اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

سلام
    مدل گوشی N86
    بعد از اینکه روشن می کنم صفجه سفید میشه و دیگه بالا نمیاد.
    ولی چند بار که خاموش و روشن می کنم درست میشه.
    مشکل از کجاست؟
    با تشکر

دیدگاه

سلام نوکیا 6300 روش فارسی نصب شده دکمه سایلنتش از کارافتاده
      مشکل از چیه؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط +A
        سلام نوکیا 6300 روش فارسی نصب شده دکمه سایلنتش از کارافتاده
        مشکل از چیه؟؟
        ببخشید از اینکه دیر جواب میدم.
        بعضی از فایل های فلش دستکاری میشن و فایل مورد داره. گاهی اوقات نرم افزار یا باکسهای فلش، فایل رو به صورت ناقص رایت میکنن. به لفظ عامیانه تعمیر کاران" باکس قدرت نداره" در این مواقع یا باید فایل فلش رو از سایت دیگه ای دریافت کنید یا باکس مربوطه رو عوض کنید. یعنی با یه باکس دیگه این کارو انجام بدید.
        چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سعید نثاریان
          سلام
          مدل گوشی N86
          بعد از اینکه روشن می کنم صفجه سفید میشه و دیگه بالا نمیاد.
          ولی چند بار که خاموش و روشن می کنم درست میشه.
          مشکل از کجاست؟
          با تشکر
          با سلام...
          گوشی شما ریلی هست و فلت اتصال برد بالا به برد پایین ایراد پیدا کرده. با تعویض فلت حل میشه. البته اگه ایراد از کانکتور ها نباشه. با توضیح شما احتمال 95٪ ایراد از فلته.

دیدگاه

دوستان باید ببخشید که دیر جواب دادم. آخه من تازه عضو سایت شدم و زمانی که نبودم ای ارسالها توسط دوستان انجام شده. از این به بعد در زمینه سخت افزار موبایل در حد توان و اطلاعاتم در خدمتم. دو تا پاسخ بالا رو هم گذاشتم تا پستها بی جواب نباشن. پستهای دیگه رو هم اگه متقاضی داشته باشه جواب میدم در غیر این صورت چون تاریخش گذشته نیازی به پاسخ ندارن.

دیدگاه

سلام
              گوشی من 5800 هست اشکالش هم اینه وقتی میخوام روشنش کنم روی آرم نوکیا میمونه و رد نمیشه ولی اگه کارت حافظه اش رو در بیارم بعد روشنش کنم مشکل برطرف میشه درضمن گوشی یک مقدار زیاد هنگ میکنه مخصوصا مواقع اس ام اس ارسال کردن
              یه چیز دیگه که متوجه شدم اینه که GPS توی این گوشی ها و N97mini خیلی ضعیف تر از E66 عمل میکنه (در شرایطی که این گوشی فقط 3 یا 4 ماهواره رو با سیگنال ضعیف تشخیص میده و نمیتونه ارتباط برقرار کنهE66 با 6 ماهواره با سیگنال مناسب ارتباط برقرار میکنه)چرا؟
              خیلی ممنون
              پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسنی کاخکی
                سلام
                گوشی من 5800 هست اشکالش هم اینه وقتی میخوام روشنش کنم روی آرم نوکیا میمونه و رد نمیشه ولی اگه کارت حافظه اش رو در بیارم بعد روشنش کنم مشکل برطرف میشه درضمن گوشی یک مقدار زیاد هنگ میکنه مخصوصا مواقع اس ام اس ارسال کردن
                یه چیز دیگه که متوجه شدم اینه که GPS توی این گوشی ها و N97mini خیلی ضعیف تر از E66 عمل میکنه (در شرایطی که این گوشی فقط 3 یا 4 ماهواره رو با سیگنال ضعیف تشخیص میده و نمیتونه ارتباط برقرار کنهE66 با 6 ماهواره با سیگنال مناسب ارتباط برقرار میکنه)چرا؟
                خیلی ممنون
                در رابطه با قفل کردن و سرعت پایین باید عرض کنم که چون 5800 از سری اسمارت فون ها هست، ویروس میگیره. شما باید ویروس اون رو از بین ببری.(همچنین رم). اگه لازم بود بگو تا روش از بین بردن ویروس رو بهت بگم. اگر رم هم بیش از اندازه پر باشه این مشکل بوجود میاد.
                در مورد GPS هم اتفاقا بنده یک 5800 هم دارم و از 32 تا ماهواره(فکر کنم 32 تا باشه) 13 تا ماهواره رو پیدا میکنه و حدود 8-10 تا از اونا سیگنالشون پر قدرته و همیشه بدون مشکل موقعیتم رو دارم. این مشکل میتونه هم از ویروس باشه و هم اینکه شما در فضای آزاد سرچ نمیکنی. و اگر هم گوشی شما چینیه، این طور مشکلات طبیعیه
                شما با چه نرم افزاری از gps استفاده میکنی؟

دیدگاه

نیکی و پرسش؟
                  خوباگه ممکنه توضیح بدید
                  در ضمن من با یک 5800 که تست نکردم همه همینجورین ولی فقط با یک E66تست کزدم واقعا خوب جواب میداد (گوشی چینیه)
                  شما کدوم شهرید که اینقدر GPSخوبب جواب میده؟ :cry2: :cry2: :cry2:
                  من هم از نوکیاOVIهم smartcom هم loction خود گوشی (برای تست قدرت سیگنال)استفاده میکنم
                  پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر حسنی کاخکی
                    نیکی و پرسش؟
                    خوباگه ممکنه توضیح بدید
                    در ضمن من با یک 5800 که تست نکردم همه همینجورین ولی فقط با یک E66تست کزدم واقعا خوب جواب میداد (گوشی چینیه)
                    شما کدوم شهرید که اینقدر GPSخوبب جواب میده؟ :cry2: :cry2: :cry2:
                    من هم از نوکیاOVIهم smartcom هم loction خود گوشی (برای تست قدرت سیگنال)استفاده میکنم
                    1- برای پاک کردن ویروس از گوشی باید رم گوشی رو در بیارید و #7370#* رو از چپ بزنید. رمز به صورت پیش فرض 12345 هست(اگه تعویض نکرده باشید). با این کد، گوشی فرمت میشه و تمام اطلاعات به حالت کارخونه برمیگرده. البته به اندازه فلش قدرت نداره ولی از بازیابی تنظیمات کارخانه هم قوی تره. بعد از فرمت گوشی باید حتما و حتما رم رو به کامپیوتر وصل کنید و فرمت کنید بعد از فرمت رم باید اونو داخل گوشی بذارید و با خود گوشی هم فرمت کنید تا ساختار بندی بشه با این عملیات هر ویروسی داشته باشید از بین میره.
                    2- منظور من از گوشی چینی اون گوشی هایی هست که همشون زیر 100 هزار قیمت دارن. به طور مثال 5800 در قیمت 80 هزار هم داریم که از لحاظ ظاهری با اصلیش مو نمیزنه. اگه گوشی شما از نوع 80 تومنیه، باید خدا رو شکر کنید که همون چند تا ماهواره رو پیدا میکنه. این گوشیا فقط لباس گوشی به تن کردن. اگر هم از نوع حدودا 280 تومنیه باید کار کنه. اما ممکنه شما در منطقه شرجی زندگی میکنی که راحت جواب نمیگیری. من در سبزوار تست کردم و در راه مسافرت به سمت مشهد کاملا موقعیتم رو نشون داده. حتی سرعتی که در حال حرکت بودم رو نشون میداد.(خیلی دقیق)
                    3- برای فعال کردن GPS حتما از نرم افزار smartcom یا گارمین استفاده کنید. من از اسمارت کام استفاده کردم.
                    4- الان نزدیک به امتخاناست. ان شاء الله بعد از امتحانا آموزش نصب GPS رو به صورت تصویری توی سایت میذارم تا همه استفاده کنن.(البته اگه متقاضی داشته باشه. چون الان دیگه تقریبا همه یاد دارن)

دیدگاه

نه بابا اصلیه وگرنه OVI از کجاش در آورده
                      تو جاده ها اکثرا جواب میده ولی توی شهر واقعا به سختی کانکت میشه
                      درضمن OVImap حیف که نقشه هاش کامل نیست وگرنه گارمین و اسمارت کام در مقابلش مثل 6600 در مقابل همین 5800 هستش
                      من الان مشهدم ولی جواب نمیده توی گناباد و کاخک (اگه بدونین کجاست)بازم یکم بهتر از مشهده ولی در کل در مقابلE66 واقعا کم آورد

دیدگاه

من حقیقتا E66 رو چک نکردم. ولی تا اونجایی که اطلاعات دارم معمولا ماژول آنتن و GPS در همه مدل ها یه جوره و از توان ثابتی تبعیت میکنه. بازم من بعید میدونم که جواب نده. چون خودم با همون 5800 جواب گرفتم.
                        یه کاری انجام بده شاید جواب داد. برو توی:menu\applications\location\GPS data\Trip distance\options\start
                        برو توی هوای باز که اطرافت حداقل بسته نباشه. هر چی اطرافت بازتر باشه بهتره. بذار حداقل 20 تا 25 دقیقه سرچ انجام بشه اگه بزنی option\satellite status میبینی که ماهواره ها در حال پیدا شدن هستن. 25 دقیقه که تموم شد تقریبا ماهواره های مورد نیاز شما پیدا شدن و شما میتونی از این قسمت خارج بشی. بعد از این کار smartcom رو باز کن، خیلی راحت و بدون معطلی موقعیتت پیدا میشه. ان شاء الله که جواب میگیری. من جواب گرفتم پس اگه جواب نگیری مطمئن باش یه جای کارت ایراد داره.

دیدگاه

دوست عزیز من یه سوال دارم اقای بهادر عزیز من 95 دارم و برای پیدا کردن وکانکت شدن با ماهواره (جی پی اس ) حدود 5 دقیقه طول میکشه ول دست یکی از بچه ها گوشی دیدم و بدبختانه نپرسیدم که مدلش چیه مال اون تو حد اکثر 30 ثانیه کانکت میشد و کنارش یه ال ای دی بود که به صورت چشمک زن بود بعد کانکت شدن روشن میموند خوب حتی رفتم تو تنظیمات gps ببینم که چه طوری تنظیم شده و ارتباط با شبکه فعال هست ولی فعال نبود یعنی به اینترنت کانکت نمیشد تا طلا عات موقعیت های ماهواره رو از سرور نوکیا بگیره
                          خوب ولی مال من این کارو هم میکرد ولی دیر کانکت میشد نرم افزار من اسمارت کام هستش ورژن 1.56 فارسی مرسی اگه بگید مشکل از کجاست که دیر کانکت میشه :cry2:
                          [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

سلام
                            گوشی من 5800
                            گاهی اوقات که هنگ میکنه تمام اطلاعات توی رمش پاک میشه اما برنامه های نصب شده روی رم باشی می مانند
                            به نظر شما چشه....

تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
                            تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مشکلات موبایلاتونو اینجا مطرح کنین

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
                              دوست عزیز من یه سوال دارم اقای بهادر عزیز من 95 دارم و برای پیدا کردن وکانکت شدن با ماهواره (جی پی اس ) حدود 5 دقیقه طول میکشه ول دست یکی از بچه ها گوشی دیدم و بدبختانه نپرسیدم که مدلش چیه مال اون تو حد اکثر 30 ثانیه کانکت میشد و کنارش یه ال ای دی بود که به صورت چشمک زن بود بعد کانکت شدن روشن میموند خوب حتی رفتم تو تنظیمات gps ببینم که چه طوری تنظیم شده و ارتباط با شبکه فعال هست ولی فعال نبود یعنی به اینترنت کانکت نمیشد تا طلا عات موقعیت های ماهواره رو از سرور نوکیا بگیره
                              خوب ولی مال من این کارو هم میکرد ولی دیر کانکت میشد نرم افزار من اسمارت کام هستش ورژن 1.56 فارسی مرسی اگه بگید مشکل از کجاست که دیر کانکت میشه :cry2:
                              سلام. gps اصلا ربطی به اینترنت نداره. شما مستقیما توسط یک ماژول که داخل موبایل شما نصبه وصل میشید به ماهواره. به سرور نوکیا هم ربطی نداره. شما به ماهواره های موقعیت یاب آمریکا وصل میشید. دیر کانت شدن هم به این خاطره که هیچ وقت اطلاعات ماهواره ها رو ثبت نمی کنید به همین خاطر همیشه دوباره باید سرچ کنین. همون طور که برای دوست قبلی توضیح دادم اول باید یک بار برای همیشه ماهواره ها رو پیدا کنی. با این کار شما به محض باز کردن اسمارت کام کانت میشی. شاید همون 30 ثانیه طول بکشه شایدم نه. موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امین شیخ نجدی
                                سلام
                                گوشی من 5800
                                گاهی اوقات که هنگ میکنه تمام اطلاعات توی رمش پاک میشه اما برنامه های نصب شده روی رم باشی می مانند
                                به نظر شما چشه....
                                سلام. این ایراد میتونه به ترتیب اولویت:
                                1- از رم
                                2- از ویروس
                                3- مورد نرم افزاری که با فلش رفع میشه
                                4- اگر احیانا ضربه خورده باشه از آی سی تغذیه
                                5- اگر احیانا ضربه خورده باشه از آی سی فلش
                                باشه. ولی من بیشتر روی مورد اول و دوم شک دارم نهایتا مورد سوم.
                                این مواردی که گفتم برای وقتیه که گوشی هنگ میکنه و رمش پاک میشه. شما نوشتید اطلاعات رم پاک میشه ولی برنامه های نصبی روی اون نه؟
                                اگه اطلاعات پاک میشه خوب برنامه ها هم جزئی از اطلاعاتن دیگه. در این مورد بیشتر توضیح بدید تا متوجه شم منظور شما چیه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X