اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

نوشته اصلی توسط ♥♫ حمید خان ♫♥
    ok
    دستت مرسی ولی یاهو باز نمیشه
    یاهو قابل اطمینان نیست؛ برای منم خیلی وقتا باز نمیشه
    Ctrl+Shift+Del رو در محیط نرم افزار بزنید و همه چیز رو پاک کنید شاید درست شد
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

به جز مسنجر برنامه دیگه ای برا باز کردن ایمیل یاهو هست
      عجب روزگاریست...! هیچکس به سکوت آدم نمیرسد،همه منتظرند به داد آدم برسند...!

دیدگاه

به جز مسنجر برنامه دیگه ای برا باز کردن ایمیل یاهو هست
        مگه شما یا مسنجر ایمیل باز میکنید؟ oo:
        شما با مسنجر فقط میتونید به ID یاهوتون Login کنید برای چت
        آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

دیدگاه

بله جند سال پیش که با این برنامه کار میکردم یه علامت پاکت نامه بود که با کلیک روی اون وارد inbox میشدم :rolleyes: :rolleyes:

دیدگاه

بله جند سال پیش که با این برنامه کار میکردم یه علامت پاکت نامه بود که با کلیک روی اون وارد inbox میشدم :rolleyes: :rolleyes:
            رو اون که کلیک میکردید بروزر باز نمیشد احتمالا؟

دیدگاه

ایمیلهامو چک میکردم ....

دیدگاه

سلام

لطفا مرا یاری در اینجا کنید

پیروز باشید
                از نمایشگاه کار دیدن فرمایید

دیدگاه

در مودم های تی پی لینک امکانی وجود داره که به لحاظ سخت افزاری کاری کنیم که سرعت دانلود بیاد پایین

مثلا از تو برد با برداشتن کریستال و پایین اوردن فرکانس سرعت دانلود بیاد پایین ؟
                  --------------------------- --------------------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aswhu600
                    در مودم های تی پی لینک امکانی وجود داره که به لحاظ سخت افزاری کاری کنیم که سرعت دانلود بیاد پایین

مثلا از تو برد با برداشتن کریستال و پایین اوردن فرکانس سرعت دانلود بیاد پایین ؟
                    سلام
                    تو همه مودم ها شما میتونید یوزر های مختلف با پسوورد ها و سطح دسترسی و سرعت های مختلف تعیین کنید
                    سرچ کنید ببینید این امکان در موردم TP-Link چجوریه

دیدگاه

سلام
                      بچه ها تو این شرکت ما یه مودم وای فای هست دقیقا رو میز منه ولی پسوردش رو فقط رییس شرکت داره و تنهایی داره ازش استفاده میکنه منم که به شدت احساس رابینهودیم گل کرده میخام ببینم
                      چه جوری میشه پسووردشو گیر اورد؟؟
                      من یه بار با کابل لن بهش وصل شدم ولی با زدن کد 192.168.1.1 هیچ صفحه ای باز نشد :sad: چرا؟؟
                      اگه بتونم به تنظیمات مودم برم میتونم پسوورد رو ببینم یا نه ؟؟یا تنها راه اینه که خیلی شیک مودم رو ریست بکنم و وقتی مدیر عزیز و دوست داشتنی اومدن کانفینگ کنند پسوورد رو گیر بیارم؟/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud_m_bf
                        سلام
                        تو همه مودم ها شما میتونید یوزر های مختلف با پسوورد ها و سطح دسترسی و سرعت های مختلف تعیین کنید
                        سرچ کنید ببینید این امکان در موردم TP-Link چجوریه
                        این امکان برای کسی که از طریق وای فای متصل شده هم وجود داره ؟
                        --------------------------- --------------------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aswhu600
                          این امکان برای کسی که از طریق وای فای متصل شده هم وجود داره ؟
                          این امکان فقط برای وای فای وجود داره
                          تا جایی که من میدونم
                          چون وقتی با کابل LAN متصل باشید یوزر نیم پسوردی وجود نداره؛ یا من ندیدم!

دیدگاه

با سلام
                            بگذریم از این که از روزی که من از مخابرات اینترنت گرفتم عذاب اور بوده و همیشه و هر روز قطعی داشتم و کسی هم جواب گو نبود .
                            چند مدتی بود که اینترنتم زود به زود تموم میشد و تا شارژ میکردم در عرض دو وتا چهار روز به اتمام میرسید . دیروز وارد اکانتم شدم تا مورد را برسی کنم با کمال تعجب دیدم که به به به به :surprised: :surprised: :surprised: :surprised:
                            هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
                            با کمال تعجب دیدم که دو تا IP وارد اینترنت من شده و از اکانت من تا دلش خواسته استفاده بهینه برده . :redface:
                            عکسی از کارکرد از اکانتم میزارم خودتون قضاوت کنین . که چه ارگانی از اینترنت من استفاده کرده .
                            دایره به رنگ سبز و ابی IP خودمه و رنگ دایره قرمز برای متاخاسم و هک کننده اکنت من هست .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
                              با سلام
                              بگذریم از این که از روزی که من از مخابرات اینترنت گرفتم عذاب اور بوده و همیشه و هر روز قطعی داشتم و کسی هم جواب گو نبود .
                              چند مدتی بود که اینترنتم زود به زود تموم میشد و تا شارژ میکردم در عرض دو وتا چهار روز به اتمام میرسید . دیروز وارد اکانتم شدم تا مورد را برسی کنم با کمال تعجب دیدم که به به به به :surprised: :surprised: :surprised: :surprised:
                              هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
                              با کمال تعجب دیدم که دو تا IP وارد اینترنت من شده و از اکانت من تا دلش خواسته استفاده بهینه برده . :redface:
                              عکسی از کارکرد از اکانتم میزارم خودتون قضاوت کنین . که چه ارگانی از اینترنت من استفاده کرده .
                              دایره به رنگ سبز و ابی IP خودمه و رنگ دایره قرمز برای متاخاسم و هک کننده اکنت من هست .
                              اگه از وای فای استفاده میکنید که هیچ این روزا هک کردنش مثل آب خوردنه

اگه از لن استفاده میکنید پیگیریش این هم مثل آب خوردنه
                              طرفی که از اکانت شما استفاده میکنه صد در صد isp اونم مخابرات هست که با استفاده از یوزر پسوورد شما داره از نت مفت حال میبره

با سرچ آیپی اون به لینک های زیر رسیدم
                              با زوم رو نشانگر گوگل مپ آدرس دقیق آی پی رو میتونید ببینید

https://db-ip.com/217.219.55.54

دیدگاه

سلام دوستان ببخشید مشکلی دارم که خیلی اذیتم میکنه و اون نوسان snr مثلا 4ساعت روی عدد 20 بعد یک قطعی کوچیک(همون مثلث زردی که روی وایرلس لپتاپ ظاهر میشه) نوسان میکنه میره روی عدد 6 بعد جالبه میرم با تلفن و کابل و اسپلیتر ور میرم دوباره میره روی 20
                                به پشتیبانی زنگ ردم میگن خطتت اتصالی داره به نظرتون درست میگه؟
                                خطمون کابل مسی قدیمی است که روکش سیاه دارند
                                میشه بگید مشکل چیه؟
                                ممنون از دوستان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X