اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

نوشته اصلی توسط aryanaar
    من چیکار کنم :cry2:
    خونمون وایرلس دارم
    وایرلسمم مونیتورینگ میکنم ، هیچ کسی جز خودم بهش وصل نیست
    لپ تاپ خودم که به وایرلس وصل میشه ، از یه سایت از یه چیز با سرعت 4 کیلو دانلود میکنه ، اما میرم از بیرون یه لپ تاپ دیگه میارم تو شرایط کاملا یکسان سرعت دانلودش میشه 18 :cry2:
    چک کن که speed limiter دانلود منیجر یا فایروال مثل BWMeter فعال نباشه. سرعت 18 هم خیلی جالب نیست. شرکت هایی مثل صبانت که درآمدشون از فروش حجم هست سرعتشون خیلی خوبه حتی شبانه رایگانش. با این 4 کیلو یا 18 کیلو حتی اگه هیچ محدودیت دانلودی نداشته باشه مگه چقدر میشه دانلود کرد اونم با این اینترنت ایران که پایداریش در حد مولتی ویبراتور آ-استابله.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید
      واقعا ممنون از سایت عالی که دارین
      یه کمک ازتون میخواستم ای دی گوگل من (در چتروم یا همان google talk) از دیروزه که انلاین شده هر کارم میکنم افلاین نمیشه نمیدونم چرا از خود جی میل از گوگل تاک از نیم باز همه اینا انلاین و افلاین کردم ولی نمیشه. ممنون میشم کمکم کنید :cry2: :cry2: :cry2 :cry:: :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

سلام دوستان.
        تازگی از گیتی نت ADSL گرفتیم، اول PC دوستم رو وصل کردیم که بدون مشکل وصل شده ولی وقتی میخواستم لپ تاپم رو وصل کنم خطای 691 که مربوط به Username و Password هست میده، زنگ زدم پشتیبانی گفتن که تنظیمات مودم رو از Bridge به PPPoE تغییر بدم ولی وقتی این کارو می کنم حتی کامپیوتر دوستم هم که قبلاً وصل میشد دیگه وصل نمیشه. کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل چطوری حل میشه؟
        با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط هـادی
          سلام دوستان.
          تازگی از گیتی نت ADSL گرفتیم، اول PC دوستم رو وصل کردیم که بدون مشکل وصل شده ولی وقتی میخواستم لپ تاپم رو وصل کنم خطای 691 که مربوط به Username و Password هست میده، زنگ زدم پشتیبانی گفتن که تنظیمات مودم رو از Bridge به PPPoE تغییر بدم ولی وقتی این کارو می کنم حتی کامپیوتر دوستم هم که قبلاً وصل میشد دیگه وصل نمیشه. کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل چطوری حل میشه؟
          سلام
          لپ تاپ رو با وایرلس وصل میکنید؟
          اگه آره تنظیمات رو به Bridge برگردونید
          دوباره با سیستم دوستتون امتحان کنید و اگه سالم بود ایندفعه لپ تاپ رو با کابل وصل کنید و امتحان کنید
          آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud_m_bf
            سلام
            لپ تاپ رو با وایرلس وصل میکنید؟
            اگه آره تنظیمات رو به Bridge برگردونید
            دوباره با سیستم دوستتون امتحان کنید و اگه سالم بود ایندفعه لپ تاپ رو با کابل وصل کنید و امتحان کنید
            سلام.
            نه با کابل LAN وصل کردم(مودم وایرلس نیست)، ممکنه مشکل از تنظیمات ویندوز من باشه؟ البته من قبلاً جای دیگه وصل شدم و از اون موقع تنظیمات رو عوض نکردم. مودم حالتی داره که فقط یک سیستم رو بشناسه و کامپیوترهای جدید رو قبول نکنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط هـادی
              سلام.
              نه با کابل LAN وصل کردم(مودم وایرلس نیست)، ممکنه مشکل از تنظیمات ویندوز من باشه؟ البته من قبلاً جای دیگه وصل شدم و از اون موقع تنظیمات رو عوض نکردم. مودم حالتی داره که فقط یک سیستم رو بشناسه و کامپیوترهای جدید رو قبول نکنه؟
              فکر نمیکنم مشکل از ویندوز باشه
              میخواید یه بار مودم رو ریست کنید و از ویندوز کانکشن جدید بسازید
              البته تنظیمات مودم فراموش نشه
              آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud_m_bf
                فکر نمیکنم مشکل از ویندوز باشه
                میخواید یه بار مودم رو ریست کنید و از ویندوز کانکشن جدید بسازید
                البته تنظیمات مودم فراموش نشه
                مشکل با نصب یک ویندوز جدید حل شد ولی هنوز ویندوز اصلی مشکل داره، با توجه به این که نمیدونم کجای تنظیمات شبکه عوض شده راهی هست که بشه کل تنظیمات شبکه رو یکباره ریست کرد؟
                ---------------------------------------------
                مشکل حل شد، یکی از نرم افزارهایی که قبلاً نصب کرده بودم (HSS) مشکل پیدا کرده بود که با نصب مجددش برطرف شد.

دیدگاه

سلام
                  اینترنت من روزی 650 بار قطع میشه! مشکل چیه؟
                  طراحی وب سایت
                  http://wideweb.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shima512
                    سلام
                    اینترنت من روزی 650 بار قطع میشه! مشکل چیه؟
                    از پشتیبانی ISP بپرسید.
                    در ضمن تبلیغات در امضا ممنوعه. هرچه زودتر برش دارید.

دیدگاه

سلام
                      من با کلی کلنجار با مودم ADSL تونستم اون رو تنظیم کنم ( یه کارایی تو قسمت NAT) و به عنوان یه Server برای دریافت اصلاعات از طریق TCP , UDP استفاده کنم ولی وقتی میخوام برعکس این کارو انجام بدام نمیشه

خلاصه اینکه فرض کنید یه کامپیوتر به عنوان server تعریف شده و داره مثلا پورت 8888 - TCP رو Listen میکنه حالا من میخوام به اون کامپیوتر کانکت بشم ولی با مودم ADSL نمی تونم

مودم td-w8101g هست من با یه مودم Wireless USB کانکت میشم

دیدگاه

سلام.
                        روی خط تلفنی که فیبر نوری هست میشه ADSL گرفت؟
                        اگه میشه از کجا؟ فقط خود مخابرات یا بقیه شرکت ها هم میشه؟
                        اگه نمیشه، اصلاً میشه اینترنت روی فیبر نوری داشت و به کجا باید مراجعه کرد؟

دیدگاه

نقل قول از سایت شاتل:
                          اینترنت پرسرعت یا +ADSL2 تنها بر روی زوج سیمآ‌های مسی قابل ارایه است. بنابراین اگر خط تلفن شما به وسیله فیبر نوری از مرکز مخابرات تامین شده است امکان راهآ‌اندازی خدمات +ADSL2 بر روی آن وجود ندارد
                          http://www.shatel.ir/The-Service-Launched/default.loco

نقل قول از یه سایت دیگه:
                          اکثر شرکتها میگند اگر خط شما فیبر نوری باشه نمیشه روش adsl بدهند مگر این که خود مخابرات لطف کنه تجهیزاتش را بره بخره. که این مساله هم تا آخر امسال با واگذاری adsl توسط خود شرکت مخابرات حل میشه وتمام مشترکینی همم که مراکزشون فیبر نوری هست از نعمت adsl برخوردار میشند.

دیدگاه

سلام

میدونید چرا مخابرات فیبر نوری وصل کرده برای افزایش سرعت یا کاهش سرعت؟ :eek:

من 2مگ طلایی مخابرات دارم دوروز اول خوب بود ولی بعدش سرعتش شد 1مگ یعنی با 128 تا دانلود می کنم

این پشتیبان های 20 20 بنظرم تا پنجم ابتدایی درس خوندن میگه رو فیبر نوری حداکثر سرعت 1مگ هست ؟؟؟ :eek: :eek:

فقط ادم رو دنبال نخود سیاه میفرستن تا یادت بره

دوستان نمیشه شکایت کرد؟؟؟ حال مخابراتو گرفت ؟؟
                            بنظرتون کار مخابرات درسته ؟؟؟از لحاظ شرعی مشکل نداره ؟؟
                            بنظرتون بعضی از کار های ما مسلمون ها درسته؟؟؟

:angry: :angry:
                            اخه خدا خسته شدم از این همه دزدی
                            :angry: :angry:

راهی هست برا این سرعت از دست رفتم ؟؟ یه راه بهتر و موثر تر

نقل قول از یه سایت...
                            ای بابا

خیر سرم من کارشناس فنی ADSL شاتل تو مشهدم اما خونه ما جدیدا فیبر شده و خودم از سرویس خودم محرومم !!!!
                            "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
                            ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
                            ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
                            پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star
                              سلام
                              من 2مگ طلایی مخابرات دارم دوروز اول خوب بود ولی بعدش سرعتش شد 1مگ یعنی با 128 تا دانلود می کنم
                              اولا که مخابرات پهنای باند رو share میآ‌کنه. فکر کنم بین 10 نفر. یعنی اگه همزمان هر 10 نفر شروع به دانلود کنن پهنای باندشون 2 مگ باشه به هر کدوم 204 کیلوبیت میرسه که سرعت دانلودش میشه 25 کیلو بایت در ثانیه.
                              حالا اگه 9 نفر دیگه استفاده نکنن حداکثر پهنای باند به شما میآ‌رسه.که میشه همون 2 مگ
                              در قراردادی که امضا کردید هم این موضوع ذکر شده.

شما یا توی ایران زندگی نمیآ‌کنی یا برنامهآ‌های صدا و سیما رو زیاد نگاه میآ‌کنی!

دیدگاه

دوستان نمیشه شکایت کرد؟؟؟ حال مخابراتو گرفت ؟؟
                                می تونی بری به این آدرس و شکایت کنی:
                                bazresi.telecom.ir
                                البته دست همشون تو یه کاسه است و دزد هیچ وقت دزد رو مجازات نخواهد کرد. بعد یه ماه و اندی یه نامه می فرستن در خونتون.نامه رو باز می کنی و می بینی یه مشت اراجیف واست نوشتن :angry:
                                از لحاظ شرعی مشکل نداره ؟؟
                                :read: به لحاظ شرعی :read: احکام :read: شبکه های سیما :read: دزدی :read: اسلام :read:

چه واژه های قشنگی :rolleyes:فرق ما با کافرها تو همین واژه های قشنگه دیگه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X