اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماشین با کار دائم(تولید برق)لطفا جواب بدین...

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ماشین با کار دائم(تولید برق)لطفا جواب بدین...

سلام
    منظورم این نبود که دست رو دست بذاریم .

نظر خودمو گفتم : " لا اقل با دانش امروزی و اون چیزایی که ما خوندیم تا حالا ( هرچند ممکن هست ناقص باشن ) جور در نمیاد . :icon_razz:

دوست گرامی پیشنهادی دارم . اگر خوب بود شما هم اعلام کنید ( فکر کنم اینطوری دیگه بحث از حالت علمی خارج نشه و . . . )

دوستانی که میگن این کار غیر ممکن هست ! و دوستان دیگه ای که میگن احتمالش کمه ! و . . .
    دلایلشون رو بگن و شما هم پاسخ بدید .

اولین سوال رو هم خودم مطرح می کنم .

موضوعی که اینجا مطرح میشه اینه که شما در هر سیستمی با راندمان 100% خروجی مساوی ورودی خواهید داشت .
    یعنی اینکه اگر سیستمی با این راندمان بسازیم نهایتا تمام انرژی داده شده در ورودی را در خروجی پس بده !!!!!( که این در حالت ایده آل هست
    [left][move][b][color=green][size=11pt]ما می توانیم .
    ، همین ... *. * * *. * * * [color=re

دیدگاه

اگر فرض کنیم چنین سیستمی را ساختیم و نوعی از انرژی را به نوع دیگر و دوباره آنرا به نوع اول تبدیل کردیم و این باعث مثلا به گردش در آمدن یک جسم ( مثلا موتور ) شد .

موضوع اصلی تازه از اینجا شروع میشه که شما برای استفاده از این سیستم مطمئنا قصد گرفتن مقداری از انرژی اون رو دارید . خوب با این کار شما انرژی ورودی را کاهش دادید و با توجه به اینکه خروجی کاملا و فقط وابسته به مقدار ورودی هست پس ::

خروجی سیستم هر بار کم و کمتر میشه ( حالت میرا شدن ) و تا اینکه خروجی به صفر میرسه و گرفتن انرژی از خروجی نا معقول میشه .

موضوع اینه که این مسئله تو سیستم ایده آل بود و تلفات توش در نظر گرفته نشد و اگر محاسبه بشه شدت افت خروجی و کارکرد سیستم خیلی شدید تر هست .

آیا روشی برای پاسخ به این مسئله دارید ( راه حل سراغ دارید ؟)

موفق باشید :smile:
      [left][move][b][color=green][size=11pt]ما می توانیم .
      ، همین ... *. * * *. * * * [color=re

دیدگاه

سلام
        آخه دوستان، اگه قرار بود از هر جای عالم همین جوری انرژی در بیاد که دیگه نه ما زنده بودیم و نه شما. همه ی موجودات زنده ذوب می شدند.حالا بیاییم بحث کنیم که می شه همچین چیزی ساخت یا نه :biggrin:
        برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
        http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید حسن جعفری

دوست گرامی پیشنهادی دارم . اگر خوب بود شما هم اعلام کنید ( فکر کنم اینطوری دیگه بحث از حالت علمی خارج نشه و . . . )

دوستانی که میگن این کار غیر ممکن هست ! و دوستان دیگه ای که میگن احتمالش کمه ! و . . .
          دلایلشون رو بگن و شما هم پاسخ بدید .
          پیشنهاد خوبیه اما ما از صفحه اول همین تاپیک داریم برای امکان ساخت همچین ماشینی دلیل میاریم و دوستان مخالف هم همینطور!!!
          برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...

دیدگاه

با سلام
            دوست عزیز تلاش شما خیلی ارزشمنده و با وجود اینکه فیزیک این فرضیه رو کاملا رد می کنه بد نیست دنبالش باشین به قول اون دوستمون که گفت شاید در تلاش کشف طلا به الکل رسیدین
            شما یه چیزایی تو تئوری دیدی که با چرخش یک میله فلزی داخل میدان مغناطیسی جریان الکتریسیته به وجود میاد اما ایا اینو هم میدونی که برای اینکه بتونی فقط 20 امپر 220 ولت ازش بکشی چه نیروی زیادی باید بهش وارد کنی ؟و کلا هر چی جریان خروجی بیشتر میشه چرخش میله هم سنگین تر میشه به خاطر همینه که یک موتور برق 5 امپری اینقدر سر و صدا داره از بس که بیچاره زور میزنه ممکنه همچین ماشینیو بسازی اما در ابعادی که جریان به درد بخوری به ما بده ایا مقرون به صرفه هست؟
            در جواب اون دوستمونم که دنبال چیزیه که عایق میدان مغناطیسی باشه باید بگم همچین چیزی تو هیچ جای کائنات وجود نداره این نیرویی هست که در همه جهان در حرکته ماهیتشم هنوز به درستی معلوم نشده اما روشهایی هست که تا حدودی میشه منحرفش کرد
            ضمنا در اهن ربا ما جهت میدان مثل اونی که با الکتریسیته جاری به وجود میاد نداریم و قطب N و S فقط نماد شمال و جنوب زمین هستن

به نظر من شما به جای اینکه فکر و وقت و پولتو صرف کار محال کنی به انرژیهای واقعی که وجود دارن فکر کن تا ازشون استفاده کنی که اینم خودش اختراع با ارزش و البته شدنی هستش مثلا اگه یک هسته اتم شکافته بشه نیروی بسیار عظیمی تولید می کنه یا مقدار انرژی تابش خورشید در یک روز به شهر لندن (که یکی از کم افتاب ترین شهرهاست ) برابر با مصرف انرژی یک ساله ادمای دنیاست یا انرژی ابهای اقیانوسها
            میبینی که خیلی انرژیها هنوز هستن که بشر نتونسته مهارشون کنه و صد البته که رویاییو غیر علمی هم نیستن با لج کردنو گوش ندادن کار درست نمیشه من همه پستها رو خوندم دیدم که هر کس از نظر علمی حرفی زد واقعا نخواستین یاد بگیرین و برداشتتون این شد که طرف داره از سر حسادت حرف میزنه
            موفق باشی

دیدگاه

سلام .
              متاسفانه بدلیل اینکه قطعاتی که می خواستم پیدا نکرده بودم(که حالا پیدا کردم) و درس های دانشگاهی و کنکورم نرسیدم که نمونه اولیه این دستگاه رو
              بسازم.درسته که دوستان دلایل علمی خوبی برای توجیه کردن من آوردن اما منم دلایل خودم رو دارم که بنا به یه سری دلایل نمی تونم توضیح بدم.
              اما در مورد خروجی دستگاه هم باید خدمت شما عرض کنم که شما اجازه بده ما اول خروجی بگیریم از دستگاه حتی در حد یک هزارم میلی آمپر،
              یعنی اصل کار رو بسازیم، بقیه اش رو هم خدا بزرگه . . .
              من به موفقیتم ایمان دارم . . .
              برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...

دیدگاه

سلام
                ساختن ماشینی که بدون ورودی انرژی خروجی بده بارها انجام شده در حالت بی باری هم درست کار کرده اما وقتی خواستن از انرژیش استفاده کنن یا جواب نداده یا مجبور شدن اندازشو بزرگ کنن در حدی که برا روشن کردن یک لامپ کوچیک دستگاه اندازه یک اتاق 3 در 4 شده که البته این اصلا مقرون به صرفه نیست چند تا از این ماشینها رو تو ویکی پدیا گذاشته یک سرچ بزنی 20 30 تاشو می تونی ببینی شما اگه تونستی ماشینی بسازی که در ابعاد نهایتا دو برابر یک جارو برقی و هزینه زیر 200 هزار تومان یک لامپ 200 وات رو روشن کنه میشه گفت یک اختراع جهانی قابل استفاده ساختی

دیدگاه

من میگم ساخت ماشینی که انرژی مفت ومجانی بده غیر ممکنه مگر اینکه از نیروهای ماورای طبیعت استفاده کرده باشه
                  من حاضرم سر هر چیزی هر کس خواست رو این موضوع شرط ببندم هر کی مرد میدونه یا علی بیاد جلو
                  اصلا من دوست دارم به همچین نابغه ای دستی از خودم جایزه بدم و اگه کسی بلوف زد هم باید در قبالش تاوونشو بده

دیدگاه

میدونین از کجا اینقدر مطمئنم؟ 8 سال پیش تو همچین فکری بودم مشاورایه توپیم اطرافم بودن که همین حرفا رو بهم میزدن اما گوش نکردمو هر مدلی که فکرشو کنی کار کردم اون زمان خیلی وقتو پولم رفت اما نتیجه این شد که امروز هر طرحیداری فقط یه توضیح کوچیک ازش بده بهش میگم چی تو ذهنته بعدم دلیل جواب ندادنشو علمی میگمت
                    ضمنا نترسین اگه نشون بدی طرحتونو نمیرم به اسم خودم ثبت کنم :job: :wow:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armanariyana
                      سلام
                      ساختن ماشینی که بدون ورودی انرژی خروجی بده بارها انجام شده در حالت بی باری هم درست کار کرده اما وقتی خواستن از انرژیش استفاده کنن یا جواب نداده یا مجبور شدن اندازشو بزرگ کنن در حدی که برا روشن کردن یک لامپ کوچیک دستگاه اندازه یک اتاق 3 در 4 شده که البته این اصلا مقرون به صرفه نیست چند تا از این ماشینها رو تو ویکی پدیا گذاشته یک سرچ بزنی 20 30 تاشو می تونی ببینی شما اگه تونستی ماشینی بسازی که در ابعاد نهایتا دو برابر یک جارو برقی و هزینه زیر 200 هزار تومان یک لامپ 200 وات رو روشن کنه میشه گفت یک اختراع جهانی قابل استفاده ساختی
                      سلام
                      جدا" همچین چیزی ساخته شده :surprised: :surprised:
                      اخه بزرگی مکان که ربطی به انرژی ندارد
                      این چیزی که ساخته شده چی هست؟
                      ممنون

دیدگاه

یکیش اسمش overbalanced wheel هست تو همین تاپیکم نشونش داده تو گوگلم سرچ کنین میبینیدش
                        http://www.lhup.edu/~dsimanek/museum/thinking.htm
                        http://www.rlt.com/14100

دیدگاه

سلام من تازه این جا را دیدم خیلی خوشم امد
                          ولی 14 صفحه مطالب داشتید نرسیدم کلش را بخوانم
                          این overbalanced whee که در بالا گذاشتید خودش همینجوری کار می کند؟
                          پس این قانون انرژی را نقض کرده؟

دیدگاه

فاجعست! این طرح تخیلیو دیدم اشکم در اومد
                            Gracias A La Vida
                            [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
                            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
                            http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
                            زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

باسلام--اینها هیچ کدام در عمل کار نمیکنند --اگر با دقت متنهای هر کدام را بخوانید خواهید دید که نویسنده نیز همین را گفته و سوال کرده چرا کار نمیکند و تحلیل ان را بر عهده خواننده کذاشته .زیرا مقدار انرژی لازم برای اینکه یک طرف رابالا ببرد بدلیل وجود اصطکاک همیشه کمتر از طرفی است که پایین میاید.و ماشینی که بتواند انرژی مجانی تولید کند وجود ندارد مگر اینکه مقداری انرژی صرف کنید و از منابعی که انرژی ظاهرا بی نهایتی دارند انرژی کسب کنید شما میتوانید ترانسفورماتوری طراحی کنید که بازده ان بیشتر از 100 درصد باشد و اصول ان این است که یک اهنربای دایم در فاصله هوایی ان قرار دهید و سیم پیچهای انرا طوری بپیچید که در نهایت توان خروجی بیشتر از توان ورودی باشد مثلا 101 درصد.وچنین چیزی امکان پذیر بوده و ساخته شده است و توان مازاد نیز از میدان مغناطیسی اهنربای دایم مصرف میشود ولی باید توجه داشته باشید که اهنربای دایم نیز وجود ندارد و به مرور زمان مقدار ان نیز کم یشود.ویا باطریهایی ساخته شده که منبع انرژی انها مواد رادیو اکتیو است و طول عمرشان خیلی بیشتر از باطریهای معمولی است وکاربرد انها در سفینه های فضایی است که باید سالها در فضا به پیش روند.ولی بدلیل قیمت بالا و موارد ایمنی هنوز عمومی نشده.http://jnaudin.free.fr/meg/meg.htm---http://www.giuli.com/meg/meg.pdf
                              در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

سلام
                                این که اگر ما وسیله ای فرضا" با اهن ربا بسازیم که بتواند بدون هیچ گونه انرژی برق تولید کند این بدین معنی است که از هیچ برق تولید کرده ایم یا این که خود اهنربا (مغناطیس ) هم جز یک نوع انرژی است که از یک حالت به حالت دیگر تبدیل شده(مثلا وقتی با نور خورشید برق تولید می کنیم می گویم نور مثل تبدیل شده به برق ایا برای اهن ربا هم صادق است(
                                سوال بعدی این که ایا اهنربا خاصیتش را از دست می دهد(علل ان چیست و عمر تقریبی؟)
                                ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X