اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

نوشته اصلی توسط mo2_star
    سلام دوست عزیز شاتل الان بهترین اینترنتو داره میده .

حالا اون قطع وصلی که پیش میاد احتمالا از نویزه .

والا من خودم مخابرات دارم یک تلفن بی سیم خریدیم وقتی با گوشی بی سیم تماس می گرفتن چراغ adslمی پرید(قطع میشد)

یکی از بهترین راه ها اینه که از اسپلیتر استفاده کنی (من خودم همینطوری درستش کردم و الان دیگه قطع نمیشه)

شما جایی که سیم تلفنتون اومده وارد خونه شده بعد شاخه شاخه شده دوی خونه رو پیدا کن.

سیمی که از دم در اومده رو بزن توی اسپلیتر بعد سیمی که رفته توی خونه پخش شده رو بزن توی قسمت تلفن اسپلیتر بعد یه خط هم بگیر از اسپلیتر برای مودمت. :nerd:

سلام
    خب یه نکته بسیارمهم که بایدبگم این است که چون سیم کشی و...قدیمه سیم برق وتلفن یکجااست.
    حالاازچهسیمی استفاده کنم بهتره؟
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

خودت رو اذیت نکن و درگیر سیمکشی قدیمی نکن. برو دم در خونه اسپلیتر رو اونجا نصب کن بعد یه سیم بکش مستقیم برا مودمت.

حالا نمیدونم خونتون چطوریه یا طبقه چندمین. :| من خونه ی خودمون رو فرض گرفتم. :redface:

من از وقتی این کار رو کردم یه بار هم نتم قطع نشده یا چراغش نپریده. امیدوارم یکی شما هم درست بشه.

البته یه مودم دیگه سیمی قدیمی قبلا داشتم هم تکونش میدم چراغش میپرید :rolleyes: نمیدونم براچی.
      "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
      ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
      ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
      پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

سلام دوستان
        من تا خونه بودم و ADSL داشتم هیچ مشکلی نبود!
        مشکل از جایی شروع میشه که باید برم خوابگاه :NO: و متاسفانه خوابگاه ما وای فای نداره که هیچ، سایتش هم یه سره بستس وقتایی هم که بازه تا دلت بخواد آدم تو صفه واسه یه کامپیوتر
        حالا من واقعا موندم چیکار کنم!
        خواستم وایمکس مبین نت بگیرم، گفتن اون طرفا سرعتش خوب نیس (حکیمیه)
        رایتل و ایرانسل هم واسم سواله که سرعت 3G اش به پای ADSL میرسه یا نه! اگه دوستانی تجربه کار با اینا رو دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

دیدگاه

ایرانسل قبلنا خوب بود الان نه ولی منطقه با منطقه فرق میکنه سرعتش البته الان 4G زده که اونو تست نکردم. همراه اول که باید بره بوق بزنه تعطیله . رایتل ولی خوبه و جواب کارت رو میده تا سرعت 1 مگ بر ثانیه جواب میده البته بالاتر هم داره
          برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

من نمتونم توسط گوشیم با وایرلس به اینترنت وصل شم

مشکل من به این ترتیب هست که wifi گوشی را فعال میکنم و رمز ورود را وارد میکنم اما مینویسه مشکل تایید اعتبار رخ داده هست نمیدونم چیکار کنم کلافه شدم :angry: همه جوره هم رو اینترنت تحقیق کردم انجامش دادم اما بازم اون مشکل را دارم ممنون میشم راهنمایی کنید :smile:.
            @ *.*.*619*.*.*.@

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.390

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masuod619

مشکل من به این ترتیب هست که wifi گوشی را فعال میکنم و رمز ورود را وارد میکنم اما مینویسه مشکل تایید اعتبار رخ داده هست نمیدونم چیکار کنم کلافه شدم :angry: همه جوره هم رو اینترنت تحقیق کردم انجامش دادم اما بازم اون مشکل را دارم ممنون میشم راهنمایی کنید :smile:.
              مودم رو ریست کارخانه کن یه بار. البته یوزر پسورد نت رو داشته باشی که باز دوباره بزنی.

شاید کسی بلاکت کرده
              "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
              ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
              ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.

دیدگاه

مودم را یه ماه نیمه که خریدم یعنی میشه
                راجبه بلاک بیشتر توضیح بدین؟
                @ *.*.*619*.*.*.@

دیدگاه

من خودم بعضی وقتا از این کارا میکنم که بلاک کنم به قول دوستمون
                  منظور اینه که شماره مک آدرس (آدرس سخت افزار ) رو میدی به مودم و میگی ایشون حق ارتباط نداره و تحت هیچ حالتی تا زمانی که توی اون لیست هست نمیتونه به مودم وصل شه راه حلشم یا ریست کارخونه ای هست (پشت مودم معمولا جای سوزن زدن داره با سوزن 6 ثانیه بزنید توش تا نف... چیز مودم ریست شه )بعد از اول یوزر پس رو بدبد و استفاده کنید
                  من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masuod619

موقع وارد ردن رمز، زبان گوشیت رو روی انگلیسی بزار.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
                      موقع وارد ردن رمز، زبان گوشیت رو روی انگلیسی بزار.
                      انگیسی کردم بازم جواب نداد؟آخه رمز من فقط شماره هست حروف توش نیست فرق داره انگلیسی کنم؟

همیه این کارها را کردم انگلیسی کردن -تنظیم تاریخ وساعت گوشی و....

راستی تو گوشی تنظیمات خاصی وجود ندارد ؟ فقط wifi را روشن میکنیم بعد پیدا میکنه مودمم را بعد رمز درسته؟

اما مینویسه مشکل تایید اعتبار رخ داده است :angry: :angry:
                      @ *.*.*619*.*.*.@

دیدگاه

سلام
                        من هر موقع به اینترنت کانکت می شم یه نرم افزار شروع می کنه به آبدیت شدن وباعث می شه حجم بسته ام خالی بشه زمان گرفتم حدود 5دقیقه بعد از وصل شروع به آبدیت شدن میکند وچون زیر صفحات قرار میگیرد قادر نیستم آن را کنسل کنم.ممنون میشم اگر ...
                        version3.9.2 bi ld 1289 is avaliable.

[image][/img]
                        با مقاومت دوست باش با آی سی مدارا کن با خازن صبور ورازدار باش بادیود در مسیر مستقیم باش.

دیدگاه

چطوری در مودم زایکسل برای دستگاه های متصل محدودیت حجم و زمان تععین کنیم؟
                          http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

سلام
                            من هر موقع به اینترنت کانکت می شم یه نرم افزار شروع می کنه به آبدیت شدن وباعث می شه حجم بسته ام خالی بشه زمان گرفتم حدود 5دقیقه بعد از وصل شروع به آبدیت شدن میکند وچون زیر صفحات قرار میگیرد قادر نیستم آن را کنسل کنم.ممنون میشم اگر ...
                            version3.9.2 build 1289 is avaliable.

[image][/img]
                            با مقاومت دوست باش با آی سی مدارا کن با خازن صبور ورازدار باش بادیود در مسیر مستقیم باش.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moh21
                              سلام
                              version3.9.2 build 1289 is avaliable.

[image][/img]
                              سلام
                              برنامه رو بذارید توی فایروال
                              اگه اینترنت سکیوریتی دارید که بهتر
                              اگه نه تو فایروال خود ویندوز دسترسیش به اینترنت رو محدود کنید
                              سرچ کنید روشهاش رو میتونید پیدا کنید
                              آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط """Masuod619"""
                                انگیسی کردم بازم جواب نداد؟آخه رمز من فقط شماره هست حروف توش نیست فرق داره انگلیسی کنم؟

همیه این کارها را کردم انگلیسی کردن -تنظیم تاریخ وساعت گوشی و....

راستی تو گوشی تنظیمات خاصی وجود ندارد ؟ فقط wifi را روشن میکنیم بعد پیدا میکنه مودمم را بعد رمز درسته؟

اما مینویسه مشکل تایید اعتبار رخ داده است :angry: :angry:
                                سلام دوای این مشکلو فهمیدم

شما چون گوشیت ساخت یک کشور دیگه هستش باید بری توی مودم و فسمت وایرلس کشور رو همون کشور سازنده گوشیت انتخاب کنی. درست میشه

من میخواستم ی ای پد ساخت استرالیا رو وصل کنم به مودمم وصل نمیشد چون مودم روی ایران بود بعد گذاشتمش روی استرالیا درست شد.

موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X