هیچی وقت ندارین! چرا سالی یه بار میاین دنباله جواب ؟
                          دوما چت با شما برای من چی داره که به چت اصرار کنم ؟
                          سوما من اگه بخوام بشینم یه رباط بسازم که خوب برای خودم می سازم ! خودم می رم مسابقات!!!!!!آ‌ دیگه نمیام بسازم و دستورالعمل بزارم اینجا!!آ‌ تو حاضری این کارو بکنی ؟ ...
                          من هزار بار گفتم بازم می گم،شما یا هر کس دیگه ای که می خواد،شروع کنه،جاییش سوال داشت یا مشکلی داشت من جواب می دم!آ‌اما من معلم خوبی نیستم که بشینم درس بدم!!!!!آ‌ قبلا هم خواستم این کار رو بکنم اما بی سوال و جواب نمی تونم!!آ‌
                          من گفتم شروع کن،سوال داشتی بدونم جواب می دم!آ‌حالا می خواد چت باشه،می خواد ایمیل باشه،می خواد اینجا باشه ... اما دیگه حوصله نوشتن قصه رو ندارم !!آ‌بشینم برای خودم بگم یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود یه ویدیو کپچره بود که به خیر و خوشی داشت با 2 تا موتور می رفت توپ شوت کنه،پاش سر خورد ...
                          موضوع بعدی اینه که شما جواب های منو هم قبول ندارین !!!
                          هر وقت تصمیم گرفتین قطعی شروع کنین!!آ‌زبان و .. رو هم قطعی در نظر گرفتین! نشستین یه برنامه کاری برای خودتون ریختین! مرحله به مرحله خواستین پیش برین،به من بگین تا من هم کمک کنم،اما قصه نمیگم
                          بعدشم شما یک پیغام بزارین اما سوال درست و حسابی (نه درخواست شاهنمامه خونی،یا پرسیدن سوال هزار بار جواب داده شده،یا بازخواست بدیهیات،آ‌یا اصرار به سفسته یا ...)آ‌داشته باشین،من با اولیش جواب می دم

دیدگاه

سلام دوستان مباحث این تاپیک داره به یه مناظره غیر علمی تبدیل می شه لطفا مسیر بحث را عوض کنید ....
                            پیشنهاد بنده برای استارت کار ایجاد یک چارت منطقی است کا براساس اون تخصص ها را جدا کنیم مثلا بخش مکانیک ...پردازش تصویر .....سیستم فرمان وکنترل وغیره که البته در یک تاپیک جدا و با اسم پروژه طراحی یک رو بات فوتبالیست که تمام اعضا می تونن خودشون در گیر مسائل این تاپیک کنند و محصولی که از این روش بدست می آید کاملا معقول و به نظرم بهتر از این روشی است که داریم پیش می گیریم با تشکر
                            :job:

دیدگاه

سلام

اولا من قصد ندارم کسی آماده بذاره جلوم تا بخورم بعدم اینکه مرده و حرفش اگه حرف من و قبول نداری برو پیغام های قبلیتو یه نگاه بنداز خود شما پیشنهاد معلمی دادی حالا خیلی راحت می زنی زیرش
                              من اگه گفتم نمی تونم چت کنم واسه خاطر این بود که من اصلا خونه نیستم بیشتر وقتم تو دانشگاه می گذره اونجا هم به اون صورت کامپیوتر در اختیارم نیست که بتونم استفاده کنم

بعدم آره اگه ربات بلد بودم برای همه ی اونایی که نیاز داشتن معلمی می کردم .

حرفاتون رو هم تا حالا هر چی گفتین قبول کردم اگه بعد هر راهنمایی تون از بقیه هم نظر خواستم دلیل بی حرمتی به شما نبوده بلکه می خواستم نظر بقیه رو هم بدونم شما که قبول دارین عالم دهر نیستین خب ممکنه از هزار نفر یکی پیدا بشه که نظر بهتری بده قبل از شما یکی بهم گفته بود با ویژوال کار کنم یکی گفته بود با مطلب اگه همون اول گوش به حرف اونا می کردم که نمی شد .

به هر حال قرار نیست حرفای من به کسی بر بخوره و قرار هم نیست که دعوا کنین نمی خواین به قول خودتون قصه بنویسین اختیار با خودتونه من اگه پیله کردم واسه این بود که فکر می کردم رو حرفای قبلیتون هستین

حالا هم دیر نشده اگه قراره من ربات ساز بشم حتما باید خودم هم راهش رو پیدا کنم من فقط از شما راهنمایی خواستم که حداقل بفهمم از کجا باید شروع کنم تا از این سردرگمی نجات پیدا کنم و اینکه چون دلفی رو به اون صورت بلد نیستم خواستم تا حداقل در حد مبتدی بهم یاد بدین .

همین و بس...

دیدگاه

ادمین چرا این پست الکی و نمی بندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                                به دلیل رعایت نکردن قوانین ، امضا ویرایش شد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X