اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

سلام
    باطری گوشی خراب شده و عوضش کنید.
    من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

عوض کردم ولی تغییری نکرد

دیدگاه

سلام.
        گوشیم شارژش به 15 درصد میرسه یکدفعه خاموش میشه.حتی منوی خاموش شدن هم نمیاد یکدفعه خاموش میشه.
        مشکل شارژ هم نداره خوب نگه میداره.
        باطریش هم پلم هست عوض نمیشه.مدلش nokia E7
        ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahsa 1370
          عوض کردم ولی تغییری نکرد
          احتمال داره که ویروسی باشه و app های زیادی رو فعال کرده که باطری زود تموم میشه.
          من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

حالا یه راهی پیش پام بگذار میشه با انتی ویروس کامپیوتر موبایلم را ویروس یابی کنم

دیدگاه

حالا یه راهی پیش پام بگذار میشه با انتی ویروس کامپیوتر موبایلم را ویروس یابی کنم
              سلام
              دقیقا نمیدونم امکان داره یا نه. بهتره از بخش کامپیوتر بپرسید:
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=199.0

دیدگاه

احتمالا قسمت مربوط به انتن در گوشی شما اتصال داخلی داره .در این حالت معمولا اگر از گوشی در حالت فلایت مد استفاده کنید شارژ باتری مدت زمان بیشتری دووم میاره
                امام علی (ع):به قصد یادگرفتن بپرس٬ نه برای آزردن و خطاگرفتن؛ زیراجاهلی که درصدد آموختن باشد٬ همانند عالم است و عالمی که بیراهه رود٬ همچون جاهلی است که به قصد خطاگرفتن می پرسد.
                نهج البلاغه٬الحکمه٣٢٠

دیدگاه

با سلام
                  مدتی هست گوشی s7562 سامسونگم چند بار ریست میشود. آیا دلیل خاصی داره؟؟
                  فلش هم کردم ولی موثر نبود.
                  با تشکر

دیدگاه

سلام. دوستان اگه کسی تاچ تبلت بای تو مدل 777داشت خواهشا خبر بده. خیلی وقته کارم گیره ولی گیر نمیاد......لطفاmojtaba258065@gmail.com

اضافه شده در تاریخ :
                    سلام .یه نوکیا 6233هستش که مشکل عدم پشتیبانی شارژر داره....من میگم مشکل 47k ntcهستش.....نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه همین باشه از کجا باید پیدا کنم :read: :read:

اضافه شده در تاریخ :
                    یه سوال ..به نظرتون اتصالی ورودی برق تبلت piereمال چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :read: :read:

دیدگاه

مشکل تبلت

سلام
                      تبلت من گلکسی اس سامسونگ هست ی مدته که تا وقتی شارژش به 40 می رسه چند بار خاموش روشن میشه و روی صفحه ی اون خط خط میشه تبلت رو چند ماه گرفتم .نمی دونم مشکلش چیه یه رم 32 روش گذاشتم بعد از اون این جوری شده.میشه به خاطر ویروس باشه ؟؟صفحه اون ی جوری خاموش میشه انگار صفحه داره می سوزه.لطفا کمکم کنید ؟؟ :cry2: :cry2:

دیدگاه

سلام
                        من ی شارژر دارم ک مشخصات خروجی 5V-1000mAh هست که سوخته.
                        میخواستم بدونم میتونم گوشیو با شارژر با خروجی 5V-1200mAh یا 5V-700mAh شارژ کنم؟
                        آیا باتری خراب میشه؟
                        یا اینکه ی شارژر با مشخصات شارژر 5V-1000mAh پیداکنم؟
                        ظرفیت باتری 2200mAh هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط winamp
                          سلام
                          آیا باتری خراب میشه؟
                          ظرفیت باتری 2200mAh هست
                          سلام
                          مهم ولتاژ هست البته جریان هم مهمه اگه بیشتر باشه هیچ اشکالی نداره ولی اگه کمتر باشه یا دیرتر شارژ میکنه یا شارژ نمیکنه. البته بهتره که خیلی کمتر نشه. 750 بدک نیست ولی احتمال سوختن شارژر هست. پس بهتره بیشتر یا همون باشه
                          برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط winamp
                            سلام
                            آیا باتری خراب میشه؟
                            ظرفیت باتری 2200mAh هست

درود.
                            اون امپر هایی که روی شارژر موبایل میزنن همش فیکه.نهایت امپری که اون شارژر ها بدن 500 میلی امپر هست.
                            هر چی امپر یک شارژر بیشتر باشه باطری گوشی رو زودتر شارژ میکنه و باطری هم زودتر خالی میشه.
                            و عمر باطری هم کمتر میشه.
                            هر چی شارژر امپرش کمتر باشه مدت زمان شارژ باطری بیشتر میشه ولی در عوض باطری بیشتر شارژ نگه میداره و عمرش بیشتر میشه.
                            جریان شارژش باید 10 درصد کل جریان باطری باشه.
                            بطور مثال یک باطری که ظرفیتش 2200 میلی امپر بر ساعت هست باید با جریان 220 میلی امپر بر ساعت شارژ بشه.
                            موفق باشد.
                            ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

گوشی موبایلم بعد از هر تماس شارژ باتریش خالی میشه علتش چیست؟
                              http://www.iranthes.com

دیدگاه

مشکل سونی Z3 قطعی وای فای

با سلام
                                ضمن تشکر از سایت خوب ای سی ای
                                این مطلب رو فقط جهت اطلاع کاربران از سرگذشت من بابت علاقه و خرید گوشی های سونی برای علاقمندان قرار میدهم
                                سال 92 یک عدد گوشی سونی مدل M به قیمت 700 هزار تومان خریدم. تا به امروز بدون خطا کار میکند بسیار راضی بودم و تنها عیب آزاردهنده حافظه ی داخلی بسیار پایین آن بود که در نصب تعداد نرم افزار و بازی دردسر ساز بود. این گوشی در حال حاضر در اختیار یکی از اعضای خانواده است

سپس سال 94 یک عدد گوشی سونی مدل M4 به قیمت 700 هزار تومن خریدم. در طی یک سال بسیار راضی کننده بود از لحاظ سرعت حافظه داخلی و روانی اجرای بازی های سنگین در همه شرایط راضی بودم و تنها مشکلی که برایش پیش آمد تنها یک بار پس از شارژ 100 درصد روشن نمیشد که پس از مراجعه به فروم های فارسی با کلید های ترکیبی ولوم بالا و پاور بعد از ده مرتبه ویبره که به آن هارد ریست میگویند گوشی روشن شد. هم اکنون گوشی متعلق به پدرم است

اما و اما تا اینکه دوماه پیش گوشی سونی مدل Z3 به قیمت 900 هزار تومن خریدم. هر سه این گوشی ها از یک فروشگاه و نمایندگی سونی خریداری شد. هر سه گوشی ها بدون گارانتی بوده اند. اما گوشی اخیر بعد از دو روز از تاریخ خرید اندروید شش رسمی توسط خود سونی ارائه شد و با حجم یک گیگ آپدیت گردید. عملکرد گوشی در مدت دوماه بسیار راضی کننده بود تا اینکه در یک هفته اخیر اختلالی در داده های تلفن همراه به چشم میخورد طوری که در پشت درب پارکینگ وارد اینترنت نمیشد ولی درون کوچه اینترنت داشت
                                اما مشکل اصلی قطع ناگهانی وای فای گوشی دو روز پیش بود. در حال کار با وای فای بودم. به مدت نیم ساعت برای انجام کاری وای فای کوشی رو قطع کردم و بعد از مراجعه مجدد وای فای دیگر روشن نشد. بعد از کلنجار زیاد و روشن کردن همزمان بلوتوث و وای فای حال وای فای قادر به ارتباط با مودم نبود و مرتب ارتباط قطع و وصل میشد. مودم رو مجددا کانفیگ کردم مشکل حل نشد. گوشی را از طریق خودش ریست فاکتوری کردم تغییری مشاهده نشد. لذا به نمایندگی مراجعه کردم. با اطمینان خاصی گفت به دلیل آپدیت نسخه اندروید این مشکل پیش آمده و برای فلش گوشی و تغییر سیستم اندروید مبلغی حدود 25 الی 40 هزارتومن برآورد هزینه کردن. بعد از مراجعه جهت تحویل گرفتن گوشی عنوان شد مشکل سخت افزاری است. برای تغییر آی سی وای فای و بلوتوث مبلغی حدود 120 هزار تومن پیش بینی کردن. در مورد پیش نیامدن مجدد این مشکل که سوال کردم گفتن ما سه ما بیشتر ضمانت نمی کنیم. خب فابریک شرکت دوماه کار کرد و تعمیر توسط نمایندگی هم سه ماه با این وجود این احتمال وجود دارد هر سه ماه یکبار باید حدود 100 هزار تومن هزینه کنیم برای گوشی. به همین دلیل از تعمیر آن صرف نظر کردم

نمایندگی سونی در شهر یزد از این مشکل بسیار تعجب کرده بود و عنوان کرد در طی این چندسال اولین بار است میبیند گوشی با این مشکل روبرو شده است آن هم بعد از دوماه از تاریخ خرید آن هم نه یک گوشی پایین رده یا میان رده بلکه یک پرچم دار سونی. هرچند دو گوشی قبلی پایین رده و میان رده که بنده خریده ام تا به امروز بدون خطا در حال کار هستند.

لذا بنده هم اکنون از تعمیر منصرف شده ام یک سوال داشتم آیا قطعه سخت افزاری خارجی وجود دارد که با کابل یو اس بی به گوشی متصل شود و بتواند امواج وای فای رو دریافت کنه؟؟ فک کنم هزینه اش خیلی کمتر از 120 هزارتومن باشه و بیشتر از سه ماه هم کار کنه.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود رو برای من ارسال کنید.
                                بسیار متشکرم
                                آنچه كه باعث موفقيت انسان ها مي شود سخت كوشي است و نه نخبه بودن! Porsche 911 Turbo S 181.000 $ USD
                                جناب سعدی فرموده بودند: "بر احوال ان مرد باید گریست _ که دخلش بود نوزده، خرجش بیست!"
                                که اگه الان بود باید میگفت: "بود حال و احوال آن مرد زار _ که دخلش ریال است ، خرجش دلار :|"
                                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=80472.msg489565#msg489565
                                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=82242.msg501926#msg501926

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X