اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماشین با کار دائم(تولید برق)لطفا جواب بدین...

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ماشین با کار دائم(تولید برق)لطفا جواب بدین...

توجه داشته باشین که نیروی مغناطیسی یا جاذبه زمین انرژی نیستن در واقع میشه گفت که یک جور خاصیت هستند اگه کسی بگه من با انرژی اهن ربا یا جاذبه تولید انرإ¾إ¾إ¾إ¾إ¾إ¾ژی می کنم مثل اینه که بگه من با یک دستم خودمو از زمین بلند می کنم
    در مورد overbalanced wheel هم به خاطر اینکه از دو طرف نا متعادله می چرخه اما اگه ذره ای بهش فشار بیاد میایسته اما نور خورشید فرق داره و میشه گفت ما هر انرژی که تو زمین داریم از سوختهای فسیلی تا بارانو سد و هر چیزه دیگه هر کدوم به شکلی از نور خورشید ساخته شدن
    اما بشر هنوز نتونسته از این انرژی لا یتناهی استفاده لازمو ببره جز سلول های خورشیدی و اینه هایی که نور رو در یک نقطه متمرکز می کنن و گرمای به دست اومده رو تبدیل می کنن که اونام به نسبت انرژی ورودیشون راندمان بسیار پایینی دارن
    جالبه بدونین که انرژی که خورشید به زمین میده 10000 بار بیشتر از نیاز سوخت همه ادمای کره زمینه به نظر من در اینده منبع سوخت بشر مستقیما از خورشید تامین خواهد شد
    راستی اگه کسی در مورد این لینک اطلاعی داره ممنون میشم جواب بده
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=40834.0

دیدگاه

من با عقیده جناب بهنام موافق هستم شما به هزار سال پیش که برگردین ساخت چنین کامپیوترهایی را غیرممکن میدونستن ولی حالا برای همه ما یه چیز طببعی شده درسته؟
      من جایی از بزرگی شنیدم که می گفت هر آنچه که به ذهن انسان برسد قابلیت به فعلیت رسیدن را دارد.

دیدگاه

این ماشین با کار دائم آخرش واسه کسی نه نون میشه نه سری 6 کانورتیبل! اما از یه جنبه دیگه باید بهش نگاه کنید اونم جنبه روحی روانیشه
        من به شوخی به بچه های دانشگاهمون این موضوع روگفتم واسه خنده اما باورتون نمیشه که از 9 -10 نفر که بودیم 7-8 نفر با قاطعیت گفتن این ماشین رو میشه ساخت!!! عجب دانشگاهی که ادعای 4 رومی ایران رو داره و دانشجوهایی که 4-5 سال درس الکترومغناطیس و الک و مخابرات و... خوندن و میگن از هیچی هم میشه انرژی گرفت oo: این مملکت 10 سال دیگه دست این مهندسا بیفته چی میشه !!!!!
        Gracias A La Vida
        [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
        http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
        زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

پاسخ : ماشین با کار دائم(تولید برق)لطفا جواب &#1576

فقط کسانی از این ایده دفاع می کنن که تا حالا کار عملی انجام ندادن

منم طفل بودم با این تفکرات زندگی می کردم

البته نمیگم به عجایب فکر نکنیم

ولی بهتره قوانین حاکم بر جهان هستی رو مد نظر عقایدمون قرار بدیم

اینها اینجا در موردش صحبت میکنن ، ولی ما تا پای بساط و عمل این کار هم رفتیم و . . . به چیزای دیگه ای رسیدیم

در کل اگه درستش کردین بدین ما یه خورده بزرگتر درش بیاریم تا با خیال راحت تر کولر گازی خونه رو روشن کنیم و از فکر گردش پر سرعت اون کنتور بی معرفت خانه خراب کن در بیاییم

خوشبخت ترین انسانها کسانی هستند که از شادی دیگران لذت ببرند.

دیدگاه

سلام.
            راستش صحبت های دوستان به من دلگرمی می ده و این که این تاپیک تا 15 صفحه جلو اومده نشون از علاقه دوستان به پیگیری بحث هستش.
            اما بالاخره از شر سخت ترین کنکور کارشناسی امسال ( که در 10 سال اخیر بی سابقه بوده ) راحت شدم.
            انشااله در هفته بعد مشغول ساخت دستگاهم می شم و سعی می کنم تا آخر هفته نتایج اولین آزمایشها رو اعلام کنم.
            اما دوست عزیز (ba_safa) جالبه بدونی که وقتی بیل گیتس کودکی بیش نبود، در جمع دوستانش هر وقت می دید هواپیمایی از بالای سرش رد می شه، می گفت من یه روز صاحب یکی از همین هواپیماها می شم و دوستان تا می تونستند بهش می خندیدن . . .
            اما بیل گیتس امروز کسی شده که تا چند سال رتبه ی اول پولدارترین مرد دنیا رو به خودش اختصاص داده بود و اون هواپیما که هیچی، خیلی بالاتر از اون هم به دست آورده . . .
            اما یه توصیه دوستانه برات دارم.هیچ وقت خودتو اسیر قید و بند هایی که از قبل آدمای بزرگ دیگه ای ( که چند صد سال پیش زندگی می کردن ) برات ساختن نکن چرا که خودت هم هیچ وقت نمی تونی مثل اونا بزرگ بشی. . .
            ای کاش قبل از اینکه طرح منو مسخره می کردی، زندگی نامه 4 تا آدم درست و حسابی رو می خوندی که هم وقتت بیهوده تلف نشه هم اینکه دیدت یکمی باز تر بشه.

پیگیر این تاپیک باشید چرا که خبر های خوبی در راه اند . . .
            برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...

دیدگاه

کسانی که فکر می کنن ساخت دستگاه حرکت دائم غیر ممکن است فکرشان بسته است . اگر به اختراعاتی که هم اکنون همه ازآن استفاده می کنند نگاهی بیاندازیم متوجه می شویم که همه آنها در گذشته اعمال غیر ممکن بودند مثلاً در زمانی که انسانها ماهها زمان صرف می کردند تا مسافت طولانی را طی کنند اگر کسی می گفت در آینده وسیله ای ساخته می شود در عرض نصف روز این همه مسافت طی می شود همه گمان می کردند که این شخص فقط آرزوهای دست نیافتی اش را به زبان می آورد. من با هر کسی که در رابطه با ساخت دستگاه حرکت دائم کار و یا فکر می کند حاضر به همفکری و همکاری هستم. :job:

دیدگاه

برادر عزیز
                این که گفته میشه این کار امکان پذیر نیست، یه نوع طرز تفکر نیست. بلکه جزئی از قوانین فیزیکه.
                یه نگاه هم به اینجا بندازید: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8902310424

دیدگاه

اگه میشه پس چرا تا حالا تولید انبوه یا یه مدل برای نمایشش وجود نداره؟! :rolleyes:

دیدگاه

این کشف بزرگ را حتی ثبت شده که خبر گزاری احمدی نزاد گذاشته

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
                    من 18 سال پیش از معلم علوم پرسیدم و اون نتونست جواب منو بده
                    ایده من این بود با یک تسمه پولی یک زنراتور رو به پولی یک موتور وصل میکنیم که محور هر دو با هم بچرخه حال با دست تسمه رو می چرخانیم زنراتور برق تولید میکنه و برق زنراتور را به موتور می دهیم و موتور می چرخه و زنراتور را می چرخانه و زنراتور برق تولید می کنه و این سیستم بسته تا ابد می چرخه
                    ولی من قانون تلفات رو درنظر نگرفته بودم که زنراتور حتما مقداری از کار موتور رو تلف می کنه و خود موتور هم مقداری از کار زنراتور را تلف میکنه و این سیستم هرگز نمی چرخه
                    حال می بینم که این اختراع شده و تازه ثبت هم شده ؟
                    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
                    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

سلام به همگی
                      من سال ها دنبال چنین دستگاهی بودم، البته دوران طفولیت. بعد ها معلم فیزیکی کار کشته این فکر رو از کله ام بیرون پراند( سال سوم دبیرستان). کل آرزوهای کودکی ام رو با بیان فوق العاده اش به باد داد ...

خدا این معلم عزیز رو برای این مملکت حفظ کنه.
                      برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
                      http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

با سلام خدمت همگی.
                        داشتم نظرات دوستان رو پیگیری میکردم که برخوردم به این:
                        نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
                        برادر عزیز
                        این که گفته میشه این کار امکان پذیر نیست، یه نوع طرز تفکر نیست. بلکه جزئی از قوانین فیزیکه.
                        واقعا متاسفم که مردمی با این سابقه علمی یه همچین خبر هایی رو اصلا عنوان بکنه.
                        اولش که تو زیر زمین خونه انرژی هسته ای پیدا شد.
                        حالا قانون دوم ترمو دینامیک نقض میشه.
                        احتمالا بعدا هم خورشید رو رو برج آزادی نصب میکنن که نشون بدن ...
                        --------------------------
                        در مورد اون بحث ساخت ماشینی که از هیچی برق(انرژی) تولید بکنه
                        ریاضیات و فلسفه و ... رو کنار بزاریم یه مقدار با منطق خودمون بهش فکر کنیم.
                        همه این رو قبول داریم اگه کسی از عدم بتونه یه چیزی رو خلق کنه اون کس ...

به امید موفقیتهای روزافزون برای بشر

دیدگاه

با سلام خدمت عزبزان. من واقعا برای یک سری از دوستان متاسفم که اینقدر ذهن خود رو بسته نگه داشتند.
                          یکی بحث رو فلسفی می کنه. یکی ذهنش فقط روی یک قانون گیر کرده. یکی خیلی راحت این روش رو رد می کنه. یکی میره تو بحث های زمین شناسی. از همه بدتر یکی توهین میکنه.
                          ما با این سطح فکر برای همیشه در جهان عقب می مانیم. تو رو خدا اینجور برخورد نکنید.

خدمت همه ی دوستان عزیز عرض می کنم من با گفته آقای لایث وایت در کتاب آفرینش اختراعات موافقم. و من با کمک دو تا از دوستانم این شیوه را عملی کرده ایم. یعنی ماشینی رو ساخته ایم که تا ابد میتواند برق تولید کند. و انرژی دریافتی آن همیشگی است. الان هم داریم مراحل ثبتمون را انجام میدیم.
                          شعار گروه سه نفره ما:
                          (انسان که اشرف مخلوقات است قادر است با ذهن خود بعضی غیر ممکن ها از نظر دیگران را، تبدیل به ممکن کند.)

دیدگاه

با سلام خدمت عزبزان. من واقعا برای یک سری از دوستان متاسفم که اینقدر ذهن خود رو بسته نگه داشتند.
                            یکی بحث رو فلسفی می کنه. یکی ذهنش فقط روی یک قانون گیر کرده. یکی خیلی راحت این روش رو رد می کنه. یکی میره تو بحث های زمین شناسی. از همه بدتر یکی توهین میکنه.
                            ما با این سطح فکر برای همیشه در جهان عقب می مانیم. تو رو خدا اینجور برخورد نکنید.

خدمت همه ی دوستان عزیز عرض می کنم من با گفته آقای لایث وایت در کتاب آفرینش اختراعات موافقم. و من با کمک دو تا از دوستانم این شیوه را عملی کرده ایم. یعنی ماشینی رو ساخته ایم که تا ابد میتواند برق تولید کند. و انرژی دریافتی آن همیشگی است. الان هم داریم مراحل ثبتمون را انجام میدیم.
                            شعار گروه سه نفره ما:
                            (انسان که اشرف مخلوقات است قادر است با ذهن خود بعضی غیر ممکن ها از نظر دیگران را، تبدیل به ممکن کند.)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط یارد

شعار گروه سه نفره ما:
                              با سلام
                              لطفا اطلاعات بیشتر ارایه فرمایید.
                              با سپاس.

گشتی در لاله زار
                              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76138.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76141

دیدگاه

فیلم ازش بزارین لطفا"

چه توانی تولید میکنه ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X