اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

نوشته اصلی توسط kinj
    نه تعمیر کار.فلت سی 905 یه مشکلی داره که جهتش خوب مشخص نیست اگه سر و ته جا بزنی ای سی مسیرش میسوزه ولایتش میره واسه همین خودم این کارو نکردم البته ابزار هم ندارم.مشکل سی 905 اینه که تولیدش متوقف شده!
    بعید میدونم نوکیا تو طراحی همچین سوتی ای داده باشه! من کابل فلت رو که عوض میکردم متوجه یه خار کوچیک داخل سوکت شدم که از جابجا زدن کابل جلوگیری میکنه. البته شاید C905 فرق بکنه.

دیدگاه

سلام
      در گوشیهای Galaxy s2 و همچنین sony eriscon ، چرا برای فعال کردن GPRS ایرانسل خطای
      invalid MMI code
      بر روی گوشی ظاهر می شود اما با دیگر موبایل ها به درستی و با همان سیم کارت موبایل کار می کند ، جایی در سایت های خارجی خوندم به این معناست که با کدهای گوشی تداخل پیدا می کند این کد راه اندازی GPRS ، دوستانی کهچنین مشکلی رو داشته و حل کردن ، خوشحال می شم راهنمایی کنن
      هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

با سلام
        یک گوشی k750 سونی اریکسون دارم که وقتی به ورودی اسپیکر وصل کردم تا آهنگ گوش کنم یهو گوشی خاموش شد و دیگه روشن نشد از دوستان عزیز کسی هست که بدنه اشکال کجاست؟؟

دیدگاه

سلام گوشی1202دارم ضربه خورده روشن نمیشود

دیدگاه

سلام
            من HTC Touch HD1 دارم
            به شارژ بود و با شارژر خودر زمین
            فیش سر سیم شارژر توی گوشی شکست و با پنس درش آوردم و سیم جدید برای گوشیم خریدم
            اما الان باتری رو خیلی خیلی دیر شارژ میکنه و پشت گوشیو به شدت داغ میکنه
            و فول شارژ هم باشه یک ساعته شارژ خالی میکنه و بازم حتی در حالت استندبای گوشی داغ میشه
            احتمال زیاد اتصالی داره و از جایی جریان میکشه
            هرجا هم بردم میگن شانسیه بذار یا درست میشه یا کلا روشن نمیشه
            شما میگید چیکارش کنم؟!
            نمایندی تعمیرات HTC معتبر جایی سراغ ندارید؟!
            درایور شبکه و nRF24L01
            کاتالوگ محصولات
            کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
            شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
            فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

گوشی nokia x3 من هم یکبار داخل آب رفته بعدشم تما م گوشی درست کار وکرد به جز تصویر که نداشت و سفید نشون می داد یک ماه بعد تعویض lcd و فات باز هم دوباره همان طور شده راه حل چیه ؟

دیدگاه

اساتید محترم گوشی ویواز من با سی کارت های ایرانسل مثل هلو آنتن می ده اما همراه اول به محض این که آنتن به اندازه یه خط ضعیف شد، کلا می پره
                می خواستم ببینم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری
                اين که تعداد تشکر هاي اهدايي يه کاربر زياده به اين معنا نيست. که چيزي بلد نيست؛ بلکه نشانه اينه که به تلاش بقيه بچه ها احترام مي گذاره

دیدگاه

سلام میخواستم بدونم داغ کردن گوشى عادى هس یا نه بخصوص موقع بازى کردن؟
                  با تشکر
                  :question: :question:
                  مردی که کوه را از میان برداشت کسی بود که شروع به برداشتن سنگ ریزه ها کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r_sal
                    سلام میخواستم بدونم داغ کردن گوشى عادى هس یا نه بخصوص موقع بازى کردن؟
                    با تشکر
                    :question: :question:
                    در مورد گالکسی اس 2 و بعضی بازی های گرافیک بالا بله!
                    اين که تعداد تشکر هاي اهدايي يه کاربر زياده به اين معنا نيست. که چيزي بلد نيست؛ بلکه نشانه اينه که به تلاش بقيه بچه ها احترام مي گذاره

دیدگاه

باتشکر از جوابتون
                      نه گوشی منhtc هستش ولی توی بعضی بازی های به قول شما گرافیگ بالا داغ میکنه

دیدگاه

کسی نمیخواد جواب مارو بده
                        :angry: :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r_sal
                          کسی نمیخواد جواب مارو بده
                          :angry: :angry:
                          اس دو یه مثال بود. اکثر گوشی ها بازی های سنگین کمی گوشی گرم می شه! اما نه اون طور که دست رو بسوزونه ها!!!

دیدگاه

با سلام

من یه سونی اریکسون دارم که تا میام بازش کنم باز میشه ولی زود خاموش میشه

باطری رو هم کامل پر میکنم
                            معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

سلام ، گوشی من نوکیا 2700 هست و اصلا وارد هیچ یک از برنامه های اینترنتی نمیشه ؟؟؟؟
                              به نظر شما مشکل چیه ؟

دیدگاه

سلام من گوشی اوراق گوشی w715 سونی اریکسون رو دوربین جلوشو باز کردم
                                دوربین20تا پایه داره
                                کسی میدونه چه پروتکلی داره؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X