اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

با سلام
    حدود دو سه روزی هست که مودم وای فای گرفتم و یک کامپیوتر دارم ولی فعلا از lan استفاده می کنم . یه سوال : میشه با کامپیوتر به صورت وایرلس وصل شد ؟ تنظیمات خاصی داره ؟
    لطفا راهنمایی کنید .
    ما زنده به آنیم که آرام نگیـریم
    موجـیم که آسودگی ما عدم ماست...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ALI. j
      با سلام
      حدود دو سه روزی هست که مودم وای فای گرفتم و یک کامپیوتر دارم ولی فعلا از lan استفاده می کنم . یه سوال : میشه با کامپیوتر به صورت وایرلس وصل شد ؟ تنظیمات خاصی داره ؟
      لطفا راهنمایی کنید .
      سلام
      بله
      اگه لپ تاپ دارید که هیچ مودم رو سرچ کنید

اگه دسکتاپ دارید یه مبدل USB به WiFi بگیرید(بهش میگن دانگل وای فای) به راحتی وصل بشید:
      http://www.digikala.com/Product/DKP-...%DA%A9-DWA-127

یا اینکه کلا یه کارت شبکه وایرلس بگیرید:
      http://www.digikala.com/Product/DKP-...%D9%84-DWA-525

آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

میشهvpnبه خود مودم داد تا اینترنت کاملا ازاد داشته باشی؟
        http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

فکر کنم فقط ی سری مودم حرفه ای مثل مودم های شرکت لینکسیس همچین قابلیتی داره

http://kb.linksys.com/Linksys/ukp.aspx?pid=80&vw=1&articleid=4239
          "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
          ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
          ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
          پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

پس برای مودم های ما همچین قابلیت هایی نیست؟
            لینک یکی رو تو دیجیکالا به من بدید بخرمش این قابلیت داشته باشه
            http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

سلام
              من از adsl 2020 استفاده میکنم .
              این دو تا عکسی که میزارم از اکانت خودم برداشت کردم میخوام یه توضیحی در این مورد بدین
              و سوالم اینه که تو این عکس مقدار مصرف شده که نوشته در اخر و پایین عکس دوتا مورد چی هستن ؟؟؟
              منظور از بارگیری مصرف شده و گذاشته شده و غیره در بالای عکس هم توضیح بدین !!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
                سلام
                من از adsl 2020 استفاده میکنم .
                این دو تا عکسی که میزارم از اکانت خودم برداشت کردم میخوام یه توضیحی در این مورد بدین
                و سوالم اینه که تو این عکس مقدار مصرف شده که نوشته در اخر و پایین عکس دوتا مورد چی هستن ؟؟؟
                منظور از بارگیری مصرف شده و گذاشته شده و غیره در بالای عکس هم توضیح بدین !!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:

سلام
                به ترتیب از ستون سمت راست میگم:
                1) IP مصرف کننده؛ شما هر وقت که کانکت میشید از ISP یک IP جدید(در محدوده IP ها مجاز اون ISP) به شما داده میشه(در این مورد زیاد مطمئن نیستم!)

2) تاریخ کانکت شدن شما
                3) ساعت کانکت شدن

4) تاریک دیس کانکت شدن
                5) ساعت دیس کانکت شدن

6) میزان حجم دانلود شده واقعی در محدوده ساعت کانکت شدن و دیس کانکت شدن
                7) میزان حجم محاسبه شده در اون زمان(تفاوتش با قبلی اینه که مثلا ساعاتی که شما دانلود رایگان دارید این ستون کنتور نمیندازه؛ میزان دانلودی که بابتش پول میدین همین ستون هست)

8) میزان حجم پلود واقعی در اون محدوده ساعت
                9) میزان پلود محاسبه شده در اون محدوده(مثل دانلود محاسبه شده)

10) نمیدونم این چیه! احتمالا مربوط به مودم باشه

سطر جمع موارد نمایش داده شده مربوط میشه به تعداد سطری که براتون نمایش داده میشه
                سطر جمع موارد انتخاب شده مربوط میشه به بازه ای که شما درخواست گزارش ریز رو دادید
                تفاوتش اینه که ممکنه بازه ای که برای مشاهده ریز اطلاعات درخواست دادید تو یه صفحه جا نگیره! اونوقت این دوتا عدد با هم تفاوت خواهد داشت

آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud_m_bf

6) میزان حجم دانلود شده واقعی در محدوده ساعت کانکت شدن و دیس کانکت شدن
                  7) میزان حجم محاسبه شده در اون زمان(تفاوتش با قبلی اینه که مثلا ساعاتی که شما دانلود رایگان دارید این ستون کنتور نمیندازه؛ میزان دانلودی که بابتش پول میدین همین ستون هست)

8) میزان حجم پلود واقعی در اون محدوده ساعت
                  9) میزان پلود محاسبه شده در اون محدوده(مثل دانلود محاسبه شده)

10) نمیدونم این چیه! احتمالا مربوط به مودم باشه

سطر جمع موارد نمایش داده شده مربوط میشه به تعداد سطری که براتون نمایش داده میشه
                  سطر جمع موارد انتخاب شده مربوط میشه به بازه ای که شما درخواست گزارش ریز رو دادید
                  تفاوتش اینه که ممکنه بازه ای که برای مشاهده ریز اطلاعات درخواست دادید تو یه صفحه جا نگیره! اونوقت این دوتا عدد با هم تفاوت خواهد داشت

ممنون از شما
                  میزان حجم دانلود شده شامل اتصال به اینترنت و وارد شدن به وب سایت ها بدون دانلود هم میشه یا نه ؟
                  میزان حجم برحسب مگابایت هست یا کیلو .؟
                  الان این جا یکی از مواردش مثلا 4871157 . منظورش چند کیلو بایت هست ؟

در مورد سطر جمع موارد نمایش داده شده اصلا متوجه نشدم چی گفتین ؟میشه بیشتر توضیح بدین :sad: :sad:

من اگه بخوام بدونم از یه تاریخ تا یه تاریخی چند گیگ مصرف کردم باید به کدوم قسمت توجه کنم ..؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
                    ممنون از شما
                    میزان حجم دانلود شده شامل اتصال به اینترنت و وارد شدن به وب سایت ها بدون دانلود هم میشه یا نه ؟
                    میزان حجم برحسب مگابایت هست یا کیلو .؟
                    الان این جا یکی از مواردش مثلا 4871157 . منظورش چند کیلو بایت هست ؟

در مورد سطر جمع موارد نمایش داده شده اصلا متوجه نشدم چی گفتین ؟میشه بیشتر توضیح بدین :sad: :sad:

من اگه بخوام بدونم از یه تاریخ تا یه تاریخی چند گیگ مصرف کردم باید به کدوم قسمت توجه کنم ..؟؟؟؟
                    خواهش میکنم
                    بر حسب KB یا همون کیلو بایت هست

ببینید مثلا شما درخواست میدید از یک هفته پیش تا امروز ریز اتصالات رو ببینید که مثلا شامل 100 اتصال هست(100 سطر)
                    فرض کنید در هر صفحه فقط 10 رکورد(10 سطر) نمایش داده بشه
                    پس میشه 10 صفحه که تو هر کدوم 10 رکورد نمایش داده میشه
                    سطر اول نمایش داده شده هست یعنی همون 10 تایی که الان دارید میبینید
                    سطر دوم بازه انتخاب شده هست که یعنی کل 100 موردی که درخواست داده بودید

من با مخابرات خیلی وقت پیش کار کردم الان سادم نیست چطور بود
                    ولی فکر کنم باید خودتون تاریخ رو انتخاب کنید و بعد ریزش براتون نمایش داده میشه
                    بازه به رنگ قرمز بالا نمایش داده میشه
                    شما باید تو بازه مورد نظر جمع کل دانلود محاسبه شده رو با جمع کل پلود محاسبه شده جمع کنید تا کل حجم استفاده شده بر حسب کیلو بایت به دست بیاد

دیدگاه

سلام
                      ممنون از جناب مسعود
                      ولی مواردی که اقا مسعود در رابطه با ردیف دانلود واپلود ها فرمودن . فکر نکنم درست باشه . چون بررسی که کردم من اصلا در این تاریخ ها اصلا نه دانلود داشتم و نه اپلود فایل یا چیز دیگه .
                      احتمال میدم همون وارد شدن به اینترنت و اتصال به اون و وارد شدن به وب سایت ها باشه .
                      :nerd: :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
                        سلام
                        ممنون از جناب مسعود
                        ولی مواردی که اقا مسعود در رابطه با ردیف دانلود واپلود ها فرمودن . فکر نکنم درست باشه . چون بررسی که کردم من اصلا در این تاریخ ها اصلا نه دانلود داشتم و نه اپلود فایل یا چیز دیگه .
                        احتمال میدم همون وارد شدن به اینترنت و اتصال به اون و وارد شدن به وب سایت ها باشه .
                        :nerd: :nerd:
                        خواهش میکنم

دانلود و پلود لزوما دریافت یا ارسال یک فایل نیست
                        شما هر صفحه وبی که باز میکنید دانلود دارید
                        روی هر لینکی که کلیک میکنید پلود دارید؛ هر پستی که اینجا میذارید دارید یه تکست پلود میکنید!
                        در واقع ترافیک شما روی کل Send و Receive ی که انجام میدید محاسبه میشه

دیدگاه

با سلام. مسعود جان کاملا درست میگی ولی لین اپراتورها اکثرا برا خودشون مینویسا.
                          خانم سمیرا شما وقتی که کامپیوتر و موبایلتون به اینترنت وصل هست یک سری برنامه ها بصورت خودکار شروع به پدیت میکنند. در کامپیوتر باید در برنامه هایی که کنار ساعت در تسکبار ویندوز در حال اجرا هستند این برنامه ها رو جستجو کنید. و برای گاهی از دانلودهای مخفی و میزان مصرف در گوشی اندرویدی به لینک زیر برید کاملا توضیح داده شده.
                          http://els.blogsky.com/1393/12/23/post-38/%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D9%87-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF

من بارها درگیر این موضوع شده بودم و با اپراتور اینترنتم همیشه درگیر بودم که من دانلود نکردم ولی اینجا نوشته تا متوجه شدم یکسری برنامه ها بصورت مخفی دنلود و پلود میکنند.
                          در ضمن اگر همه این موارد را چک کردید و باز هم دانلود داشتید احتمال اینکه سیستمتون هک هم شده باشه هست و باید در صورت همچین مشکلی یک آنتی ویروس خوب نصب کنید و سیستم عاملتون رو عوض کنید.
                          برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
                            با سلام. مسعود جان کاملا درست میگی ولی لین اپراتورها اکثرا برا خودشون مینویسا.
                            خانم سمیرا شما وقتی که کامپیوتر و موبایلتون به اینترنت وصل هست یک سری برنامه ها بصورت خودکار شروع به پدیت میکنند. در کامپیوتر باید در برنامه هایی که کنار ساعت در تسکبار ویندوز در حال اجرا هستند این برنامه ها رو جستجو کنید. و برای گاهی از دانلودهای مخفی و میزان مصرف در گوشی اندرویدی به لینک زیر برید کاملا توضیح داده شده.
                            http://els.blogsky.com/1393/12/23/post-38/%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D9%87-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF

من بارها درگیر این موضوع شده بودم و با اپراتور اینترنتم همیشه درگیر بودم که من دانلود نکردم ولی اینجا نوشته تا متوجه شدم یکسری برنامه ها بصورت مخفی دنلود و پلود میکنند.
                            در ضمن اگر همه این موارد را چک کردید و باز هم دانلود داشتید احتمال اینکه سیستمتون هک هم شده باشه هست و باید در صورت همچین مشکلی یک آنتی ویروس خوب نصب کنید و سیستم عاملتون رو عوض کنید.
                            خوب من فقط از pc و مودم سیمی استفاده میکنم و خدا را شکر از کوشی تا الان استفاده نکردم .
                            فکر نکنم کسی هکم کرده باشه ولی دارم بررسی میکنم

دیدگاه

سلام

دوستان امروز اعصابم خورد شد . گیر دادم به پشتیبان و کل موارد را ازش پرسیدم اینجا هم ذکر میکنم تا دوستانی مثل من که وارد نیستن علمشون در این مورد فوران کنه :biggrin:

1) IP مصرف کننده؛ این ip بقول اقا مسعود همیشه نمیتونه همون ip سیستم باشه پس در هر زمانی که به اینترنت متصل میشیم تغییر میکنه

2) تاریخ کانکت شدن
                              3) ساعت کانکت شدن

4) تاریک دیس کانکت شدن
                              5) ساعت دیس کانکت شدن

9و8و7 و6) اینا را هم که توضیح دادیم که سر همین دعوا بود : نتیجه هر اتصالی و هر بار پنجره ای در وبسایتی باز بشه و یا وارد سایتی بشیم . محاسبه میشه بعنوان دانلود و اپلود

10)ادرس مک مودم هست که در پشت مودم نوشته شده . هر بار که به اینترنت وارد میشین این ادرس مودم ذخیره میشه . پس اگه در زمانی دیدین ادرس مودمتون هست که ثبت شده دیگه نگین هک شدیم یا کسی دیگه وارد شده و یا از اکانت ما استفاده کرده . : ممکنه یواشکی برادر یا خواهرتون یه کم شیطونی کرده باشه :mrgreen:

سطر جمع موارد نمایش داده شده مربوط میشه به مقدار کل مصرفی اینترنت شما برحسب مگا بایت

وسلام :nerd: :nerd: :nerd:

دیدگاه

سلام

تلفن خونه ما یه مدته وقتی مودم به اینترنت وصل میشه نویز میگیره
                                من بردم دم در با سیم جدید؛ اسپلیتر جدید حتی مودم جدید(یعنی همشون نو بودن) امتحان کردم بازم مشکل داشت
                                تنها چیزی رو که عوض نکردم خود تلفن بود اونم چون نداشتم!

وقتی مودم روشنه و چراغ ADSL روشنه مشکلی نیست
                                به محض اینکه چراغ Internet روشن میشه نویز تلفن هم شروع میشه

یادمه چند سال پیش همین مشکل رو داشتم؛ اپراتور ISP گفت زنگ بزن 117 اعلام خرابی کن؛ اون زمان یه آقا محترم جواب داد و بعد چند دقیقه تماس گرفت که مشکلتون حل شد؟ گفتم آره؛ گفت نمیدونم چی چی مشکل داشته عوضش کردم

الان که زنگ زدم یه آدم بی منطق جواب داد هر چی چک و چونه زدم میگه نه مشکل از ما نیست! :angry:

چیکار کنم به نظرتون؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X