اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

با سلام
    من حدود 1 سال از مودم جی پی آر اس 3 گیگ برای اتصال لب تاپم به اینترنت استفاده کردم و یه سیمکارت ایرانسل هم توی اون انداختم . یک سال خیلی خوب کار میکرد
    اما الان یک ماهه اون سیمکارت رو وقتی داخل مودم میندازم مینویسه : limited service و به نت وصل نمیشم ( لازم به ذکره این سیمکارت رو وقتی وارد موبایلم میکنم مینویسه : insert simcard ! )
    بعدش بجای این سیمکارت ، سیمکارت ایرانسل اصلی خودم رو که توی گوشی موبایلم بود توی مودم انداختم و باهاش باز حدود 2 هفته ب نت وصل شدم و وقتی خارجش میکردم از مودم و داخل گوشی موبایلم میذاشتم به راحتی اسمس میدادم و زنگ میزدم . اما الان بازم این سیمکارت درون مودم با واژه ی limited service مواجه میشه و به نت وصل نمیشه . تازه توی موبایلم هم که میذارمش باز مینویسه : insert simcard :cry:
    یه نکته ی دیگه اینکه ( مودم باز تا چند روز بیشتر میتونست سیمکارت رو شناسایی کنه درصورتی که موبایلم همش میزنه insert simcard . بعد از همون چند روز مودم هم دیگه مینویسه no sim !
    مشکل کجاست ؟ :cry:
    ویرایش
    ای که دستت می رسد کاری بکن / پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

دیدگاه

سلام
      فکر کنم مودم سیمکارتا رو فرستاده اون دنیا!
      احتمالا تغذیه اش خرابه.
      من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

سلام دوستان

من یه نوکیا x6 دارم که یه بار اشتباهن افتاده بود توی ماشین لباسشویی و ...
        بعد که دادم به یه تعمیرکار برای تعمیر , تونست برام روشنش کنه ولی گفت که آی سی شارژش سوخته
        الان که میبریم پیش هرکس میگه که اگه ای سی نو بندازیم روش 50% احتمال داره که کاملا بسوزه

حالا ازتون راهنمایی میخوام که بدونم واقعا همچین چیزی هست ؟
        چاره کار من چیه ؟ یکی بهم گفت اگه ایسی دست دوم گیر بیارم حله , درسته ؟

ممنون

دیدگاه

سلام

ببخشید من یه گوشی اچ تی سی امیز خریدم که وقتی باهاش کار میکنم خیلی خیلی داغ میکنه و باطریش زود تر از بقیه تموم میشه باید چه کار کنم؟ :sad:

لطفا سریع راهنماییم کنید همین امروز گرفتمش و 24 مهلت تست داره که البته فکر نکنم پسش بگیره. :sad:
          هر کس مرتکب اشتباهي نشده، اکتشافي هم نکرده است.
          آدم پرحرف تخم مي پاشد و آدم خاموش درو مي کند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m.damirloo
            سلام

ببخشید من یه گوشی اچ تی سی امیز خریدم که وقتی باهاش کار میکنم خیلی خیلی داغ میکنه و باطریش زود تر از بقیه تموم میشه باید چه کار کنم؟ :sad:

لطفا سریع راهنماییم کنید همین امروز گرفتمش و 24 مهلت تست داره که البته فکر نکنم پسش بگیره. :sad:
            گوشی رو که نو می خرید خیلی باهاش ور می رید و احتمالا وایرلس روشنه و همین طور برنامه نصب می کنید و عکس می گیرید برای همین عجیب نیست که زود خالی شه!
            داغ کردن در صورتی که برای بازی های گرافیک بالا اتفاق بیفته طبیعیه!
            اين که تعداد تشکر هاي اهدايي يه کاربر زياده به اين معنا نيست. که چيزي بلد نيست؛ بلکه نشانه اينه که به تلاش بقيه بچه ها احترام مي گذاره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amirkhan_0o0
              گوشی رو که نو می خرید خیلی باهاش ور می رید و احتمالا وایرلس روشنه و همین طور برنامه نصب می کنید و عکس می گیرید برای همین عجیب نیست که زود خالی شه!
              داغ کردن در صورتی که برای بازی های گرافیک بالا اتفاق بیفته طبیعیه!
              من وقتی تو دوربینش میرم 1 دقیقه ای داغ میشه یا وقتی برنامه ساده باهاش اجرا میکنم. به نظر شما از چیه. سخت افزاریه؟

دیدگاه

سلام
                اگر با کاربردهای عادی گوشی داغ میکنه و باطری تموم میشه گوشی مرخصه. سریعا پس بدین.
                من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ebi SMPS
                  سلام
                  اگر با کاربردهای عادی گوشی داغ میکنه و باطری تموم میشه گوشی مرخصه. سریعا پس بدین.
                  ممنون
                  پسش دادم.
                  به نظرتون باز همینو بگیرم؟با گارانتیش نیست.خیلی عالی بود؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m.damirloo
                    ممنون
                    پسش دادم.
                    به نظرتون باز همینو بگیرم؟با گارانتیش نیست.خیلی عالی بود؟
                    بله گوشی خوبیه
                    دلیل نداره که همشون خراب باشن

دیدگاه

سلام
                      من گوشی LG L5 E615 دارم که دو سیم کارت هستش ولی وقتی دو سیم کارت رو قرار میدم خیلی راحت هر دو سیم رو نمیشناسه یعنی چندین بار باید هی گوشیو خاموش کنم سیم کارت ها رو در بیارم و دوباره جا بزنم و گوشیو روشن کنم و ببینم ایا هر دو رو با هم میشناسه یا نه ، یه بار هیچکدومه نمیشناسه یه بار یکیو میشناسه اونیکیو نمیشناسه تا اینکه خلاصه پس از چندین با باز و بسته کردن دوتارو با هم بشناسه، مشکل از چیه؟ گوشی هم تازه هستش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط radical_baby
                        سلام دوستان

من یه نوکیا x6 دارم که یه بار اشتباهن افتاده بود توی ماشین لباسشویی و ...
                        بعد که دادم به یه تعمیرکار برای تعمیر , تونست برام روشنش کنه ولی گفت که آی سی شارژش سوخته
                        الان که میبریم پیش هرکس میگه که اگه ای سی نو بندازیم روش 50% احتمال داره که کاملا بسوزه

حالا ازتون راهنمایی میخوام که بدونم واقعا همچین چیزی هست ؟
                        چاره کار من چیه ؟ یکی بهم گفت اگه ایسی دست دوم گیر بیارم حله , درسته ؟

ممنون
                        احتمالا چون گوشی ابخورده هست اینو میگن معمولا تعمیرکارا گوشیهای آبخورده رو خیلی با احتیاط دست میزنن.مثلا ممکنه حین برداشتن آی سی متالیزه های زیر ایسی کنده بشه و اون قسمت کلا مرخص شه .به هر حال یه احتمال به مشتری میدن که ضرر نکنن :biggrin:
                        امام علی (ع):به قصد یادگرفتن بپرس٬ نه برای آزردن و خطاگرفتن؛ زیراجاهلی که درصدد آموختن باشد٬ همانند عالم است و عالمی که بیراهه رود٬ همچون جاهلی است که به قصد خطاگرفتن می پرسد.
                        نهج البلاغه٬الحکمه٣٢٠

دیدگاه

با چه برنامه ای میشه گوشی سامسونگ گلکسی کور 8262 با سیستم عامل اندروید رو با کابل usb از طریق کامپیوتر به اینترنت کانکت کرد؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 7480
                            با چه برنامه ای میشه گوشی سامسونگ گلکسی کور 8262 با سیستم عامل اندروید رو با کابل usb از طریق کامپیوتر به اینترنت کانکت کرد؟
                            سلام. وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنی اگر توی منو ظاهر شده همچین گزینه اینترنت نبود باید در PCSUITE آن گوشی در کامپیوتر دنبال این گزینه باشین
                            اگر تو هیچ کدوم یافت نشد یعنی گوشی شما این قابلیت رو پشتیبانی نمیکنه
                            برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsan2774
                              آره وقتی با مرورگر وصل میشم علامتش (G) ظاهر میشه ولی ارور میده که محتوا توسط اپراتور مسدود شد. اینترنت وصل میشه دوباره تنظیماتش رو دریافت کردم ولی درست نشداگه میشه طریقه درست کردن تنظیمات اینترنت رو بگید در ضمن من به اپراتور ایرانسل زنگ زدم گفت که ما اپرا رو ساپورت نمی کنیم از یه مرورگر دیگه استفاده کنید. من استفاده کردم ولی درست نشد.
                              شما باید تمام تنظیماتی رو که ایرانسل براتون فرستاده حذف کنید و یک ACSESS POINT جدید بسازید و اون رو به دلخواه نامگذاری کنید فقط نکته ی مهم اینه که هیچ کدوم از گزینه های پیشفرض رو تغییر ندید

دیدگاه

شارژ خالی کردن نوکیا n73

سلام
                                من یک گوشی نوکیا n73 دارم که زمانی که شارژش پر شده سپس با گوشیم چند تا تماس می گیرم گوشی پیغام خالی شدن باتری را میده مشکل گوشیم چیه لطفا راهنمایی کنید
                                اگه گوشیم ویروس داره لطفا یک لینک انتی ویروس برای نوکیا n 73 اپدیت شده بگذارید ممنون میشم
                                یک مشکل دیگه هم که گوشیم داره اینه که بر روی مموری گوشی هر چی میگذارم اجرا نمیشه و فقط برروی حافظه تلفن میتونم برنامه بگذارم لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X